Być w związku z obcokrajowcem. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-21, 11:42   #241
KAREN_11
KAREN_11
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Jestem żoną Belga, cudownego, ciepłego, odpowiedzialnego, dobrego, wyjątkowego.... człowieka. Porozumiewamy się w jego ojczystym języku i tak było od początku gdyż niderlandzki wiele lat temu stał się moim drugim językiem ojczystym. Myślę, że różnice kulturowe, szczególnie dla krajów europejskich są do pokonania, oczywiście na zasadzie zawierania kompromisów. Różnice zauważa się szczególnie w życiu codziennym, jednak to cechy charakteru determinują wszystko. Kiedy spotykają się dwie połówki, to wszystko samo płynie przy minimalnym wysiłku maksimum efektów i ogromne chęci bycia razem i robienia czegoś ekstra dla drugiej osoby. Ogromne znaczenie ma też zauważanie tych czasami z pozoru drobnych gestów i docenianie ich. Do nieporozumień wynikających z zasad innego wychowania w innych krajach zawsze podchodzimy z humorem. Potrafimy śmiać się z siebie samych i swoich przywar. Myślę, że powyższe to uniwersalne zasady dla po prosu związków, nie tylko z cudzoziemcem.
KAREN_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 14:36   #242
fasolkapobretonsku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Ja jestem w zwiazku z Francuzem juz od dwoch lat
Na poczatku bylo duzo roznic i musialam mu wytlumaczyc to i owo :P Nie raz sie klocilismy, na przyklad kiedy mu dalam schabowego a on sie zapytal gdzie jest sos Ale teraz zjada wszystko jak leci: serniki, drozdzowki, pierogi, barszcz (ktory uwielbia).
Jest pare roznic kulturowych, zwlaszcza jesli chodzi o przyjmowanie gosci i savoir vivre. No ale teraz ja troche wyluzowalam, a on nosi siatki z zakupami, wiec spoko chociaz caly czas mowi, ze jestem "trop polonaise".
Ale ogolnie jest duzo smiechu. Czasami jednak mowie mu, ze powinien pomieszkac troche za granica, bo czasami zapomina, ze nie jestem z Francji, wiec nie rozumie, ze jestem zmeczona od myslenia po francusku, albo cos nie jest dla mnie logiczne (miedzy innymi administracja, na ktorej on zna sie mniej, bo wszystko cale zycie robili za niego rodzice).
Aha, czy wasi faceci tez nie rozumieja, ze to calkiem normalne, ze codziennie dzwonie do mamy? A no i ze jak gdzies tutaj wychodze to wygladam czesto jak stroz w boze cialo...
fasolkapobretonsku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 14:50   #243
aduu95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez fasolkapobretonsku Pokaż wiadomość
Ja jestem w zwiazku z Francuzem juz od dwoch lat
Na poczatku bylo duzo roznic i musialam mu wytlumaczyc to i owo :P Nie raz sie klocilismy, na przyklad kiedy mu dalam schabowego a on sie zapytal gdzie jest sos Ale teraz zjada wszystko jak leci: serniki, drozdzowki, pierogi, barszcz (ktory uwielbia).
Jest pare roznic kulturowych, zwlaszcza jesli chodzi o przyjmowanie gosci i savoir vivre. No ale teraz ja troche wyluzowalam, a on nosi siatki z zakupami, wiec spoko chociaz caly czas mowi, ze jestem "trop polonaise".
Ale ogolnie jest duzo smiechu. Czasami jednak mowie mu, ze powinien pomieszkac troche za granica, bo czasami zapomina, ze nie jestem z Francji, wiec nie rozumie, ze jestem zmeczona od myslenia po francusku, albo cos nie jest dla mnie logiczne (miedzy innymi administracja, na ktorej on zna sie mniej, bo wszystko cale zycie robili za niego rodzice).
Aha, czy wasi faceci tez nie rozumieja, ze to calkiem normalne, ze codziennie dzwonie do mamy? A no i ze jak gdzies tutaj wychodze to wygladam czesto jak stroz w boze cialo...
Skąd dokładnie jest Twój Francuz?
I ciekawi mnie co ma na myśli mówiąc "trop polonaise" dokładnie, bo mój właśnie lubi we mnie moją "polskość" :p
aduu95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 14:59   #244
fasolkapobretonsku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez aduu95 Pokaż wiadomość
Skąd dokładnie jest Twój Francuz?
I ciekawi mnie co ma na myśli mówiąc "trop polonaise" dokładnie, bo mój właśnie lubi we mnie moją "polskość" :p
On jest z Normandii. Ja juz jestem Bretonka, bo tyle crepow zjadlam :P
No on mowi "trop polonaise" dla zartu i bardziej, zeby mi troche podokuczac :P
Ale czesto sie smieje, ze ja tak bardzo przestrzegam zasad i protokolow.
Ogolnie uwielbia wszystko co Polskie, uczy sie jezyka i dwa razy juz bylismy na wakacjach w Polsce.
Jednak tak jak ty uwazam, ze Francuzi sa bardziej egoistami (niekoniecznie w zlym znaczeniu). Bedac w parze z Francuzem trzeba byc niezaleznym i nie liczyc na to, ze sie bedzie siedziec i pachniec, a on sie wszystkim zajmie :P

Edytowane przez fasolkapobretonsku
Czas edycji: 2015-09-21 o 15:00
fasolkapobretonsku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 15:46   #245
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

moze chodzi o 'tres polonaise' a nie 'trop polonaise'?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 16:47   #246
fasolkapobretonsku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
moze chodzi o 'tres polonaise' a nie 'trop polonaise'?
przez grzecznosc przemilcze...
fasolkapobretonsku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 17:15   #247
aduu95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez fasolkapobretonsku Pokaż wiadomość
On jest z Normandii. Ja juz jestem Bretonka, bo tyle crepow zjadlam :P
No on mowi "trop polonaise" dla zartu i bardziej, zeby mi troche podokuczac :P
Ale czesto sie smieje, ze ja tak bardzo przestrzegam zasad i protokolow.
Ogolnie uwielbia wszystko co Polskie, uczy sie jezyka i dwa razy juz bylismy na wakacjach w Polsce.
Jednak tak jak ty uwazam, ze Francuzi sa bardziej egoistami (niekoniecznie w zlym znaczeniu). Bedac w parze z Francuzem trzeba byc niezaleznym i nie liczyc na to, ze sie bedzie siedziec i pachniec, a on sie wszystkim zajmie :P
Mnie aż dziwi zapał mojego TŻ do nauki polskiego i jego miłość do Polski xd aczkolwiek mówi, że jedna z rzeczy, które w PL podobają mu się najbardziej to nasz patriotyzm i generalnie przywiązanie do ojczyzny. U nich już nie ma żadnej solidarności prawie jeśli o to chodzi..
Rozumiem, że mieszkacie we Francji? Planujecie tam zostać na stałe?
aduu95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 17:26   #248
BeQueenM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 32
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Ja jestem w takim zwiazku od 3miesiecy i juz czuje ,ze to nie ma sensu.zaczelismy sie mocno klocic.on jest holendrem i zachowuje sie jak dziecko.zrob to zrob tamto.co poprzatam to burdel.po prostu az mnie wykreca...
BeQueenM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 17:56   #249
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Mój ma całkiem uroczą wymowę jeżeli chodzi o polski. Nie umie za wiele poza kilkoma zdaniami, ale oświadczył się po polsku . Natomiast ilekroć coś mówi, to wymawia całkiem ładnie, co jest zaskakujące jak na Amerykanina.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 18:11   #250
fasolkapobretonsku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez aduu95 Pokaż wiadomość
Mnie aż dziwi zapał mojego TŻ do nauki polskiego i jego miłość do Polski xd aczkolwiek mówi, że jedna z rzeczy, które w PL podobają mu się najbardziej to nasz patriotyzm i generalnie przywiązanie do ojczyzny. U nich już nie ma żadnej solidarności prawie jeśli o to chodzi..
Rozumiem, że mieszkacie we Francji? Planujecie tam zostać na stałe?
Na razie we Francji, a potem nie wiem gdzie nas wywieje
Wedlug mnie z Polakiem bym sie tak samo klocila. Moze nawet lepiej byc z Francuzem, bo bardziej cierpliwy czasami nawet mi go szkoda, ze musi ze mna wytrzymywac
Ja uwielbiam mieszkac za granica, poznawac rozne kultury, zwlaszcza kulinarnie
fasolkapobretonsku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:38   #251
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez fasolkapobretonsku Pokaż wiadomość
Ja jestem w zwiazku z Francuzem juz od dwoch lat
Na poczatku bylo duzo roznic i musialam mu wytlumaczyc to i owo :P Nie raz sie klocilismy, na przyklad kiedy mu dalam schabowego a on sie zapytal gdzie jest sos Ale teraz zjada wszystko jak leci: serniki, drozdzowki, pierogi, barszcz (ktory uwielbia).
Jest pare roznic kulturowych, zwlaszcza jesli chodzi o przyjmowanie gosci i savoir vivre. No ale teraz ja troche wyluzowalam, a on nosi siatki z zakupami, wiec spoko chociaz caly czas mowi, ze jestem "trop polonaise".
Ale ogolnie jest duzo smiechu. Czasami jednak mowie mu, ze powinien pomieszkac troche za granica, bo czasami zapomina, ze nie jestem z Francji, wiec nie rozumie, ze jestem zmeczona od myslenia po francusku, albo cos nie jest dla mnie logiczne (miedzy innymi administracja, na ktorej on zna sie mniej, bo wszystko cale zycie robili za niego rodzice).
Aha, czy wasi faceci tez nie rozumieja, ze to calkiem normalne, ze codziennie dzwonie do mamy? A no i ze jak gdzies tutaj wychodze to wygladam czesto jak stroz w boze cialo...
Mój sam codziennie dzwoni do rodziny. Więc moje rozmowy z mamą które nie sa codzienne go dziwia. Bo przecież powinnam codziennie.

A z tym ubieraniem to ja raczej nie lubię się stroic i czasami sam mi mówi ze powinnam się lepiej ubrac.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 22:42   #252
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Ja lubię dobrze wyglądać i jemu to odpowiada, ale dobrze z klasą
Bez pokazywania za dużo
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 23:19   #253
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Ja lubię dobrze wyglądać i jemu to odpowiada, ale dobrze z klasą
Bez pokazywania za dużo
Nie trzeba pokazywać "cycek" żeby być dobrze ubrana.
Ja też zaczęłam się mniej nago ubierac odkad z moim jestem. I nie uważam zeby to bylo coś strasznego. Bo w sumie to nawet zaczęłam wierzyć ze takie nadmierne odkrywanie ciała może być zle postrzegane przez wszystkich (nie tylko muzułmanów).
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 02:39   #254
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Nie trzeba pokazywać "cycek" żeby być dobrze ubrana.
Ja też zaczęłam się mniej nago ubierac odkad z moim jestem. I nie uważam zeby to bylo coś strasznego. Bo w sumie to nawet zaczęłam wierzyć ze takie nadmierne odkrywanie ciała może być zle postrzegane przez wszystkich (nie tylko muzułmanów).
To nawet wręcz przeciwnie. Pokazywanie cyca rzadko równa się byciu dobrze ubraną. Właściwie z tym kojarzy mi się tylko barokowa kieca, ew. jakaś suknia wieczorowa do ziemi z długimi rękawami i dekoltem.

Ja się w ogóle nigdy nie odsłaniałam. Nawet na plaży. Zwłaszcza, że zawsze wolałam plażę zimą albo późną jesienią, jak wiało i padało. Nie pływam, opalać się nie znoszę, a wolę nosić długie spódnice albo spodnie.
Na drugim czy trzecim spotkaniu, jak jeszcze nie próbowaliśmy być ze sobą (to lato było i Polska) zapytał, czy ja tak w tych golfach zawzięcie chodzę ze względu na niego. Tego samego dnia zresztą jakaś starsza pani zaczepiła mnie na ulicy mówiąc "Boże drogi, dziecko, rozbierz się trochę bo się ugotujesz"

Ostatnio każda rozmowa obowiązkowo zawiera pytanie czy ktoś mnie przypadkiem nie podrywał, a każdy wspomniany facet jest oskarżany o próbę zaciągnięcia mnie do łóżka.
Nie jestem pewna kompromis polegający na "nie przestanę się spotykać ze znajomymi" & "a ja nie przestanę być o ciebie zazdrosny" to jest coś, co może działać.

I jeszcze jedna, dziwniejsza. Ze znajomym właśnie, który stwierdził, że taki związek nie ma sensu, bo przecież nie uda mi się go oderwać od rodziny. Zdziwiłam się, to zapytał jak mi idzie. Powiedziałam, że wcale, bo mi w ogóle coś takiego do głowy nie przyszło. No to on się zdziwił.
A potem usłyszałam dwie historie o tym, jak to "związki nie wyszły", bo się Arab od rodziny nie dał oderwać.

Strasznie mi się ta wizja spodobała, w cudzysłowie oczywiście.
Nikogo nie poznałam, bo z oczywistych względów nie było jak, ale nawet zdjęciami rysunków siostrzeńców się wymienialiśmy - nie wspominając o tym, że chwilami z jego życiem rodzinnym jestem bardziej na bieżąco niż z własnym.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:18   #255
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Z ta wojna to nie wywoluj wilka z lasu.
A jak Ci sie zyje tam?
My mamy plany odwiedzic Dubaj w ramach wakacji. Bo mój byl kilka lat temu i mu się spodobalo.
Jak sie tutaj przeprowadzałam to nie było problemu Syrii czy Jemenu wiec teraz niczego nie jestem pewna.
Żyje sie dobrze. Chciałam mieszkać w państwie arabskim ale dość liberalnym z możliwościami wiec jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Mój sam codziennie dzwoni do rodziny. Więc moje rozmowy z mamą które nie sa codzienne go dziwia. Bo przecież powinnam codziennie.

A z tym ubieraniem to ja raczej nie lubię się stroic i czasami sam mi mówi ze powinnam się lepiej ubrac.
Moj tez ciagle pyta kiedy rozmawiałam z rodzicami i nie moze zrozumieć ze nie dzwonię codziennie. On odwiedza swoich prawie codziennie a jak nie moze to zaraz dzwoni. Chociaz to ta inna kultura. U nas w Polsce dorośli faceci z dobra pensja nie mieszkają z rodzicami do ślubu.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:23   #256
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Jak sie tutaj przeprowadzałam to nie było problemu Syrii czy Jemenu wiec teraz niczego nie jestem pewna.
Żyje sie dobrze. Chciałam mieszkać w państwie arabskim ale dość liberalnym z możliwościami wiec jestem zadowolona.



Moj tez ciagle pyta kiedy rozmawiałam z rodzicami i nie moze zrozumieć ze nie dzwonię codziennie. On odwiedza swoich prawie codziennie a jak nie moze to zaraz dzwoni. Chociaz to ta inna kultura. U nas w Polsce dorośli faceci z dobra pensja nie mieszkają z rodzicami do ślubu.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Te wojny ISIS powinny się zakończyć jedna konkretna bomba. (chociaz wtedy pewnie i ludność cywilna ucierpiala ehh)

Jezeli zdarzy się taki ze ma kase a nadal mieszka z rodzicami to mówią ze mamisynek i niedorajda.
Tam przywiązanie do rodziny jest bardzo duże. I ogólnie rodzina jest najważniejsza. Jesli nie ma się zatargow z tesciami to nawet korzystne
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:38   #257
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Nie trzeba pokazywać "cycek" żeby być dobrze ubrana.
Ja też zaczęłam się mniej nago ubierac odkad z moim jestem. I nie uważam zeby to bylo coś strasznego. Bo w sumie to nawet zaczęłam wierzyć ze takie nadmierne odkrywanie ciała może być zle postrzegane przez wszystkich (nie tylko muzułmanów).
Ja kiedyś lubiłam krótkie rzeczy i lubiłam dużo odsłaniać, ale już jakies 3 lata tego nie robię, bo zmieniłam swoje poglądy
Dla siebie, nie dla faceta
Nie chodzę w krótkich spodenkach ani spódniczkach, ani bluzkach na ramiaczka bez niczego na wierzchu
I juź dawno wpadłam na to że nadmierne odkrywanie jest traktowane jednoznacznie i nie zależy mi już żeby się za mną oglądali
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:05   #258
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Ja kiedyś lubiłam krótkie rzeczy i lubiłam dużo odsłaniać, ale już jakies 3 lata tego nie robię, bo zmieniłam swoje poglądy
Dla siebie, nie dla faceta
Nie chodzę w krótkich spodenkach ani spódniczkach, ani bluzkach na ramiaczka bez niczego na wierzchu
I juź dawno wpadłam na to że nadmierne odkrywanie jest traktowane jednoznacznie
i nie zależy mi już żeby się za mną oglądali
Bez przesady.
Od kiedy to chodzenia w krótkich spodenkach czy bluzce na ramiączkach jest traktowane ''jednoznacznie"???? Czyli co - można ją molestować czy zgwałcić bo przeciez jest wulgarną dziwką i sama się tak ''jednoznacznie'' ubrała?


---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość

Ostatnio każda rozmowa obowiązkowo zawiera pytanie czy ktoś mnie przypadkiem nie podrywał, a każdy wspomniany facet jest oskarżany o próbę zaciągnięcia mnie do łóżka.
.
Bardzo wysoko sobie ceni Twoją inteligencję i lojalność

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-09-22 o 10:07
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:18   #259
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Bez przesady.
Od kiedy to chodzenia w krótkich spodenkach czy bluzce na ramiączkach jest traktowane ''jednoznacznie"???? Czyli co - można ją molestować czy zgwałcić bo przeciez jest wulgarną dziwką i sama się tak ''jednoznacznie'' ubrała?[COLOR=Silver]
Napisałam, że ja nie chodzę w spodenkach a nie że spodenki są jednoznaczne
Chodziło mi o przesadne odkrywanie i ,,wulgarny,, strój
I tak uważam, że jak ktoś ubiera się nazbyt ,,sexi,, to po prostu lubi zwracać na siebie uwagę i musi się liczyć z tym jak będzie traktowany
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 10:43   #260
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Napisałam, że ja nie chodzę w spodenkach a nie że spodenki są jednoznaczne
Chodziło mi o przesadne odkrywanie i ,,wulgarny,, strój
I tak uważam, że jak ktoś ubiera się nazbyt ,,sexi,, to po prostu lubi zwracać na siebie uwagę i musi się liczyć z tym jak będzie traktowany
napisałaś

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
I juź dawno wpadłam na to że nadmierne odkrywanie jest traktowane jednoznacznie i nie zależy mi już żeby się za mną oglądali
To tylko Ty, Twój facet i jego/wasza oceniają kobiety w szortach jako dziwki.
Na szczęście ten trend nie jest jeszcze obowiązujący i NIKT, a szczególnie banda kolesi w galabijach nie wmówi mi, że jak włożę szorty to muszę się liczyć z tym, że potraktują mnie ODPOWIEDNIO bo sama się o to proszę.

z mojej strony EOT bo nie mam zamiaru kolejny raz dyskutować o arabskiej moralności i estetyce odzieżowej
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 11:49   #261
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Ja kiedyś lubiłam krótkie rzeczy i lubiłam dużo odsłaniać, ale już jakies 3 lata tego nie robię, bo zmieniłam swoje poglądy
Dla siebie, nie dla faceta
Nie chodzę w krótkich spodenkach ani spódniczkach, ani bluzkach na ramiaczka bez niczego na wierzchu
I juź dawno wpadłam na to że nadmierne odkrywanie jest traktowane jednoznacznie i nie zależy mi już żeby się za mną oglądali
Wiesz,jak jest goraco na dworze to nie bede sie kisic w dlugich ciuchach.
Tylko wlasnie zaloze szorty,czy spodniczke I top na ramiaczkach,lub bez.
I jak ktos wtedy o mnie mysli,ze chce prowokowac i zwracac na siebie uwage to ewidentnie ma ze soba problem.
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 12:34   #262
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

ArabicPrincess orientujesz się czy jest jakiś klub na wizazu dla kobiet w związkach z mulumaninami.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 12:53   #263
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Mój potrafi iść na kompromisy i można z nim spokojnie rozmawiać
Przykładowo jeśli chodzi o strój ja sama z siebie nie pokazuję za dużo, nie chodzę po ulicy w krótkich spodenkach, spódniczkach ani bluzkach na ramiączka
Jego spytałam jakie ma zdanie na ten temat, przedstawił je, że np woli abym na ulicy nie pokazywała za dużo jeśli chodzi o dekolt i nogi
Natomiast jak kiedyś padło pytanie o plażę odpowiedział - to jest plaża ubierz się jak na plażę, nie jestem nienormalny żeby kazać ci tam siedzieć w długich spodniach
Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Nie chodzę w krótkich spodenkach ani spódniczkach, ani bluzkach na ramiaczka bez niczego na wierzchu
I juź dawno wpadłam na to że nadmierne odkrywanie jest traktowane jednoznacznie i nie zależy mi już żeby się za mną oglądali
Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Chodziło mi o przesadne odkrywanie i ,,wulgarny,, strój
I tak uważam, że jak ktoś ubiera się nazbyt ,,sexi,, to po prostu lubi zwracać na siebie uwagę i musi się liczyć z tym jak będzie traktowany
ArabicPrincess napisała, że taki strój jest traktowany jednoznacznie - czyli, że nosiciel chce zwrócić na siebie uwagę - w kontekście kobiety: mężczyzn, którzy by się za nią oglądali.
Nie chce, żeby się za nią oglądali - no to nie nosi już bardzo krótkich szortów i dekoltów.
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
To tylko Ty, Twój facet i jego/wasza oceniają kobiety w szortach jako dziwki.
Na szczęście ten trend nie jest jeszcze obowiązujący i NIKT, a szczególnie banda kolesi w galabijach nie wmówi mi, że jak włożę szorty to muszę się liczyć z tym, że potraktują mnie ODPOWIEDNIO bo sama się o to proszę.
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Bez przesady.
Od kiedy to chodzenia w krótkich spodenkach czy bluzce na ramiączkach jest traktowane ''jednoznacznie"???? Czyli co - można ją molestować czy zgwałcić bo przeciez jest wulgarną dziwką i sama się tak ''jednoznacznie'' ubrała?
Facet, który ocenia kobiety w szortach jako dziwki nigdy by nie zaakceptował swojej w stroju plażowym. Ani nic o przyzwoleniu na gwałty, ani molestowanie, ani traktowaniu kogokolwiek jak dziwkę w tym co napisała nie ma.
Raczej to, że mając na sobie te krótkie szorty nabawisz się statystycznie więcej prób podrywu niż mając dłuższe spodenki czy w ogóle długie spodnie. Bo tak jest. Można nic sobie z tego nie robić, mieć ochotę na szorty, nosić szorty i powtarzać "nie, dziękuję, jestem zajęta" albo nie mieć ochoty na szorty i założyć dłuższe spodnie licząc na to, że nikt się nie będzie gapił, dając do zrozumienia, że może by się tak umówić.
Gdzież tu usprawiedliwienia przemocy seksualnej?

Nie ma większej różnicy pomiędzy wmawianiem otoczeniu, że tylko długi rękaw i golf jest przyzwoity, bo jak się poodsłania bardziej, to wszyscy się dowiedzą, że jest ladacznicą - a postulowaniem, że jak dziewczyna nie lata w krótkim topie jak jest ciepło, to ją patriarchat tłamsi i powinna się czym prędzej trochę rozebrać w ramach protestu przeciwko podmiotowemu traktowaniu kobiet.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 12:59   #264
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
ArabicPrincess napisała, że taki strój jest traktowany jednoznacznie - czyli, że nosiciel chce zwrócić na siebie uwagę - w kontekście kobiety: mężczyzn, którzy by się za nią oglądali.
Nie chce, żeby się za nią oglądali - no to nie nosi już bardzo krótkich szortów i dekoltów.


Facet, który ocenia kobiety w szortach jako dziwki nigdy by nie zaakceptował swojej w stroju plażowym. Ani nic o przyzwoleniu na gwałty, ani molestowanie, ani traktowaniu kogokolwiek jak dziwkę w tym co napisała nie ma.
Raczej to, że mając na sobie te krótkie szorty nabawisz się statystycznie więcej prób podrywu niż mając dłuższe spodenki czy w ogóle długie spodnie. Bo tak jest. Można nic sobie z tego nie robić, mieć ochotę na szorty, nosić szorty i powtarzać "nie, dziękuję, jestem zajęta" albo nie mieć ochoty na szorty i założyć dłuższe spodnie licząc na to, że nikt się nie będzie gapił, dając do zrozumienia, że może by się tak umówić.
Gdzież tu usprawiedliwienia przemocy seksualnej?

Nie ma większej różnicy pomiędzy wmawianiem otoczeniu, że tylko długi rękaw i golf jest przyzwoity, bo jak się poodsłania bardziej, to wszyscy się dowiedzą, że jest ladacznicą - a postulowaniem, że jak dziewczyna nie lata w krótkim topie jak jest ciepło, to ją patriarchat tłamsi i powinna się czym prędzej trochę rozebrać w ramach protestu przeciwko podmiotowemu traktowaniu kobiet.
acha, czyli wkładając szorty chcę zwrócić uwagę jakiś fagasów - dzięki za uświadomienie. żyłam w błogim przekonaniu, że letnie ciuchy się wkłada, żeby czuć sie dobrze latem.


no popatrz, a Ty chodzisz w golfach a twój facet i tak codziennie pyta ilu cię chciało przelecieć
czyli jednak nie o strój chodzi
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:44   #265
Weronika__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 186
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

no popatrz, a Ty chodzisz w golfach a twój facet i tak codziennie pyta ilu cię chciało przelecieć
czyli jednak nie o strój chodzi
jak ktos ma duzy biust to nic go tak nie wyeksponuje jak golf
Weronika__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:51   #266
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez BeQueenM Pokaż wiadomość
Ja jestem w takim zwiazku od 3miesiecy i juz czuje ,ze to nie ma sensu.zaczelismy sie mocno klocic.on jest holendrem i zachowuje sie jak dziecko.zrob to zrob tamto.co poprzatam to burdel.po prostu az mnie wykreca...
To chyba zależy od osobowości i od tego jaki macie zwiazek i relację ,a nie od narodowości?
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:58   #267
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
acha, czyli wkładając szorty chcę zwrócić uwagę jakiś fagasów - dzięki za uświadomienie. żyłam w błogim przekonaniu, że letnie ciuchy się wkłada, żeby czuć sie dobrze latem.
Nie "chcesz", ale zwracasz. Jak Twoim priorytetem jest nie kiszenie się w długich gaciach, to nie zwracasz uwagi na fagasów, a jak Twoim priorytetem jest nie zwracanie uwagi fagasów to się kisisz - ani to od ryzyka gwałtu ani od molestowania nie uchroni, ale pewnie ze 30% prób podrywu sobie fagasy darują.
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no popatrz, a Ty chodzisz w golfach a twój facet i tak codziennie pyta ilu cię chciało przelecieć
czyli jednak nie o strój chodzi
Bo mój ubiór nie jest wynikiem mojej wrodzonej skromności, nieśmiałości czy niechęci do zwracania na siebie uwagę, tylko osobistych preferencji. Raz, że on to wie, a dwa, że normalny nie jest.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:36   #268
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość



To tylko Ty, Twój facet i jego/wasza oceniają kobiety w szortach jako dziwki.
Na szczęście ten trend nie jest jeszcze obowiązujący i NIKT, a szczególnie banda kolesi w galabijach nie wmówi mi, że jak włożę szorty to muszę się liczyć z tym, że potraktują mnie ODPOWIEDNIO bo sama się o to proszę.

z mojej strony EOT bo nie mam zamiaru kolejny raz dyskutować o arabskiej moralności i estetyce odzieżowej
To nie dyskutuj proste

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
ArabicPrincess orientujesz się czy jest jakiś klub na wizazu dla kobiet w związkach z mulumaninami.
Niestety nie wiem
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:38   #269
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Ja tam zauwazylam,ze jak jest upal I ktos sie kisi w dlugich gaciach I bluzkach to dopiero zwraca na siebie uwage.
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:42   #270
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Być w związku z obcokrajowcem.

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Wiesz,jak jest goraco na dworze to nie bede sie kisic w dlugich ciuchach.
Tylko wlasnie zaloze szorty,czy spodniczke I top na ramiaczkach,lub bez.
I jak ktos wtedy o mnie mysli,ze chce prowokowac i zwracac na siebie uwage to ewidentnie ma ze soba problem.
Ale ja nie powiedziałam, żeby szortów nie zakładać tylko, że ja nie noszę
Poza tym są szorty i ,,szorty,, i jeśli są takie, że widać połowę pośladków to mnie to razi
Można założyć letnie ubrania i wyglądać ładnie a można również jak dz.....a i to jest ta różnica

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Ja tam zauwazylam,ze jak jest upal I ktos sie kisi w dlugich gaciach I bluzkach to dopiero zwraca na siebie uwage.
Ja chodzę w długich spodniach i jakoś nie zauważyłam żeby ludzie na mnie zwracali uwagę
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 05:16:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.