Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-28, 19:07   #2641
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Mala czarna - no niezle z tym prawkiem..
Ja nawet nie chce pisac co moj nawywijal. Z glupoty moglo byc na serio nieciekawie ale mam nadzieje ze skonczy sie OK.

Plan domu brzmi suuuper! Mamy widze wiele wspolnego tez bym taki chciala
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:15   #2642
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - trzymam m ocenę kciuki

Malgos - synek niech szybko zdrowieje i ty również

Mała - powodzenia z budową, dużo cierpliwości życzę

Paula - jak tam twoje ogrodnictwo balkonowe ?



Ja termin porodu miałam na piątek ale dalej nie urodzilam. Skurcze mnie coś łapią a po godzinie - dwóch przechodzą jak chce się zbierać do szpitala. Mała robi nas w bambukojutro wizyta u lekarza a w czwartek pewnie szpital. Mam nadzieje tylko że mała się zdecyduje na poród siłami natury bo cesarki nie chcę

Mały mi choruje ma antybiotyk ale pomału mu przechodzi. Mnie gardło złapało ale przeszło jednak nos dalej zatkany. Więc na pewno super będzie się odychalo podczas porodu

Budowę właśnie zaczęliśmy są juz fundamenty ale ja już mam dość co chwilę cos wychodzi :/ a gdzie tam do końca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:17   #2643
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre - czy ty bedziesz rodzila w Debicy?
Znasz jakiegos gina ktorego bys polecila w naszych stronach?

Dzieki i ja wam zdrowka zycze! No ladnie, straszyli szybszym porodem a tu sie przeciaga
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:26   #2644
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Malgos - z naszych okolic ciężko powiedzieć. Znajome raczej rodzą w Rzeszowie lub Tarnowie.

Ja będę rodzić w Zakopanem Bartek urodził się w Nowym Targu więc nie mam doświadczenia z lekarzami z naszych Debickich stron

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:29   #2645
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

O a skad ja wytrzasnelam ze wy w Debicy mieszkacie? Moze przez to ze ty z tamtych stron.
Od dawna nie mieszkasz w Debicy? Gdzie sie budujecie?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:56   #2646
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
O a skad ja wytrzasnelam ze wy w Debicy mieszkacie? Moze przez to ze ty z tamtych stron.
Od dawna nie mieszkasz w Debicy? Gdzie sie budujecie?
Przed ślubem przeprowadzilam się w sumie 4 lata będzie.

Budujemy się w Szczawnicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:57   #2647
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Aaaa pewnie wspominalas... mam kiepska pamiec
A jakie macie problemy z budowa?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 21:15   #2648
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Aaaa pewnie wspominalas... mam kiepska pamiec
A jakie macie problemy z budowa?
Ja też wszystkiego nie pamiętam a w ciąży to już dziura w mózgu.

A problemy to różne zdecydowanie nie nadaje się na takie rzeczydobrze że tz nad tym czuwa bo bym osiwiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 06:29   #2649
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Dxiewczyny ile u Was się dzieje! Taka cisza tu ze człowiek nawet sobie sprawy nie zdaje

Czarna - no to Ty z pompą widzę don zapowiada sie super ! My powierzchniowo to pewnie polowe z tego będziemy myślec także nie zaszaleje haha

Siempre - moja koleżanka nie tak dawno miała ten sam problem ... tez nie chciala cesarki ale małemu się nie spieszyło i musieli mu pomóc... trzymam kciuki żeby się coś zmieniło szybko
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 07:38   #2650
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
talk
my tydzień temu kupiliśmy działkę i zamierzamy w tym roku ruszyć z budową jutro spotkanie z geodetą
Ekstra! Gdzie się budujecie? Bo ja już zapomniałam gdzie Ty się podziewasz

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny We mnie wstąpiło nowe życie w związku z tym, bo ostatnio byłam jakaś taka bylejaka I oczywiście już oglądam wystroje domów ... JAk to ja - zawsze napaleniec Będzie tylko wielkie rozczarowanie, jeśli się nie uda dostać kredytu, ale staram się być dobrej myśli i mam nadzieję, że nam dadzą

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Czarna - gratulacje! No to moze jak dobrze pojdzie to bedziemy razem planowac urzadzanie
Talk trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło po waszej myśli

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Siempre - czy ty bedziesz rodzila w Debicy?
Znasz jakiegos gina ktorego bys polecila w naszych stronach?
Gosia polecają w Dębicy Gawlika (ale opinie są skrajnie różne) i dr Bielatowicz. Ja się jednak tutejszych lekarzy i szpitala wystrzegam.

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Przed ślubem przeprowadzilam się w sumie 4 lata będzie.

Budujemy się w Szczawnicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale świetny region Ty mieszkałaś wcześniej w okolicach Dębicy?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 07:44   #2651
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Simpere to kciuki by córcia jednak zdecydowała się na szybsze wyjście w pięknych okolicach mieszkasz
Jaka różnica bedzoe pomiędzy Twoimi dziećmi?


Mała plan domku brzmi bajecznie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 10:52   #2652
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny We mnie wstąpiło nowe życie w związku z tym, bo ostatnio byłam jakaś taka bylejaka I oczywiście już oglądam wystroje domów ... JAk to ja - zawsze napaleniec Będzie tylko wielkie rozczarowanie, jeśli się nie uda dostać kredytu, ale staram się być dobrej myśli i mam nadzieję, że nam dadzą
to jest świetna sprawa. Ja bardzo miło (choć męcząco) wspominam etap planowania i urządzania. Zbieraj inspiracje na jakimś pintereście, potem będziesz miała z czego korzystać
Co do rozczarowania - nie myśl tak. Nam pierwszy bank też odmówił a drugi postawił mocno wyśrubowane warunki (musieliśmy do kredytu wciągnąć rodziców, bo inaczej też by z tego nic nie było), ale w końcu się udało. Dobrze ponad 2 miesiące nas przetrzymali (bo sezon urlopowy i wiecie państwo... ). Rany, co to były za nerwy...

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość

Jakby bylo malo to tz dostal wczoraj mandat i teraz sie modlimy zeby tylko mandat przyszedl bez punktow bo mozemy miec problem z ubezpieczeniem.. ehhh
Cóż on nawymyślał...
Mój M to w ogóle jakiś w czepku urodzony jeśli chodzi o policję. Uwierzycie, że ma prawo jazdy już z 14 lat a w zeszłym miesiącu pierwszy raz w życiu go policja zatrzymała w ogóle. I to na dmuchanko tylko. A ja od kąd jeżdżę regularnie (czyli od dwóch lat) średnio co miesiąc mam dmuchanie, zaliczyłam już mandat i eskortę policyjną

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
a'propo mandatów to moje małżeństwo wielką próbę przechodziło ostatnio mój maż dzień przed wigilią jadąc w delegację stracił prawko na 3 miesiące bo go złapali w zabudowanym jak miał ponad 100km/h
Skąd ja to znam... u mnie tak było jak M nogę w gips wpakował. Jak tylko przestało go bardzo boleć i się gips poluzował trochę zaraz zaczął jeździć, bo nie dawał ze mną rady

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ogólnie plan jest taki że dom będzie ok 145 m2 parterowy z podziałem na strefę dzienną i sypialną, plus gabinet przy wejściu no i dużo przeszkleń a jako wisienka na torcie to sypialnie chcemy z garderobą i prywatną łazienką

Rany, chcęęęę.....

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Paula - jak tam twoje ogrodnictwo balkonowe ?
A całkiem dobrze. M chyba się już przyzwyczaił, że szaleję, bo juz nawet nie reaguje na to, że wszystkie parapety w domu mamy zastawione sadzonkami. Co prawda większość do oddania (poobiecywałam znajomym, że im nahoduję), ale w sumie mam teraz koło 100 małych roślinek w domu plus na balkonie już mi się budzą truskawki po zimie.
M też się trochę zaraził, bo zamówił sobie nasionka i od poniedziałku mamy w kuchni cały blat przy oknie zastawiony rosiczkami i muchołówkami. 6 odmian zamówił wariat.
Dodatkowo też obiecał mi zrobić szklarnię na balkon, bo mam kawałek niezadaszony a chciałabym tam też coś móc hodować. Więc na razie planuje a jak się zrobi w weekend cieplej to będziemy już powoli kupować materiały i skręcać. Coś tego typu chcę; , tylko moja będzie miała 2m szerokości i trochę inaczej rozstawione półki.



Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Ja termin porodu miałam na piątek ale dalej nie urodzilam. Skurcze mnie coś łapią a po godzinie - dwóch przechodzą jak chce się zbierać do szpitala. Mała robi nas w bambukojutro wizyta u lekarza a w czwartek pewnie szpital. Mam nadzieje tylko że mała się zdecyduje na poród siłami natury bo cesarki nie chcę
Rany, ale to zleciało! To czekamy tylko na niusa, że jest nas więcej

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Dxiewczyny ile u Was się dzieje! Taka cisza tu ze człowiek nawet sobie sprawy nie zdaje
U mnie cisza i spokój. Takie emeryckie życie trochę, tylko do pracy trzeba chodzić...
Jedyne co, to mam ostatnio problem z moimi maluchami, ale to już chyba kwestia wieku, bo zaczynają mieć problemy starcze. Właśnie jeden "leży" w szpitalu, bo ma problemy z oddychaniem i jeść już też nie chce. Czekam jak na szpilkach na info co dalej z biedakiem.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:54   #2653
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia raz byłam zmuszona pójść na szybką konsultację do Gawlika i mimo że na godzinę byłam zapisana to i tak poślizg ponad 2h... dramat tam jest się do niego dostać. Ja chodzę na nfz do Tarnowa a lekarza prowadzącego ciążę mam w Rzeszowie i tam chce rodzić.

nunny budujemy się niedaleko w sumie Twojej pracy chyba

Paula podziwiam za zacięcie ogrodnicze, ja mimo swojego wykształcenia nie mam cierpliwości do tego więc tym bardziej szacun szklarenka urocza, koniecznie pokaż nam swoją jak już będzie gotowa.
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38

Edytowane przez mala_czarna_21
Czas edycji: 2017-03-29 o 19:32
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 18:31   #2654
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
to jest świetna sprawa. Ja bardzo miło (choć męcząco) wspominam etap planowania i urządzania. Zbieraj inspiracje na jakimś pintereście, potem będziesz miała z czego korzystać
Co do rozczarowania - nie myśl tak. Nam pierwszy bank też odmówił a drugi postawił mocno wyśrubowane warunki (musieliśmy do kredytu wciągnąć rodziców, bo inaczej też by z tego nic nie było), ale w końcu się udało. Dobrze ponad 2 miesiące nas przetrzymali (bo sezon urlopowy i wiecie państwo... ). Rany, co to były za nerwy...

U mnie cisza i spokój. Takie emeryckie życie trochę, tylko do pracy trzeba chodzić...
Jedyne co, to mam ostatnio problem z moimi maluchami, ale to już chyba kwestia wieku, bo zaczynają mieć problemy starcze. Właśnie jeden "leży" w szpitalu, bo ma problemy z oddychaniem i jeść już też nie chce. Czekam jak na szpilkach na info co dalej z biedakiem.
Paula no ja wiem wiem ... Sprawa jest jednak taka, że u nas rodzice odpadają nawet jak żyranci, bo są w innym kraju Zresztą moich rodziców zarobki to tutaj niewiele by znaczyły po przewalutowaniu. Dlatego jesteśmy zdani sami na siebie i jak np. powiedzą, że mała wiarygoność, bo za krótko w UK czy coś no to pójdzie się sypać Ale byliśmy kilka miesięcy temu u doracy i mówił, że powinno byc ok

U nas też ogólnie szału nie ma i też tak dzień za dniem ucieka - jeden podobny do drugiego Takie już życie jest niestety Staramy się jakoś czas ubarwiać czasami, ale ogólnie niestety rutyna
Ja ogólnie już od dwóch tygodni na administracji siedzę i szczerze mówiąc zanudzam się na śmierć .... To chyba jednak nie dla mnie.... Niestety mają braki, bo jedna babka odeszła i że nie ma kompletnie nikogo, kto by ogarnął bez treningu, to ja tam skończyłam. Mam mega problemy z dostaniem się do pracy, pracuje totalnie inne godziny niż TŻ, autobusów w tych godzinach też nie ma , a poza tym ... nudno kurde jak cholera!
Biedny szczuras! Daj znać co z nim ....
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 08:41   #2655
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Hej dziewczyny ja wczoraj urodziłam Alicje o 16.25 mała waży 3140.


Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ekstra! Gdzie się budujecie? Bo ja już zapomniałam gdzie Ty się podziewasz



Talk trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło po waszej myśli



Gosia polecają w Dębicy Gawlika (ale opinie są skrajnie różne) i dr Bielatowicz. Ja się jednak tutejszych lekarzy i szpitala wystrzegam.



Ale świetny region Ty mieszkałaś wcześniej w okolicach Dębicy?
Wcześniej mieszkałam między Dębica a Pilznem.

Ja Gawlika nie polecam dużo złego o nim słyszałam.
Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Simpere to kciuki by córcia jednak zdecydowała się na szybsze wyjście w pięknych okolicach mieszkasz
Jaka różnica bedzoe pomiędzy Twoimi dziećmi?


Mała plan domku brzmi bajecznie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różnica wieku będzie dwa lata bez dwóch tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 08:43   #2656
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre Wielkie gratulacje!!!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 08:47   #2657
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wczoraj urodziłam Alicje o 16.25 mała waży 3140.

Wcześniej mieszkałam między Dębica a Pilznem.

Ja Gawlika nie polecam dużo złego o nim słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Też bym do Gawlika nie poszła, nie podoba mi się ta cała otoczka wokół jego osoby. I podobno jest drogi, wiadomo...

Między Dębicą a Pilznem mieszkałaś? Kurcze, przegapiłam... My planujemy (jak wszystko dobrze pójdzie, a nastawiam się pozytywnie) za rok-dwa szukać działki poza miastem właśnie w tamtą stronę Parkosz, Podgrodzie, ale to się jeszcze zobaczy...

Edytowane przez nunny
Czas edycji: 2017-03-30 o 08:51
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:05   #2658
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Gratulacje

Też bym do Gawlika nie poszła, nie podoba mi się ta cała otoczka wokół jego osoby. I podobno jest drogi, wiadomo...

Między Dębicą a Pilznem mieszkałaś? Kurcze, przegapiłam... My planujemy (jak wszystko dobrze pójdzie, a nastawiam się pozytywnie) za rok-dwa szukać działki poza miastem właśnie w tamtą stronę Parkosz, Podgrodzie, ale to się jeszcze zobaczy...
bierze 150zł za wizytę, w Rzeszowie też tyle płacę. Mnie odstraszają dużo bardziej te wielogodzinne kolejki nawet jak umówiona jesteś na wizytę to i tak czekasz bo poślizgi po 1,5-2h masakra.
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:10   #2659
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Gratulacje

Też bym do Gawlika nie poszła, nie podoba mi się ta cała otoczka wokół jego osoby. I podobno jest drogi, wiadomo...

Między Dębicą a Pilznem mieszkałaś? Kurcze, przegapiłam... My planujemy (jak wszystko dobrze pójdzie, a nastawiam się pozytywnie) za rok-dwa szukać działki poza miastem właśnie w tamtą stronę Parkosz, Podgrodzie, ale to się jeszcze zobaczy...

To ta pierwsza miejscowość to jest moja rodzinna


Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
bierze 150zł za wizytę, w Rzeszowie też tyle płacę. Mnie odstraszają dużo bardziej te wielogodzinne kolejki nawet jak umówiona jesteś na wizytę to i tak czekasz bo poślizgi po 1,5-2h masakra.
Poślizg tam jest zawsze i te 2 h to naprawdę nie jest dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:17   #2660
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
bierze 150zł za wizytę, w Rzeszowie też tyle płacę. Mnie odstraszają dużo bardziej te wielogodzinne kolejki nawet jak umówiona jesteś na wizytę to i tak czekasz bo poślizgi po 1,5-2h masakra.
Dla mnie to bardzo dużo, ja płacę dużo mniej. Rzeszów to wiadomo, większe miasto i drożej.

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
To ta pierwsza miejscowość to jest moja rodzinna


Poślizg tam jest zawsze i te 2 h to naprawdę nie jest dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi się ta miejscowość podoba Super komunikacja w każdą stronę i 10 minut do miasta, a działki nie w tak kosmicznych cenach jak bliżej Debicy.
Słyszałam tez o tych kolejkach, podziwiam te kobiety,zwłaszcza w zaawansowanej ciąży.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:30   #2661
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
To ta pierwsza miejscowość to jest moja rodzinna




Poślizg tam jest zawsze i te 2 h to naprawdę nie jest dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak dla mnie te 2h to strasznie dużo zwłaszcza jak się umawiasz na godzinę... nigdzie indziej nie zdarzyło mi się aż tyle czekać jak zapisy godzinowe były. No nie wiem, może inne mam przyzwyczajenia

niemniej jednak dlatego jego od razu wykluczyłam

nunny a Ty gdzie chodzisz? Do Bielatowicz?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:41   #2662
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
jak dla mnie te 2h to strasznie dużo zwłaszcza jak się umawiasz na godzinę... nigdzie indziej nie zdarzyło mi się aż tyle czekać jak zapisy godzinowe były. No nie wiem, może inne mam przyzwyczajenia

niemniej jednak dlatego jego od razu wykluczyłam

nunny a Ty gdzie chodzisz? Do Bielatowicz?
Ja uważam że powinniśmy szanować swój czas i takie przesunięcia są niedopuszczalne, zwłaszcza jeśli to norma. Ja mam swojego gina w Jaśle, raz byłam w Dębicy u Iwon-Mackiewicz ale nie podpasowała mi. Bardzo niedelikatna, mój pierwszy i ostatni raz u kobiety ginekologa.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:48   #2663
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Biedny szczuras! Daj znać co z nim ....
Niestety niezbyt dobrze. Wet powiedziała, że raczej nie ma się co nastawiać na to, że wydobrzeje. Dostał leki i został odesłany do domu, ale chyba bardziej po to, żebyśmy się z nim na spokojnie pożegnali. No chyba, że zareaguje wyjątkowo dobrze, bo zdarza się, że po tych sterydach guzy się obkurczają i daje to szansę na przeżycie. Dziś jest już lepiej od rana - sam pije, je, nawet coś się rusza i pozwala głaskać. Pytanie tylko na ile to są ostatnie podrygi a na ile poprawa... Na razie mamy czekać.

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wczoraj urodziłam Alicje o 16.25 mała waży 3140.
witamy na świecie i gratulacje dla mamy!
Jak poszło? Zakładam, że raczej szybko i lekko, skoro już wizażujesz

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
jak dla mnie te 2h to strasznie dużo zwłaszcza jak się umawiasz na godzinę... nigdzie indziej nie zdarzyło mi się aż tyle czekać jak zapisy godzinowe były. No nie wiem, może inne mam przyzwyczajenia
Powiem Wam, że ja w Krakowie płacę 50 zł za wizytę i czekam max. 20 minut bez wcześniejszego umawiania się... 150 to dla mnie jakaś abstrakcja...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 06:56   #2664
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wczoraj urodziłam Alicje o 16.25 mała waży 3140.




Wcześniej mieszkałam między Dębica a Pilznem.

Ja Gawlika nie polecam dużo złego o nim słyszałam.

Różnica wieku będzie dwa lata bez dwóch tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję ! Jak się czujecie ? Wszystko w porządku ?

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Niestety niezbyt dobrze. Wet powiedziała, że raczej nie ma się co nastawiać na to, że wydobrzeje. Dostał leki i został odesłany do domu, ale chyba bardziej po to, żebyśmy się z nim na spokojnie pożegnali. No chyba, że zareaguje wyjątkowo dobrze, bo zdarza się, że po tych sterydach guzy się obkurczają i daje to szansę na przeżycie. Dziś jest już lepiej od rana - sam pije, je, nawet coś się rusza i pozwala głaskać. Pytanie tylko na ile to są ostatnie podrygi a na ile poprawa... Na razie mamy czekać.


...
Przykro mi , że szczurek nie ma się za dobrze. Trzymam kciuki za poprawę .


Ja u mojego gin place 130 i zawsze są godzinne opóźnienia. To przez to , że gościu do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie. To chyba najsympatyczniejszy lekarz u jakiegoś byłam .
Wcześniej u innej płaciłam 170 i były 40minutowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 08:08   #2665
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Gratuluję ! Jak się czujecie ? Wszystko w porządku ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze się czujemy mam nadzieję że jutro nas wypuszcza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 10:09   #2666
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre Kochana gratki!!!!! <3
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 17:36   #2667
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Hej dziewczyny!
Po pierwsze Siempre wielkie gratulacje!! Trzymajcie sie zdrowo

Mala czarna, Nunny jak ja przegapilam ze wy tez z moich okolic?
Druga rzecz Mala czarna ty mnie zastrzel ale ktory to u ciebie tydzien?

Paula - przykro mi z powodu szczurasa... ale tam bedzie mu lepiej...

Ja juz po wycieczce do Edymburga. Zrobilysmy na piechote chyba milion kilometrow. Bardzo fajne miasto i duzo do zobaczenia. Bardzo mi sie podobalo i odpoczelam psychicznie. Niestety zatoki troche dawaly sie we znaki ale bez tragedii za to nogi jeszcze mnie bola
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 19:51   #2668
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosiu no ja też z tych okolic

a tydzień 40
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 20:49   #2669
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Ze coo?? 40????
Ja cie przepraszam ale mam takie dziury w pamieci ze to jakas tragedia... mysle sobie... jak to Mala Czarna w ciazy?? I szukam w ostatnich postach a ty nam mowilas o tym juz daawno temu i dlatego nie pamietam...
Jak tam koncowka? Na kiedy masz termin?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 08:04   #2670
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Gosia raz byłam zmuszona pójść na szybką konsultację do Gawlika i mimo że na godzinę byłam zapisana to i tak poślizg ponad 2h... dramat tam jest się do niego dostać. Ja chodzę na nfz do Tarnowa a lekarza prowadzącego ciążę mam w Rzeszowie i tam chce rodzić.

nunny budujemy się niedaleko w sumie Twojej pracy chyba
mala_czarna ja też przegapiłam że Ty w ciąży! o matko... Niedaleko mojej pracy? Ja teraz pracuje w Dębicy ale podejrzewam że chodzi ci o Pilzno

Ale to nieważne teraz... pisz jak się czujesz i kiedy trzymać kciuki

Edytowane przez nunny
Czas edycji: 2017-04-03 o 08:05
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 15:13:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.