Kolagen naturalny dr.Przybylskiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 22:34   #1
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108

Kolagen naturalny dr.Przybylskiego


Czy ,ktoś może sie wypowiedziec na temat tego specyfiku.Dzisiaj zakupiłam ,uzyłam pierwszy raz.Opis brzmi obiecująco.Proszę o opis doświadczeń z tym żelem.Dziękuje
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:38   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kolagen naturalny dr.Przybylskiego

Nie wiem co to za cudo ale nie sadze aby dzialalo na cokolwiek oprocz naskorka.aby zadziala nalezy do zwyczajnie wprowadzic do skory wlasciwej tm gdzie kolagen istnieje naturalnie i gdzie wlokien ubywa z wiekiem.

nie wierze w takie rzeczy ,nic nie odmlodzie twarzy oprocz zabiegow chirurgiczno-kosmetycznych.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:34   #3
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Kolagen naturalny dr.Przybylskiego

No właśnie to cudo muszę trochę poużywać,aby się przekonać jak zadziała.Kupiłam ten żel nie tyle na zmarszczki ile na moją problematyczną cere tzn.Bardzo rozszerzone pory,cera naczynkowa i silny łojotok.Użyłam dzisiaj przed makijażem i calusieńki dzień makijaż świerzutki.Pory zmniejszone,żadnego tłuszczenia.Żadne kwasy, kremy preparaty na pory,wizyta u kosmetyczki u dermatologa nie przyniosło takiego efektu jak ten kolagen.Jeśli przez cały dzień moja skóra była zdrowa i bez czerwoności to ja już nic więcej nie chcę.Jest to preparat na bazie kleju z ryb.Substancja przezroczysta i na twarzy robi cienuitką powłoczkę i dość mocno ściąga.Ale po tem nakładam swój krem nawilżający i jest przecudnie.Za ok.miesiąc napiszę jak się sprawuje.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.