CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 11:14   #1081
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII




Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 11:16   #1082
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Miłego

Dopinam zakończenie przy trzeciej kawie od rana.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 12:30   #1083
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Cześć Wewątki,

Pozdrawiam z pracy. Podczas gdy studenci piszą kolokwium, sama zajmuję się poważnymi badaniami naukowymi nad mitologią Gwiezdnych Wojen. Przy okazji dokonałam odkrycia - niewątpliwie praprzodkiemj Adama Drivera jest kompozytor polskiego pochodzenia Igor Strawinski. Na poparcie mojej tezy mam na razie tylko poniższe zdjęcie, ale przyznajcie, że argument jest mocny.

Co za szczęście, że mój komputer obrócony jest tyłem do sali.
Mocny


Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
ze zdjęcia patrzy na mnie moja babka Scholastyka!

o rany
A moze Adam jest nieznanym potomkiem babki Scholastyki i Strawinskiego?



Ja mialam w klasie w liceum kolege w typie (braku) urody Drivera i byl to moj ulubiony kolega, w sumie przy jego dowcipie i inteligencji bladla co nieco jego patykowatosc i podlugowatosc. Nie mial uszu Adama, wiec o tyle byl do przodu. Mielismy w klasie bardziej glosnego i przebojowego chlopaka ale ta nasza dluga chudzina i tak wiodla prym przy tym bardziej przebojowym (tez nawiasem mowiac fajny chlopak).
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 15:35   #1084
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

A, no i jeszcze najwazniejsze

Czy Wy pamietacie wywatki, ze nasza Jole mozna wspomoc 1%?
KRS 0000270809
Szymanska, 7028
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 19:44   #1085
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja mialam w klasie w liceum kolege w typie (braku) urody Drivera i byl to moj ulubiony kolega, w sumie przy jego dowcipie i inteligencji bladla co nieco jego patykowatosc i podlugowatosc. Nie mial uszu Adama, wiec o tyle byl do przodu. Mielismy w klasie bardziej glosnego i przebojowego chlopaka ale ta nasza dluga chudzina i tak wiodla prym przy tym bardziej przebojowym (tez nawiasem mowiac fajny chlopak).
Właśnie wczoraj z K. wspominaliśmy naszych kolegów i koleżanki z liceum. Podczas gdy dziewczyny były z reguły niezłymi lolitami, to na chłopaków żal było patrzeć. K. do dziś nie chce mi pokazać żadnego swojego zdjęcia z tego okresu. Jakimś cudem te najdziwniejsze okazy wyrosły na przystojniaków.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 21:27   #1086
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Miłego

Dopinam zakończenie przy trzeciej kawie od rana.

Swietny robota Rawito, brawo!

Czy masz już sukienkę VW?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 05:26   #1087
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziękuję Mariolu. Wczoraj postawiłam ostatnią kropkę pod zakończeniem. Reszta to już praca redakcyjna.
Sukienkę VW już mam. Chyba nawet zrobię sobie w niej symbolicznie zdjęcie na okładkę. Oczywiście jego autorką będzie nasza Irkax. A do okładki rękę przyłożyła Justyna Neyman. Gdy opowiadałam jej o głównych tezach, które przedstawiam, błyskawicznie wyłapała o co mi chodzi i dobrała odpowiedni obraz.
To, co prawda, nie jest moja pierwsza książka, ale jak na razie najważniejsza, więc wymaga to podkreślenia

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-01-13 o 05:28
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 10:53   #1088
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito jak super! Jeszcze raz serdecznie gratuluje!
Mam nadzieje, ze pokażesz sie nam w okazałości swojej, jak już będziesz miała zdjecia. I książkę również!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 12:04   #1089
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziękuję. Pokażę Wam jedno i drugie Miałyśmy dzisiaj z Irką niezłą zabawę w czasie sesji fotograficznej. Ciężko jest wyglądać jak poważny naukowiec, gdy się po pierwsze zapomniało założyć stanika, a po drugie głównie chce wyeksponować steampunkowy zegarek.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-01-13 o 12:06
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 15:02   #1090
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Dziękuję. Pokażę Wam jedno i drugie Miałyśmy dzisiaj z Irką niezłą zabawę w czasie sesji fotograficznej. Ciężko jest wyglądać jak poważny naukowiec, gdy się po pierwsze zapomniało założyć stanika, a po drugie głównie chce wyeksponować steampunkowy zegarek.

Super! Nie moge sie doczekac
No tak, faktycznie cieżko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 15:03   #1091
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Ulalala czekam na okazanie sesji fotograficznej
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 20:15   #1092
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Czekam z niecierliwoscia Rawito na okazanie!

Boziu, jak mozna zapomniec zalozyc stanik, zazdro. Dla mnie nierealne. Tak samo jak czasem ludzie szukaja swoich okularow. To dla mnie tez niepojete, okulary to ja musze miec zawsze na nosie, to ostatnia rzecz, ktora zdejmuje wieczorem
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 13:58   #1093
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dobry


Sobie sesję wyobrazilam , to musiało być coś Foty, foty koniecznie !



A ja tam zapomninam czasem stanika Ale nie lubię, bo mam wrażenie ,że od razu wszyscy się gapią bardziej

Za to w czwartek zapomnialam paska do spodni. To bylo gorsze niż zapomniec stanika , co chwila mi z tyłka zjeżdżaly i musialam podciągać do góry. Przy ludziach. A jak się nie ma paska przy dżinsach to jakimś magicznym sposobem guzik się odpina sam i suwak z automatu rozjeżdża. Okropność. Dobrze, ze miałam dlugi sweter, co trochę przykrywal ten bałagan
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:07   #1094
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziewczyny ja w ogóle nie lubię staników i noszę tylko wtedy, gdy naprawdę muszę, czyli gdy mam na sobie coś bardzo prześwitującego, a i wtedy nie zawsze zawracam sobie tym głowę. Toczę o to regularne boje z mamą.
Oficjalna fotka jednak wymaga nie świecenia sutkami. Dlatego na większości zdjęć mam ręce założone na piersi, co świetnie eksponuje zegarek
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 15:52   #1095
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito, gratulacje! koniecznie pokaż zdjęcia. (a książka w j.polskim?)

na 2 dni wygrzebałam się z choroby, ale dzisiaj mnie znowu sieknęło nie wiem, co począć, bo nie bywam tak chora. jem suplementy, dużo płynów, tablety na kaszel i antyhistaminowe, i czuję, że znowu się pogarsza.
o lekarzu moge zapomnieć, bo pielegniarki są tu jak Cerber i nie dopuszczają do lekarzy nawet ludzi z zapaleniem opon mózgowych. a i lekarz najczęściej każe brac ibuprofen i pić dużo płynów, nawet przy zapaleniu płuc.
taka swoista, szwedzka selekcja naturalna- albo przeżyjesz, albo wylædujesz w szpitalu, ale na pewno nie będziesz zawracał sobą glowy lekarzowi w przychodni.

co do stanika, to od ciąży mialam na sobie max 3 razy, gdy mialam prześwitującą koszulę.
zawsze mialam jędrne, choć duże, a po karmieniu zrobiły mi się jeszcze bardziej sprężyste, jak silikony
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 16:15   #1096
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Katt serio? Nie masz szans w Szwecji na przyzwoite leczenie? Bardzo Ci współczuję. Mnie potraktowano podobnie jak Ciebie, czyli ibuprofen i łóżko, ale ostatecznie jednak po paru tygodniach dostałam antybiotyk, który postawił mnie na nogi. Nawet nie przypuszczałam, że może być z tym taki problem

Dziękuję za gratki. Książka po polsku, ale to, co w niej najważniejsze, publikowałam w międzyczasie też po angielsku.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 17:05   #1097
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rawito, gratulacje! koniecznie pokaż zdjęcia. (a książka w j.polskim?)

na 2 dni wygrzebałam się z choroby, ale dzisiaj mnie znowu sieknęło nie wiem, co począć, bo nie bywam tak chora. jem suplementy, dużo płynów, tablety na kaszel i antyhistaminowe, i czuję, że znowu się pogarsza.
o lekarzu moge zapomnieć, bo pielegniarki są tu jak Cerber i nie dopuszczają do lekarzy nawet ludzi z zapaleniem opon mózgowych. a i lekarz najczęściej każe brac ibuprofen i pić dużo płynów, nawet przy zapaleniu płuc.
taka swoista, szwedzka selekcja naturalna- albo przeżyjesz, albo wylædujesz w szpitalu, ale na pewno nie będziesz zawracał sobą glowy lekarzowi w przychodni.

co do stanika, to od ciąży mialam na sobie max 3 razy, gdy mialam prześwitującą koszulę.
zawsze mialam jędrne, choć duże, a po karmieniu zrobiły mi się jeszcze bardziej sprężyste, jak silikony
To co robi lekarz w przychodni?! Tam u Was te pielegniarki to po prostu cos strasznego, wszystko moga i nic im nikt nie zrobi.
Ja sobie nie wyobrazam, ze ide do przychodni chora i pielegniarka mi broni dostpeu do lekarza. Mam nadzieje, ze Niemce nie zwaruja tak jak twoi.

Ja mam biust duuuuzy bardzo i mnie to zwyczajnie krepuje jak jestem bez stnika, bo do tego jestem osoba, ktora przy gadaniu macha lapami, cos tam ekspresyjnie pokaze, i w ogole jestem caly czas w ruchu. I te piers moje tez, krepuje mnie to, nie lubie jak ona mi ciagle skacza przed oczami
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:52   #1098
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w ogóle nie lubię staników i noszę tylko wtedy, gdy naprawdę muszę, czyli gdy mam na sobie coś bardzo prześwitującego, a i wtedy nie zawsze zawracam sobie tym głowę. Toczę o to regularne boje z mamą.
Oficjalna fotka jednak wymaga nie świecenia sutkami. Dlatego na większości zdjęć mam ręce założone na piersi, co świetnie eksponuje zegarek

A ja lubię staniki. Ładne są, fajnie cycki do kupy zbierają, zawsze można zdjąć..same zalety
A i ja mam tendencję do nieszczęśliwego nachylania się latem. Ludzie zazwyczaj wiedzą ( przeważnie wbrew mojej woli i niechcący ) co mam pod koszulką czy bluzką. Szczególnie latem. Brak bielizny w połaczeniu z moimi ukochanymi, rozwlekłymi , lużnymi koszulkami ....same wiecie jak to się kończy



Teraz za każdym razem jak spojrzę na okładkę Twojej książki, to będe pewnie płakać ze śmiechu. Poważna Pani profesor zapomniala stanika i dla tego ma ręce skrzyżowane na piersiach I przy okazji chwali się zegarkiem

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rawito, gratulacje! koniecznie pokaż zdjęcia. (a książka w j.polskim?)

na 2 dni wygrzebałam się z choroby, ale dzisiaj mnie znowu sieknęło nie wiem, co począć, bo nie bywam tak chora. jem suplementy, dużo płynów, tablety na kaszel i antyhistaminowe, i czuję, że znowu się pogarsza.
o lekarzu moge zapomnieć, bo pielegniarki są tu jak Cerber i nie dopuszczają do lekarzy nawet ludzi z zapaleniem opon mózgowych. a i lekarz najczęściej każe brac ibuprofen i pić dużo płynów, nawet przy zapaleniu płuc.
taka swoista, szwedzka selekcja naturalna- albo przeżyjesz, albo wylædujesz w szpitalu, ale na pewno nie będziesz zawracał sobą glowy lekarzowi w przychodni.

Kattko
Ja bym Ci zaordynowała wódki ( wiem, wiem, ryzykowne bo nie pijesz alko) , termofor i do łożka na dwa dni...albo chociaż herbata z dużą ilością imbiru ( tak ze 3 cm na kubek) pocięte w cieniutkie plasterki, cytryna i miód. I do łoża. Niesamowicie to rozgrzewa. Ale smakuje paskudnie wg niektórych
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
T
Ja mam biust duuuuzy bardzo i mnie to zwyczajnie krepuje jak jestem bez stnika, bo do tego jestem osoba, ktora przy gadaniu macha lapami, cos tam ekspresyjnie pokaze, i w ogole jestem caly czas w ruchu. I te piers moje tez, krepuje mnie to, nie lubie jak ona mi ciagle skacza przed oczami
O, ja też nie umiem ustać spokojnie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 22:03   #1099
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziewczyny wkleiłam kilka zdjęć do albumu:
- te, na których pozuję na poważną autorkę książki
- jedno, całej sylwetki, które bym najbardziej chciała umieścić na okładce, ale chyba muszę do tego napisać najpierw książkę o Bakuninie i Sex Pistols
- zdjęcie, na którym najlepiej widać sukienkę VW, zegarek oraz mój stan ducha. Niestety ma jeden defekt (ale Irka twierdzi, że sutek da się usunąć w fotoshopie)
- i jedno kolorowe dla porównania, na którym wyglądam normalnie, bo akurat nikogo nie udaję

Doradźcie, please.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 22:44   #1100
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkleiłam kilka zdjęć do albumu:
- te, na których pozuję na poważną autorkę książki
- jedno, całej sylwetki, które bym najbardziej chciała umieścić na okładce, ale chyba muszę do tego napisać najpierw książkę o Bakuninie i Sex Pistols
- zdjęcie, na którym najlepiej widać sukienkę VW, zegarek oraz mój stan ducha. Niestety ma jeden defekt (ale Irka twierdzi, że sutek da się usunąć w fotoshopie)
- i jedno kolorowe dla porównania, na którym wyglądam normalnie, bo akurat nikogo nie udaję

Doradźcie, please.

Ulala

Wszystkie super, ale...mi się najbardziej nr 2 widzi Tylko ja mam dziwny gust Ale chyba dla samej okładki bym kupila
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 07:45   #1101
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito foto rewelka





Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 07:47   #1102
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dzięki Justyno najbardziej podoba Ci się to samo, co mnie i Irce, ale niestety jest za mało oficjalne. Wykorzystam je w jakimś innym kontekście.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 08:16   #1103
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Jowito, drugie zdjecie jest ekstra, ale nie do hab. Najbardziej pasuje własnie to oficjalne zdjecie,neutralne, portret chyba mi sie najbardziej podoba. To kolorowe z Pragi tez nadaje sie na okładkę, takie na luzie, ale do innej ksiązki. Pozostałe do ksiązki o Bakuninie i Sex Pistols jak znalazł
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 08:27   #1104
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Świetne to zdjęcie z Pragi. Przychylam się do opinii Reni, do książki którą teraz napisałaś dałabym zdjęcie oficjalne - portretowe. Oczywiście wszystkie foty super i Ty piękna na nich
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 08:42   #1105
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Na wszystkich wyszłaś świetnie ale na okładkę mi się widzi to z sutkiem
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 09:11   #1106
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito- ja głosuję na portret z rozpuszczonymi włosami. imo najładniej i prosto w obiektyw- czyli kontakt personalny z czytelnikiem.

Lubo- już nie mam nawet słów na to, jak bardzo te baby niszczą mnie i moje dziecko.

dzisiaj ok. 14:20 mam rozmowę tel. odnośnie tej recepty. jestem przygotowana- nawet udało mi się urologa w szpitalu poprosić, żeby wysłał do nich list, w którym wyraźnie tłumaczy, że to długotrwała profilaktyka i mają mi wypisywać te recepty. zobaczymy czy to zadziała.
proszę, trzymajcie kciuki, bo bez tego będzie ze mna jeszcze gorzej.

Stazjo, wódki nie dam rady. od lat nie mogę pić alkoholu, w ogóle. próbowałam Bailey's, bo ma whisky dość dobrej jakości, ale po 3 łyczkach poczułam się fatalnie: ból głowy, ramion i szyi aż mnie naciągnął na wymioty.
miód, termofor, witaminy, antyhistaminy, przeciwbólowce i antyzapalne wciąż w użyciu. nawet czosnku próbowałam, ale się po nim bardziej rozchorowałam. (to chyba więcej niż tylko niechęć, myślę, że jestem na niego uczulona, bo mam somatyczne objawy)
spróbuję jeszcze imbiru.

dobrego tygodnia! i znośnego poniedziałku

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2018-01-15 o 09:40
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 09:33   #1107
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dobry 😘

Rawito w takim razie głosuję za portretowym ☺



Kattko 14.20 trzymam bardzo mocno kciuki

Imbiru spróbuj koniecznie. Potrafi zdziałać cuda.




I ja proszę o kciuki. Jadę po wyniki. Żeby były dobre wiadomośc, albo żeby chociaz nie bylo źle. Za jakąś godzinę - półtorej powinniśmy byc na miejscu.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 09:38   #1108
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Stazjo dziękuję i oby nie było źle ale jakkolwiek to zabrzmi- każdy wynik, nawet zły, jest dobry. przynajmniej znacie wroga. to niewiedza jest mordercza
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 10:00   #1109
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Stazja bedzie dobrze zobaczysz
Katt duzo samozaparcia w walce z tymi babami.
Jowite oblookam jak odpale lapka
Milego podobno Blue Monday

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 10:45   #1110
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Justyś


Katt
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-28 16:11:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.