18 w zimę - gdzie wyprawić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 18:11   #1
inezka134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19

18 w zimę - gdzie wyprawić?


pomóżcie, bo nie mam żadnego pomysłu, urodziny wypadają mi w styczniu i chciałabym je wyprawić, ale kompletnie nie wiem gdzie ;/ dom odpada, natomiast kluby, hm, to wydatek kilku tysięcy... macie jakiś koncept?
inezka134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 19:04   #2
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Cytat:
Napisane przez inezka134 Pokaż wiadomość
pomóżcie, bo nie mam żadnego pomysłu, urodziny wypadają mi w styczniu i chciałabym je wyprawić, ale kompletnie nie wiem gdzie ;/ dom odpada, natomiast kluby, hm, to wydatek kilku tysięcy... macie jakiś koncept?
Ja wiem, czy zaraz kilku tysięcy Mi się udało za kilkaset złotych, bodajże 400 w zaprzyjaźnionej restauracji i w tym już nawet było jakieś jedzenie.
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 20:52   #3
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

wyprawienie 18 kosztuje kilka tysięcy?dziewczyno nie przesadzaj,niektórzy ludzie nie wydają tyle na wesela,za 500zł można zrobić fajną imprezę ,jesli dom odpada a kasy nie masz to nie rób imprezy i tyle albo przełóż na lato i zrób sobie w parku będzie za darmo
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 21:54   #4
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Wynajęcie klubu to maksymalnie tysiąc złotych. Wszyscy moi znajomi robili w 3-4 osoby i nie wychodziło im drogo, ale kluby to niezbyt fajna opcja, bo o ile jakieś czipsy czy paluszki możesz kupić, to alkoholu nie wniesiesz, a wszystkim gościom przecież nie postawisz w barze, bo drożyzna
Poszukaj w jakichś remizach albo restauracjach, na pewno jakąś małą salę za nieduże pieniądze (i to jeszcze z jedzeniem!) Ci wynajmą. Moi znajomi dużo kombinowali i robili naprawdę niedrogo imprezy w domkach (ogrzewanych) niedaleko miasta, w remizach, restauracjach właśnie, na działkach itd. Parę tysięcy na pewno na to nie wydasz
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 22:00   #5
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Ja na swoją 18 wynajęłam wielką salę konferencyjną w hali sportowej, za bodajże 300 zł, mieliśmy dostęp dodatkowo do palarni, kuchni, łazienek i małej sali, w której składowałam prezenty poszukaj może takiej alternatywy, zawsze to tańsza opcja
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 00:39   #6
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Mam urodziny między Wigilią, a Sylwestrem, dlatego idealną opcją było dla mnie wynajęcie takiego domku z bali, z kominkiem. To akurat był jeden z domków kompleksu hotelowego, położony nad jeziorem. Wszyscy inni robili w klubach, mało kto w domu i dlatego cieszę się, że moja impreza się wyróżniała.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 15:20   #7
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

za "kilka tysięcy" (a nawet mniej) to ja na cały tydzień wynajęłam salę na wesele. Myślę, że można podejść do jakiejś knajpy czy czegoś właśnie w stylu sali weselnej, jeśli chcesz większą imprezę robić i spokojnie na jeden wieczór za niewielkie pieniądze wynajmiesz.
Bardzo często nawet kluby tak wynajmują osobną salkę, podzwoń, popytaj
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 16:18   #8
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

U nas wszyscy wynajmują sale na ogródkach działkowych,czasami też na zwykłe imprezy i z tego co wiem,to koszt jest znikomy,do 200 zł.Tylko że jedzenie i wszystko trzeba samemu zorganizować,wystrój itd.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:12   #9
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
wyprawienie 18 kosztuje kilka tysięcy?dziewczyno nie przesadzaj,niektórzy ludzie nie wydają tyle na wesela,za 500zł można zrobić fajną imprezę ,jesli dom odpada a kasy nie masz to nie rób imprezy i tyle albo przełóż na lato i zrób sobie w parku będzie za darmo
u mnie to w sezonie letnim bardzo modne. Nawet jakoś z miesiąc temu koło 24 w owym parku z dorosłymi ludźmi przebywały max 4-5 letnie dzieci
Uj niech sobie robią nawet w tym parku te urodziny ale czy ja musze przez to cierpieć? Mieszkam góra 200 metrów od tego miejsca
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:28   #10
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Bez przesady z ta cena, wynajecie klubu w tygodniu to jakies 2-3 tysiace, tylko to sie robi w kilka osob i koszty sie dzieli.
Loze tez mozna wynajac, ale bajer z loza jest taki, ze nie wolno mowic, ze to na 18stke bo kluby wtedy odmawiaja, do tego nie wiadomo czy wpuszcza wszystkich gosci.
Wszystko zalezy ile osob zapraszasz, jesli 5 to bym po prostu gdzies szla bez rezerwacji, jesli 100 to wynajmij lokal.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:11   #11
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Ja wynajęłam z dwiema innymi osobami taką jakby leśniczówkę, drewniany domek z kominkiem za 200 zł czyli b. mało, na górze były łóżka, można było spać trochę był problem z ogrzaniem pomieszczeń, ale jakoś daliśmy radę, poza tym jak każdy się schlał to było gorąco.
Oczywiście o jedzenie i resztę my musieliśmy zadbać, ale zrobiliśmy swojski alkohol (tzn. kolega zrobił) więc nas to o wieeeele taniej wyniosło Każdy poprzynosił też jedzenia trochę z domu co tam miał, trochę kupiliśmy i nie wyniosło nas to tak bardzo duzo.
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 17:45   #12
Kasia0803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Podbijam wątek niedługo mam urodziny i kompletnie nie mam pomysłu na miejsce mieszkam we Wrocławiu. Jeżeli macie jakieś pomysły to chętnie przeczytam bo ja nie mam żadnego
Liczba gości to około 20 osób.
Nie chce też wydawać tysiąca złoty szczególnie przy tak małej liczbie osób
Kasia0803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 21:47   #13
rahmud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: 18 w zimę - gdzie wyprawić?

Polecam wynajęcie dowolnego pomieszczenia i zamówienie Light Jockeya z nagłośnieniem (18-tka koniecznie musi być z laserami - chodzi o zdjęcia, choć sam pokaz w sobie zapiera dech w piersiach). To wcale nie jest duży wydatek, bo ceny na urodziny są wielokrotnie niższe od tych na wesela. Wygooglaj sobie "megaurodziny".
rahmud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-10 22:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.