Zabawka na łóżeczko/karuzela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-20, 17:19   #1
Koka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 17

Zabawka na łóżeczko/karuzela


Cześć dziewczyny

Szukam zabawki na łóżeczko/karuzela.

Mała (4 miesiące) jest już coraz bardziej wymagająca, więcej ja interesuje, lubi ogladac poruszajace sie przedmioty, wyciąga rączki do zabawek. Ważne również jest to, aby wydawało dźwięki, bo to jest na topie teraz co ją interesuje, wiec jak lezy, to nudzi się jej w łóżeczku, dlatego poszukuje fajnych polecajek co by ją na dłużej zajęło a ja w tym czasie mogłabym zająć sie czyms innym 😁
Koka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 21:50   #2
Babyiscoming
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zabawka na łóżeczko/karuzela

Jeśli szukasz czegoś na lozeczko to oprócz krazeli bardzo polecam misia polarnego od chicco. Mis emituje zorze i daje naprawde super efekt, sami z mezem bylismy zaskoczeni jak fajnie to wygląda . Zorza mieni sie w kilku kolorach, a dodatkowo mis wydaje z siebie przyjmne kołysanki. - jakosc jest bardzo ok. Nasz 9 miesieczny synek jest zachwyony i nadal mu sie nie znudzil, chociaz używamy go juz 3 miesiace. Teraz sam do niego wstaje w lozeczku i czasem udaje mu się go włączyc 😀 aaaa I nie wiem czy masz dostawke/ lozeczko turystyczne czy łózeczko ze szczebelkami. Niestety sporo zabawek jest montowanych miedzy szczebelki. Polecam zwrocic na to uwage 🙂

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-22 o 11:26
Babyiscoming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 08:24   #3
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Zabawka na łóżeczko/karuzela

Ja swojej córeczce wieszam naprzemiennie rożne zabawki, albo książeczki, żeby jej się nie znudziły
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 08:39   #4
Pani_davee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 26
Dot.: Zabawka na łóżeczko/karuzela

A ja ci polecę karuzele na łóżeczko która u Nas zrobiła furorę. Karuzela to Chicco Next2Me. Posiada delikatne światło, a także wyciszające i kojące dzwięki muzyki klasycznej i biały szum. Z karuzeli zwisają kręcące się w rytm muzyki cztery zawieszki: miś, gwiazdka, chmurką oraz księżyc. Panel główny karuzeli tzw. Księżyc z którego wydobywa się muzyką możesz śmiało zdjąć z całej konstrukcji i montować gdziekolwiek chcesz 😁 U nas aktualnie jeździ z synem w aucie w drodze do żłobka. Myśle że zainteresuje twoja córeczke. Fajna sprawa ta karuzela. Polecam ci z czystym sumieniem 🙂
Pani_davee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 09:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.