Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 20:47   #2761
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
YES toodrost masz dość długi jak na 3 miesice stosujesz jakieś przyspieszacze?

hennę treatment wax co 2 mycie

w sumie wg. mnie moglyby rosnąć jeszcze szybciej ^^ planuje zainwestować w ampułki radical, ale to dopiero pod koniec roku niestety, bo na razie kasy brak
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 20:52   #2762
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

yes to bardzo ladny przyrost jak na stosowanie samego waxa
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 09:16   #2763
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam, dziś z moich niesfornych loków przylizałam sobie kitkę. Odrosty są prawie do gumki, super kolor mi wychodzi teraz, niemogę doczekać się całości w naturalnym kolorze. Jeszcze tylko kitka biała.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:05   #2764
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ehh .. yes mimo wszystko nie jestem pewna czy farbowac , zjednej strony nie moge chodzic z takim odrostem , ale z drugiej nie wiem jak malowac , nie mam pomyslu , boje sie ze farba bedzie sie wymywac , ze zostanie mi jakis dziwny refleks na wlosach .. moje wlosy sa takie , nie maluje dokladnie od 10.02.09 : na oko 8-10cm odrostu , widac roznice miedzy tym spalonymi jasnymi a tym jakie mieciutkie , blyszczace i zdrowe sa wlosy od gory ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:13   #2765
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ooodeta ja na Twoim miejscu bym zostawila Masz juz taki duzy odrost, tyle wytrzymalas, dasz rade
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:14   #2766
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

OOdeta, w sumie niewielka róznica koloru między twoimi naturalkami, a farbowanymi, na szczęście nie jesteś brunetka, przecierp troche, noś kitke, nie będzie sie tak rzucac w oczy róznica i zapuszczaj dalej naturalki, szkoda marnowac juz taki duzy odrost...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:25   #2767
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

haha , dziewczyny ale ja odrostu nie rusze za zadne skarby swiata , jestem z niegi i siebie bardzo dumna chodzi mi o umalowanie ale tego blondu , w sumie to mi az tak ta roznica nie przeszkadza , ale pare dni temu na inny watku dziewczyny wkleily takie cos http://www.fotka.pl/albumy/uvodzicie...ted,1254297800 bardzo sie przestraszylam bo nie chce tak wygladac , dlatego teraz zaczelam myslec ze moze jednak umalowac te wlosy od dolu , ale nie wiem .. nie jestem pewna
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 12:02   #2768
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

no ok OOdeta, ale potem ona ma juz takie włoski http://www.fotka.pl/albumy/uvodzicielka/1,Ja/32373876,,1254475059#foto


to może zrób sobie podobnie, mniej będzie widac odrosty
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-10-02 o 12:04
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:03   #2769
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

"...dziewczyny wkleily takie cos http://www.fotka.pl/albumy/uvodzicie...ted,125429780 0..."

O Boze, tego to i ja sie przestraszylam Ja tez bede tak wygladac bo moje naruralne tez sa takie ciemne...Tylko, ze ja bym tak z tym sie "nie obnosila", tzn. jakies uczesania maskujace, modny warczkocz zaplesc z przodu (wiecie, taki a'la korona), opaski itp
Jednakze ja do takiego momentu nie dopuszcze bo je po prostu obetne;-)
Na razie odrost 0,5-1 cm.Nie farbuje od 3 tyg. Z tylu odrost jakies 3-5 cm bo nie robilam tam pasemek od kilu miesiecy(teraz sie z tego ciesze, heh).
Tak wiec zapuszczamy dalej, kobietki. A jesli komus przeszkadzaja ciemne odrosty to niech faktycznie te dolne, jasne partie przyciemni.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:04   #2770
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

no wlasnie o to mi chodzi niutka , kiedy miala te odrosty to jak wygladala ?koszmarniiieee , a jak umalowala to juz lepiej , dlatego zaczelam sie zastanawiac , malowac te rozjasnione czy nie , nie chce wygladac jak ona ..

no wlasnie karojen straszne to jej zdjecie , ja nie mam az tak ciemnych wlosow ale i tak .. i przeraza mnie obciecie sie pozniej , kiedy odrost bedzie juz w granicach ucha .. dlatego musze cos wymslec , moze pasemka , nie wiem , nie mam pojecia

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-02 o 12:07
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:55   #2771
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
ehh .. yes mimo wszystko nie jestem pewna czy farbowac , zjednej strony nie moge chodzic z takim odrostem , ale z drugiej nie wiem jak malowac , nie mam pomyslu , boje sie ze farba bedzie sie wymywac , ze zostanie mi jakis dziwny refleks na wlosach .. moje wlosy sa takie , nie maluje dokladnie od 10.02.09 : na oko 8-10cm odrostu , widac roznice miedzy tym spalonymi jasnymi a tym jakie mieciutkie , blyszczace i zdrowe sa wlosy od gory ..

ale masz śliczne długie włosy ja to muszę z 6 cm ściąc tych jasnych jak nie więcej bo wyglądam jak strach na wróble... ale koniec o mnie


jesli się zdecydujesz na farbowanie tych jasnych to koniecznie idź do fyrzjera. mozesz sobie zrobic całosc tych jasnych na swoj kolor, albo zrobic jakby calosc tyle że z kilkoma jasnymi refleksami... albo rzeczywiscie pasemka w swoim kolorze na tych jasnych, choc wtedy bedzie odrost bardziej widoczny (ile kłopotu z tym wyjściem z blondu jest to ja nie mam pytan ) buziaki
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 15:10   #2772
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ooodeta ja na Twoim zdjęciu już nic bym ich nie ruszała. jeżeli Tobie to nie przeszkadza to po co niszczyc jeszcze bardziej włoski. poczekaj jeszcze kilka miesiecy. ja też cierpie z prawie 3 cm odrostem. miejscami 4-5 cm
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:08   #2773
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

masz racje yes z powrotem do naturalnych wlosow jest bardzo ciezko , a tak niewiele trzeba aby sobie spalic wlosy , tylko troche rozjasniacza i godzina czasu .. skutki odczuwalne przez bardzo dlugo .. ja nie wiem co robic , w styczniu jest wesele siostry ciotecznej mojego chlopaka , zaproszonych pond 200 osob , nie chce sie zaprezentowac jak flejtuch (no bo roznica miedzy odrostem a farbowanymi wlosami nie daje zbyt estetycznego efektu ) , chce miec juz moje wlosy i tyle .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:32   #2774
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a ja mysle ze do stycznia wlosy na tyle urosna ze bedziesz mogla je sciac na boba.
w zaleznosci ile cm rosna na miesiac
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:37   #2775
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

no wlasnie , ale ja mam dlugie wlosy i nie chce sie scinac na boba bo bedzie mi brzydko , mialam jak mialam 14 lat i wygladalam okropnie , dlatego jestem w kropce .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 21:28   #2776
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

mi tez nie pasuje,ale jak beda juz dluzsze to musze bo wole krodkie ale swoje niz farbowane i dlugie
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:36   #2777
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
no wlasnie , ale ja mam dlugie wlosy i nie chce sie scinac na boba bo bedzie mi brzydko , mialam jak mialam 14 lat i wygladalam okropnie , dlatego jestem w kropce .
ooodetta masz śliczny odrost i napewno wytrwasz by nie farbować. Do stycznia masz jeszcze czas więc może jakieś kosmetyki na porost dadzą efekty do tego czasu. Pozatym może odrost będzie do ramion a to juz połowa sukcesu bo wtedu jakieś ładne upięcie, czy kok. A możesz systematycznie sobie wlosy podcinać.

Ja też się męcze z białą kitą, ale szkoda mi to farbować. Jeszcze z miesiąc i część zetnę. Pozdrawiam
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:41   #2778
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

kobitki a co myslicie o richesse ? podobno to szampon i Ładnie odzywia i nie wysusza, jest w KWC , czy zafarbowanie nim farbowanych wlosów dla stonowania ma sens czy to to samo co te wszystkie farby inne?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:14   #2779
allexa
Raczkowanie
 
Avatar allexa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Kochane, mogę Was prosić o pomoc ?

Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond ( no taki typowy, mysi ). Mam naturalnie ciemną oprawę oczu i w sumie wydawało mi się,że 'gryzie' się z tym jasnym kolorem włosów. Nieraz spotykałam się z komentarzami 'życzliwych', że chyba przesadziłam z henną...


Głupia zaczęłam farbować włoski szamponem do 24 myć ( kolorek KORZENNY BRĄZ).
Jednak kolor przypadł mi do gustu, pasował do moich brązowych oczu i raczej ciepłego typu urody ( TŻ'owi też się podobał )
Po kilku aplikacjach tegoż szamponu ( zużyłam chyba 4 opakowania farbując co ok.2 miesiące ) przestało mnie satysfakcjonować ciągłe spieranie się koloru i poszłam do fryzjera, by zrobił mi porządek na głowie.
Fryzjerka zaproponowała mi ciemny brąz z orzechowymi pasemkami..
Niestety spieprzyła mi włosy i wyszedł mi tragicznie ciemny kolor, niepasujący do mnie ani trochę
Po kilku myciach zaczął troszkę lepiej wyglądać.. pierwsze odrosty postanowiłam sama pokryć szamponem do 24 myć ( Czekoladowy brąz ) no i ponownie skończyłam z za ciemnym 'niewiadomoco' na głowie;/

Niestety zaliczyłam ponowną kolorystyczną porażkę, choć miałam nadzieję, że przyciemnione włoski będą do mnie bardziej pasować..

Chciałabym wrócić do naturalnego koloru ( mam nauczkę, że natury się nie poprawia ..) ,ale przeraża mnie kwestia jaśniejszych odrostów

Co proponujecie, Dziewczynki?
Będę szalenie wdzięczna za pomoc

dodaję fotki :
1. 2 dni po pofarbowaniu czekoladowym brązem ( już jest nieco lepiej..)
2. po wyjściu od fryzjera, w rzeczywistości kolor był ciemniejszy, podchodzący pod czerń.

allexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 13:59   #2780
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

nie moge Ci niestety pomóc. ja z odrostami nic nie robie,poprostu sobie rosną,chociaz sie troszke odznaczaja,ale niewiele.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:03   #2781
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

więc miałam od kilu lat nakładany balayage bardzo jasny blond. zafarbowałam włoski castingiem loreal ciemny blond i tak wyszło po kilku myciach
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:03   #2782
martha-z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Miejska Górka
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

od wczoraj dołączam się do grupy wsparcia. w piątek według mojej mamy zrobiłam totalne głupstwo, a ja po prostu chciałam być rudaale od początku
od dwóch lata farbuje włosy na blon, najpierw pasemka teraz już całe włosy.
ale od pół roku miałam ochote na rudy kolor na głowie. no i w piątek pofarbowałam je szamponetką firmy na M i były marchewkowe mi to się bardzo podobało ale moja mama zaczęła mi robić wojne o moje włosy(mam 18lat) i kazała je przefarbować natychmiast
tak więc o godzinie 21 w piątek pojechały moje koleżanki do sklepu kupić farbę blond. jedyna jaką znalazły była z firmy pallette...
mam teraz żółty odcień przy skórze i od spodu. do góry przebijają platynowe pasemka. złośliwi mogliby powiedzieć że podchodzi to pod kurczaka, a ja się pocieszam i mówię że to odcień słoneczka...
wczoraj byłam u mojej fryzjerki która dobrze wie że sama farbuje włosy farba garniera 100% color, jak mnie zobaczyła to od razu wiedziała że to pallette było.
mamy już plan z fryzjerka, regeneruje włosy, uzywam Wax`a i szamponu od dermatologa przeciw wypadaniu włosów i w grudniu przed świętami farbujemy włosy na kolor moich odrostów. 29 stycznia mam studniówkę, do tego czasu muszę mieć jednolity kolor, inaczej to nie wiem co zrobie...
martha-z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 19:37   #2783
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

witamy w skromnych progach.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 20:12   #2784
martha-z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Miejska Górka
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

warto kupić Belisse? czy lepiej jakieś inne tabletki?

i jakiej odżywki używacie? bo po moim szamponie od dermatologa mam włosy wręcz nie do rozczesania zawsze używałam z Garniera do włosów farbowanych ale może jakaś zmiana się przyda

Edytowane przez martha-z
Czas edycji: 2009-10-04 o 20:31
martha-z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 08:50   #2785
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam po dlugiej przerwie. Chcialam zdopingowac Was, ze na prawde warto wroc do naturalnego koloru i dodac, ze jesli o tym myslicie i macie bardzo maly odrost to polecam od razu zafarbowac na swoj kolor, bo duzo moich znajomych po 5-6 miesiacach wlasnie z powodu widocznosci odrostow farbuje na "swoj", a szkoda tych cm wtedy. Chociaz dodam, ze malo kiedy ten "swoj" wychodzi dobrze, i czesto jest tak ze inaczej farba chwyci odrost, inaczej farbowane, do tego nowe odrosty i wyglada to jeszcze gorzej. Nie polecam sie tez bawic w farbowanie przy dlugim odroscie tylko wlosow farbowanych, malo ktory fryzjer sie podejmie i czasem efekt bywa gorszy od zamierzonego. Ja przy odroscie okolo 7-9cm obcielam wlosy, a tez nie wygladam dobrze w krotkich, ale warto bylo. Wlosy nabraly wiecej blasku, wzmocnily sie i szybciej rosna. Moj odrost ma teraz jakies 11cm i dopiero na swieta mam zamiar podciac wlosy. Dalej zapuszczam, mam chwile slabosci ale mam nadzieje ze sie nie zlamie. Ja zapuszczam od 14.09.2008 i powiem szczerze, ze myslalam ze po roku to juz bede miec dlugie, naturalne wlosy, niestety jeszcze co najmniej z 8 miesiecy zeby mialy srednia dlugosc na ktorej mi zalezy, ale WARTO czekac .
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 10:56   #2786
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hej!
Ja się tutaj rzadko udzielam, ale napewno jest to i mój wątek .
W przeciągu dwóch lat farbowałam włosy raz. Aktualnie mam roczny odrost. Wklejam zdjęcie - końcówki są dość dziadowskie, ale jeszcze poczekam z obcinaniem.
Chodzą mi po głowie też jasne pasemka ...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:18   #2787
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martha-z Pokaż wiadomość
warto kupić Belisse? czy lepiej jakieś inne tabletki?

i jakiej odżywki używacie? bo po moim szamponie od dermatologa mam włosy wręcz nie do rozczesania zawsze używałam z Garniera do włosów farbowanych ale może jakaś zmiana się przyda
jest osobny wątek o tabletkach... ale ja z doświdczenia mogę polecić vitapil


Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Hej!
Ja się tutaj rzadko udzielam, ale napewno jest to i mój wątek .
W przeciągu dwóch lat farbowałam włosy raz. Aktualnie mam roczny odrost. Wklejam zdjęcie - końcówki są dość dziadowskie, ale jeszcze poczekam z obcinaniem.
Chodzą mi po głowie też jasne pasemka ...
śliczne włosy!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:25   #2788
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a myślicie że szampon pokrzywowy wpływa na porost włosów?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 22:00   #2789
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a ja bym pofarbowala
wiem ze to nie jest najlepsze rozwiazanie ale coz. te wlosy i tak i tak ida na sciecie predzej czy pozniej-zeby miec swoje naturalne. wiec farbowanie im nie zaszkodzi. znaczy zaszkodzi no ale.
potrzeba jeszcze z 2lat zebys miala takiej dlugosci swoje naturalne..wiec no coz. to nie jest kwestia dni. ani miesiecy

prosze nie krzyczec
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 09:56   #2790
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

pasemka odradzam , ja zrobilam bo myslalam ze jakos zatuszuje odrosty a teraz dopiero mam problem z odrostami bo fryzjerka mi zrobila za duzo pasemek i musze je czym teraz co miesiac tonowac a z pasemek sie szybciej spiera czy szmpon czy farba i błędne koło
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.