kremik dla mlodej 30 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 18:12   #1
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12

kremik dla mlodej 30 :)


witam,
mam pytanko dotyczace kremow na dzien, na noc i pod oczy dla mnie- czyli osoby od paru miesiecy majacej 30 lat. przegladalam recenzje kremow, ale stwierdzenie- od 25 lat w gore mnie nie zadowala. no bo 45 to tez jest juz wyzej, prawda? a ja chce zrobic dobrze swojej twarzy, a nie czestowac ja zle dobranymi pod wiek kosmetykami. prosze, pomozcie. chodzi mi o kremy z wyzszej polki- typu clinique, bioterm.... najlepiej cala serie ktora by sie uzupelniala. dzieki z gory
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:28   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

Nie patrz n a to co pisze producent ze krem jest od 25 r.z. czy od 45 r.z. Patrz na potrzeby skory jesli cera jest szara, zmeczona pojawiaja sie pierwsze zmarszczki, potrzebujesz odzywienia to siegnij po krem na takie problemy , nawet jak pisze na opakowaniu przeciw zmarszczkom powyzej 50 r.z. To sa tylko umowne cyfry. Pielegnacje dobiera sie do potrzeb skory, a nie do twojego wieku.

A co do wysokich polek... o tych mam zle mniemanie. Kosmetyki te sa droge, a nie ma w nich nic dobrego. Jest pelno silikonow, dlatego mamy taka super, gladka, aksamitna skore. Cala masa konserwantow i super zapach na tym sie superasnosc ich konczy. Jesli droga firma pozwoli sobie na cos wiecej: witaminy, ekstrakty ziolowe itp to jest tego co kot naplakal. Znacznie lepiej pod tym wzgledem maja sie nasze poslkie firmy i nie mam na mysli Dermiki, czy innych produktow od 50zl w zwyz. Zwykla Ziaja ma lepsze sklady niz wszystkie Diory, Lancome itp. Sklady Clinique widzialam i chyba najlepiej wypadaja przy Lancome czy Dior, chodz jak na firme ktora pozuje na firme dla cer wrazliwych, alergicznych to te sklady sa ciut przydlugawe i czesto takie osoby podrazniaja.
Nie jestem obiektywna tez przez to, iz uwazam, ze duzo mozna zdzialac tez kremem za pare zloty jesli w jego skladzie sa skladniki aktywne, ktore skora potrzebuje, wiec po co przeplacac i miec ten sam efekt przy kremie za 10-20zl co przy kremie za 100zl lub wiecej?
Najlepiej inwestowac w retinoidy i filtry to sa prawdziwi pogromcy zmarszczek. Jesli temat cie bardzij interesuje zalecam zajrzec na biochemie urody, tam dowiesz sie wiecej, jesli jednak chcesz zwykly krem to przejrzyj KWC. Widze ze to twoj pierwszy post i nie wiem czy juz znasz dobrze to forum, wiec podpowiem. KWC to kosmetych wszech czasow ( ikonka w lewym gornym rogu). Moze tam znajdziesz cos fajnego dla siebie.
Jesli moge jednak doradzic cos z niskiej polki kosmetycznaj to moze sprobujesz seria AretinaQ od Ziaja z retinolem? To delikatne kosmetyki, calkiem porzyjemne. Mialam kiedys krem na szyje i dekolt( chcialam znow go pouzywac, ale mama w PL go w sklepie nie znalazla i mi nie przywiozla) i maseczke. Z nia mam bardzo mile wspomnienia. Czytalam duzo dobrego o nowej serii dla tych starszych pan Anno´doro czy jakos tak sie pisze tez od Ziaja. Zawiera kwas ursowy( bosze nigdy nie wiem jak sie on poprawnie nazywa hihihi) o udowodnionym dzialaniu przeciwzmarszczkowym. Oczywiscie to nie sa retinoidy, ale jesli cie taki kaliber nie interesuje, to spokojnie mozesz sprobowac z takimi kosmetykami.
A tak wogole nic nie napisalas jaka masz cere i jak wyglada twoja skora czego oczekujesz po kosmetykach itp, wiec nie wiem czy moje typy cie zadowola.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:01   #3
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

Dzieki za podpowiedz. Uzywalam juz roznych kremow, ale zaczelam sie obawiac o swoj wyglad za pare lat. w kacikach oczu pojawiaja sie juz pierwsze widoczne linie reszta twarzy wyglada nadal ok, ale wole zadbac o nia wczesniej. generalnie mam cere mieszana, bez zadnych wypryskow na szczescie. do tej pory uzywalam kremow raczej nawilzajacych ( z roznych serii i roznych cen). po poltlustych twarz swieci mi sie strasznie i czuje jakbym miala nalozona jakas ciezka tapete. generalnie moze zle sie wyrazilam- bardziej zalezy mi na zakupie efektywnego kremu niz na pochwaleniu sie, ze uzywam kosmetykow diora. od wewnatrz dbam o siebie witamina A+E lub capivitem hydrocontrol....
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 19:42   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

Bron BOze nie chcialam urazic. Nie pomyslalam ze chcesz sie pochwalic drogim kremem. Raczej wzielam cie za osobe , ktora nie zna sie na czytaniu skladow. Ja sama kiedys nalezalam do takich osob. Nie rozumialam tego chemicznego belkotu i czytalam belkot producenta. Myslalam, ze jak cos jest drogie to jest lepsze. Teraz juz wiem, ze to nie jest tak do konca prawda. Stad taki a nie inny moj post wczesniejszy. Jesli urazilam, dalam do zrozumienia, ze chcesz sie chwalic to bardzo przepraszam.
Ta wit. A + E co lykasz tez mozesz uzyc np pod oczy, a ze ma forme olejku to raczej na noc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:25   #5
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

W pierwszej kolejności antyoksydanty, antyoksydanty i jeszcze raz antyoksydanty
W kwietniowym Twoim Stylu jest artykuł właśnie o dobieraniu kremów
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:09   #6
bijou74
Przyczajenie
 
Avatar bijou74
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

Hej ja mam 33 latka i ostatnio miałam podobny dylemat co Ty. Ja kupiłam sobie świetne serum Olay total effects 7 moim zdaniem jest świetne - ja używam do cery mieszanej. W drogeriach natura jest w promocji 49 zł ale ja trafiłam na jeszcze lepszą promocję mianowicie kupiłam zestaw to serum, 5 maseczek do twarzy i żel oczyszczający za....48 zł!!!
Warto szukać takich promocji, a pod oczy używam w tej chwili serum Skinindywidual Oriflame także świetne. I wiecie co dziewczyny uważam że nie liczy się cena tylko systematyczne używanie, a za każdym następnym razem kupuję inne preparaty ponieważ uważam że świetnie się uzupełniają .Pozdarwiam
bijou74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:52   #7
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)


Flavo C Auriga. Do kupienia w aptekach.
Najkorzystniej
http://www.cefarm24.pl/auriga-flavo-...-ml-p8674.html
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20214
Rewelacja.
Do tego nawilżający żel hialuronowy 1%.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
I słowo daję, po tygodniu widać różnicę. Sama w to nie wierzę. Stosuję ten zestaw też pod oczy, jak się wchłonie to na to krem. Widzę niesamowitą poprawę. A źle nie było
Aha, jak skończe Flavo C Aurigi to zamówię z Biochemii Urody odpowiednik.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 10:31   #8
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

spokojnie, nie urazilas mnie. tym bardziej, ze rzeczywiscie masz racje- nie chodzi mi o chwalenie sie tylko na znalezieniu czegos na prawde dobrego. nigdy nie twierdzilam, ze tanie jest gorsze. oby pomoglo i to mi wystarczy
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:36   #9
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

zapamietam i skorzystam
poniewaz dlugo mnie tu nie bylo w miedzyczasie musialam sobie kupic jakis kremik. na razie zakupilam Avene na pierwsze zmarszczki- ale do twarzy nie pod oczy. przy nastepnym zakupie bede sie juz kierowala wytycznymi z tego forum
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:54   #10
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

slyszalam wlasnie od swojej przyjaciolki, ze jest bardzo zadowolona z Olay. tak wiec moze sie skusze, choc na razie takiej promocji o jakiej mowisz nie znalazlam.... w rossmanie krem na dzien jest za ok.50 zl ale nic to- piekno nie ma ceny
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 13:34   #11
geortina
Przyczajenie
 
Avatar geortina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: kremik dla mlodej 30 :)

kupiłam tez ten kremik Olay,ale mnie delikatnie podszczypuje może nie powinnam go używać
geortina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.