skorupa na twarzy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 02:15   #1
agata18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Unhappy

skorupa na twarzy :(


po raz kolejny prosze Was o pomoc.. obecnie mieszkam w Londynie, wogole nie uzywam tutejszej wody po po kontakcie mojej twarzy z tzw kranowka mam ohydne, bolace pryszcze na twarzy. Ale do rzeczy: od kiedy tu jestem, a jest to pol roku co jakis czas niektore miejsca na mojej twarzy roba sie suche jak afrykanska ziemia, teraz mam to miedzy i pod brwiami, na czole, wokol nosa i pod oczami, wygladam jakbym miala zmarszczki.. to poprostu sucha skorupa, strasznie mnie drazni bo mam dosc bujna mimike twarzy i wciaz to czuje a poza tym nie moge nalozyc zadnego podkladu bo widoczne sa miejsca, z ktorymi chce walczyc.. stosowalam jakis krem nawilzajacy ale szczerze mowiac nic nie pomogl.. zastanawiam sie, czy mam inwestowac w inny czy znacie lepszy sposob na pozbycie sie tego paskudztwa..
agata18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:10   #2
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 270
Dot.: skorupa na twarzy :(

Polecam linię effaclar La Rocha, którą bez trudu dostanie Pani w Anglii. Effaclar żel do mycia, Effaclar krem do twarzy. Proszę spróbować.
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 09:26   #3
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: skorupa na twarzy :(

Tez polecam Effaclar. Ostatnio miałam próbke Effaclar H i zamierzam kupić całe opakowanie kremu. Bardzo dobrze nawilża. Do tego używam krem półtłusty z flos leku. Tez mam pryszcze, a on mi o dziwo bardzo pomaga
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.