Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Temat na nowy wątek!
Letnie bobasy robią wygibasy.VII-VIII 2011 3 5,26%
Mamo, Tato spójrzcie na mnie - siadam, wstaje już tak ładnie! 7 12,28%
Letnie bobasy i ich mamy radosne z niecierpliwością czekają na wiosnę. 0 0%
Płatki śniegu i czerwone noski- a letnie maluszki są poprostu boskie. 2 3,51%
Nasze maluchy śliczne, radosne, a my plotkujac czekamy na wiosnę. 25 43,86%
Na pierwsze ząbki czekamy, przez co spać mamie czasem nie damy. 3 5,26%
Sześć miesięcy już prawie wszyscy mamy, ale na sanki się jeszcze w tym roku nie wybieramy. 4 7,02%
Siadam, wstaje, podskakuje - czasem mamie dokazuje ! 13 22,81%
Pierwsze ząbki już mamy i pięknie już siadamy. 0 0%
Ząbki się już pokazują i radośnie mamy podskakują. 0 0%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 14:52   #181
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Dziubku dwa dni. Ze 3 sztuki. Choc ja od razu zaczęłam dawać dynie z ziemniakiem.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 14:59   #182
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
To jest nas więcej
Mógłby mnie odwiedzić dzisiaj taki nergal, sfrustrowaną żonę i matkę

A mój Igor wariuje - tak źle, tak niedobrze...oszaleć można. Kwiczy tylko jak jakieś małe prosie...
Zmarnowałam już chyba z pięć słoików przez te kilka dni, teraz próbowałam mu dać truskawki z jagodami z rossa i oczywiście be...
Mój Natan też dzisiaj wariat, nie wiem co jest grane. Śmieje się, potem krzyczy i pokazuje fochy, a jak się zmęczy to idzie spać i mam chwile spokoju... Masakra
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:01   #183
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
No ja, to musiałabym jej usta zakleić i dopiero zacząć się zastanawiać, czy coś z tego będzie .

Dziubek świetny avatar



Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
dziewczyny miałyście racje, dziś mniej upocony w nocy był, więc go przegrzewałam

co sądzicie o tych spacerówkach?
http://allegro.pl/adamex-quatro-infi...984026165.html
http://allegro.pl/wozek-lekka-spacer...992464771.html


wizualnie podoba mi się ta 1 tyle, że wg warto, żeby wózek miał podpórkę na nóżki -te z linków jej nie mają i u mnie by odpadły


ja wstępnie nastawiam się na taką pytanie ile razy zmienię jeszcze zdanie


Telik może to po prostu osłabienie i brak jakiś wartości odżywczych a może faktycznie coś z tarczycą-słynne poporodowe zapalenie tarczycy . Idź do internisty po skierowanie na badania wszystkie jakie się da

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dziubku dwa dni. Ze 3 sztuki. Choc ja od razu zaczęłam dawać dynie z ziemniakiem.
to nie ja pytałam
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:09   #184
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
U mnie grobowa atmosfera. Trzeba uśpić psa. I niestety ja musze wszytsko załatwiać, wszystkich pocieszać, hamować zapędy teścia (któy emocje bardzo agresywnie wyraża).


---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A ja oglądam powtórkę voice of poland, i ten Nergal, chociaż chuchro to zaje.icie seksowny jest moim zdaniem.
Nooo! A jak się uśmiechnie

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Wodauqa Ja kupuje wodę z Biedronki i ją przegotowuję.
Tą 5 l?

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
o koprze nie ma pojęcia a co do wody to ja może wyrodna matka jestem ale nie kupuję żadnej butelkowej, kranówę przegotowuję i finito. Mały rzadko kiedy pije wodę samą w sobie, tylko na czkawkę mu podaję. Litry wypija tej najprostszej herbatki rumiankowej z hippa.
Dzięki!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Ja kupuje albo Biedronkowa(1,58 - 5l) i przegotowuje albo Primavere(5 zl - 5l)
mysle ze taki z saszetki bedzie oki ale trzeba go konieczie rozcienczyc z woda bo sam to duzo za mocny!

ile mam kupi sloiczkow o jedyn smaku np.marchewki z ziemniakiem bo od tego zaczynamy?
2 -3? bo chyba mozna je trzymac w lodowce iles tam nie?

[/I]
Dzięki!
Ja kupiłam różności po 1 - nigdy nie wiadomo jak dziecko zareaguje...

Edytowane przez wodaqua
Czas edycji: 2011-12-16 o 15:03
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:09   #185
asynastra
Raczkowanie
 
Avatar asynastra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 177
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Słoneczko - mi się bardziej podoba ten drugi, tylko faktycznie jak już Dziubek napisała podpórki dobra rzecz.

Telik - a nie byłaś może zbyt grubo ubrana? Bo ja tak mam w zimie jak się za grubo ubiorę. lepiej idź do lekarza niech Cię wyśle na badania, lepiej zobaczyć czy wszystko ok.
__________________
Maja ~ 12-07-2011
Oskar ~ 12-11-2009
asynastra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:10   #186
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez asynastra Pokaż wiadomość
Ja kupuję też biodronkową albo primaverę. Tylko, że ja już nie przegotowywuje.

Wodaqua
- koper z saszetki można tylko rozcieńczony.
Dzięx!
A wiesz może w jakich proporcjach rozcieńczać?
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:11   #187
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość



Z tego wszystkiego mam wrażenie, że już nic nie mam w UU.
Nawet tak sobie nie wkręcaj. Ja też normalnie pomiędzy karmieniami normalnie odciągam max 60ml. Emi wyciąga na pewno więcej, a przynajmniej tyle ile jej wystarcza by się najeść. Wydaje mi się, że ten typ tak ma i cycuś to jest cycuś. Jeszcze jak dzieci miały 2-3 mce to było im wszystko jedno, a teraz już są bardziej świadome i uparte jak widać

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A ja oglądam powtórkę voice of poland, i ten Nergal, chociaż chuchro to zaje.icie seksowny jest moim zdaniem.
Ojjj taakk

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość


ile mam kupi sloiczkow o jedyn smaku np.marchewki z ziemniakiem bo od tego zaczynamy?
2 -3? bo chyba mozna je trzymac w lodowce iles tam nie?

Słoiki z hippa można trzymać 24h w lodówce, a z gerbera 48h z tego co kojarzę.




To się wyleżałam dzisiaj!!!!
Ciągle coś, ciągle ktoś!! I jak ja mam się wykurować, do świąt będę chodzić taka zasmarkana!! Teście byli przywieźli zapas pampersów bo biedronkę otwierali w pobliżu mam już 10 paczek
Poza tym jakiś typ z instytutu badań opinii publicznej nas nawiedził w porze obiadowej i ani czy może zając nam czas, czy nie przeszkadza czy pocałuj mnie w d.... wpakował się na chatę zasiadł za stołem stary dziad! Na szczęście mąż został poddany ankiecie! I tak dzień zleciał......
Brakuje mi wyjść na spacerek, nie sądziłam, że będę tak za tym tęsknić Już ponad tydzień abstynencji.....
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 15:16   #188
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

A Ja się zakochałam w tej spacerówce ale cena zabójcza jak sprzedam tą furę co mamy to kupię tą

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Wodauqa tak tą 5 litrową

Alibany pewnie tak jest.Dzisiaj karmię ją co 2h i o dziwo je.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:17   #189
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
A Ja się zakochałam w tej spacerówce ale cena zabójcza jak sprzedam tą furę co mamy to kupię tą
oooooooooo matkooooooooooo i to potwierdza jakie ludzie mają różne gusta , ja bym tego za darmo nie wzięła a cena chyba w normach z tego co widze na all i w sklepach
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:18   #190
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

alibany - gerber, bobovita, babydream i chyba bobofrut 2 dni po otwarciu, hipp jako jedyny 3 dni

A Nergal TAK, ma coś w sobie chociaż generalnie nie mój typ. Ale takie kur wiki w oczach ma

zanetaa ta spacerówka jak pojazd kosmiczny nie mój gust zupełnie :P
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."



Edytowane przez Zmalowana
Czas edycji: 2011-12-16 o 15:20
Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:20   #191
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Moja Agata dziś o 11.20 skończy 6 miesięcy

AGULCU GRATULACJE!!!!!!!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 15:24   #192
asynastra
Raczkowanie
 
Avatar asynastra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 177
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Dzięx!
A wiesz może w jakich proporcjach rozcieńczać?
Ja rozcieńczam pół na pół jak mam herbatę mocną, jak słabą to 3/4 około a jak bardzo mocną mam to np. 1/4 daje herbaty i resztę wody. Zależy kiedy mi się przypomni, że mam wyjąć saszetkę. Tylko nie koper a rumienek lub melisę, ale z koprem zrobiłąbym tak samo.
Tylko się mną nie sugeruj jak chcesz być książkowa, bo ja dokładnie nie wiem, robię wszystko na oko

Rumiankiem też przemywam dziąsła i buzię w środku, ale to już takim mocnym rumiankiem. A melisę podaję bo Majcia taka znerwicowana przez te ząbki.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
A Ja się zakochałam w tej spacerówce ale cena zabójcza jak sprzedam tą furę co mamy to kupię tą [COLOR="Silver"]
jest zaje.bista! no sory ale się zakochałąm. pierwszy raz widze takie cudo. kosmiczny wózek = kosmiczna cena. dlatego ja kupuję klasyki.. :-(
__________________
Maja ~ 12-07-2011
Oskar ~ 12-11-2009
asynastra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:34   #193
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Niestety też mi się tak zaczyna wydawać Wiecie co, ja zbankrutuje przy tym AR. Serio Nie żebym chciała oszczędzać na dziecku, bo wiadomo, że jak trzeba to wrócimy do poprzedniego mleka, ale miesięcznie kosztuje Nas samo mleko około 270zł

sporo.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość

My dziś od rana tańcujemy przy Kidszet

Poryczałam się jak leciało co powie tata
co to Kidszet?


Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
1. Do Zakopanego mamy jakieś 160 czy 180 km
my też mamy jakieś 160-180km do Krakowa
Skąd jesteś Jacieee

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
uwielbiam czekoladowe mikołajki z nadzieniem z Goplany
w tym roku kupiłam dzieciom do paczek po kilka
a dostały po jednym


mam jeszce mały problem dziś znowu zrobiło mi się słabo
i to na spacerze, nie mogłam oddychać i nagle oblał mnie zimny pot i ciężko mi było ustać na nogi
tak jak przed mdleniem

jakie badania mam zrobić??


upiekłam wczoraj keksa i już żałuje że tak mało
Telik! Zjadłaś dzieciakom czekoladowe mikołajki ?

Badanie nie wiem jakie... Lekarz zaleci jak do niego pójdziesz.

Jakiego keksa robisz?
Dasz przepis?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:43   #194
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dziubku dwa dni. Ze 3 sztuki. Choc ja od razu zaczęłam dawać dynie z ziemniakiem.
ja planuje marchew z ziiemniakiem

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Dzięki!
Ja kupiłam różności po 1 - nigdy nie wiadomo jak dziecko zareaguje...
niby tak ale nie mam za bardzo mozliwosci zeby dokupywac codziennie nowy sloik bo do wiekszego sklepu mam kaaawalek

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Słoiki z hippa można trzymać 24h w lodówce, a z gerbera 48h z tego co kojarzę.
gerber u mnie odpada

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
A Ja się zakochałam w tej spacerówce ale cena zabójcza jak sprzedam tą furę co mamy to kupię tą
faaaajna ale ja zostane przy swojej Quinny buzz
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:48   #195
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

zapałeczko to dokładnie jak u mnie...Można paść ze zmęczenia po takim maratonie z marudą, prawda?

Właśnie dziubku, awatar jest cudny.

A ja mam zaćmę mózgu, serio, nic mi się nie chce. Miałam gotować, wyciągnęłam mięso i mi się nie chce, a mięcho leży i nawet mi się go nie chce tknąć.

M. wrócił z pracy z pizzą i tym bardziej. Wybiera się dziś na ,,opłatek" ( czyt. piwo ) z kolesiami z roboty.
Miał kupić choinkę, ale drogie...Wrr, czy kiedyś się odwróci ta ciężka passa finansowa. Poszłabym do jakiejś pracy, ale co z Igorem, żłobek kosztuje, a on mi się już tyle wychorował.

Ale ja biadolę. Chyba jestem tu nadrzędną narzekaczką




Wiecie co, jak już tak o ☠☠☠☠.ikach tego Nergala, to jak patrzę na swojego M. to nie widzę czegoś takiego. Normalnie macierzyństwo zabiło we mnie ( i w M. ) cały popęd seksualny. Ale chyba nie do końca, jak u Nergala je widzę...Co jest ? :co jest:
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:04   #196
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
zapałeczko to dokładnie jak u mnie...Można paść ze zmęczenia po takim maratonie z marudą, prawda?

Właśnie dziubku, awatar jest cudny.

A ja mam zaćmę mózgu, serio, nic mi się nie chce. Miałam gotować, wyciągnęłam mięso i mi się nie chce, a mięcho leży i nawet mi się go nie chce tknąć.

M. wrócił z pracy z pizzą i tym bardziej. Wybiera się dziś na ,,opłatek" ( czyt. piwo ) z kolesiami z roboty.
Miał kupić choinkę, ale drogie...Wrr, czy kiedyś się odwróci ta ciężka passa finansowa. Poszłabym do jakiejś pracy, ale co z Igorem, żłobek kosztuje, a on mi się już tyle wychorował.

Ale ja biadolę. Chyba jestem tu nadrzędną narzekaczką




Wiecie co, jak już tak o ☠☠☠☠.ikach tego Nergala, to jak patrzę na swojego M. to nie widzę czegoś takiego. Normalnie macierzyństwo zabiło we mnie ( i w M. ) cały popęd seksualny. Ale chyba nie do końca, jak u Nergala je widzę...Co jest ? :co jest:
u Was chociaż jest usprawiedliwiający powód.. u Marcina libido zabiło zupełnie co innego.. a u mnie w stosunku do niego wszystko co zrobił

jaaaaaaaaaaaaaki słony farsz do gołąbków zrobiłam!!!!!!!! nie da się przełknąć..

Edytowane przez CookieMonsters
Czas edycji: 2011-12-16 o 16:09
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:19   #197
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Właśnie dziubku, awatar jest cudny.

A ja mam zaćmę mózgu, serio, nic mi się nie chce. Miałam gotować, wyciągnęłam mięso i mi się nie chce, a mięcho leży i nawet mi się go nie chce tknąć.

M. wrócił z pracy z pizzą i tym bardziej. Wybiera się dziś na ,,opłatek" ( czyt. piwo ) z kolesiami z roboty.
Miał kupić choinkę, ale drogie...Wrr, czy kiedyś się odwróci ta ciężka passa finansowa. Poszłabym do jakiejś pracy, ale co z Igorem, żłobek kosztuje, a on mi się już tyle wychorował.

Ale ja biadolę. Chyba jestem tu nadrzędną narzekaczką




Wiecie co, jak już tak o ☠☠☠☠.ikach tego Nergala, to jak patrzę na swojego M. to nie widzę czegoś takiego. Normalnie macierzyństwo zabiło we mnie ( i w M. ) cały popęd seksualny. Ale chyba nie do końca, jak u Nergala je widzę...Co jest ? :co jest:


u nas podobnie jak u Was (ciągły brak kasy...) wkurzające to strasznie jak chcesz a nie możesz ...
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:20   #198
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
alibany - gerber, bobovita, babydream i chyba bobofrut 2 dni po otwarciu, hipp jako jedyny 3 dni

A Nergal TAK, ma coś w sobie chociaż generalnie nie mój typ. Ale takie kur wiki w oczach ma

zanetaa ta spacerówka jak pojazd kosmiczny nie mój gust zupełnie :P
Aż poszłam do kuchni sprawdzić etykiety bo coś mi nie grało Hipp faktycznie 3 dni ale owocki, warzywka mają napisane zużyć następnego dnia a gerberki mają napisane 48h zarówno warzywka jak i obiadki
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:38   #199
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
A Ja się zakochałam w tej spacerówce ale cena zabójcza jak sprzedam tą furę co mamy to kupię tą
Nie wróżę powodzenia tym kółeczkom na polskich drogach i chodnikach. Wizualnie fajna, ale kółka porażka .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 16:45   #200
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Nie wróżę powodzenia tym kółeczkom na polskich drogach i chodnikach. Wizualnie fajna, ale kółka porażka .

Też tak myśle, kółka porażka
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:31   #201
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
meldujemy się nowym wątku, żebyście na nie wyrzuciły tamego nie nadrobię pewnie, Zuzanka strasznie ruchliwa, mało co śpi w dzień więc czasu jak na lekarstwo. AgaGurnsey mi doniosła, że czasem o mnie pytacie - miło
pozdrawiam Was gorąco!

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalic, że Zosia dostała od nas na gwiazdkę ten szalony Playskool gimanstyczny.... Już jej daliśmy... Nawet się interesuje i momentami wygląda jak DJ przy konsolecie ... .


Mój smyk oczywiście tak chętnie się do mamy przytula, ale dziś do tego doszło co innego - ze słodkim uśmiechem wyciąga łapki, chwyta mnie za uszy albo włosy, przyciąga do siebie po czym wdzięcznie gryzie w nos/brodę - zależy co trafi
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:09   #202
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Dziewczyny gonicie jak szalonewozek quatro mialam okazje prowadzic i widziec- bratowa kupila synowi jak byli w polsce a mieszkaja w UK - dla mnie tragedia, ciezki, chu.... sie sklada, ja jakbym kupowala spacerowke to lzejsza i parasolke, mam swoj wozek na pompowanych kolach identycznie sie sklada (Espiro Atlantic), a ten sie rozni tylko nazwa firmy i ze ma kola piankowe. Jeszcze kola piankowe zniose, ale sposobu skladania nie. Moj jak wloze w auto kombi to ok, ale nie wyobrazam sobie do osobowki go upychac, plus jakies torby. Bylismy dwa tyg temu w szczawnicy w 5 z moja mala kazde z nas po torbie, Marysce najwieksza plus wozek i dziekowalam bogu ze mamy kombi bo osobowka bysmy sie nie zabrali. Ale kazdy ma swoje gusta i gusciki i kazdy patrzy na co innego. Ja wolalabym poprostu mniejszy po zlozeniu i lzejszy.
Marysie "sprzedalam" mojej mamie na noc, wiec dzis noc bede miala przespana, a nad ranem jedziemy do warszawy, wiec odbiore ja popoludniu. Obiad zrobilam - kurczak z piekarnika z ryzem - masakra tak mnie brzuch boli, jednak jak sie ja caly czas obiadki na parze gotowane, to pozniej ciazy takie cos.Prezenty drobne pod choinke kupione, jutro kupie ciuchy dzieciakom i z glowy. TZ nie powiedzial co chce wiec nic nie dostaje bo juz raz mu kupilam, to sie pozniej uryczalam jak glupia i lezy w szafce do tej pory.

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:17
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:20   #203
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

mamy z Zuzką wolną chatę, zapraszamy na imprezę
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:21   #204
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Marysi pierwszy obiadek zupka jarzynowa a deserek jablko i poki co ok. Wszystko jej podchodzi, po jablku ma zatwardzenie a po jarzynowej lub marchewce nie. ale ona wogole koope robi tylko raz dziennie i to rano.
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:24   #205
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
mamy z Zuzką wolną chatę, zapraszamy na imprezę
sama mam być czy zabrać Szymka żeby Zuzia miała towarzystwo ??
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:31   #206
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
sama mam być czy zabrać Szymka żeby Zuzia miała towarzystwo ??
Mnie zabierz po drodze
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:32   #207
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Lili ja z okolic Olkusza. A Ty?
Nergal mi się podobał bardziej zanim schudł

Padam na pysk.
Koop dziś 7 Kupiłam z powrotem AR i zobaczymy.
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:35   #208
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Lili ja z okolic Olkusza. A Ty?
Nergal mi się podobał bardziej zanim schudł

Padam na pysk.
Koop dziś 7 Kupiłam z powrotem AR i zobaczymy.
A o której dzisiaj wstałaś? Jak mały Ci tak wcześnie wstaje, to o której chodzi spać?
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:36   #209
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Mnie zabierz po drodze
nie ma sprawy pakuj się bo ja zaraz wyjeżdżam
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:37   #210
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

Mój smyk oczywiście tak chętnie się do mamy przytula, ale dziś do tego doszło co innego - ze słodkim uśmiechem wyciąga łapki, chwyta mnie za uszy albo włosy, przyciąga do siebie po czym wdzięcznie gryzie w nos/brodę - zależy co trafi



Jutro mój piesek jedzie się kopulować to będzie jego pierwszy raz ciekawe jak mu pójdzie

Fajny klimacik nam się zrobił w salonie, świecą się tylko lampki na choince, pali się w kominku, jest tak nastrojowo tylko co z tego jak czuje się i wyglądam jak siedem nieszczęść i marzę o szybkiej kąpieli i pójściu spać! Może jutro obudzę się jak nowonarodzona
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.