Kenzo, Jungle Elephant (Słoń) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 07:58   #61
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Niby różne, a jednak... Dla mnie Słoń to Opium z owocami, Opium plus kropelka czegoś słodkiego. Uwielbiam
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:26   #62
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Podnoszę wątek, bo tej zimy zakochałam się w Słoniu . Początki mieliśmy trudne - jeszcze pół roku temu twierdziłam, że nie jestem w stanie tego nosić. Nie mogłam z tym zapachem wytrzymać - nawet aplikując kropelkę na nadgarstek biegłam zaraz to zmyć. Po prostu nie mogłam go znieść na sobie i już. Ale niedawno coś się w tym aspekcie zmieniło. Trudno mi powiedzieć co, ale sporo zapachów, które dotąd mnie urzekały, straciło zupełnie swe walory, a inne - jak Słoń - nagle i niespodziewanie zyskało (m.in. zaczeły mi się podobać przyprawy w perfumach ).
Przypadkiem poczułam go na kimś. Zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłam sobie przypomnieć. Nastawiałam się po cichu na ponowną traumę . Jakież było moje zdziwienie, gdy poczułam się nagle w tym Słoniu całkiem dobrze. Wyczułam przepiękną, upojną maciejkę i suchy, gorący, słodkawy cynamon . Zaczełam sięgać po próbkę coraz częściej i częściej, potem załatwiłam sobie większą próbkę . No i koniec końców przedwczoraj został "kliknięty" .
Słoń jest piękny, wyrazisty, upojny, suchy i ogrzewający - odkrywam go późno w porównaniu z większością użytkowniczek (podlotkiem już nie będąc ), ale nie ma to dla mnie znaczenia. Każdy zapach ma swój czas. Ten ma u mnie teraz swoje "5 minut" - choć mam nadzieję, że będę sie nim cieszyć dłuuugo i ulimi mi jeszcze wiele dni .
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:54   #63
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Dawno nie używałam Słonia i chyba muszę to nadrobić
Ja również oswajałam się z nim stopniowo i na pewno nie była to miłość od pierwszego niucha Powoli, powoli psikałam po kropelce na nadgarstek aż pewnego dnia stwierdziłam, że rewelacyjnie mnie ogrzewa i muszę się nim zlać do pępka (co w przypadku Słonia jest możliwe jednym psikiem za dużo).
Uwielbiam w nim przyprawy i słodycz, która nie jest typową słodyczą
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:00   #64
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

A ja czuje Slonia coraz czesciej i nie wiem skad sie bierze jego popularnosc... Nie jest nigdy na promocji, tani nie jest, nie pachnie jakos tak pod publiczke... A czuc go co chwile, niezaleznie od pory roku. Ja go nie pokocham nigdy - nie moge go zbyt dlugo zniesc na sobie. No i ta wspomnaina popularnosc
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:49   #65
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Wyczułam przepiękną, upojną maciejkę i suchy, gorący, słodkawy cynamon
Ja nabyłam Słonika właśnie ze względy na ten cynamon
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:41   #66
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Akurat wielkie mrozy nadciągnely to i Słonia trzeba bedzie wyciagnac z dna szafy. To akurat zapach, ktory dla mnie kojarzy sie ewidentnie z zima (aczkolwiek znam wiele amatorek podduszających Słoniem w 30 st. upał.. )..
Uwielbiam go nosic jak jest mroz, wlasnie tak jak dzis, bo wtedy czuje, jak mnie rozgrzewa i cynamon i maciejka i...mięta, ktorej w skladzie nie ma "oficjalnie",a na mojej skorze jest wyczuwalna..
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:28   #67
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Ja również jestem wielką fanką Słonika Zakochałam się w nim od pierwszego niucha w klasie maturalnej, ale nie kupiłam od razu. Pachniała nim wtedy moja koleżanka, do której w ogóle nie pasował- dziewczyna w typie rockowym z wiecznie obgryzionym i odrapanym lakierem na paznokciach... Kłócił mi się z jej wizerunkiem i jakoś niezbyt mi się to składało by kupić. Aż w końcu na pierwszym roku studiów Słonik stał się mój Wpadłam niemal w ekstazę! Ten zapach jest niesamowicie erotyczny w taki leniwy i koci sposób. Fakt- oplata, omamia, wręcz hipnotyzuje nie tylko nosiciela, ale i otoczenie. Zebrałam za niego masę komplementów, ale np. mój Tato bardzo go nie lubi Tak, dla mnie Słonik to jeden z zapachów z cyklu "sam seks"- gorący, namiętny, suchy. Zwierzęcy do ostatniej kropli. I baaardzo intensywny i trwały! Jestem pewna, że już zawsze będzie ze mną, nie można się nim znudzić.
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 20:32   #68
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Przepięknie pachnie na przyjaciółce.
Powoli szykuję się i ja
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:13   #69
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja nabyłam Słonika właśnie ze względy na ten cynamon
No co Ty!

Cytat:
Napisane przez ania*aneczka Pokaż wiadomość
Uwielbiam go nosic jak jest mroz, wlasnie tak jak dzis, bo wtedy czuje, jak mnie rozgrzewa i cynamon i maciejka i...mięta, ktorej w skladzie nie ma "oficjalnie",a na mojej skorze jest wyczuwalna..
Coś w tym jest . Nie jest to na pewno mięta dosłowna, ale jakaś zieloność jest w tym zapachu. Na sobie też wyczuwam czasami taki specyficzny zapach... ziemi, pulchnej gleby i pieczonego chleba
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:16   #70
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
No co Ty!

__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:39   #71
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
No co Ty!



Coś w tym jest . Nie jest to na pewno mięta dosłowna, ale jakaś zieloność jest w tym zapachu. Na sobie też wyczuwam czasami taki specyficzny zapach... ziemi, pulchnej gleby i pieczonego chleba
Kiedyś nawet pamiętam, jak wracalam z kolezanką autobusem wypachniona właśnie Słoniem, a ona do mnie: zujesz gumę miętową?
pokrecilam przeczaco glowa, a ona: aa...bo czuć od ciebie miętą..


Na mnie to Słoń to tez czasem po prostu maciejka,maciejka,maciejk a. Ale taka piękna i wcale nie męcząca.

Zresztą- wiadomo..Zaleznie od dnia-albo na słodko..albo na wytrawna nute.
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 10:01   #72
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Mam próbke słonia i właśnie spryskałam sobie włosy...ale nie przekonam sie raczej do niego Moim zdaniem to antykobiecy zapach.Jest cieżki, przytłaczajacy i wręcz śmierdzi. Kojarzy mi sie jednoznacznie ze starsza kobieta mocno umalowana i wypsikana tymi perfumami.FUJ!!! Dobrze ze nie zdecydowałam sie kupic całego opakowania bo recenzje ma niezłe. Mój tż jak je poczuł to prawie uciekł...Dla mnie stanowcze NIE
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:26   #73
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Julittaa22, nie wiem czy pierwsze testy na włosach to taki dobry pomysł, bo zapach mógł Ci się rozwinąc zupełnie inaczej, w połaczeniu z substancjami osiadającymi na włosach i naturalnym łojem. Inna sprawa, że Słon jest faktycznie bardzo cięzkim zapachem i nie kazdemu sie podoba.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:21   #74
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Julittaa, to może dopisz w KWC, że testowałaś tylko na włosach, bo - tak jak napisała Aggie, przez to mógł się rozwinąć całkiem inaczej i dać zupełnie inne odczucia...

Ja akurat jestem wielbicielką tego zapachu, ale mam świadomość, że jest dość mocny i oryginalny, przez co nie dla każdego. Zresztą, jak każde perfumy - u każdego inaczej się rozwija, stąd u mnie czuć w tle miód lipowy, a dziewczyny piszą o maciejce również, dla niektórych jest suchy, na mnie lekko wilgotny, a mięty zupełnie nie czuję
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:45   #75
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

łoooł..ale nigdy bym nie powiedziała,ze Słoń śmierdzi..straszą kobietą...!
Jak dla mnie-jego "grupa docelowa" do 20-40 lat...
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:04   #76
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Nie lubię Słonia. Choć nie brak mu charakteru.
Jest słoniowaty, roztrąca wszystko po drodze. Ma charakter, nie powiem, dyszy dżunglą, gorącem, maciejką, cynamonem, orientem, dużo, dużo i głośno.
Nie odpowiada ani kawałkowi mojego wewnętrznego świata, kłóci się ze mną. Opowiada tylko o sbie, nic o mnie, nie chce współgrać.
Jest bardzo zdecydowanie jakiś i bardzo zdecydowanie nie mój.
I to nie to, że nie lubię zapachów mocnych, zdecydowanych, noszę różne, mam dużo takich mocniejszych. Ale one opowiadają coś bardziej mojego.
Nawet takie Poeme- zdecydowany kwiatowy killer- odpowiada mi po prostu jego radosna, bezpretensjonalna, bezczelna ale klarowna w wyrazie kwiatowość. Poeme to radość z obfitości. Słoń- to przygniecenie obcą masą.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 15:14   #77
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Właśnie przeczytałam na KWC opinię, że jednej wizażance kojarzy się z "uryną słonia pomieszaną z indyjskimi kadzidełkami" Cóż, aż tak dosłownie to chyba nie może się kojarzyć?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:23   #78
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Julittaa22, nie wiem czy pierwsze testy na włosach to taki dobry pomysł, bo zapach mógł Ci się rozwinąc zupełnie inaczej, w połaczeniu z substancjami osiadającymi na włosach i naturalnym łojem. Inna sprawa, że Słon jest faktycznie bardzo cięzkim zapachem i nie kazdemu sie podoba.


To nie był mój pierwszy test. Pierwszy był psiknięciem na nadgarstek jakies 2 tygodnie temu.Dzisiaj psiknełam na włosy i dalej go czuje.Naprawde jak dla mnie to okropny zapach Nie ma rady nie przekonam sie do niego...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:26   #79
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

[quote=annmarie;6209291]Julittaa, to może dopisz w KWC, że testowałaś tylko na włosach, bo - tak jak napisała Aggie, przez to mógł się rozwinąć całkiem inaczej i dać zupełnie inne odczucia...]


Myslisz ze testując perfumy spryskałabym tylko włosy??? Chyba raczej nie...To bylo moje drugie podejście.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 16:46   #80
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Myslisz ze testując perfumy spryskałabym tylko włosy??? Chyba raczej nie...To bylo moje drugie podejście.
Nie pisałaś o innym teście, więc stąd było moje przekonanie, że właśnie tak testowałaś.
Jak poczytasz KWC - zdziwisz się - dla niektórych "testem" jest psiknięcie na papierek w perfumerii...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:52   #81
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Ja polubiłam słonika bardzo dawno, ale dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup flakonika 5 ml. Mimo malutkiej pojemności wystarczy mi na bardzo długo, gdyż tylko czasami mam na niego ochotę (teraz wolę delikatniejsze zapachy), a poza tym są to niezwykle trwałe perfumy. Zapach zdecydowanie na wieczór lub na zimę, ale ja używam go wtedy, gdy mam ochotę. Nie każdy go lubi, ale cóż..

Wkurza mnie, że na rynku było i jest wiele podrób tego zapachu.
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:59   #82
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Nie lubię Słonia. Choć nie brak mu charakteru.
Jest słoniowaty, roztrąca wszystko po drodze. Ma charakter, nie powiem, dyszy dżunglą, gorącem, maciejką, cynamonem, orientem, dużo, dużo i głośno.
Nie odpowiada ani kawałkowi mojego wewnętrznego świata, kłóci się ze mną. Opowiada tylko o sbie, nic o mnie, nie chce współgrać.
Jest bardzo zdecydowanie jakiś i bardzo zdecydowanie nie mój.
I to nie to, że nie lubię zapachów mocnych, zdecydowanych, noszę różne, mam dużo takich mocniejszych. Ale one opowiadają coś bardziej mojego.
Nawet takie Poeme- zdecydowany kwiatowy killer- odpowiada mi po prostu jego radosna, bezpretensjonalna, bezczelna ale klarowna w wyrazie kwiatowość. Poeme to radość z obfitości. Słoń- to przygniecenie obcą masą.
Koto, kilka razy podchodziłam już do Słonia, ale za każdym razem jest tak, jak piszesz o sobie - Słoń mi się podoba, doceniam go jako kompozycję, ale nosić nie mogę, bo nie zostawia mi ani kawałka przestrzeni, zawłaszcza całą i zabiera tlen. Żyje własnym życiem i dla mnie nie ma już miejsca. A ja egocentryczna jestem i potrzebuję dużo miejsca dla siebie

Czytasz w moich myślach ostatnio
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:58   #83
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Żyje własnym życiem i dla mnie nie ma już miejsca. A ja egocentryczna jestem i potrzebuję dużo miejsca dla siebie
Doczytałam sobie na początku wątku posty m, in. Elve i Smoczycy.
Tak, Słoń żyje swoim życiem. Nie mówię, że jest brzydki- jest piękny, zdecydowany, z charakterem aż miło. Ale-jest sam dla siebie. Jak ktoś się zgodzi na to- to świetnie.
Ja się nie zgadzam.
Lubię właśnie dużo miejsca dla siebie, albo- jeśli zapach jest z tych bardziej killerowatych- to żeby miał nastrój przychylniejszy dla mnie, wspójgrający ze mną. No i bardziej... nie wiem, chłodny- nie taki tryskający nadmiarem, obfitością, ciepłem.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:59   #84
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Witam! Jako ze Jungle Elephant od jakiegos czasu powrócil na lono natury i mozna go spotkac niemalze wszędzie, postanowiłam zadać Wam zacnym Wizażankom pytanie, czy palacie do niego miłoscią czy raczej nienawiścią? Ciekawi mnie czy ma więcej zwolenniczek, czy jednak przeciwniczek. Tymbardziej ze to jednak zapach dośc kontrowersyjny, aczkolwiek ciekawy. Moze nie powinnam ale przyznam sie ze sama pałam do niego ukrytą miłoscią -co nie znaczy ze bede krzyczec jesli ktos bedzie innego zdania ale sam fakt ze ktos miałby kręcic nosem gdy jestem blisko z powodu yzycia tego cudenka troszke mnie blokuje odblokujcie mnie Dodam ze stosuje jedno psiknięcie, zeby mnie tu nie zlinczowano

A tak na serio to ciekawi mnie bo zapach nie nalezy do najnowszych. Pojawił sie w latach 90, a teraz mam wrazenie ze przezywa swoją druga mlodosc Znosicie go w najbliższym otoczeniu? Czy jednak to większa męczarnia dla Was?
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:18   #85
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Dla mnie to jednaz największych zapachowych traum
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:29   #86
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Jak dla mnie ok, choć nie jestem szczęśliwą posiadaczką Choć bardziej podobał mi się tygrys

Zapachową traumą,nie tylko w przenośni,ale DOSŁOWNIE jest dla mnie Angel.Poszybował w dobre ręce.
Dodam,że na innych mi się podoba
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:35   #87
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Słonika chyba jeszcze nigdy nie spotkałam na kimś innym niż ja sama A i ja testowałam go tylko kilka razy. Jest intrygujący i jeśli w moje łapki wpadnie jakaś większa ilość to pewnie zakocham się na śmierć. Na razie pozostaje w mojej pamięci jako bardzo interesujący zapach.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:53   #88
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Ja upolowalam Slonika jako uzywke, bo nie wiedzialam czy sie przekonam do tego zapachu, co musze przyznac to to ze jak sie juz ma i jest sie na nie podatnym to moze uzaleznic ale dozuje oszczednie i zadko, częsciej dla siebie samej, czasem do pracy.

Niestety Tygryska nie znam, choc pamiętam jak stał w perfumeriach zaraz obok Slonika, ale to bylo zbyt dawno zebym pamietala sam zapach z tego co zauwazylam na forum to jednak w walce między sloniem a tygrysem czesto wygrywa slonik. Macie moze porownanie?
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:28   #89
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Niebanalny,wyrózniający się,jedyny w swoim rodzaju. Lubię go. CZASEM - bo powiem szczerze - gdybym miała go nosić dzień w dzień to chyba bym oszalała i ze złością roztrzaskała flaszkę o beton. Tylko raz na jakiś czas... ale gdy juz nadchodzi ten dzień gdy mam ochotę na Słonia to rozkoszuję się nim w pełni....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:35   #90
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Kenzo JUNGLE ELEPHANT - Więcej sprzymierzeńców czy przeciwników?

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Ja upolowalam Slonika jako uzywke, bo nie wiedzialam czy sie przekonam do tego zapachu, co musze przyznac to to ze jak sie juz ma i jest sie na nie podatnym to moze uzaleznic ale dozuje oszczednie i zadko, częsciej dla siebie samej, czasem do pracy.

Niestety Tygryska nie znam, choc pamiętam jak stał w perfumeriach zaraz obok Slonika, ale to bylo zbyt dawno zebym pamietala sam zapach z tego co zauwazylam na forum to jednak w walce między sloniem a tygrysem czesto wygrywa slonik. Macie moze porownanie?
W mojej prywatnej batalii zdecydowanie zwycięzcą jest Tygrys
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-24 12:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.