Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-01, 09:34   #1591
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Tak mi się przypomniało, że coś chyba w tym jest. Przy karmieniu młodszej córy miałam mocne bóle brzucha, jak na miesiączkę, taką paskudną. Ale jak ma być jeszcze gorzej, to buuu.


Ja pierdziele, aż tak!?

no to teraz mam kolejny powód do stresu.

Orchidea, dobrze że się odezwałaś i wszystko u was ok.

Jeszcze Itkasia się coś nie odzywa ostatnio.
Może dlatego tak mnie bolało, bo cały czas czułam to od krzyża bardziej Przy poprzednich normalnie mialam skurcze macicy i czulam je jak okres, przy drugim na pewno mocniej niz za pierwszym razem, ale po wyjsciu ze szpitala juz zadnych przeciwbolowych nie bralam. Do wczoraj na ibuprofenie jechałam cały czas.

Itakasia ma sie raczej dobrze


Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja od 7 rano leżę pod wiatrakiem. Na 13.30 mam gina a na 13 jedziemy na obiad do rodziców bo nie mam siły gotować a nie chce tz wykorzystywać. Mały dziś leniwy jak matka, chyba przed obiadem zaliczamy jakieś lody

Pitynka to boli mnie tak bardzo, że nie umiem zrobić kroku. Muszę sie trzymać ścian i mebli jak staruszka

Serenely hahahahahha ja juz bym chętnie otwarla na osciez wszystko co mam, żeby tylko sie ta meczarnia skończyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wizyte !
Oj biedne te wasze pitynki

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Tez tak uwazam, ze to jak wyglada sala porodowa to maly Pikuś, juz troche istotniejsze lazienki i sale z ktorych korzystamy po urodzeniu, aczkolwiek najistotniejsze podejscie personelu djak dla mnie.

I jak tam, już sie troszke soba nacieszyliscie?? dlugo bedziecie razem teraz?

Ja padlam wczoraj... slysze jak moj Też obdzwania kolegow i planuje PĘPKOWE hahahah, przypominam ze nawet donoszona nie jestem, tp na 26

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
Byłam u mojej położnej, dobra kobieta zbadała puls małemu, wyszło jak mówiła 140 odetchnęłam z ulgą, bo mały prawie się ostatnio nie rusza. Powiedziała, że w każdej chwili mogę przyjechać i zbadać bez problemu
Od rana pękała mi głowa, aż było mi nie dobrze, po wizycie wzięłam apap, mam się nie denerwować i nie nakręcać, relax... łatwo powiedzieć
Wykończy mnie ten upał, a raczej ten brak powietrza do oddychania
Pewnie, ze warto pojechac, a nie sie stresowac
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:02   #1592
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość

Ogólnie dziewczyny dzisiaj chyba najtragiczniejszy dzien jeśli chodzi o upały się zapowiada
no wlasnie u mnie tez mialo byc 34 a poki co to mega wialo i nawet poadalo dosc intensywnie.. ale powietrza to raczej nie oczyscilo

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Serenely hahahahahha ja juz bym chętnie otwarla na osciez wszystko co mam, żeby tylko sie ta meczarnia skończyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak sobie mysle ze moze ja za malo mam tych dolegliwosci ze mi tak niespieszno...

Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
Dzien Dobry!
Ja dzisiaj spedzam ostatni dzien w domu, jutro z rana jade do szpitala, zeby porobic wszystkie niezbedne badania, a CC bedzie we czwartek. 😉
Wiec teraz kolo godziny porzadkow, potem zakupy, a nastepnie czas dla Corki.👱
Szkoda, ze tak goraco, bo nie bedziemy mogly poszalec na podworku. 🌿🌞
Moze chociaz wieczorem wyskoczymy nad jezioro. 🌊🌊 To bedzie ostatni przedporodowy, rodzinny relaksik
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i zeby wszystkie zyczenia pt. "Ja chce urodzic juz!" sie niebawem spelnily! Ahoj! 💟

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
powodzonka jutro i w czwartek (moj termin wg om ), a dzis milego dzionka i oby pogoda pozwolila Ci spedzic czas z corcia tak jak chcesz

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość

Ja padlam wczoraj... slysze jak moj Też obdzwania kolegow i planuje PĘPKOWE hahahah, przypominam ze nawet donoszona nie jestem, tp na 26

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co za as ja mojego ciagle strasze ze pojde policze w piwnicy ile nam zostalo wodki weselnej

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Ja bym, w takim razie, brała. Super warunki, na dole w szpitalu fajna kawiarenka, sklepy, miły personel, normalne jedzenie na oddziale, wygodna jedynka. Najwyżej Cię, w razie czego, przewiozą do innego szpitala, ale przynajmniej początek będzie komfortowy [COLOR="Silver"]
kurcze tez bym chyba brala, sama nie wiem..
Orchidea glupie pytanko - skad wiesz ze masz ten pakiet? tez mam karte medicover i nie wiem, moze tez mam
choć watpie..
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:12   #1593
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
To tak jak mnie. Czasami mam wrażenie, że kilka kroków za dużo i mały przez nie wyleci
Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Qrcze mnie tez strasznie boli aż się czasami boje ze mi się rozeszło za bardzo.
Nie wiem o co chodzi, jest coraz gorzej. W nocy ledwo wstaję, też się przytrzymuje ścian po drodze. Wcześniej bolało w nocy, a w dzień tylko kiedy się usiedziałam czy uleżałam, a teraz non stop i coraz bardziej. Mam nadzieję, że wszystko samo przejdzie po porodzie.
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Ja od 7 rano leżę pod wiatrakiem. Na 13.30 mam gina a na 13 jedziemy na obiad do rodziców bo nie mam siły gotować a nie chce tz wykorzystywać. Mały dziś leniwy jak matka, chyba przed obiadem zaliczamy jakieś lody
Mój wiatrak leci w kulki, od wczoraj wieje ciepłym powietrzem za wizytę
Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
Dzien Dobry!
Ja dzisiaj spedzam ostatni dzien w domu, jutro z rana jade do szpitala, zeby porobic wszystkie niezbedne badania, a CC bedzie we czwartek. ��
Wow, powodzenia zatem kolejny dzidziuś
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
1. Niby najwazniejszy jest personel, podejscie do pacjenta i samopoczucie pacjentki Ale warunki też ważne. Łazienka to chyba juz taki standard w salach, czy sie myle? Bo gdzie nie byłam to były łazienki Ale mogę się mylić

2. Hahaha pępkowe, znajomy temat mój tz też organizuje już i nawet nazwozil jakiś whisky i czystych. Jest tylko jeden problem, alkoholu jest morze, na imprezie będzie ok 5-7chopa a większość z nich nie pije
Może od razu zamówię płukanie żołądka i żył dla wszystkich uczestników
1. U mnie łazienki w salach są od niedawna w szpitalu Wcześniej była jedna wspólna łazienka na korytarzu na ileś tam sal no, ale zrobili remont można rodzić w super warunkach
2.
Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
Byłam u mojej położnej, dobra kobieta zbadała puls małemu, wyszło jak mówiła 140 odetchnęłam z ulgą, bo mały prawie się ostatnio nie rusza. Powiedziała, że w każdej chwili mogę przyjechać i zbadać bez problemu
Od rana pękała mi głowa, aż było mi nie dobrze, po wizycie wzięłam apap, mam się nie denerwować i nie nakręcać, relax... łatwo powiedzieć
Wykończy mnie ten upał, a raczej ten brak powietrza do oddychania
Położna to świetna sprawa Też jestem ze swojej zadowolona i też mówiła, że zawsze mogę przyjechać. Choć jeśli coś mnie nie pokoi biorę detektor i sama słucham
Współczuję złego samopoczucia. Mi jest niesamowicie duszno, parno i gorąco, pitynka boli, ale poza tym ok
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Umówiłam dziś sobie zapasową położną z polecenia mojej aktualnej - jeśli akcja porodowa zacznie się przed remontem Solca, jadę na tę przerażającą Inflancką Tam akurat to od biedy mogę nawet piechotą się przejść - zajęłoby mi to z 15-20 minut
Akurat przyspieszysz poród, nie ma to jak chodzenie ze skurczami

Edytowane przez sharlotka87
Czas edycji: 2017-08-01 o 10:15
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:43   #1594
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość

Mam to samo - nie mogę oddychać. Z jednej strony Tadek mnie ciśnie, z drugiej - upał nie daje żyć...

Umówiłam dziś sobie zapasową położną z polecenia mojej aktualnej - jeśli akcja porodowa zacznie się przed remontem Solca, jadę na tę przerażającą Inflancką Tam akurat to od biedy mogę nawet piechotą się przejść - zajęłoby mi to z 15-20 minut
Zaraz wykorkuje... nie da się żyć. Wskoczyłabym do basenu ale jest cały w słońcu wiec poczekam aż troszkę cienia złapie

Hahah wyobrażam sobie jak tam idziesz jak miałam skurcze w przy młodym to za każdym razem musialam aż kucać bo mnie tak bolało. No i tak sobie wyobraziłam jak tam idziesz i tak kucasz co 3 minutki na środku chodnika już nie wspominając o słownictwie podczas tego spacerku
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:55   #1595
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Nie śmiejcie się, ale ja też rozważałam opcje pójścia pieszo do szpitala w najgorszym wypadku. Mam z 5-10 minut drogi i gdyby męża nie było akurat w domu a zlapaloby mnie w środku nocy wcześniej niż przewiduje, to nie wiem co bym zrobiła. Chyba złapała torbę i próbowała iść. Wiem, że byłaby to droga przez meke, ale w pierwszej chwili tylko to by mi przyszło do głowy.

Ledwo żyje dziś przez ten upał. Kocham lato, ale teraz nie daje rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 12:12   #1596
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Heloł ☺
Nadrobiłam Was, ale tyle naprodukowałyście, że już nie pocytuje.
Od wczoraj jestem takim zdechlakiem jakim nie byłam chyba od początku ciąży. Wczoraj zlazłam z góry dopiero na kolacje o 20, jak Tż wrócił z pracy, a dziś musiałam się trochę zmobilizować i zanieść zwolnienie do zus-u i jakieś zakupy zrobić, to wlazłam z chaty o 11 i już było ponad 30 stopni... dobrze że mamy wiatrak to zapitalał całą noc w sypialni i dziś pewnie będzie to samo.
Mnie spojenie jakoś przestało o dziwo praktycznie boleć. Jedynie coś mi tam strzela jak z boku na drugi bok się przekręcam albo jak wstaję w nocy do łazienki. Ogólnie jest jakoś chyba przyzwoicie. Trochę mi puchną stopy, kostki i dłonie, ale dramatu nie ma jeszcze. Wszystko przede mną...
A zwierzaki cwaniaki leżakują razem ze mną zadowolone i powywalane brzuchami do góry 😀
Kciuki za wszystkie porody które się szykują. Trzymajcie się dziewczyny!
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 12:48   #1597
Nextime1711
Raczkowanie
 
Avatar Nextime1711
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 96
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej Dziewczyny😘
Znowu troche mnie nie bylo i ciezko Was nadrobić😝

Diablica80 gratulacje🎊👏 Dużo zdrówka dla Was😊

Widze ze każda z Nas narzeka na te upały... My na szczęście mamy klime wiec w domu tak tego nie czuć bo utrzymujemy temperature 21 stopni caly czas ale na zewnatrz jest masakra😰 A musiałam sie jakos dokulac na wizytę😂

U mnie troszeczke sie zmieniło, bo przez podwyzszone cisnienie i zatrzymanie wody w organizmie w czwartek ide do szpitala i bede rodzić😊 Nastusia jest juz donoszona i jest duża wiec doktorka powiedziala ze nie ma sensu czekac, bo poki co wszystko jest wporzadku bo przeplywy itp sa dobre, ale przez skoki ciśnienia moze byc roznie, tymbardziej ze jeszcze dwa tygodnie temu wyniki badan, cisnienie itp mialam książkowe... Wiec ja sie chlodze jeszcze dwa dni w domu, bo w szpitalu pewnie bedzie jak w saunie😦
Troche mnie martwi to ze pewnie beda wywolywac mi porod, bo niby szyjke mam miekka, ale na dole jeszcze troszke trzyma i rozwarcia zadnego😔 Noi nie wykluczaja cesarki, zależy jak to bedzie z tym cisnieniem, poki co mi spadlo...

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i porody😊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nextime1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 13:14   #1598
Nancyyyy
Raczkowanie
 
Avatar Nancyyyy
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 218
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Nancyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:20   #1599
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje i zdrówka
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:28   #1600
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje, wspaniałe ze już razem :par ty:
I mamy pierwsze sierpniowe malenstwo
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:29   #1601
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Gratulacje wszystkiego dobrego!
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 13:38   #1602
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje dla Ciebie i zdrówka dla Gabriela!
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:39   #1603
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

GRATULACJE !!!
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:48   #1604
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Super Nancy! Wcale nie taka kluska! Powyżej 4 kg by nią był Nextime - kciuki!!!


Mobilny przekaz myśli ;-)
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:58   #1605
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość

kurcze tez bym chyba brala, sama nie wiem..
Orchidea glupie pytanko - skad wiesz ze masz ten pakiet? tez mam karte medicover i nie wiem, moze tez mam
choć watpie..
Cres, sprawdź sobie w systemie Medicover. Wchodzisz tam bodajże w "Mój profil", a potem w "Zakres karty" i wyskakuje Ci opcja. Ja mam np. "ZDROWIE PREMIUM", więc poród nie wchodzi w zakres karty. Domyślam się, że Orchidea ma pakiet "PLATINIUM", bo wtedy rzeczywiście poród jest za free.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:58   #1606
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Zazdroszczę świadomości terminu i udanego dnia z rodzinką

Też chce kimę


Niby najwazniejszy jest personel, podejscie do pacjenta i samopoczucie pacjentki Ale warunki też ważne. Łazienka to chyba juz taki standard w salach, czy sie myle? Bo gdzie nie byłam to były łazienki Ale mogę się mylić

Odrobinkę się nacieszylismy, bo większość czasu zajmuje mi narzekanie jak to mi ciężko, jak gorąco i jak to już chce urodzić zostaje do 20.8 a potem przyjeżdża 5.10 na chrzciny małego

Hahaha pępkowe, znajomy temat mój tz też organizuje już i nawet nazwozil jakiś whisky i czystych. Jest tylko jeden problem, alkoholu jest morze, na imprezie będzie ok 5-7chopa a większość z nich nie pije
Może od razu zamówię płukanie żołądka i żył dla wszystkich uczestników


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no uwazam ze lazienka w sali to raczej standard, ale jakbym miala w hierarchii postawic np doradce laktacyjnego czy mile, pomocne pielegniarki i polozne wzgledem nowiuskiej sali i lazienki to jednak personel dla mnie wazniejszy.

To 3 tyg raz, korzystajcie
Cytat:
Napisane przez Nextime1711 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny😘
Znowu troche mnie nie bylo i ciezko Was nadrobić😝

Diablica80 gratulacje🎊👏 Dużo zdrówka dla Was😊

Widze ze każda z Nas narzeka na te upały... My na szczęście mamy klime wiec w domu tak tego nie czuć bo utrzymujemy temperature 21 stopni caly czas ale na zewnatrz jest masakra😰 A musiałam sie jakos dokulac na wizytę😂

U mnie troszeczke sie zmieniło, bo przez podwyzszone cisnienie i zatrzymanie wody w organizmie w czwartek ide do szpitala i bede rodzić😊 Nastusia jest juz donoszona i jest duża wiec doktorka powiedziala ze nie ma sensu czekac, bo poki co wszystko jest wporzadku bo przeplywy itp sa dobre, ale przez skoki ciśnienia moze byc roznie, tymbardziej ze jeszcze dwa tygodnie temu wyniki badan, cisnienie itp mialam książkowe... Wiec ja sie chlodze jeszcze dwa dni w domu, bo w szpitalu pewnie bedzie jak w saunie😦
Troche mnie martwi to ze pewnie beda wywolywac mi porod, bo niby szyjke mam miekka, ale na dole jeszcze troszke trzyma i rozwarcia zadnego😔 Noi nie wykluczaja cesarki, zależy jak to bedzie z tym cisnieniem, poki co mi spadlo...

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i porody😊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje napisz do martoolki zeby wpisala na liste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:59   #1607
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! 👍😀👏 Dużo zdrowia, siły i radości.

Wstałam po drzemce. Ciekawe ile dziś takich zaliczę. Ale nie mam mobilizacji by gdziekolwiek wyjść.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:18   #1608
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Nancyy, CUDOWNIE!!! Ogromne gratulacje!!! Duży facet - niech się zdrowo chowa i przynosi Ci duuużo radości

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
CC Ty hardcorze, na porodówkę spacerkiem chcesz iść
Taki myk na rozwarcie, zamiast bolesnego masażu szyjki

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Zaraz wykorkuje... nie da się żyć. Wskoczyłabym do basenu ale jest cały w słońcu wiec poczekam aż troszkę cienia złapie

Hahah wyobrażam sobie jak tam idziesz jak miałam skurcze w przy młodym to za każdym razem musialam aż kucać bo mnie tak bolało. No i tak sobie wyobraziłam jak tam idziesz i tak kucasz co 3 minutki na środku chodnika już nie wspominając o słownictwie podczas tego spacerku
Słownictwo i krzyki na pewno ubarwiłyby przechodniom spacer

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Nie śmiejcie się, ale ja też rozważałam opcje pójścia pieszo do szpitala w najgorszym wypadku. Mam z 5-10 minut drogi i gdyby męża nie było akurat w domu a zlapaloby mnie w środku nocy wcześniej niż przewiduje, to nie wiem co bym zrobiła. Chyba złapała torbę i próbowała iść. Wiem, że byłaby to droga przez meke, ale w pierwszej chwili tylko to by mi przyszło do głowy.

Ledwo żyje dziś przez ten upał. Kocham lato, ale teraz nie daje rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uświadomiłaś mnie, że bym tam szła Z TORBĄ To już byłby hit
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:22   #1609
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nextime1711 Pokaż wiadomość
U mnie troszeczke sie zmieniło, bo przez podwyzszone cisnienie i zatrzymanie wody w organizmie w czwartek ide do szpitala i bede rodzić😊 Nastusia jest juz donoszona i jest duża wiec doktorka powiedziala ze nie ma sensu czekac, bo poki co wszystko jest wporzadku bo przeplywy itp sa dobre, ale przez skoki ciśnienia moze byc roznie, tymbardziej ze jeszcze dwa tygodnie temu wyniki badan, cisnienie itp mialam książkowe... Wiec ja sie chlodze jeszcze dwa dni w domu, bo w szpitalu pewnie bedzie jak w saunie😦
Troche mnie martwi to ze pewnie beda wywolywac mi porod, bo niby szyjke mam miekka, ale na dole jeszcze troszke trzyma i rozwarcia zadnego😔 Noi nie wykluczaja cesarki, zależy jak to bedzie z tym cisnieniem, poki co mi spadlo...

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i porody😊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolejny dzieciaczek na czwartek oj laski laski..ladnie to tak mi w termin ??

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
gratki napisz cos wiecej jak bedziesz miala sily i czas

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cres, sprawdź sobie w systemie Medicover. Wchodzisz tam bodajże w "Mój profil", a potem w "Zakres karty" i wyskakuje Ci opcja. Ja mam np. "ZDROWIE PREMIUM", więc poród nie wchodzi w zakres karty. Domyślam się, że Orchidea ma pakiet "PLATINIUM", bo wtedy rzeczywiście poród jest za free.
no ja mam jakis rodzinny pakiet..hm..ale widze ze ten szpital to tylko Warszawa wiec mnie to nie urzadzaloby tak czy tak
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 15:02   #1610
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Zaraz....umrę....we....wł asnym....domu Ada, wychodź ze szpary!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:16   #1611
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cres, sprawdź sobie w systemie Medicover. Wchodzisz tam bodajże w "Mój profil", a potem w "Zakres karty" i wyskakuje Ci opcja. Ja mam np. "ZDROWIE PREMIUM", więc poród nie wchodzi w zakres karty. Domyślam się, że Orchidea ma pakiet "PLATINIUM", bo wtedy rzeczywiście poród jest za free.

Ja to dopiero w 28tc dowiedziałam sie ze mam poród w pakiecie bo moja firma taka ogarnięta i nie wiedza nic. To jest najlepszy pakiet chyba prestige, jak zaczęłam krwawić i mnie przyjmowali yo w medicover tak skakali obok mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Czy tylko ja taka nieogarnięta ze nie mamy imienia dla chłopaka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez orchidea30
Czas edycji: 2017-08-01 o 16:12
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:30   #1612
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Ja to dopiero w 38tc dowiedziałam sie ze mam poród w pakiecie bo moja firma taka ogarnięta i nie wiedza nic. To jest najlepszy pakiet chyba prestige, jak zaczęłam krwawić i mnie przyjmowali yo w medicover tak skakali obok mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Czy tylko ja taka nieogarnięta ze nie mamy imienia dla chłopaka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W poprzedniej firmie miałam Prestige - w tej musiałabym do niego dopłacać sporo, więc zrezygnowałam, no ale i tak mieszkam za daleko od Wyciskarki , żeby TŻ ogarniał dojazdy do mnie.

Bierz Medicover - nie ma co się zastanawiać, jeśli mieszkasz na Ursynowie. Zwłaszcza, że teraz na porodówkach tłok jak na ulicach Tokio przez remonty.

A właśnie - o c chodziło w końcu z tym krwawieniem? Pewnie nie zdążyłaś nadrobić całego wątku, ale my tutaj całymi dniami zastanawiałyśmy się, czy wszystko u Ciebie w porządku...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 16:11   #1613
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
W poprzedniej firmie miałam Prestige - w tej musiałabym do niego dopłacać sporo, więc zrezygnowałam, no ale i tak mieszkam za daleko od Wyciskarki , żeby TŻ ogarniał dojazdy do mnie.

Bierz Medicover - nie ma co się zastanawiać, jeśli mieszkasz na Ursynowie. Zwłaszcza, że teraz na porodówkach tłok jak na ulicach Tokio przez remonty.

A właśnie - o c chodziło w końcu z tym krwawieniem? Pewnie nie zdążyłaś nadrobić całego wątku, ale my tutaj całymi dniami zastanawiałyśmy się, czy wszystko u Ciebie w porządku...

Byłam na wizycie żeby sprawdzić co z naczyniakiem, lekarz był zbyt mało delikatny przy badaniu pochwowym i cos uszkodził, zaczęłam krwawić, maz zawioZl mnie do szpitala medicover na obserwacje, pod wieczór przestałam krwawić i na drugi dzien mnie puścili do domu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 16:16   #1614
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie żeby sprawdzić co z naczyniakiem, lekarz był zbyt mało delikatny przy badaniu pochwowym i cos uszkodził, zaczęłam krwawić, maz zawioZl mnie do szpitala medicover na obserwacje, pod wieczór przestałam krwawić i na drugi dzien mnie puścili do domu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze, że nic poważniejszego
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 16:30   #1615
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Porno i duszno cycki jak melony a nie ma czym oddychać !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 17:13   #1616
Nextime1711
Raczkowanie
 
Avatar Nextime1711
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 96
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje 🎊 💕

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
kolejny dzieciaczek na czwartek oj laski laski..ladnie to tak mi w termin ??
Ja najwcześniej w piątek bo w czwartek mają mi robić badania i jeżeli nic się nie zmieni to prawdopodobnie bede miała balonik zakładany😦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nextime1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 18:06   #1617
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej
Dziś znów miało być spokojnie, a wyszło jak zawsze. Rano ktg, które się przeciągnęło, bo papier się wciął i się nie zapisywało Wracałam autobusem - najgorszy moment dnia. Później zakupy - Rossmann i spożywka. W domu kolejne 2 prania poskładane, obiad ogarnięty i placek upieczony, a teraz leżę i puchnę

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie. Wszystko ok, szyjka już krótka, ale nadal trzyma. Gin pobrał mi wymaz z pochwy i dostałam skierowanie na gbs. Młody wazy 3040, nie stwierdził nieprawidłowości żadnych. Łożysko na tylnej ścianie.


Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Też myślałam, że nie puchnę, ale mi mama uświadomiła, że twarz mam całą opuchniętą. Ma to swoje zalety - usta faktycznie co najmniej jak po hialuronie Gorzej z resztą
Darmowy botoks całego ciała

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
W ogóle SIERPIEŃ ZAWITAŁ, RODZIMY! Pitynki otwieramy na oścież.


Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
No sale piekne nie sa ale mysle ze podczas porodu srednio bedzie mnie to interesowac
Najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka i to, żeby uwzględniali moje uwagi z planu porodu

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Pitynka to boli mnie tak bardzo, że nie umiem zrobić kroku. Muszę sie trzymać ścian i mebli jak staruszka
Widzę, że sporo z nas ma z tym problem. Ja to czasem mam wrażenie, że się tam rozejdę na pół i już zawsze będę chodzić jak kaczka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Niby najwazniejszy jest personel, podejscie do pacjenta i samopoczucie pacjentki Ale warunki też ważne. Łazienka to chyba juz taki standard w salach, czy sie myle? Bo gdzie nie byłam to były łazienki Ale mogę się mylić
W moim lokalnym szpitalu jest jedna łazienka na 4 sale porodowe i jedna na wszystkie sale poporodowe Jawne średniowiecze

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Nextime1711 Pokaż wiadomość
U mnie troszeczke sie zmieniło, bo przez podwyzszone cisnienie i zatrzymanie wody w organizmie w czwartek ide do szpitala i bede rodzić😊
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte
Gratulacje Już wpisuję

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Uświadomiłaś mnie, że bym tam szła Z TORBĄ To już byłby hit
Jeszcze w tym upale

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Zaraz....umrę....we....wł asnym....domu Ada, wychodź ze szpary!
Ada wyłaź

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja taka nieogarnięta ze nie mamy imienia dla chłopaka?
Jeszcze kilku imion nam brakuje, ale chyba raczej są niepodane, a nie niewybrane

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Melduję, że mamy jeszcze jednego sierpniowego bobasa: Nyna91 urodziła dziś Leona (2850g, 53cm)
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 18:33   #1618
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie juz po wszystkiemuGabriel jest juz z nami. Wazy 3600 - 57 cm czyli kluseczek dzieki za kciuki i rowniez trzymam za cala reszte

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie żeby sprawdzić co z naczyniakiem, lekarz był zbyt mało delikatny przy badaniu pochwowym i cos uszkodził, zaczęłam krwawić, maz zawioZl mnie do szpitala medicover na obserwacje, pod wieczór przestałam krwawić i na drugi dzien mnie puścili do domu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za... słów brak. Jak można tak badać? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 18:42   #1619
ZieloonaTruskawka
Raczkowanie
 
Avatar ZieloonaTruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Ja to dopiero w 28tc dowiedziałam sie ze mam poród w pakiecie bo moja firma taka ogarnięta i nie wiedza nic. To jest najlepszy pakiet chyba prestige, jak zaczęłam krwawić i mnie przyjmowali yo w medicover tak skakali obok mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Czy tylko ja taka nieogarnięta ze nie mamy imienia dla chłopaka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie mam jeszcze imienia dla coreczki, wiec nie jestes sama
Zdecydujemy pewnie jak juz bedziemy musieli, czyli w dniu, gdy pojdziemy do USC

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
ZieloonaTruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 18:43   #1620
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Hej


[/COLOR]Melduję, że mamy jeszcze jednego sierpniowego bobasa: Nyna91 urodziła dziś Leona (2850g, 53cm)
Gratulacje dla Nyna super

Cres, Sharlotka No cóż wasza kolej
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.