Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 21:32   #2011
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Aniu
2 tygodnie? szok jak u was?
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 21:36   #2012
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Właśnie leżę w wannie, próbuję złagodzić skurcze, bo od godziny mnie męczą mega bolesne podku.rwiacze. Inne niż te od 2 dni, jakby mnie na 2 cisnęło przeplatane że zwykłymi. Już z bólu mi łzy lecą, bo są nie do zniesienia. Woda to duża ulga naprawdę i jakbym mogła to t a k bym rodziła, ale skurcze dalej mam mocne. Poczekamy jeszcze trochę zanim pojedziemy na pewno. Nie wiem czy coś z tego będzie, już miałam takie dwie nadzieje.

Mobilny przekaz myśli ;-)
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 21:37   #2013
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Właśnie leżę w wannie, próbuję złagodzić skurcze, bo od godziny mnie męczą mega bolesne podku.rwiacze. Inne niż te od 2 dni, jakby mnie na 2 cisnęło przeplatane że zwykłymi. Już z bólu mi łzy lecą, bo są nie do zniesienia. Woda to duża ulga naprawdę i jakbym mogła to t a k bym rodziła, ale skurcze dalej mam mocne. Poczekamy jeszcze trochę zanim pojedziemy na pewno. Nie wiem czy coś z tego będzie, już miałam takie dwie nadzieje.
myślę, że tym razem to akcja trzymam mocno kciuki
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 22:28   #2014
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość

Dobrze, że idziesz. Nigdy nie wiadomo co się przypałęta

Właśnie wróciłam z KTG. Skurczy brak mimo bólu podbrzusza szyjki nie sprawdzała, poprosiłam o masaż szyjki ( ) coby się wreszcie ruszyło, to powiedziała, że nie praktykuje takich rzeczy skąd ja wzięłam tę lekarkę? zmieniła też plany, mam mieć jeszcze jedno KTG we środę i dopiero wtedy dostanę skierowanie do szpitala. Niech coś się wreszcie ruszy!
Własnie nie wiadomo. Póki co dostalam maść z hydrokortyzonem i jak nie będzie lepiej za dwa dni to mam do niej przyjść, bo wg niej to może być świerzbowiec. wtf? kupiłam jeszcze sobie wapno, nie zaszkodzi, a może coś pomoże jednak.

najważniejsze że wszystko w porządku oby się lekarce we środę kolejny raz nie odwidziało

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Tina sierpniowka to sierpniowka, nie leć w kulki z tym wrzesniem

Dziś już wstałam, byłam pod prysznicem i mam w miarę możliwości wietrzyc ranę i dawać jej oddychać. Na 99%W środę wychodzimy Ale żeby nie było za kolorowo, mam problem z mlekiem muszę kupić laktator bo chce żeby mały pil moje mleko
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ sierpniówką będę zawsze. Przynajmniej mentalnie. A co dzieć na to, to nie wiem, ale mógłby wyjść ciut przed terminem.

Super, że samopoczucie u Ciebie lepsze z laktacja to chyba baaardzo rzadko jest bezproblemowo, ale nie przejmuj się aż tak bardzo, bo to też nie pomaga


Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość


Tak sobie myśle długi weekend przed nami termin z om na 31, z usg na 24. Odważylibyście sie pojechać 300 km do rodzinki? Nie uśmiecha mi sie siedzieć 4 dni w domu w bloku w piękna pogodę. Myślicie ze to zły pomysł?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osobiście bym sobie odpuściła jednak, ale może mam inne podejście. I trochę pecha bo w maju trafiłam na wyjeździe do szpitala 120 km od domu i mało fajne to było

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje serdeczne!

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Super mocne kciuki żeby było dobrze. Będziecie pod opieką lekarzy to najważniejsze.

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Właśnie leżę w wannie, próbuję złagodzić skurcze, bo od godziny mnie męczą mega bolesne podku.rwiacze. Inne niż te od 2 dni, jakby mnie na 2 cisnęło przeplatane że zwykłymi. Już z bólu mi łzy lecą, bo są nie do zniesienia. Woda to duża ulga naprawdę i jakbym mogła to t a k bym rodziła, ale skurcze dalej mam mocne. Poczekamy jeszcze trochę zanim pojedziemy na pewno. Nie wiem czy coś z tego będzie, już miałam takie dwie nadzieje.

Mobilny przekaz myśli ;-)
To już brzmi mega poważnie. Kciuki!
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 22:52   #2015
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Jakiś dziwny mam ten brzuch dzisiaj i kłuje mnie cały dzień. Cały czas też ucisk na pecherz. Dziwne to wszystko. Chyba jeszcze raz przejrze torbę czy na pewno mam wszystko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 22:54   #2016
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Serenely trzymam kciuki!!! Ja za parę godzin też jadę do szpitala,zaczynam się denerwować....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 23:37   #2017
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Serene, bianca- czekamy na dzieciaczki

Dziewczyny, mam problem. Od wczoraj do dzisiaj rana dostawalam kroplowki: glukoza, traumol (traumal?), pyralgin i paracetamol. Nigdy nie miałam żadnego uczulenie na nic. A teraz mam się dziś rozdrapac! Na brzuchu wysypka jakby pokrzywka, na stopach podobnie ale mniejsze ciapki, na dłoniach też sie znajdzie kilka kropek. Jutro rano na wizycie będę rozmawiać z lekarzem, ale teraz zapytałam położna co to i skad (domyślam sie ze to uczulenie na którąś kroplowke) to powiedziała że czasem tak sie dzieje i mam wziąć wapno. A ze wapno przyjedzie jutro to siedzę i sie cały czas drapie. Jedynie psiknelam te miejsca octeniseptem ale średnio pomógł. Help

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 02:27   #2018
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Serene, bianca- czekamy na dzieciaczki

Dziewczyny, mam problem. Od wczoraj do dzisiaj rana dostawalam kroplowki: glukoza, traumol (traumal?), pyralgin i paracetamol. Nigdy nie miałam żadnego uczulenie na nic. A teraz mam się dziś rozdrapac! Na brzuchu wysypka jakby pokrzywka, na stopach podobnie ale mniejsze ciapki, na dłoniach też sie znajdzie kilka kropek. Jutro rano na wizycie będę rozmawiać z lekarzem, ale teraz zapytałam położna co to i skad (domyślam sie ze to uczulenie na którąś kroplowke) to powiedziała że czasem tak sie dzieje i mam wziąć wapno. A ze wapno przyjedzie jutro to siedzę i sie cały czas drapie. Jedynie psiknelam te miejsca octeniseptem ale średnio pomógł. Help

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde to wapno to mogliby Ci dać...
Ponoć po cc kroplówki mogą tak działać... w prawdzie nie miałam wysypki ale brzuch mnie trochę swędział na początku....

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 03:28   #2019
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

U mnie to makabra. Brzuch owszem swedzial jak szalony, ale cała reszta ciała to jakaś katastrofa!
A co do wapna ze szpitala, to troszkę sie osmieszyli, bo dopegyt mi dają a wapna sępia mam tylko nadzieję, że z tego powodu nie zostaniemy dłużej w szpitalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 06:42   #2020
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Witam w ten piękny słoneczny poranek
Średnio dziś spałam ale to norma i już przytyłam w sumie
Ja już po śniadaniu z mężem, za chwilę skończę prasowanie kilku T-shirtow dzieciom żeby dokończyć pakowanie. O 11 zawoze je do rodziców
Dzis mam w planie zrobić ciasto truflowe bo naszla mnie chęć na coś czekoladowego
Ciekawe co się dzisiaj rozwinie na wątku która rodzi
Yabadabadooo
Nie znam się kompletnie na takich wysypkach
__________________
Nasz synek Antoś

Edytowane przez itakasia
Czas edycji: 2017-08-08 o 06:43
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:11   #2021
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Też nie znam się kompletnie na wysypkach. Ja dorzucam rzeczy do torby i ok 15 zjawiam się na izbie przyjęć. Jutro będzie mały z nami....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 07:23   #2022
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Też nie znam się kompletnie na wysypkach. Ja dorzucam rzeczy do torby i ok 15 zjawiam się na izbie przyjęć. Jutro będzie mały z nami....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To czekamy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:26   #2023
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Zaczynam się bać. Jakieś głupie myśli mi chodzą po głowie,że może pójść coś nie tak.... oraz tego jak wrócę do domu to jak ten dom będzie wyglądał. Córka będzie rządziła,a ona bałaganiara....mąż też inaczej widzi wizję porządku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:31   #2024
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Aniu
2 tygodnie? szok jak u was?
Wydaje mi się, że powoli zaczynamy mieć swój rytm. Wczoraj udało się nam nawet o czasie Grę o tron obejrzeć, mała śpi w łóżeczku, choć czasem wymiękam i ląduje z nami na dużej w łóżku od 1 karmienia do 2 😊Najważniejsze, że wywalczyłam kp i mała pięknie przybiera na wadze😊

Wpadnę dziś na ciasto truflowe, szykuj dużą porcję ☺😉

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Serene, bianca- czekamy na dzieciaczki

Dziewczyny, mam problem. Od wczoraj do dzisiaj rana dostawalam kroplowki: glukoza, traumol (traumal?), pyralgin i paracetamol. Nigdy nie miałam żadnego uczulenie na nic. A teraz mam się dziś rozdrapac! Na brzuchu wysypka jakby pokrzywka, na stopach podobnie ale mniejsze ciapki, na dłoniach też sie znajdzie kilka kropek. Jutro rano na wizycie będę rozmawiać z lekarzem, ale teraz zapytałam położna co to i skad (domyślam sie ze to uczulenie na którąś kroplowke) to powiedziała że czasem tak sie dzieje i mam wziąć wapno. A ze wapno przyjedzie jutro to siedzę i sie cały czas drapie. Jedynie psiknelam te miejsca octeniseptem ale średnio pomógł. Help

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wapna nie mają? Masakra. Octenisept to raczej nic nie zdziała,mam nadzieję,że już zeszło.
Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Też nie znam się kompletnie na wysypkach. Ja dorzucam rzeczy do torby i ok 15 zjawiam się na izbie przyjęć. Jutro będzie mały z nami....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:40   #2025
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Zaczynam się bać. Jakieś głupie myśli mi chodzą po głowie,że może pójść coś nie tak.... oraz tego jak wrócę do domu to jak ten dom będzie wyglądał. Córka będzie rządziła,a ona bałaganiara....mąż też inaczej widzi wizję porządku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się wszystko będzie w porządku. A obawy to normalna sprawa balaganem się nie przejmuj ( hahaha i kto to mówi )
Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powoli zaczynamy mieć swój rytm. Wczoraj udało się nam nawet o czasie Grę o tron obejrzeć, mała śpi w łóżeczku, choć czasem wymiękam i ląduje z nami na dużej w łóżku od 1 karmienia do 2 😊Najważniejsze, że wywalczyłam kp i mała pięknie przybiera na wadze😊

Wpadnę dziś na ciasto truflowe, szykuj dużą porcję 😊😉[/URL]
Gratuluję mlecznej drogi p a ciasto będzie czekało. W takim razie przygotuję jeszcze malinowy mus
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:04   #2026
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Trzymaj się wszystko będzie w porządku. A obawy to normalna sprawa balaganem się nie przejmuj ( hahaha i kto to mówi )

Gratuluję mlecznej drogi p a ciasto będzie czekało. W takim razie przygotuję jeszcze malinowy mus
Pakuje sie jade do Ciebie!!!
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:07   #2027
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Trzymaj się wszystko będzie w porządku. A obawy to normalna sprawa balaganem się nie przejmuj ( hahaha i kto to mówi )

Gratuluję mlecznej drogi p a ciasto będzie czekało. W takim razie przygotuję jeszcze malinowy mus
😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:48   #2028
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej. U mnie to chyba mnie bolało bo trochę przewiało mi nerki i pęcherz w te upalne dni kiedy budziłam się cała mokra a okno było otwarte. Poza tym chyba młody się obniża bo już lepiej śpię i nie dusi mnie tak (albo dlatego, że nie ma już takiej duchoty) za to ciśnie mnie skubany na pęcherz, że mam wrażenie jakby cały czas chciało mi się siku. Ale w końcu trochę odsypiam tamte męczące noce. Choć jutro podobno kolejna fala upałów.

Ciekawe co tam u crescent i Cesarskie Cięcie? Mam nadzieję, że się odezwa.
SportMama, powodzenia. Bądź dobrej myśli. Dużo siły Ci życzę i zdrowia dla Ciebie i małego. Na pewno wszystko będzie dobrze. Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:52   #2029
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Pakuje sie jade do Ciebie!!!
Plan doskonały . Ja dziś popołudniu uprawiam lezing na tarasie. W dobrym towarzystwie będzie idealnie

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Hej. U mnie to chyba mnie bolało bo trochę przewiało mi nerki i pęcherz w te upalne dni kiedy budziłam się cała mokra a okno było otwarte. Poza tym chyba młody się obniża bo już lepiej śpię i nie dusi mnie tak (albo dlatego, że nie ma już takiej duchoty) za to ciśnie mnie skubany na pęcherz, że mam wrażenie jakby cały czas chciało mi się siku. Ale w końcu trochę odsypiam tamte męczące noce. Choć jutro podobno kolejna fala upałów.

Ciekawe co tam u crescent i Cesarskie Cięcie? Mam nadzieję, że się odezwa.
SportMama, powodzenia. Bądź dobrej myśli. Dużo siły Ci życzę i zdrowia dla Ciebie i małego. Na pewno wszystko będzie dobrze. Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że lepiej śpisz chociaż ktoś
Ja tez się zastanawiam co u Crescent, Cc, i Serenely
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 09:04   #2030
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powoli zaczynamy mieć swój rytm. Wczoraj udało się nam nawet o czasie Grę o tron obejrzeć, mała śpi w łóżeczku, choć czasem wymiękam i ląduje z nami na dużej w łóżku od 1 karmienia do 2 😊Najważniejsze, że wywalczyłam kp i mała pięknie przybiera na wadze😊

Wpadnę dziś na ciasto truflowe, szykuj dużą porcję ☺😉



Wapna nie mają? Masakra. Octenisept to raczej nic nie zdziała,mam nadzieję,że już zeszło.

Kciuki😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie! jeszcze troszkę i będzie oglądała z wami gratulacje za piękne przybieranie
Co do wysypki, to nie D osc ze nie zeszła to sie jeszcze nasilila
Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Zaczynam się bać. Jakieś głupie myśli mi chodzą po głowie,że może pójść coś nie tak.... oraz tego jak wrócę do domu to jak ten dom będzie wyglądał. Córka będzie rządziła,a ona bałaganiara....mąż też inaczej widzi wizję porządku....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Porządkiem się nie przejmuj, nie masz na niego większego wpływu A głupimi myślami głowy nie zaprzataj, bo tak samo jak w przypadku balaganu- nic nie zdzialasz. Jak masz juz czymś głowę zapychac to lepiej pozytywne afirmacje

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Trzymaj się wszystko będzie w porządku. A obawy to normalna sprawa balaganem się nie przejmuj ( hahaha i kto to mówi )

Gratuluję mlecznej drogi p a ciasto będzie czekało. W takim razie przygotuję jeszcze malinowy mus
Ja też chcę mus i ciasto i na pewno coś dobrego jeszcze chowasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 09:47   #2031
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Melduję, że Ada zasiliła szeregi sierpniówek. 4:45, koło 3600, 57 cm. Jest prześliczna, drugi tata 😍 było ciężko w sumie w 2 fazie, miałam ładne rozwarcie, które postepowalo do 4 palców, a potem siadlo. Półtorej godziny czekaliśmy, skakałam na piłce - nic nie pomogło. Musieli mi podać oxy, bo bali się o małą, i w sumie akcję skurczowa. Po paru chwilach się piekło zaczęło, którego nie chciałam, stąd tyle męczarni. musieli mnie naciac, bo młoda wychodziła przeciwnie do kierunku ułożenia mojej pochwy, niestety, miała problem żeby wyjść. Parte może 5 minut trwały? Mega szybko. Najgorzej znioslam skurcze po oxy, gdyby moje ciało dało radę, byłoby lepiej, ale cóż... Byłam już wycieńczona, musieli wziąć sprawy w swoje ręce. I tak uszanowali większość rzeczy z planu

Mobilny przekaz myśli ;-)
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 09:51   #2032
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Melduję, że Ada zasiliła szeregi sierpniówek. 4:45, koło 3600, 57 cm. Jest prześliczna, drugi tata 😍 było ciężko w sumie w 2 fazie, miałam ładne rozwarcie, które postepowalo do 4 palców, a potem siadlo. Półtorej godziny czekaliśmy, skakałam na piłce - nic nie pomogło. Musieli mi podać oxy, bo bali się o małą, i w sumie akcję skurczowa. Po paru chwilach się piekło zaczęło, którego nie chciałam, stąd tyle męczarni. musieli mnie naciac, bo młoda wychodziła przeciwnie do kierunku ułożenia mojej pochwy, niestety, miała problem żeby wyjść. Parte może 5 minut trwały? Mega szybko. Najgorzej znioslam skurcze po oxy, gdyby moje ciało dało radę, byłoby lepiej, ale cóż... Byłam już wycieńczona, musieli wziąć sprawy w swoje ręce. I tak uszanowali większość rzeczy z planu

Mobilny przekaz myśli ;-)
Jupi gratulacje:pi wo:
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 09:51   #2033
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Gratuluję kolejnej sierpniówce!!! Zdrówka dla Was!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:00   #2034
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Melduję, że Ada zasiliła szeregi sierpniówek. 4:45, koło 3600, 57 cm. Jest prześliczna, drugi tata 😍 było ciężko w sumie w 2 fazie, miałam ładne rozwarcie, które postepowalo do 4 palców, a potem siadlo. Półtorej godziny czekaliśmy, skakałam na piłce - nic nie pomogło. Musieli mi podać oxy, bo bali się o małą, i w sumie akcję skurczowa. Po paru chwilach się piekło zaczęło, którego nie chciałam, stąd tyle męczarni. musieli mnie naciac, bo młoda wychodziła przeciwnie do kierunku ułożenia mojej pochwy, niestety, miała problem żeby wyjść. Parte może 5 minut trwały? Mega szybko. Najgorzej znioslam skurcze po oxy, gdyby moje ciało dało radę, byłoby lepiej, ale cóż... Byłam już wycieńczona, musieli wziąć sprawy w swoje ręce. I tak uszanowali większość rzeczy z planu

Mobilny przekaz myśli ;-)
Wspaniałe wieści! Ogromne gratulacje
Duża zdrowka dla ciebie i córeczki
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:01   #2035
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Gratulacje Serenely! Ada od początku pokazala charakterek, że Cię tak przetrzymała przez kilka dni. Ale jak widzisz było warto. Dużo radości z cudownej córeczki i zdrowia. Odpoczywajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:06   #2036
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Serenely gratuluję🌷Super,że już po wszystkim.
Pisałam cytując,ale chyba mi coś nie poszło.
Podczytuję Was.W domu pewnie nie będę miała na to tyle czasu.Moja starsza córka oszalała(w pozytywnym sensie) na punkcie Leona.Młodszą jakby to nie ruszało za bardzo.Ale lepiej tak,niż.miałaby być zazdrosna,jak kiedyś jej siostra o nią.
Leon ciągnie cyca coraz lepiej.Już brodawki pobolewają.A brzuch przy tym czasem boli niemiłosiernie😖.
Jeśli jutro zacznie przybierać i nie będzie miał żółtaczki,to nas wypuszczą.Nie chcę się za bardzo nastawiać,bo to różnie może być...
Martoolka możesz wpisać Leona na pierwszą stronę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:20   #2037
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej
Nadrabiam Jestem ciekawa jaki nam wyjdzie bilans w związku z pełnią i ile dzieciaczków mam do dopisania

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Hehehe jeszcze jakiegoś Guinnessa pobijesz
Ja nie, za to Serenely zdecydowanie tak

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
A mi drugi doktorek ostatnio na wizycie mówił, że to są legendy, że się rodzi po parę dni
Wygląda na to, że miałaś legendarny poród

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Dziewczyny te które dowiedziały się że szyjka jest miękka i otwarta. Ile czasu chodziłyście tak do porodu?
Ja już 2 tygodnie tak łażę i jeszcze sobie tak pochodzę, bo na dzisiejszej wizycie okazało się, że rozwarcie się nie powiększa, skurczy na ktg brak

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie, zwłaszcza pierworodki, że kładziecie się spać z lekiem czy to akurat ta noc będzie ta ostatnia? Z dnia na dzień mam coraz większego pietra odkąd wiem, że jestem donoszona i że to już czas. Wcześniej chodzenie do pracy mnie rozpraszało oraz myśl, że jeszcze nie mogę rodzić i muszę donosić. To był jakiś cel. A teraz postawiona przed faktem zaczynam za bardzo panikować. 😮😥
Z lękiem to raczej nie, bardziej takie podekscytowanie odczuwam

Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
Do tego, dzwignelam ja dzis kilka razy i nie wiem, czy mi sie rana nie naderwala, bo strasznie ciagnie😕
Uważaj na siebie A córka potrzebuje czasu, żeby się przystosować do nowej sytuacji. Możesz poczytać jej bajki terapeutyczne, np. takie:
http://bajki-zasypianki.pl/bajki/karolek-ma-braciszka/
https://www.tatento.pl/a/769/rodzice...-terapeutyczna
http://www.edukacja.edux.pl/p-5538-b...drzuceniem.php
http://www.przedszkola-zlotow.pl/zps...lku”.pdf

Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Heloł ja dziś już po labo - na szczęście tylko mocz i po małych zakupach. umówiłam się dziś do dermatologa z tą moją wysypką, bo sobie pomyślałam, że cholera wie czy urodzę za 3 dni, czy za 3 tygodnie. Niby to swędzenie jest do zniesienia i spać też się da, ale jeśli mam rodzic za dłuższy czas to trochę się z tym umęczę. Ciekawa jestem co mi powie...
Ja mam alergię prawdopodobnie na córkę od 3 miesięcy Na szczęście ostatnio wysypka już nie pojawia się codziennie. Pomaga mi smarowanie sudocremem

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dziś już wstałam, byłam pod prysznicem i mam w miarę możliwości wietrzyc ranę i dawać jej oddychać. Na 99%W środę wychodzimy Ale żeby nie było za kolorowo, mam problem z mlekiem muszę kupić laktator bo chce żeby mały pil moje mleko
Na to potrzeba czasu, a najlepszym laktatorem jest dziecko, przystawiaj jak najczęściej i będzie ok

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że mam koleżankę która miała.mleka tyle, że pół wsi by wykarmila a nie dawała swojemu synkowi bo stwierdziła, że nie chce mieć worków z mlekiem w proszku za parę lat a ja tak bardzo bym chciała i muszę się mega o to starać
Postaraj się na tym nie skupiać, takie porównania w niczym nie pomagają, a tylko irytują dodatkowo

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
No ja się nie dziwie ze się wkurzasz.. już kilka dni po terminie i nic się nie dzieje
Podobno trzeba ananasa jesc
Czytałam, że 8 całych ananasów by trzeba zjeść, żeby zadziałało Powodzenia

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Tak sobie myśle długi weekend przed nami termin z om na 31, z usg na 24. Odważylibyście sie pojechać 300 km do rodzinki? Nie uśmiecha mi sie siedzieć 4 dni w domu w bloku w piękna pogodę. Myślicie ze to zły pomysł?
To już sama musisz ocenić, czy czujesz się na siłach, żeby przetrwać taką długą podróż i czy jesteś gotowa rodzić tak daleko od domu w razie rozpoczęcia akcji
Ja bym na tym etapie była tak zmęczona po kilkugodzinnej jeździe samochodem, że odebrałoby mi to frajdę z wyjazdu prawdopodobnie

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość

Ja mogę stawać na głowie, a dziecko i tak wyjdzie kiedy będzie gotowe.
Dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
ja dziś rano wstałam i spakowałam dzieci do teściowej, zawiozłam je w południe, wróciłam to odkurzyłam cały dom (dół i góra), zrobiłam pranie, wyprasowałam 2 poprzednie pralki. popołudniu zadzwoniła moja mama, że chcą zabrać dzieci jutro rano w Bory Tucholskie do końca tygodnia. Musiałam jechać znowu po dzieci i dogadać się z teściową, że przyjdą do niej w przyszłym tygodniu (na szczęście nie miała pretensji, mieszkają w tym samym mieście i są na emeryturze, a moi rodzice nie). potem jeszcze expresowe zakupy w galerii bo średnia potrzebowała nowych staników. w domu kolejna pralka bo coś tam jeszcze chciały przeprać i pakowanie. teraz zjadłam kolację i marzę o chwili kiedy jutro usiądę w ciszy
Pracuś z Ciebie, podziwiam

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Serenely trzymam kciuki!!! Ja za parę godzin też jadę do szpitala,zaczynam się denerwować....
Za Ciebie też trzymamy

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem. Od wczoraj do dzisiaj rana dostawalam kroplowki: glukoza, traumol (traumal?), pyralgin i paracetamol. Nigdy nie miałam żadnego uczulenie na nic. A teraz mam się dziś rozdrapac! Na brzuchu wysypka jakby pokrzywka, na stopach podobnie ale mniejsze ciapki, na dłoniach też sie znajdzie kilka kropek. Jutro rano na wizycie będę rozmawiać z lekarzem, ale teraz zapytałam położna co to i skad (domyślam sie ze to uczulenie na którąś kroplowke) to powiedziała że czasem tak sie dzieje i mam wziąć wapno. A ze wapno przyjedzie jutro to siedzę i sie cały czas drapie. Jedynie psiknelam te miejsca octeniseptem ale średnio pomógł. Help
Sudocremem spróbuj posmarować

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Zaczynam się bać. Jakieś głupie myśli mi chodzą po głowie,że może pójść coś nie tak.... oraz tego jak wrócę do domu to jak ten dom będzie wyglądał. Córka będzie rządziła,a ona bałaganiara....mąż też inaczej widzi wizję porządku....
Porządek teraz schodzi na drugi plan, nie zawracaj sobie tym głowy

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Melduję, że Ada zasiliła szeregi sierpniówek. 4:45, koło 3600, 57 cm.
Witamy upartą Adę

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Martoolka możesz wpisać Leona na pierwszą stronę?
Już ogarnęłam
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:30   #2038
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Informacja od CC:
jest na patologii ciąży, całonocny zapis ktg wyszedł ok, ale procedura jest taka, żae 48h musi tam spędzić. Wszystko u niej ok, tylko nie działa jej apka wizażowa w telefonie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 13:03   #2039
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Informacja od CC:
jest na patologii ciąży, całonocny zapis ktg wyszedł ok, ale procedura jest taka, żae 48h musi tam spędzić. Wszystko u niej ok, tylko nie działa jej apka wizażowa w telefonie
Super, najważniejsze że skontrolowane i wszystko ok
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 13:04   #2040
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hi
ostatnio jakoś zadziwiająco dobrze mi się śpi nocami. aż wiem o co chodzi, ale ok.10 już bym mogła mieć drzemkę. czyzby organizm chciał wypocząć na zapas?

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Też nie znam się kompletnie na wysypkach. Ja dorzucam rzeczy do torby i ok 15 zjawiam się na izbie przyjęć. Jutro będzie mały z nami....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Melduję, że Ada zasiliła szeregi sierpniówek. 4:45, koło 3600, 57 cm. Jest prześliczna, drugi tata 😍 było ciężko w sumie w 2 fazie, miałam ładne rozwarcie, które postepowalo do 4 palców, a potem siadlo. Półtorej godziny czekaliśmy, skakałam na piłce - nic nie pomogło. Musieli mi podać oxy, bo bali się o małą, i w sumie akcję skurczowa. Po paru chwilach się piekło zaczęło, którego nie chciałam, stąd tyle męczarni. musieli mnie naciac, bo młoda wychodziła przeciwnie do kierunku ułożenia mojej pochwy, niestety, miała problem żeby wyjść. Parte może 5 minut trwały? Mega szybko. Najgorzej znioslam skurcze po oxy, gdyby moje ciało dało radę, byłoby lepiej, ale cóż... Byłam już wycieńczona, musieli wziąć sprawy w swoje ręce. I tak uszanowali większość rzeczy z planu

Mobilny przekaz myśli ;-)
Gratulacje! W sumie po Twoim ostatnim wpisie spodziewałam się właśnie takiego posta widzę, że było ciężko, ale super, że Ada już jest z Wami!

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Co do wysypki, to nie D osc ze nie zeszła to sie jeszcze nasilila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierdziele, nie mogą Ci nic dać w tym szpitalu?! Jeszcze z jakąś wysypką się musisz kurde męczyć...
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.