Zmiana szkoły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 08:44   #1
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784

Zmiana szkoły


Witam, nie znalazłam podobnego wątku, jeśli jednak istnieje takie, bardzo przepraszam.
Mam 17 lat, już raz zmieniłam szkołę. Wiem, że jest to może niezbyt mądre, bo co zrobię jeśli matura mnie zastanie, a ja będę nadal szukać odpowiedniej szkoły dla siebie. Wątek założyłam po to aby dziewczyny planujące zmianę bądź też które zmieniły już szkołę opisywały wrażenia. Czy są zadowolone ze swojej decyzji, czego się bały lub czego się boją. A może natrafimy na dziewczyny z tego samego miasta i okaże się, że wybieramy się do tej samej szkoły.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:06   #2
nettuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zmiana szkoły

Hej!
A ja mam 15 lat i powoli kończę 2 klasę gim.
Nienawidzę tej szkoły, nie dlatego, że np. jestem nielubiana, zastraszana itp., tylko dlatego bo jest tam straszne towarzystwo. :/
Najgorsza szkoła w mieście .. Ciągle zastanawiam się, co się takiego stało, że zapragnęłam tutaj przyjść. <zniesmaczony>
Od 3 klasy chciałabym się gdzieś przenieść.. Tylko jeszcze nie wiem gdzie, ani czy będę mogła?

A Ty dlaczego chcesz zmienić/zmieniałaś szkołę?
__________________
nie lubię was.
nettuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:09   #3
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zmiana szkoły

Ja meczylam sie 9 lat w tej samej szkole, ale przezylam teraz chcialabym do niej wrocic. Istnieje mozliwosc zmiany szkoly ale musisz zrobic (generalnie zrezygnowac po skonczonym 2 roku) jak najszybciej tak sadze. Ja zmienilam liceum ze wzgledu na fatalna klase, teraz zaluje, bo szkola byla rewelacyjna
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:48   #4
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Zmiana szkoły

W 1 klasie LO przez pół roku chodził i mówiłam, że zmieniam szkołę. Teraz bardzo się cieszę, że tak się nie stało. Poszłam nawet się spytać czy są miejsca, na szczęście, nie było
Prawdę mówiąc nie wiem czemu chciałam ją zmienić, chyba tylko dlatego, że chciałam się uczyć ze znajomymi, a tak się stało, że do tej szkoły wylądowałam sama z naszej "grupy".
Teraz wiem, że gdybym się przeniosła byłoby tak samo jak w gimnazjum. Zamiast nauki- zabawa, zero uważania na lekcji itp.

Czasem lepiej poczekać. Może naprawdę nie ma sensu zmieniać szkoły, bo potem można tego żałować.
FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:21   #5
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Zmiana szkoły

ja się chciałam przenieść po I kl liceum-uczyłam się w ogóle w innym mieście niż gdzie mieszkałam i myślałam że poznam fajnych ludzi i moze jakiegoś fajnego chłopaka. Myliłam się,spotkałam najgorszego gnojka który mnie tępił odkąd się znamy więc po 1kl mówiłam że się przeniose po 2tez tak mówiłam a w3klasie stwierdziłam że przeżyje bo tu już znam nauczycieli a nie wiem jak bym sobie poradziła w nowej szkole w nowym otoczeniu przed matura, klase mialam naprawde swietna ale pozostali to porażka....
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:36   #6
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zmiana szkoły

Chyba wszystkiego miec nie mozna ja zmienilam liceum po pierwszym polroczu, bo klase mialam fatalna, odleglosc fatalna (godzina jazdy w jedna strone)
za to poznalam tam swietnego chłopaka, z ktorym do dzis utrzymuje kontakt, niestety sie nie widujemy no i strasznie mi brak tamtych nauczycieli. Byli REWELACYJNI!! Ale coz... zlamalam sie i poszlam na skroty przenoszac sie do szkoly blisko mnie. Tragicznie nie jest, nauczyciele sa fatalni, ale klasa swietna.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2013-10-01 o 12:18
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:52   #7
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Zmiana szkoły

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Chyba wszystkiego miec nie mozna ja zmienilam liceum po pierwszym polroczu, bo klase mialam fatalna, odleglosc fatalna (godzina jazdy w jedna strone)
za to poznalam tam swietnego typa, z ktorym do dzis utrzymuje kontakt, niestety sie nie widujemy no i strasznie mi brak tamtych nauczycieli. Byli REWELACYJNI!! Ale coz... zlamalam sie i poszlam na skroty przenoszac sie do szkoly blisko mnie. Tragicznie nie jest, nauczyciele sa fatalni, ale klasa swietna.
A dlaczego od razu zmiana szkoły? Ja też mam 17 lat, i zmieniłam klase. Na początku gimnazjum tak samo
Z obu wyborów jestem zadowolona. W gimnazjum u mnie były profile klas, poszłam do humana, bo szła tam moja koleżanka... pokłóciłyśmy sie już po zlożeniu dokumentów. Klasa to były prawie same dziewczyny, czułam sie tam okropnie. Przeszłam do mat-infu i było ok
W liceum zmieniłam klase z nieco innych powodów, ale jest fajnie. Bardzo łatwo utrzymać kontakt z osobami z poprzedniej klasy, w nowej również mi sie podoba
A co do dojazdu... godzina to nie jest dużo. Sama rano jadę 30 minut, ale już z powrotem 40 albo więcej. Strata czasu, ale moim zdaniem dla dobrej szkoły warto.
Co nie zmienia faktu, że w liceum i tak wszystko zależy od nas, więc na pewno wszystko będzie ok, skoro masz fajną klase, to tym bardziej nie masz sie zbytnio czym przejmować
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.