książkoholiczki i filmomaniaczki. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 11:04   #421
Anuciak
Raczkowanie
 
Avatar Anuciak
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 71
Send a message via Skype™ to Anuciak
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Hej dziewczyny! Widzę, ze strasznie się rozgadałyście na temat książek. Ktoś wspomniał o Grze o Tron - rzeczywiście ciężką ją teraz gdziekolwiek dostać. Ja się teraz zabrałam za Harrego Pottera. Nigdy nie czytałam. Haha... Jestem już w połowie trzeciej części i jak na razie bardzo mi się podoba.

A tak szczerze mówiąc to chciałam trochę zboczyć z tematu książkowego na filmowy. Słyszałyście coś o filmie Horrible Bosses? Polski tytuł brzmi chyba Szefowie wrogowie czy jakoś tak. Wybiera się ktoś? Ja już się nie mogę doczekać. Dostałam dwa darmowe bilety do multikina i namówiłam koleżankę. Wybieramy się od razu w dzień premiery. Słyszałam wiele pochlebnych opinii. I Aniston podobno świetnie zagrała. Ach...
Anuciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:58   #422
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez Anuciak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Widzę, ze strasznie się rozgadałyście na temat książek. Ktoś wspomniał o Grze o Tron - rzeczywiście ciężką ją teraz gdziekolwiek dostać. Ja się teraz zabrałam za Harrego Pottera. Nigdy nie czytałam. Haha... Jestem już w połowie trzeciej części i jak na razie bardzo mi się podoba.

A tak szczerze mówiąc to chciałam trochę zboczyć z tematu książkowego na filmowy. Słyszałyście coś o filmie Horrible Bosses? Polski tytuł brzmi chyba Szefowie wrogowie czy jakoś tak. Wybiera się ktoś? Ja już się nie mogę doczekać. Dostałam dwa darmowe bilety do multikina i namówiłam koleżankę. Wybieramy się od razu w dzień premiery. Słyszałam wiele pochlebnych opinii. I Aniston podobno świetnie zagrała. Ach...
Niestety, nie słyszałam o tym filmie. Mieszkam w małej miejscowości, więc nim ten film dotrze do naszego kina (wciąż czekam na Harry'ego Pottera ), będę już płakać nad niemiecką gramatyką opisową we Wro Ale lubię Aniston, nie gra w superambitnych filmach, ale jest taka... sympatyczna.
Tak a propos Jennifer lubicie "Przyjaciół"? Bo ja jakoś nigdy nie rozumiałam fenomenu
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:00   #423
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Hm ja Grę o tron w wersji ksiażka widziałam w empiku ale raz dosłownie, mój chłop się tym serialem zachwyca. Zdecydowanie też wole sama czytać niż sluchać audiobooka
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:04   #424
Anuciak
Raczkowanie
 
Avatar Anuciak
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 71
Send a message via Skype™ to Anuciak
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Przyjaciół? Widziałam wszystkie odcinki i zaczęłam oglądać drugi raz od początku. Zawsze podobał mi się ten sitcom.

A Aniston bardzo lubię jako aktorkę komediową. Tak jak powiedziałaś, filmy w których gra może nie są super ambitne, ale zawsze intrygowała mnie jej osoba.
newmoongirl napisałaś, że zanim u Ciebie pojawi sie ten film, to minie dużo czasu. Um... ciesz się, że kino masz. Ja muszę jeździć do stolicy...
__________________

Anuciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:05   #425
Amy4594
Zakorzenienie
 
Avatar Amy4594
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14 927
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Tak a propos Jennifer lubicie "Przyjaciół"? Bo ja jakoś nigdy nie rozumiałam fenomenu
czasami to oglądałam. nawet mi się podobało, ale się nie zachwycałam. wolę inne seriale.
ale Jennifer też lubię. fajna babka.
__________________
Put my little red party dress on,
Everybody knows that I'm the best, I'm crazy.
Amy4594 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 17:41   #426
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Tak a propos Jennifer lubicie "Przyjaciół"? Bo ja jakoś nigdy nie rozumiałam fenomenu
ja lubie
wiecie moze, ktory sezon Dextera leci w poniedzialki w TVN? myslalam, ze pierwszy, ale obejrzalam na e-kino juz 2 odcinki z tego sezonu i to chyba nie to a 23:50 to dla mnie za pozno i zasypiam na pierwszej przerwie, o ile w ogole dotrwam do serialu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 08:10   #427
fen_
Rozeznanie
 
Avatar fen_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: to tu to tam:)
Wiadomości: 860
GG do fen_
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Hej dziewczyny,

dawno się nie odzywałam, ale podczytuję regularnie

Ostatnio skończyłam książkę Tyrmanda ,,Filip" i mogę polecić. Podobno inspirowana jest przeżyciami osobistymi autora z czasów wojny. Teraz liczę, że uda mi się upolować ,, Życie towarzyskie i uczuciowe".

Do tego wciągnęłam się w serial ,,30 Rock", nie wiem czy któraś z Was oglądała?
To jest serial w moim stylu - 25 minutowe odcinki, na tyle wciągające, że chcesz obejrzeć od razu 6 z rzędu
fen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 08:23   #428
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

[FONT="Courier New"]
Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Tak a propos Jennifer lubicie "Przyjaciół"? Bo ja jakoś nigdy nie rozumiałam fenomenu

Ja nawet odcinka w całości nie obejrzałam " Przyjaciół". Nie wiem, ale nigdy mnie nie wciągnął ten serial. A Jennifer gra w takich filmach, które nie zyskują mojej sympatii. Ona chyba nigdy nie zagrała jakiejś wybitnej roli, poza graniem w komediach?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:44   #429
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja lubie
wiecie moze, ktory sezon Dextera leci w poniedzialki w TVN? myslalam, ze pierwszy, ale obejrzalam na e-kino juz 2 odcinki z tego sezonu i to chyba nie to a 23:50 to dla mnie za pozno i zasypiam na pierwszej przerwie, o ile w ogole dotrwam do serialu
Niestety nie wiem. Ale godziny emisji dobrych seriali na TVN są tragiczne. Zawsze mnie to denerwowało, gdy oglądałam "Fringe". W ogóle nie potrafią wykorzystać tego, co ma potencjał. Zamiast tego o dogodnych porach puszczali takie super "hity" jak "Klub szalonych dziewic" czy inne badziewie...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:08   #430
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Obecnie zajęłam się filmami, ale o książkach nie zapominam
"Senny" jeszcze nie oglądałam, ale za to obejrzałam już "Jak zostać królem" i "Lincz". Ten ostatni strasznie mną wstrząsnął... A ten prokuratorek taki wkurzający był Strasznie mocno na mnie podziałał ten film. Widziałyście ? Co sądzicie ?
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:03   #431
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem. Ale godziny emisji dobrych seriali na TVN są tragiczne. Zawsze mnie to denerwowało, gdy oglądałam "Fringe". W ogóle nie potrafią wykorzystać tego, co ma potencjał. Zamiast tego o dogodnych porach puszczali takie super "hity" jak "Klub szalonych dziewic" czy inne badziewie...

Nie tylko TVN tak robi, jak coś ciekawego to zawsze w nocy. A o normalnej porze tańce, śpiewy i kabaret.... Dobrze,że jest Kultura i kanały filmowe- takie na poziomie, inaczej zwariowałabym.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 10:16   #432
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Nie tylko TVN tak robi, jak coś ciekawego to zawsze w nocy. A o normalnej porze tańce, śpiewy i kabaret.... Dobrze,że jest Kultura i kanały filmowe- takie na poziomie, inaczej zwariowałabym.
To prawda. Pamiętam jak kiedyś chciałam obejrzeć "Imię róży". TVP emitowało ten film kilka razy... Tia. O 1.20, 2.15 i 2.35 . Moja polonistka z liceum powiedziała kiedyś, że do godziny 1.00 ramówka powinna nosić tytuł: "A masz, idioto, co tylko chcesz"
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:41   #433
maturzystka007
Raczkowanie
 
Avatar maturzystka007
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 218
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Ha ha dobrze podsumowała to twoja polonistka Moja też wielokrotnie mówiła, że najlpesze filmy telewizja puszcza kiedy każdy normalny człowiek już śpi. Dlatego w tv za wiele filmów nie oglądam, w internecie najczęściej
maturzystka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 18:59   #434
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez maturzystka007 Pokaż wiadomość
Ha ha dobrze podsumowała to twoja polonistka Moja też wielokrotnie mówiła, że najlpesze filmy telewizja puszcza kiedy każdy normalny człowiek już śpi. Dlatego w tv za wiele filmów nie oglądam, w internecie najczęściej


Tak, internet to najlepsze źródło dobrych filmów. Gdybym miała oglądać ją w tv musiałabym mieć chroniczną bezsenność
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 10:20   #435
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Ja też nie rozumiem szału na audiobooki,musiałabym chyba słuchać w nocy,żeby móc się nad tym skupić.Co do ebooków - zamówiłam sobie Kindla i liczę,że do środy będzie u mnie Brakuje mi już miejsca na półkach na książki poza tym przyda się w podróży
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:48   #436
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

A co tu tak cicho?
Pewnie wszystkie leniuchują albo są zajęte.
W dalszym ciągu nie skończyłam "Gry w klasy". Po pracy jestem zbyt zmeczona, by zabrać się za czytanie na poważnie . Udało mi się jedynie w tak zwanym międzyczasie przeczytać coś, co miało być lekturą dla rozluźnienia. "Duma, uprzedzenie i gra pozorów" (czy jakoś tak) miała być współczesną wersją losów Lizzie i Darcy'ego. Okazała się profanacją. Czy autorka naprawdę nie dostrzegała, jak głupie jest to, co pisze? Dialogi zerżnięte z oryginału i zbałamucone, postaci były żałosnymi cieniami bohaterów austenowskich (Elizabeth 2.0 zachowuje się wręcz prostacko). Całość jest cholernie naiwna. To naprawdę ostatni raz, gdy sięgam po tego typu eksperymenty
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:29   #437
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Przeczytałam Grę o Tron. Jestem wyjęta z życia przez tę książkę. Właśnie poszukuję drugiego tomu. Oglądam też serial, ale ma się nijak do książki. Właściwie to powinnam najpierw obejrzeć serial, a później siadać do książki, bo ekranizacja jest całkiem dobra, ale jak się ogląda to co się przed chwilą czytało to widzi sie przede wszystkim tego czego brakuje
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:38   #438
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho?
Pewnie wszystkie leniuchują albo są zajęte.
W dalszym ciągu nie skończyłam "Gry w klasy". Po pracy jestem zbyt zmeczona, by zabrać się za czytanie na poważnie .


Chętnie wróciłabym do " Gry w klasy". Przeczytałam ja jadąc pociągiem, dawno już to było. Pamiętam,że byłam nią oczarowana, chociaż nikomu komu ją poleciłam się nie podobała
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:31   #439
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

dawno mnie tu nie było, cześć

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Chętnie wróciłabym do " Gry w klasy". Przeczytałam ja jadąc pociągiem, dawno już to było. Pamiętam,że byłam nią oczarowana, chociaż nikomu komu ją poleciłam się nie podobała

oo, w końcu ktoś, kto sprecyzował swoją opinię na temat tej książki ja miałam z tym problem... połowicznie mnie porywała klimatem, subtelnymi wizjami, słowem tworzącym klimat, a połowicznie zmęczyła mnie przeokropnie przeintelektualizowanymi [wg mnie oczywiście ] wywodami ;P

teraz zaczęłam polecany ,,Świat według Garpa" Irvinga - dostałam od taty
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 19:12   #440
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość

oo, w końcu ktoś, kto sprecyzował swoją opinię na temat tej książki ja miałam z tym problem... połowicznie mnie porywała klimatem, subtelnymi wizjami, słowem tworzącym klimat, a połowicznie zmęczyła mnie przeokropnie przeintelektualizowanymi [wg mnie oczywiście ] wywodami ;P


Fakt łatwa to ona nie jest, ale mi się w niej podobało to,że to książka otwarta. Moja siostra czytała ją w inny sposób i zupełnie inaczej ją odebrała. Chętnie przeczytam ją jeszcze raz, ale tym razem w inny sposób
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:21   #441
Tree_without_face
Przyczajenie
 
Avatar Tree_without_face
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 8
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez Freya16 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Grę o Tron. Jestem wyjęta z życia przez tę książkę. Właśnie poszukuję drugiego tomu. Oglądam też serial, ale ma się nijak do książki. Właściwie to powinnam najpierw obejrzeć serial, a później siadać do książki, bo ekranizacja jest całkiem dobra, ale jak się ogląda to co się przed chwilą czytało to widzi sie przede wszystkim tego czego brakuje
Aaa kocham tą serię!!Również jestem totalnie wciągnięta.A serial mi się bardzo podobał.Jesli szukasz drugiego tomu , mogę ci na maila wysłać wszystkie części ;p( o ile lubisz czytać na kompie)
Ja jestem fanką Victora Hugo.Kocham jego "Katedrę Marii Panny w Paryżu" mogę ją czytać w nieskończoność i mam po prostu bzika na punkcie wszystkiego co nią z związane(filmy , musicale,bajki itp.).
Ostatnio wciągnęła mnie twórczość Carlosa Ruiza Zafona("Marina" jest świetna!) i "Konopielka" Redlińskiego
Tree_without_face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:56   #442
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Nie pamiętam, czy Wam pisałam - z ostatnio czytanych polecam:
Horyzont - Elżbiety Młynarczyk
Ja, Pani woźna - Ewy Ostrowskiej
Księga przeznaczenia - Elisy Rosso http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=172181 - najlepsze jest to, że autorka napisała książkę mając chyba 18 lat czekam na kolejne dwa tomy

Wczoraj obejrzałam "Salę samobójców". Nie porwało mnie - tak w skali 1-10 dałabym 6.
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 14:19   #443
Amy4594
Zakorzenienie
 
Avatar Amy4594
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14 927
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzałam "Salę samobójców". Nie porwało mnie - tak w skali 1-10 dałabym 6.
ja oglądałam przedwczoraj.
dla mnie mega. może dlatego, że doskonale rozumiem głównego bohatera.


wstyd się przyznać, ale od 2 tygodni niczego nie czytałam. brak chęci.
__________________
Put my little red party dress on,
Everybody knows that I'm the best, I'm crazy.
Amy4594 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 22:06   #444
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez Amy4594 Pokaż wiadomość
ja oglądałam przedwczoraj.
dla mnie mega. może dlatego, że doskonale rozumiem głównego bohatera.


wstyd się przyznać, ale od 2 tygodni niczego nie czytałam. brak chęci.
jest w tym chyba dużo racji... dla mnie (biorąc pod uwagę MOJE doświadczenia, a nie to co "się słyszy") to wszystko mocno abstrakcyjne. Niby nie jestem taka "stara" i dziwnie to zabrzmi, ale za czasów mojej szkoły średniej mieliśmy ze znajomymi inne rozrywki, inne problemy, ja sama nie doświadczyłam takiego "domu". Być może dlatego mój odbiór jest, jaki jest...

iiii tam wstyd, nawet mózg potrzebuje czasami wakacji - ja też tak mam i zauważyłam, że czytam zrywami - trafię na super pozycję - czytam, potem z rozpędu 3-4 kolejne, a potem... albo mam przerwę, albo czytam jedną książkę miesiąc
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:09   #445
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez Amy4594 Pokaż wiadomość
ja oglądałam przedwczoraj.
wstyd się przyznać, ale od 2 tygodni niczego nie czytałam. brak chęci.

ja w sierpniu w ogóle jakoś tragicznie mało dopiero 2 książki za mną. teraz baaaaaardzo powoli czytam ,,Świat według Garpa" i dzisiaj zacznę przywiezione z Trójmiasta ,,Zapiski starego świntucha" Bukowskiego <3
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:12   #446
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

A ja na wakacjach właśnie czytam jak szalona Teraz czytam babci Dom nad rozlewiskiem, co za gniot.... Pseudofilozofia rodem z " Na wspólnej", okropność, nic nie ratuje tej książki, nawet krajobrazy, bo jak to czytam to i tak widzę Brodzik.... Ale cóż babci się podoba, a nie widzi prawie i muszę jej to skończyć...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 08:10   #447
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cytat:
Napisane przez Tree_without_face Pokaż wiadomość
Aaa kocham tą serię!!Również jestem totalnie wciągnięta.A serial mi się bardzo podobał.Jesli szukasz drugiego tomu , mogę ci na maila wysłać wszystkie części ;p( o ile lubisz czytać na kompie)
Ja jestem fanką Victora Hugo.Kocham jego "Katedrę Marii Panny w Paryżu" mogę ją czytać w nieskończoność i mam po prostu bzika na punkcie wszystkiego co nią z związane(filmy , musicale,bajki itp.).
Ostatnio wciągnęła mnie twórczość Carlosa Ruiza Zafona("Marina" jest świetna!) i "Konopielka" Redlińskiego
Och, poproszę, poproszę. Nie będę musiała szukać porządnej wersji w necie. Niestety książki nie do zdobycia w bibliotece, a kupić narazie nie mogę, ale mam zamiar. To ten rodzaj książek do których chętnie wrócę więc warto mieć na półce
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:31   #448
Captain Cook
Raczkowanie
 
Avatar Captain Cook
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 162
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Mogłabym się dołączyć?
Aktualnie kończę sagę "Pieśni Lodu i Ognia" (bardziej znaną pod tytułem "Gra o Tron" ). Obejrzałam też pierwszy sezon serialu, ale szczerze mówiąc nie umywa się do książki. Jednak widać, że HBO włożyło dużo pracy w ten serial i pewnie osobie, która nie czytała książek bardzo by się spodobał. A i Peter Dinklage w roli Tyriona jest rewelacyjny.
__________________
"My thing is to work more than the others to show them how useless they are."


- Karl Lagerfeld

Edytowane przez Captain Cook
Czas edycji: 2011-08-25 o 13:33
Captain Cook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 07:26   #449
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Cześć Co u Was?
Stwierdziłam, że jednak nie chce mi się spać (miałam nocną zmianę) i za chwilę włączę sobie "Jane Eyre" z 2006, którą uwielbiam. A uwielbiam ją za świetny klimat, przepiękną muzykę, genialną rolę Jane i seksownego Pana Rochestera (kocham jego loczki ). Będę się ślinić do monitora przez cztery godziny, a potem zjem musli i będę czytać "Nanę" Zoli, bo dostałam od babci
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:21   #450
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: książkoholiczki i filmomaniaczki.

Ja sobie wypożyczyłam Cliva Cusslera "Złoty Budda" i zaczęłam czytać, ale czasu nie mam to leży.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.