Puchnę, strasznie puchnę ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 20:22   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

Puchnę, strasznie puchnę !


Biorę już 2 miesiąc regulon. Nie czuję jakiś ogólnych problemów.Pierwszy miesiąc było ok, trochę mnie mdliło. A teraz zapuchłam okropnie. Biust urósł, uda nabite, a brzuch jak w ciąży. Nie utyłam, tylko opuchłam, jakbym miała wzdęcia. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu, ale kazała mi czekać do okresu. Boję się, ze to cos mi może wątroba zareagowała źle. Nawet nie mogę wciągnąć brzucha, taki nadęty i boli. Czy to od regulonu, czy to bezpieczne, przerywać branie czy czekać co będzie po okresie? Trochę się boję.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:36   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Puchnę, strasznie puchnę !

czy puchniecie trwa przez caly miesiac ?czy zmniejsza sie w jakims tygodniu? po okresie?

jak dla mnie takie puchniecie oznaczaloby rezygnacje z tej metody ,zatrzymujesz wode w organizmie,zapewne jest to nie wygodne a antykoncepcja to tez wygoda nie tlyko bezpieczenstwo .

idz do gina i mu to powiedz ,chocia zjak znam zycie ebdzie cie namawial do dalszego stosowania lub przepisze co innego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:12   #3
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Puchnę, strasznie puchnę !

to na pewno zatrzymanie wody w organizmie wróć do lekarza i mnień tabletki na inne bo tr widocznie Ci nie służą

pzdr
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:15   #4
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Puchnę, strasznie puchnę !

Pewnie woda w organizmie. Zmień tabletki. Ponoć Yasmin nie wywołuje zatrzymywania wody. no ale to juz ginekolog będzie wiedział najlepiej.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:27   #5
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Puchnę, strasznie puchnę !

Ja puchnę na Novynette w środku cyklu, ponoć za dużo estrogenu ... Wczoraj wykupiłam Yasmin, swoją drogą nieźle wyczyściłam portfel mimo, że kupywałam w Czechach eh. Oby były tak wspaniałe jak zapewnia producent. Jutro biorę ostatnią tabletkę Novynette, 7-dniowa przerwa i startuję z Yasmin
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:09   #6
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Puchnę, strasznie puchnę !

W pierwszym miesiącu tak nie było. Dopiero w drugim. Za 4 dni będę miała okres.Jak nie brałam tabletek, to też puchłam. Ciało to nic, ale obawiam się o brzuch. Jest wydęty i twardy jak skała. Ginekolog mówił, że mdłości mijają, bo organizm się przystosowywuje do hormonów. Na ulotce napisane, ze mogą wystąpić wzdęcia. Czy to minie po jakimś czasie? Czy moze będe puchła tylko przed okresem? A tabletki musze brać nie jako metoda antykoncepcji, ale mam problemy z okresem i torbiele na jajnikach, więc pół roku minimum mam brania... A wybrał mi regulon, bo mam problemy z cerą. I co teraz z tym brzuchem..? Espumisan łykać..?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.