Szczepienia przeciw hpv w Gdańsku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 21:10   #1
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705

Szczepienia przeciw hpv w Gdańsku


Jestem zainteresowana zaszczepieniem się przeciwko wirusowi hpv.
Niestety,nigdzie nie mogę uzyskać dokładnych wskazówek i wytycznych.Sprawa jest dość komiczna w swojej powadze,ponieważ dzwoniłam do 3 przychodni - w jednej rozmawiałam z pielęgniarką od szczepień,ponieważ ani pani w rejestracji ani lekarz nie potrafili mi powiedzieć,czy szczepionka jest dostępna.Pielęgniarka za to,o zgrozo,na pytanie czy owa szczepionka jest spytala 'co to jest?',na co odpowiedzialam jej,ze hpv to wirus powodujący min.raka szyjki macicy 'aa,too...'.
Wiem,ze w medycynie rodzinnej jest możliwość zaszczepienia się,ale najpierw muszę iść do lekarza ogólnego.
Czy wiecie może coś więcej,w jakich placówkach takie szczepienia są robione i jak to wygląda?
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 18:22   #2
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Szczepienia przeciw hpv w Gdańsku

Cytat:
Napisane przez niuja Pokaż wiadomość
Jestem zainteresowana zaszczepieniem się przeciwko wirusowi hpv.
Niestety,nigdzie nie mogę uzyskać dokładnych wskazówek i wytycznych.Sprawa jest dość komiczna w swojej powadze,ponieważ dzwoniłam do 3 przychodni - w jednej rozmawiałam z pielęgniarką od szczepień,ponieważ ani pani w rejestracji ani lekarz nie potrafili mi powiedzieć,czy szczepionka jest dostępna.Pielęgniarka za to,o zgrozo,na pytanie czy owa szczepionka jest spytala 'co to jest?',na co odpowiedzialam jej,ze hpv to wirus powodujący min.raka szyjki macicy 'aa,too...'.
Wiem,ze w medycynie rodzinnej jest możliwość zaszczepienia się,ale najpierw muszę iść do lekarza ogólnego.
Czy wiecie może coś więcej,w jakich placówkach takie szczepienia są robione i jak to wygląda?
Na pewno szczepią w przychodni przyszpitalnej przy Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku http://www.pct.gda.pl/index.php?id=p...a&prz=pol_gine
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 23:02   #3
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Szczepienia przeciw hpv w Gdańsku

Jestem w gigantycznej kropce.W przychodni w Gd zostawiłam info. aby dali mi znać,jeżeli pojawi się u nich szczepionka.A więc traf chciał,że akurat byłam na miejscu i od razu pojawiłam się w przychodni. Wszystko poszło sprawnie,pani przedstawiła mi koszt szczepienia,zapłaciłam,do stałam fakturę z potwierdzeniem opłaty i wsyzstko poszło w porządku.
Teraz jednak jestem w szoku - czytam na stronach internetowych,że nie szczepienie a JEDNA SZCZEPIONKA kosztuje 500zł nie stać mnie na kolejne dwie - chomikowałam kasę od dawna,na ten cel.Nie wiem co zrobić,nie mam co czekać na refundację,bo to pewnie jeszcze milion lat,a przerwanie szczepienia okaże się wyrzuceniem 500zł w błoto,nie wiem co robić
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.