Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-21, 16:10   #2551
aath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Farnowanie szamponetk±.

o, no to dobrze, ¿e zapyta³am.
z tym rozja¶nieniem to chodzi³o mi o ufarbowanie na kolor ja¶niejszy od mojego a nie rozja¶nienie samo w sobie. ¼le to ujê³am (;

a jest jaki¶ szampon koloryzuj±cy czy co¶ zupe³nie innego co pozwala zmieniæ sobie kolor w³osów na krótko?
aath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-21, 17:45   #2552
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 812
Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z - wyjdzie czarny?

Nie doszuka³am siê podobnego w±tku wiêc pytam. Kupi³am szampon koloryzuj±cy Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z. Martwi mnie to ¿e jest w nim utleniacz i ¿e jak kolor bêdzie siê zmywa³ to zostane z jakim¶ rudym (teraz mam ¶redni br±z). I jeszcze jedno czy jak przytrzymam szampon 40 min , (pisze ¿e 20-40) to jest szansa ¿e wyjdzie mi czarny?(chcia³abym ¿eby wyszed³ ;D) Ma kto¶ mo¿e zdjêcie w³osów z tym kolorem?

Edytowane przez pati0111
Czas edycji: 2010-06-21 o 18:02
pati0111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-21, 17:50   #2553
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z - wyjdzie czarny?

je¶li nie bêdziesz trzyma³a za d³ugo, to nie wyjdzie czarny (potrzymaj jakie¶ 30-35 min.) farby i szamponetki Joanny w odcieniu ciep³ym w wiêkszo¶ci po³yskuj± troszkê rudym przy zmywaniu, niestety
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-21, 17:53   #2554
dirty_diana58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 50
Question Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Moje w³osy s± koloru hm.. no taki bardzo ciemny br±z i chcia³abym zaszaleæ z szamponetk± w wakacje. Chcia³abym zrobiæ sobie taki kolorek: a) http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg b)http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h...ielinska_1.jpg Nie wiem czy s± takie same czy ciut siê ró¿ni± od siebie, ale proszê o podanie odcieniu jaki powinnam zastosowaæ i najlepiej jak±¶ polecan± i wypróbowan± firmê. Z góry dziêkujê. : )
dirty_diana58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-21, 18:13   #2555
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z - wyjdzie czarny?

Ja farbowa³am tym szamponem na ciemnobr±zowe w³osy trzyma³am troszke wiêcej ni¿ zalecany czas, kolorek wyszed³ ¶liczny by³am bardzo zadowolona zastanawiam siê nad ponownym u¿yciem tej farby
link do zdjêæ: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=6
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-21, 19:49   #2556
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z - wyjdzie czarny?

A jakby na³o¿yæ sam krem koloryzuj±cy bez utleniacza ?
pati0111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-21, 20:30   #2557
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z - wyjdzie czarny?

Cytat:
Napisane przez pati0111 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakby na³o¿yæ sam krem koloryzuj±cy bez utleniacza ?
farba nie zadzia³a bez aktywatora, to chyba oczywiste. jak ciê interesuje farba bez utleniacza, to chyba goldwell ma taki produkt o ile dobrze pamiêtam
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 09:58   #2558
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Joanna Multi Soft Color czekoladowy br±z - wyjdzie czarny?

Dziewczyny, co¶ pó³ roku farbowa³am w³osy Joann± Ksiê¿ycowym Blondem, szamponem koloryzuj±cym. Trochê mi siê znudzi³o, poza tym strasznie szybko odrosty siê robi³y i chcê chocia¿ na chwilê wróciæ do naturalnych w³osów. Pytanie brzmi: ile mam czekaæ? :O To wydaje siê w ogóle nie sp³ukiwaæ, odrosty mam na 1,5 cm a farbowa³am ostatnio ponad miesi±c temu. Ile czekaæ i jak to przy¶pieszyæ?
sugarcane jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 12:09   #2559
klaudia_pi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

czy po u¿yciu tego szamponu wrócê do swojego naturalnego koloru w³osów?
klaudia_pi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 16:14   #2560
Staind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3
GG do Staind
Farbowanie szamponetk± - dobrany odcieñ.

Witam, chcia³bym przefarbowaæ sobie w³osy w³a¶nie szamponetk± ( na farbê siê nie odwa¿ê), ale nie wiem jak dobraæ kolor.
Nigdy nie farbowa³am w³osów nawet szamponetk± wiêc jestem zielona w tym temacie. Mój odcieñ w³osów to taki niby blond, ale robi siê coraz ciemniejszy. Uda³o mi siê powycinaæ jakie¶ skrawki ze zdjêæ - pierwsza sklejka z za³±czników.
Interesowa³by mnie mniej wiêcej taki kolorek - zdjêcie 2- tudzie¿ - zdjêcie 3 - lub 2-3 odcienie ja¶niejszy ni¿ mam ja. Odcieñ czekolady, mahoñ, co¶ w ten deseñ. I w³a¶nie nie wiem co jak. Czy muszê kupiæ troszkê ciemniejszy lub ja¶niejszy odcieñ od zamierzonego? Wiem, ¿e szamponetki niszcz± w³osy, ale nie robiê i nie zamierzam robiæ tego notorycznie wiêc problemu nie ma. No i jeszcze, jakie firmy polecacie ; ). Pozdrawiam, i z góry dziêkuje.
Staind jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 17:12   #2561
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 205
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a ja mam pytanie do PANI GRA¯YNKI.
skoro szampon koloryzuj±cy z amoniakiem-no w³a¶nie czy on potrafi zniszczyæ w³osy?i czy to prawda ze wlosy rosna do pewnej dlugosci?jak mam skutecznie zapuscic wlosy?dodam ze farbuje na blond ale nie rozjasniaczem bardzo bym prosila o porade!!!!!!
Izulinka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 18:02   #2562
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudia_pi Poka¿ wiadomo¶æ
czy po u¿yciu tego szamponu wrócê do swojego naturalnego koloru w³osów?
Szampon - to tez sposob koloryzacji lecz nietrwaly, wiec szampon nie wyplucze sie do twojego naturalnego nigdy Chyba ze odrosty ;P

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam pytanie do PANI GRA¯YNKI.
skoro szampon koloryzuj±cy z amoniakiem-no w³a¶nie czy on potrafi zniszczyæ w³osy?i czy to prawda ze wlosy rosna do pewnej dlugosci?jak mam skutecznie zapuscic wlosy?dodam ze farbuje na blond ale nie rozjasniaczem bardzo bym prosila o porade!!!!!!
Pani Grazynka nie jestem ale odpowiem

Szampony nie niszcza wlosow, lecz w przypadku koloryzacji trwalej (farby) jak i nie trwalej (szampony koloryzujace) wazna jest pielegnacja

A brednia jest ze wlosy rosna do pewnej dlugosci, z kad tys to wziela to nie mam pojecia
__________________


" . . D
zisaj uwierzy³am, ¿e do szczê¶cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by³a . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 18:12   #2563
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 205
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

hehehe spoko,bo wiesz mam wlasnie nalozony szampon koloryzujacty z venity do 24 myc,ktory zawiera amoniak!
a dlatego pytam o wlosach,bo wiesz chce zapusicic a farbuje,ale jedne laski ktore pisza to elegancko im idzie zapuyszcanie,a ja mam az kropki biale na koncach
ostatnio zapuscilam za stanik a chcialabym dluzzsze i pare dni temu podcielam konce,dzieki za wyrazenie swojej opini ale tearz bym znow Cie o to poprosila
Izulinka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 18:30   #2564
Sylwcia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Farbowanie szamponetk± - dobrany odcieñ.

Ja ok. 2 tygodnie temu pierwszy raz postanowi³am sie pofarbowaæ szamponetk± . Chcia³am zrobiæ sobie kilka pasemek a wysz³o po³owê g³owy. W dodatku kupi³am ciemn± wi¶niê (naturalny kolor mam blond, tak troszkê ciemniejszy) a wysz³y mi w³osy czerwone, hi hi. Po umyciu zrobi³y sie ró¿owe, ale wszyscy mi mówi± ¿e fajnie wygl±dam. Jedni siê bardzo dziwi±, a inni zachwycaj±

Dok³adnie sie na tym nie znam, ale wydaje mi siê, ¿e powinna¶ kupiæ troszkê ciemniejszy, bo w³osy masz jasne.

Mi szamponetka w ogólnie nie zniszczy³a w³osów, wrêcz przeciwnie Mam teraz ³adne no i ciekaw± fryzurkê mam.
Sylwcia11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 18:39   #2565
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartucha Poka¿ wiadomo¶æ
A brednia jest ze wlosy rosna do pewnej dlugosci, z kad tys to wziela to nie mam pojecia
W¶ród starszego pokolenia taka opinia kr±¿y. Choæ nieprawdziwa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 18:42   #2566
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Farbowanie szamponetk± - dobrany odcieñ.

Ja zmiesza³a bym tu dwie szamponetki... Sredni br±z i rudy bo chcesz zeby mia³y taki blask rudo¶ci? Bo tak wynika ze zdjêæ
diamondrose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 19:17   #2567
dirty_diana58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Moje w³osy s± koloru hm.. no taki bardzo ciemny br±z i chcia³abym zaszaleæ z szamponetk± w wakacje. Chcia³abym zrobiæ sobie taki kolorek: a) http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg b)http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h...ielinska_1.jpg Nie wiem czy s± takie same czy ciut siê ró¿ni± od siebie, ale proszê o podanie odcieniu jaki powinnam zastosowaæ i najlepiej jak±¶ polecan± i wypróbowan± firmê. Z góry dziêkujê. : )
dirty_diana58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 19:31   #2568
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jaros³aw
Wiadomo¶ci: 235
Dot.: Farbowanie szamponetk± - dobrany odcieñ.

A nie lepiej szamponem, do 28 zmyæ...? Po szamponetce kolor Ci siê szybko wyp³ucze. Pofarbujesz, a po drugim myciu nie bedzie koloru w ogóle. Polecam Ci szampony Garniera C&S, Joanna ma te¿ dobrze ale nie wiem jak z gam± kolorów.
Przegl±dnij sobie t± stronkê- klik!
Szamponetk± jest sens farbowaæ, gdy chce 'podrasowaæ' kolor, tak o dwa tony. Drastyczne zmiany koloru nie maj± sensu.

Edytowane przez ann1831
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:33
ann1831 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 19:49   #2569
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dirty_diana58 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy s± koloru hm.. no taki bardzo ciemny br±z i chcia³abym zaszaleæ z szamponetk± w wakacje. Chcia³abym zrobiæ sobie taki kolorek: a) http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg b)http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_h...ielinska_1.jpg Nie wiem czy s± takie same czy ciut siê ró¿ni± od siebie, ale proszê o podanie odcieniu jaki powinnam zastosowaæ i najlepiej jak±¶ polecan± i wypróbowan± firmê. Z góry dziêkujê. : )
Linki nie dzia³aj±, wiêc nie wiem o jakie kolorki ci chodzi, ale na ciemnym br±zie szamponetk± to nie poszalejesz. Mo¿esz jedynie przyciemniæ. A ka¿dy ja¶niejszy kolor da ci jedynie lekk± po¶wiatê widoczn± w s³oñcu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 20:36   #2570
Staind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3
GG do Staind
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Oj chyba nie doczekam siê odpowiedzi, wiêc pisze jeszcze raz ; >.
Mam ¶redni blond, a chcia³abym uzyskaæ mahoñ lub co¶ w deseñ czekoladowego. A ¿eby zszed³ po oko³o 3-4 tyg, ale ¿eby nie by³ to rok.
Na takie odcienie jakie firmy polecacie? i je¶li chcê ze ¶redniego blondu uzyskaæ mahoñ lub czekoladê jakiego odcieniu mam u¿yæ? Z góry dziêkujê.
Staind jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 21:55   #2571
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Staind Poka¿ wiadomo¶æ
Oj chyba nie doczekam siê odpowiedzi, wiêc pisze jeszcze raz ; >.
Mam ¶redni blond, a chcia³abym uzyskaæ mahoñ lub co¶ w deseñ czekoladowego. A ¿eby zszed³ po oko³o 3-4 tyg, ale ¿eby nie by³ to rok.
Na takie odcienie jakie firmy polecacie? i je¶li chcê ze ¶redniego blondu uzyskaæ mahoñ lub czekoladê jakiego odcieniu mam u¿yæ? Z góry dziêkujê.
je¿eli masz ¶redni blond niefarbowany, to musisz u¿yæ po prostu mahoniu lub czekolady, bo na takich w³osach wszystko powinno wyj¶æ bez niespodzianek.
nikt ci nie da jednak gwarancji, ¿e kolor zejdzie, bo nawet szamponetki potrafi± siê trzymaæ jak trwa³a farba i nie zmywaæ siê w ogóle.

nie jestem fank± castingu- ale te farby do¶æ szybko siê wyp³ukuj±, wiêc mo¿e spróbuj. polecam odcieñ 'bursztyn'- nie jest to mahoñ tylko rudy, ale zastanów siê czy rzeczywi¶cie chcesz mahoñ, bo wg mnie to jest kolor dobry dla mocno starszych pañ, ale to kwestia gustu
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-23, 13:04   #2572
Sylwcia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Szamponetka trzyma siê d³ugo jak spêdzasz du¿o czasu na s³oñcu. Trzeba na opakowaniu zwróciæ uwagê aby by³a np. do 4-6 myc. Ja mam tak± i my³am w³osy 5 razy a kolor nadal jest, choæ du¿o ja¶niejszy ni¿ na pocz±tku.
Sylwcia11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-23, 13:44   #2573
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Widze, ¿e nikt mi nie odpowiedzia³ na pytanie wcze¶niej, to spytam inaczej.
Czym zrobiæ w³osy, ¿eby nie zniszczy³y siê (czyta³am ¿e po nie których wypaj± w³osy?!)
i trzyma³y siê d³ugo.
__________________
Pamiêtaj o tym: jak jeste¶ w piekle, tylko diabe³ mo¿e ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dó³-16.06.11r



Dbam o w³osy
Adaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-23, 14:05   #2574
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Widze, ¿e nikt mi nie odpowiedzia³ na pytanie wcze¶niej, to spytam inaczej.
Czym zrobiæ w³osy, ¿eby nie zniszczy³y siê (czyta³am ¿e po nie których wypaj± w³osy?!)
i trzyma³y siê d³ugo.
wszystkie profesjonalne farby typu 'szampon', czyli bez amoniaku i z niskim aktywatorem i z kompleksem od¿ywczym. po takich farbach w³osy sa ³adniejsze i zdrowsze ni¿ naturalne, np

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...e-Diacolor.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...z-amoniaku.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-ton-w-ton.htm
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-24, 11:03   #2575
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 9 340
Smile Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej
Mam takie pytanie planuje u¿yæ szamponetki rubinowej z mariona na wlosy poniewa¿ zalezy mi na kolorku wyra¼nym cos pod czerwienMam pytanie ostatnio (jakos na poczatku czerwca) farbowalam sie farb± Casting Creme Gloss odcien "Bursztyn" ale efekt mnie nie zadowala..;/ chcialam wlosy rude a wyszly brazowe.. tylko na dworze w sloncu sa rude.Jestem niezadowolona ... wiec chcialam sie dowiedziec czy mi sie takie farbowanie uda? szamponetki rubinowej na farbê?
Prosze o odpowiedz
__________________
Razem od 20.10.2010
Zarêczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-24, 12:50   #2576
dirty_diana58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

czy maj±c naturalny kolor ciemny br±z mogê zafarbowaæ sobie na rudy? czy jest to realistyczne? jaki produkt polecacie? zale¿y my na takiej do kilku myæ.
chcê takie odcienie rudego ( kilka odcieni, bo s± wakacje i chcê poszaleæ z tym rudym ) :


a) http://www.zeberka.pl/img/z/280a.jpg

b) https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/31383.jpg

c) http://www.zeberka.pl/img/el/1011.jpg


one siê chyba troszkê od siebie ró¿ni±, napiszcie mi jak± farbê / farby typu szamponetka zastosowaæ
dirty_diana58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-24, 22:13   #2577
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dirty_diana58 Poka¿ wiadomo¶æ
czy maj±c naturalny kolor ciemny br±z mogê zafarbowaæ sobie na rudy? czy jest to realistyczne? jaki produkt polecacie? zale¿y my na takiej do kilku myæ.
chcê takie odcienie rudego ( kilka odcieni, bo s± wakacje i chcê poszaleæ z tym rudym ) :


a) http://www.zeberka.pl/img/z/280a.jpg

b) https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/31383.jpg

c) http://www.zeberka.pl/img/el/1011.jpg


one siê chyba troszkê od siebie ró¿ni±, napiszcie mi jak± farbê / farby typu szamponetka zastosowaæ
szamponetka to kompletnie nierealna opcja przy w³osach ciemny br±z- wyjdzie co najwy¿ej rudawy po³ysk widoczny w s³oñcu. musia³aby¶ pewnie u¿yæ farby, która jest przeznaczona do ciemnych w³osów- np loreal ma kilka odcieni rudo¶ci, które w jednym etapie rozja¶niaj± w³osy i farbuj± na rudo
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-24, 22:24   #2578
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 9 340
Smile Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dirty_diana58 Poka¿ wiadomo¶æ
czy maj±c naturalny kolor ciemny br±z mogê zafarbowaæ sobie na rudy? czy jest to realistyczne? jaki produkt polecacie? zale¿y my na takiej do kilku myæ.
chcê takie odcienie rudego ( kilka odcieni, bo s± wakacje i chcê poszaleæ z tym rudym ) :


a) http://www.zeberka.pl/img/z/280a.jpg

b) https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/31383.jpg

c) http://www.zeberka.pl/img/el/1011.jpg


one siê chyba troszkê od siebie ró¿ni±, napiszcie mi jak± farbê / farby typu szamponetka zastosowaæ
Nikt mi nie odpisal na zadane pytanie wiec zaryzykowalamKupila m 2 szamponetki Mariona "Miedz" i mam rude- czerwone BOSKIEhehe w koncu takie jak chcialam (a kolor mialam wczesniej niby rudawny ale brazowy - farbowany castingiem bursztynowym)..

mi sie wydaje ze musisz wybrac dosc ostra szamponetke.. tzn np Miedz, rubin, taka ktora na opakowaniu bedzie razic po oczach kolorem ktory i tak nie wyjdzie taki jak na opakowaniuWtedy uzyskasz efekt moze taki jakbys chciala.. a szamponetka sie zmyje wiec nawet jak efekt cie nie zadowoli szybko zejdzie loreal probowalam Nugat, bursztyn i karmel a mialam wlosy tez ciemny braz wtedy i nic mi z tego nie wyszlo..tzn byly tylko refleksy w sloncu Poszukaj po drogeriach jakis szamponetek i zaryzykuj
__________________
Razem od 20.10.2010
Zarêczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 12:19   #2579
smallrosefromyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3
szamponetka - proszê o pomoc

Chcia³abym siê pofarbowaæ szamponetk± (tak±, która zmywa siê po 6-8 myciach) na br±z. Z natury jestem ciemn± blondynk±. I mam pytania:
- jakiej firmy szamponetkê wybraæ? (Kole¿anka poleca mi tê z Garniera, czy jest dobra?)
- czy pó¼niej, gdy ju¿ odzyskam naturalny kolor zostanie mi taki rudawy odcieñ?
Dodam, ¿e nigdy jeszcze nie farbowa³am w³osów.

Czekam na odpowiedzi
smallrosefromyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 12:51   #2580
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: szamponetka - proszê o pomoc

dobre sa szamonetki joanny
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.