Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 15:37   #4591
EwelinaTe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Buty do torebki :)

Dzięki, już znalazłam odpowiednie buciki.
EwelinaTe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 08:59   #4592
doriska90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

http://shinysyl.com/wp-content/uploa...k-zakupowy.jpg


Cześć dziewczyny!
Co myślicie o tego typu czapce - Bosmanka. Widze, ze jest teraz hitem i zastanawiam sie nad kupnem, bo w sieciówka dużo już jej jest :P
doriska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 09:44   #4593
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

nie lubię czapek-ozdóbek.

natomiast jak z każdym gadżetem - musi to pasować do stylu i charakteru osoby. w przeciwnym razie wyjdzie przebieraniec
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 11:15   #4594
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nie lubię czapek-ozdóbek.

natomiast jak z każdym gadżetem - musi to pasować do stylu i charakteru osoby. w przeciwnym razie wyjdzie przebieraniec
Mnie się podoba, ale sądzę, że by do mnie nie pasowała no i też przeważają względy praktyczne. Takie coś nie jest w stanie ogrzać mi zimą głowy, wiosną nie potrzebuję żadnego nakrycia, a latem wręcz pogarsza sprawę, bo głowa mi się poci pod wszelkiego rodzaju kapeluszami i innymi podobnymi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 11:24   #4595
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez doriska90 Pokaż wiadomość
http://shinysyl.com/wp-content/uploa...k-zakupowy.jpg


Cześć dziewczyny!
Co myślicie o tego typu czapce - Bosmanka. Widze, ze jest teraz hitem i zastanawiam sie nad kupnem, bo w sieciówka dużo już jej jest :P
Ja bym w tym nie chodziła. No ale ja to ja. Nie noszę czapki, chyba że jest bardzo zimno.
Ale jeśli Ci się podoba, to myślę że warto kupić, może fajnie dopełnić stylizację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 11:38   #4596
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nie lubię czapek-ozdóbek.
Ja również nie lubię. Poza tym jest to mało praktyczne, bo raczej nie grzeje dobrze, a ja całą zimę noszę albo kaptur na głowie, albo klasyczną czapkę. No i fakt, że to jest teraz modny gadżet, mnie również odstręcza.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 11:51   #4597
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja również nie lubię. Poza tym jest to mało praktyczne, bo raczej nie grzeje dobrze, a ja całą zimę noszę albo kaptur na głowie, albo klasyczną czapkę. No i fakt, że to jest teraz modny gadżet, mnie również odstręcza.
O to też Należę do osób, które czują się zniechęcone zachętą typu "To jest teraz modne" i ubolewam nad tym, że moda jest bardzo jednostronnie nastawiona na konkretne typy urody.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 11:55   #4598
martapyska
Przyczajenie
 
Avatar martapyska
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Czapka bardzo ładna i nosiłabym ją, gdyby było cieplej . Moda zawsze była niewygodna. Niektórzy nie noszą w ogóle czapek zimą, bo nie jest im zimno albo nie lubią i nie chorują, więc mogą sobie pozwolić na taką czapkę. Zresztą bosmanka była już modna kilka miesięcy temu, jesienią, więc bardziej nadaje się na taką porę roku niż teraz
__________________
Ortodoksyjność oznacza niemyślenie, brak potrzeby myślenia. Ortodoksyjność to nieświadomość.
G. Orwell
martapyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 12:21   #4599
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

moda wcale nie musi być niewygodna.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 13:14   #4600
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Moda nigdy nie była tak wygodna jak obecnie. Dżinsy z elastanem, a nie z samej sztywnej bawełny jak kiedyś. A jak komuś dżinsy niewygodne, to ma całą masę rozmaitych treginsów, jegginsów i innych -ginsów, które dopasowują się całkowicie do ciała.
Tkaniny dresowe stosuje się w fasonach, w których kiedyś było to nie do pomyślenia.
Dominacja sportowych butów noszonych prawie na każdą okazję i do wszystkiego. W końcu dojdzie do tego, że trampki i "adidasy" doczekają się statusu eleganckiego obuwia, tak jak stało się z białą koszulą, która kiedyś była bielizną.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 13:23   #4601
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Bosmanka wraca co jakiś czas już od dawna. Mnie się zawsze podobały te czapki, ale nigdy sobie żadnej nie sprawiłam. Przede wszystkim dlatego, że jesienią czy wiosną nie ochroni mnie przed wiatrem, a w ciepłe dni nie widzę sensu jej noszenia. Teraz nawet nie miałabym jej do czego nosić.
Moim zdaniem taka czapka pasuje do określonego stylu i ciężko ją dopasować do innych. Można w niej łatwo uzyskać efekt ofiary mody.
Poza tym jak coś zaczyna być modne, to tracę chęć noszenia takiego ciucha. Kupiłabym kiedy jest okazja i czekała z noszeniem, aż przejdzie na nią szał.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 19:01   #4602
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Bosmanka jest zapewne twarzowa, ja mam taki typ urody, ze ladnie mi we wszystkich czapkach, zwlaszcza z daszkiem. Mimo tego, nie noszę takich rzeczy. To rodzaj ozdobek ktorych sie wystrzegam, czulabym sie przebrana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 14:45   #4603
Arbirum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

kochane
ktore? Oba sa na duzej przecenie - tu i tu i maja moj rozmiar, ktore wg wasz ladniejsze? i czy warto je kupic jakos?

Arbirum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 15:07   #4604
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

1 bardziej praktyczne i chyba ładniejsze (coś mi z obcasem nie pasuje w zamszowych.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 14:37   #4605
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Też uważam, że pierwsze lepsze.
Te same uwagi co pani smith - drugiej mniej praktyczne przez materiał i coś nie pasuje mi w fasonie - ale nie wiem, czy to przez obcas, czy czubek
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 14:43   #4606
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 16:13   #4607
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Odpuściłam sobie ostatnio temat. Koszul nosić nie muszę, ale chciałam jakąś w szafie mieć, jednak znalezienie odpowiednio dopasowanej, która nie ma za długich rękawów i nie rozłazi się nie biuście wydaje się być nie do wykonania, więc daję sobie spokój.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 16:15   #4608
bialas55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 28
Dobór spodni - obwód pasa

Cześć, obwód pasa mam dokładnie 79 cm. Czy jak kupię spodnie obwód pasa 78 cm to też będą pasować, nie będą za ciasne?

Oto one

http://allegro.pl/jack-jones-szare-jeansy-luz ne-anti-fit-nowe-30-34-i6930808237.html#imglayer
http://allegro.pl/jack-jones-chinosy-brazowe- regular-meskie-30-32-i6972901193.html#thumb /4
Oba są 78, nie wiem, które wybrać, może jakieś sugestie?
bialas55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 18:18   #4609
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Dobór spodni - obwód pasa

Cytat:
Napisane przez bialas55 Pokaż wiadomość
Cześć, obwód pasa mam dokładnie 79 cm. Czy jak kupię spodnie obwód pasa 78 cm to też będą pasować, nie będą za ciasne?

Oto one

http://allegro.pl/jack-jones-szare-jeansy-luz ne-anti-fit-nowe-30-34-i6930808237.html#imglayer
http://allegro.pl/jack-jones-chinosy-brazowe- regular-meskie-30-32-i6972901193.html#thumb /4
Oba są 78, nie wiem, które wybrać, może jakieś sugestie?
Mnie się podobają zdecydowanie drugie. Regular fit będzie się w większości przypadków prezentował lepiej niż bezkształtny i wiszący fason jak ten pierwszy. Pomijając fakt, że obie pary są za długie na tego modela, ale zdaje się, że to jakaś kolejna moda, u kobiet za krótkie spodnie, u mężczyzn za długie.

Co do wymiarów, to zmierz sobie spodnie, które już masz i na tej podstawie wyciągnij wnioski, co będzie pasować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-10, 19:06   #4610
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 19:51   #4611
bialas55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 28
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co to znaczy regular fit? Jak patrzę na zdjęcia osób w chinosach to dziwnie to wygląda. Boję się, będę wyglądał jak w rurkach i jak wiadomo kto. Moja nogawka to 19-20 cm, tu jest 18 więc chyba ujdzie i nie będzie rurkowo. Czy ten regular fit oznacza może , że będą normalnie wyglądać a jak rurki obcisłe?
bialas55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 22:00   #4612
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez bialas55 Pokaż wiadomość
Co to znaczy regular fit? Jak patrzę na zdjęcia osób w chinosach to dziwnie to wygląda. Boję się, będę wyglądał jak w rurkach i jak wiadomo kto. Moja nogawka to 19-20 cm, tu jest 18 więc chyba ujdzie i nie będzie rurkowo. Czy ten regular fit oznacza może , że będą normalnie wyglądać a jak rurki obcisłe?
Regular to krój klasyczny, prosty. Slim - lekko zwężany. Skinny - obcisły. Poniżej chinosy regular i slim. Ani slimów ani tym bardziej regular nie nazwałabym obcisłymi.

Ale szerokość nogawki może być trochę różna w różnych modelach, zależy co sobie producent uwidzi uszyć pod danym fasonem.
Kolejna sprawa, że ludzie są różnie zbudowani i mają różnej tęgości łydki, więc efekt będzie różny na różnych osobach.
Ostatnia kwestia, że jak ktoś jest przyzwyczajony do szerokich fasonów, to mu się będzie wydawało, że wszystko, co jest od nich bardziej dopasowane i węższe to od razu "pedalskie rurki". Kwestia perspektywy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 817D7u-A2nL._UX342_.jpg (16,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tommy-Hilfiger-Slim-Fit-Chinos-Black-Iris-Blue-Chinos-Dm0dm01920.jpg (43,6 KB, 28 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 11:52   #4613
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla mnie to jest nie do przyjęcia, bo nie po to zakładam coś, co ma sprawiać wrażenie eleganckiego i schludnego, żeby mi było widać przód stanika.
Przymierzyłam ostanio jakieś 20 koszul różnych marek i w każdej jest to samo plus jeszcze rękawy szyte na wysokie osoby z długimi rękami. Mam 163 cm i mankiety zakrywają mi przynajmniej 1/3 jak nie więcej dłoni.
Zamiast koszul celuję teraz w koszulowe bluzki z rękawami 3/4 - odpada problem mankietów i problem rozłażącego się zapięcia.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-02-11 o 14:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 15:59   #4614
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY IIr

tylko niestety na niektóre okazje koszula musi mieć długi rękaw.

ja szyje na miarę, bo dużo noszę koszul. z gotowych - jedyne które nie rozłaza się w biuście i maja odpowiedni dla mnie rękaw (i są na tyle długie, że nie wychodza ze spodni!) to Ralph Lauren. niestety nawet z wyprzedazowymi zniżkami są dość drogie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 16:20   #4615
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY IIr

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
tylko niestety na niektóre okazje koszula musi mieć długi rękaw.

ja szyje na miarę, bo dużo noszę koszul. z gotowych - jedyne które nie rozłaza się w biuście i maja odpowiedni dla mnie rękaw (i są na tyle długie, że nie wychodza ze spodni!) to Ralph Lauren. niestety nawet z wyprzedazowymi zniżkami są dość drogie
Ojej, nie sądziłam, że jest aż tak fatalnie, że prawie nic się nie da w sklepach znaleźć i trzeba szyć na wymiar.
Koszule tej marki też mają to widoczne naszyte logo? Bardzo mnie takie praktyki odstraszają
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 16:35   #4616
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

wiesz ja tez lekko poza standard wystaje - mam 179 wzrostu, nosze 36 rozmiar, który w typowej sytuacji ma na mnie nieco przykrótkie rękawy i jeszcze mam nieco większy niż przeciętna biust. w 36 on się nue mieści.

zamawiając koszule na wymiar mogę poprosić o brak logo, przy kupnie gotowca - raczej nie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 09:19   #4617
Arbirum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
1 bardziej praktyczne i chyba ładniejsze (coś mi z obcasem nie pasuje w zamszowych.
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Też uważam, że pierwsze lepsze.
Te same uwagi co pani smith - drugiej mniej praktyczne przez materiał i coś nie pasuje mi w fasonie - ale nie wiem, czy to przez obcas, czy czubek
dziekuje za odpowiedzi, kochane
Arbirum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 13:30   #4618
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Czerwony trencz- jakie dodatki?

Pytanie jak w tytule. Kupiłam na wiosnę krótki trencz w czerwonym kolorze. Chcialabym jakies dodatki do niego- chusta, moze czapka czy beret. Noe chcialabym czarni tylko jakis żywszy kolor ale żeby przy tym nie wyglądać jakbym z cyrku uciekła. Typ urody mam chłodny, zima. Co byście poleciły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 11:38   #4619
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czerwony trencz- jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Pytanie jak w tytule. Kupiłam na wiosnę krótki trencz w czerwonym kolorze. Chcialabym jakies dodatki do niego- chusta, moze czapka czy beret. Noe chcialabym czarni tylko jakis żywszy kolor ale żeby przy tym nie wyglądać jakbym z cyrku uciekła. Typ urody mam chłodny, zima. Co byście poleciły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moze bez lub szary? Tak zeby nie bylo bardzo ciemno, ewentualnie biale dodatki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 12:04   #4620
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czerwony trencz- jakie dodatki?

białe bym odradzała, żeby nie wyszła z tego "flaga pl"
ale ciepłe jasne beże jak najbardziej.
lubię też połączenia w jednej tonacji i nie bałabym się spróbować bladego lub malinowego różu albo pomarańczu. taki mały colour-blocking.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.