ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 14:26   #4081
tyskaczcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Mam takie pytanie ,czy acne deerm dobrze dziala na przebarwienia po tradzikowe???Jestem po kuracji izotretynoiną i zostaly mi niewielkie przebarwienia ? Da to cos?
tyskaczcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:31   #4082
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tyskaczcz Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie ,czy acne deerm dobrze dziala na przebarwienia po tradzikowe???Jestem po kuracji izotretynoiną i zostaly mi niewielkie przebarwienia ? Da to cos?
Cały wątek o tym jest, wystarczy się wysilić i poczytac.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:39   #4083
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Bo jest biały ; ) Ja go używałam kiedyś, ale bez specjalnych efektów.
Dzięki za odpowiedź Ja stosowałam go dobre 6-7 lat temu i pamiętam że przy 2 chyba tubce ładnie pozbył się przebarwień potrądzikowych Nie mogłam tylko sobie przypomnieć własnie tego czy ten żel wyglądał jak żel czy jak krem
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:23   #4084
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cześć dziewczyny Piszę w sprawie acne dermu, otóż mam cerę mieszaną, bez zbytnich niespodzianek, lecz na policzkach mam popękane naczynka , i porozszerzane pory i moje pytanie czy na te pękniete naczynka mozna sposowac wlasnie ten kremik? Ogolnie na codzień używam tylko toniku i kremu z filtrem dokladnie 8. czytalam ze przed nalozeniem nalezy umyc buzie zelem, a czy mozna ja oczyscic tonikiem i po tym nalozyc kremik czy koniecznie musi byc zel? i rowniez jezeli chodzi o filtr domyslam się ze 8 jest za mała i powinnam zaopatrzyć się w większy? Bardzo proszę o radę i z góry dziękuje
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 12:55   #4085
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

sprostuję swoje pytanie z wczoraj. Dzisiaj zakupiłam krem i krem z filtrem. Na ulotce jest napisane, że przed użyciem kremu nalezy oczyscic twarz i teraz moje pytanie: co jest najlepsze do oczyszczenia twarzy zarowno rano jak i wieczorem? jakiś zel? sama woda? tonik? bardzo proszę o poradę będe bardzo wdzięczna
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:10   #4086
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
sprostuję swoje pytanie z wczoraj. Dzisiaj zakupiłam krem i krem z filtrem. Na ulotce jest napisane, że przed użyciem kremu nalezy oczyscic twarz i teraz moje pytanie: co jest najlepsze do oczyszczenia twarzy zarowno rano jak i wieczorem? jakiś zel? sama woda? tonik? bardzo proszę o poradę będe bardzo wdzięczna
Samą wodą twarzy się nie myje, bo jakim cudem zmyje bakterie, tłuszcz i inne takie? Tonik jak sama nazwa wskazuje jest od tonizowania skóry i przywracania prawidłowego ph, więc funkcji typowo oczyszczajacej nie ma. Do mycia albo żel/pianka albo micel.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:20   #4087
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Czyli do oczyszczania mogę stosować np swoje ulubione pianki lub zele i nie ma żadnych wyjątków przy stosowaniu kremu? Bardzo Ci dziękuje
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 17:59   #4088
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Czyli do oczyszczania mogę stosować np swoje ulubione pianki lub zele i nie ma żadnych wyjątków przy stosowaniu kremu? Bardzo Ci dziękuje
tak
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:54   #4089
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Dziewczyny, co prawda stosuję acne derm dopiero 2 dzień i do tego tylko na noc i stosuje się do zaleceń, ale moje zaczerwienienie utrzymuje się cały czas, nawet po nocy rano i czy jest to normalne? Czytałam , że dziewczyny pisały, że zaczerwienienie po nocy znika ale u mnie utrzymuje się też po nocy w dzień
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:55   #4090
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co prawda stosuję acne derm dopiero 2 dzień i do tego tylko na noc i stosuje się do zaleceń, ale moje zaczerwienienie utrzymuje się cały czas, nawet po nocy rano i czy jest to normalne? Czytałam , że dziewczyny pisały, że zaczerwienienie po nocy znika ale u mnie utrzymuje się też po nocy w dzień
Moim zdaniem to nie jest normalne. Jeszcze zalezy jak wygląda to zaczerwienienie. Byc może tak jest u Ciebie tylko na początku, duzo nakładasz? Mocno wcierasz?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:17   #4091
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Nakładam na pewno mniej niż 4 cm bo to dla mnie aż za dużo i wcieram lekko na policzkach, lekko wklepuje, i za chwilę tak po 10 minutach buzia jest czerwona Miejsca które sa zaczerwienione wyglądają na jeszcze bardziej na czerwone niż przed stosowaniem kremu

Edytowane przez evasaint
Czas edycji: 2012-03-12 o 13:19
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 14:08   #4092
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Nakładam na pewno mniej niż 4 cm bo to dla mnie aż za dużo i wcieram lekko na policzkach, lekko wklepuje, i za chwilę tak po 10 minutach buzia jest czerwona Miejsca które sa zaczerwienione wyglądają na jeszcze bardziej na czerwone niż przed stosowaniem kremu
Ja bym pokombinowała troszkę. Może mniej nakładaj, może zrób dzień przerwy, posmaruj się kremem nawilżającym. Ja bym tak szybko nie rezygnowała. Być może to stężenie jest trochę dla Ciebie zbyt wysokie??
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:45   #4093
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Ja bym pokombinowała troszkę. Może mniej nakładaj, może zrób dzień przerwy, posmaruj się kremem nawilżającym. Ja bym tak szybko nie rezygnowała. Być może to stężenie jest trochę dla Ciebie zbyt wysokie??
Zawsze po posmarowaniu czekam godzinkę i nakładam kremik nawilżający dokładnie tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ure-cream.html
Zrobię dzień przerwy i posmaruję się we wtorek wieczorem i w środę dam znać
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:29   #4094
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Ja tez bym nie rezygnowała.

Skoro nie trzesz mocno, to nie mam pojęcia dlaczego jesteś czerwona.

Zrób sobie przerwe kilka dni, zobaczysz czy skóra wróci do stanu sprzed uzywania ad. Wtedy będziesz miała pewność, że to od ad.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:31   #4095
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Nakładam na pewno mniej niż 4 cm bo to dla mnie aż za dużo i wcieram lekko na policzkach, lekko wklepuje, i za chwilę tak po 10 minutach buzia jest czerwona Miejsca które sa zaczerwienione wyglądają na jeszcze bardziej na czerwone niż przed stosowaniem kremu
Ja miałam podobnie, przez pierwsze trzy dni skóra mnie bardzo piekła jak nałożyłam AD, a po zmyciu rano była zaczerwieniona (u mnie też to wyglądało jeszcze gorzej niż jak go zaczęłam stosować), może nie cały dzień ale na pewno kilka godzin, po tygodniu już mi to przeszło Pierwszą tubkę skończyłam w równy miesiąc, więc nakładałam dość dużo, ale widzę dużą poprawę stanu skóry Musisz wytrzymać te kilka pierwszych dni, potem będzie tylko lepiej
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:07   #4096
yelen
Przyczajenie
 
Avatar yelen
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 27
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

To może czas najwyższy na pierwszy, dziewiczy post
Zaczęłam stosować acne-derm ok. miesiąc temu. Po pierwszym użyciu (na noc), rano wszystkie pryszcze (również te małe, białe syfki z czerwoną obwódką, jakie często robiły mi się na brodzie i nad górną wargą) zmniejszyły się i były "zasuszone". Myślę sobie - "ALE BOMBA!" No i stosowałam sobie dalej radośnie na dzień i na noc. Na dzień oczywiście pod makijaż (mineralny, ale zawsze).
Pocieszyłam się tak polepszającym się stanem gęby ze trzy dni i nagle bach... stadka nowych bomb, gul, stare pryszcze zaczęły się "odnawiać"... Mało tego - pojawiły mi się pryszcze na policzkach, gdzie nigdy, przenigdy nie pojawiało się nic przypominającego trądzik. Zaczęłam się zagłębiać w temat i wyczytałam, że na acne-derm lepiej nie kłaść nic, bo może reagować i w efekcie wysyp. Z racji tego, że nie mogę zrezygnować z makijażu w dzień, pozostałam przy stosowaniu AD tylko na noc - na oczyszczoną cerę (OCM) i ztonizowaną (tonik aspirynowy).
Póki co, odpukać, po miesiącu nie mam żadnych aktywnych nieproszonych gości...
Cera nadal się przetłuszcza (jakoś ją pacyfikuję mejkapem i jadwigą), ale co najważniejsze zaskórniki i gródki podskórne zaczynają znikać i twarz w dotyku nie jest już taka "chropowata" Oby tak dalej. Piszę to, żebyście się nie stresowały, że na początku może nie być efektów, albo wręcz wysyp. Ja przez to przeszłam i na chwilę obecną mam cerę beż aktywnych pryszczoli. Przebarwienia zostały i z nimi AD jeszcze się nie rozprawił ALE jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że czas, AD i filtry na ryjek (soraya 45 - ekstra!) w dzień dadzą efekty
yelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 02:31   #4097
5c2821eb96c95a20d23443bef0b2a7927d805e65_62ca08852859b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Witam serdecznie większość czytanych przeze mnie waszych opinii jest pozytywna, więc chyba i ja się skuszę na AD. Mam pytanko: czy można go stosować na podrażnioną skórę ? Bo niestety moim głównym błędem jest wyciskanie wszelakiego paskudztwa z twarzy i zastanawiam się czy muszę poczekać, aż mi się wszystko zagoi i dopiero zacząć stosować ?
5c2821eb96c95a20d23443bef0b2a7927d805e65_62ca08852859b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:54   #4098
yelen
Przyczajenie
 
Avatar yelen
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 27
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Edit: podwojony post

Edytowane przez yelen
Czas edycji: 2012-03-14 o 11:22
yelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:13   #4099
yelen
Przyczajenie
 
Avatar yelen
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 27
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

[1=5c2821eb96c95a20d23443b ef0b2a7927d805e65_62ca088 52859b;32912368]Witam serdecznie większość czytanych przeze mnie waszych opinii jest pozytywna, więc chyba i ja się skuszę na AD. Mam pytanko: czy można go stosować na podrażnioną skórę ? Bo niestety moim głównym błędem jest wyciskanie wszelakiego paskudztwa z twarzy i zastanawiam się czy muszę poczekać, aż mi się wszystko zagoi i dopiero zacząć stosować ?[/QUOTE]

Odpowiadałam przed chwila, ale coś zjadło mi wpis....
Ech...

Też miałam problem w wyciskaniem, kiedy zaczęłam stosować AD i powiem Ci, że mam wrazenie, że AD pomógł goić się tym rozdrapańcom. Oczywiście każda skóra jest inna i musisz sama wypróbować, czy na Twojej skórze efekt będzie taki sam. Ja ciągle (pomimo tego, że stosuję AD od ponad miesiąca) po aplikacji czuję szczypanie i swędzenie w okolicach ust, brody i nosa, przez ok. kwadrans po nałożeniu.

A od dwóch tygodni nie dotykam rękami mojej twarzy, poza nakładaniem makijażu i myciem jej. A jak tylko zauważę, że ręka wędruje w stronę ryjka, to od razu odchodzę od lustra. W przeciwnym wypadku wiem, że skoczyłoby się to masakrą na mojej buzi. I nie łudzę się już, że "oczyszczę sobie tylko jednego pora"... Nigdy na jednym się nie kończy, bo obok są następne i następne, które też przecież wymagają "oczyszczenia". Wyciskałam od zawsze, a teraz od dwóch tyg. STOP i moja buźka na prawdę szybko i spokojnie się goi
yelen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 12:03   #4100
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

[1=5c2821eb96c95a20d23443b ef0b2a7927d805e65_62ca088 52859b;32912368]Witam serdecznie większość czytanych przeze mnie waszych opinii jest pozytywna, więc chyba i ja się skuszę na AD. Mam pytanko: czy można go stosować na podrażnioną skórę ? Bo niestety moim głównym błędem jest wyciskanie wszelakiego paskudztwa z twarzy i zastanawiam się czy muszę poczekać, aż mi się wszystko zagoi i dopiero zacząć stosować ?[/QUOTE]

Ja jak zaczęłam stosować AD też miałam kilka otwartych ranek po krostach, do niektórych podeszła nawet krew. Smarowałam to wszystko AD i wydaje mi się że szybciej to się zaleczyło. Jak nałoży się żel na takie miejsce to szczypie ale da się wytrzymać. Przed AD, stosowałam akneroxid i benzacne, ale wg mnie AD jest najlepszy dla mojej skóry
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:55   #4101
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Hej , więc powiem tak, nie nałożyłam ad od poniedziałku, moje zaczerwienienie zeszło, ale za to skóra jest sucha jak wiór Nigdy wcześniej nie miałam większego problemu z przesuszaniem, ale teraz normalnie mogę ją zrywać z buzi Nie wiem już czy dalej iść w zaparte i stosować ad czy pogodzić się z zaczerwieniami
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:08   #4102
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Hej , więc powiem tak, nie nałożyłam ad od poniedziałku, moje zaczerwienienie zeszło, ale za to skóra jest sucha jak wiór Nigdy wcześniej nie miałam większego problemu z przesuszaniem, ale teraz normalnie mogę ją zrywać z buzi Nie wiem już czy dalej iść w zaparte i stosować ad czy pogodzić się z zaczerwieniami
Przy stosowaniu AD trzeba bardzo zadbać o nawilżenie skóry, bo inaczej może dojść do przesuszenia.
Po za tym po jakimś czasie stosowania skóra zaczyna się złuszczać i jest to całkowicie normalne
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:24   #4103
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Wczoraj postanowiłam jeszcze raz nałożyć acne derm na noc. Wstałam dzisiaj rano i moja skóra wręcz cierpi Policzki całe czerwone, palące , pieką, do tego pojawiło mi się kilka syfków bolących i do tego wszystko jest takie suche Nie wiem o co w tym chodzi, nigdy nie miałam takich zaczerwień na buzi przecież to nie jest mocny kwas a moja buzia az tak szybko reaguje na niego? Dziewczyny poradźcie czego mam teraz używać do buzi żeby mi to straszne zaczerwienienie zeszło :< dodam, że wieczorem myłam buzie pianką do cery mieszanej i stosowałam ad a po godzinie krem nawilżający
A rano myłam buzie tak jak wieczorem, nakładałam krem z filtrem dokładnie ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-ochrona.html a po tym nakładałam krem BB garniera. Czy jest możliwość, że coś z tych produktów mi zaszkodzilo i wystąpiło takie zaczerwienienie?

Edytowane przez evasaint
Czas edycji: 2012-03-16 o 18:44
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:30   #4104
5c2821eb96c95a20d23443bef0b2a7927d805e65_62ca08852859b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez yelen Pokaż wiadomość
Odpowiadałam przed chwila, ale coś zjadło mi wpis....
Ech...

Też miałam problem w wyciskaniem, kiedy zaczęłam stosować AD i powiem Ci, że mam wrazenie, że AD pomógł goić się tym rozdrapańcom. Oczywiście każda skóra jest inna i musisz sama wypróbować, czy na Twojej skórze efekt będzie taki sam. Ja ciągle (pomimo tego, że stosuję AD od ponad miesiąca) po aplikacji czuję szczypanie i swędzenie w okolicach ust, brody i nosa, przez ok. kwadrans po nałożeniu.

A od dwóch tygodni nie dotykam rękami mojej twarzy, poza nakładaniem makijażu i myciem jej. A jak tylko zauważę, że ręka wędruje w stronę ryjka, to od razu odchodzę od lustra. W przeciwnym wypadku wiem, że skoczyłoby się to masakrą na mojej buzi. I nie łudzę się już, że "oczyszczę sobie tylko jednego pora"... Nigdy na jednym się nie kończy, bo obok są następne i następne, które też przecież wymagają "oczyszczenia". Wyciskałam od zawsze, a teraz od dwóch tyg. STOP i moja buźka na prawdę szybko i spokojnie się goi
Mam to samo Jak tylko idę umyć ręce, w każdym bądź razem przed lustro to od razu spuszczam oczy a co w takim razie polecacie dziewczyny do nawilżenia ? Interesuje mnie coś, co nie zapycha porów, tylko skóra może sobie oddychać ?
5c2821eb96c95a20d23443bef0b2a7927d805e65_62ca08852859b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:33   #4105
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

[1=5c2821eb96c95a20d23443b ef0b2a7927d805e65_62ca088 52859b;32970083]Mam to samo Jak tylko idę umyć ręce, w każdym bądź razem przed lustro to od razu spuszczam oczy a co w takim razie polecacie dziewczyny do nawilżenia ? Interesuje mnie coś, co nie zapycha porów, tylko skóra może sobie oddychać ?[/QUOTE]

Ja mogę polecić kremik Fitomed tradycyjny, poczytaj recenzje na KWC, naprawdę super
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:51   #4106
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

[1=5c2821eb96c95a20d23443b ef0b2a7927d805e65_62ca088 52859b;32970083]Mam to samo Jak tylko idę umyć ręce, w każdym bądź razem przed lustro to od razu spuszczam oczy a co w takim razie polecacie dziewczyny do nawilżenia ? Interesuje mnie coś, co nie zapycha porów, tylko skóra może sobie oddychać ?[/QUOTE]

Ja polecam ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-na-dzien.html
Jak dla mnie jest rewelacyjny, świetnie nawilża i fajnie łagodzi nawet po silniejszych kwasach

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Wczoraj postanowiłam jeszcze raz nałożyć acne derm na noc. Wstałam dzisiaj rano i moja skóra wręcz cierpi Policzki całe czerwone, palące , pieką, do tego pojawiło mi się kilka syfków bolących i do tego wszystko jest takie suche Nie wiem o co w tym chodzi, nigdy nie miałam takich zaczerwień na buzi przecież to nie jest mocny kwas a moja buzia az tak szybko reaguje na niego? Dziewczyny poradźcie czego mam teraz używać do buzi żeby mi to straszne zaczerwienienie zeszło :< dodam, że wieczorem myłam buzie pianką do cery mieszanej i stosowałam ad a po godzinie krem nawilżający
A rano myłam buzie tak jak wieczorem, nakładałam krem z filtrem dokładnie ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-ochrona.html a po tym nakładałam krem BB garniera. Czy jest możliwość, że coś z tych produktów mi zaszkodzilo i wystąpiło takie zaczerwienienie?
A długo już używasz tego kremy z The Body Shopu?
On ma sporo olejków, może jakiś Ci nie służy
Kiedyś czytałam, że niektóre dziewczyny odradzają stosowanie po kwasach kremów na bazie olejków lub ekstraktów, bo to może powodować podrażnienia
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:54   #4107
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja polecam ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-na-dzien.html
Jak dla mnie jest rewelacyjny, świetnie nawilża i fajnie łagodzi nawet po silniejszych kwasach
Ile nas tyle opinii Ja bym tego kremu nigdy nie poleciła, u mnie kompletnie się nie sprawdził, ale tak jak pisałam, każda cera jest inna i na kosmetyki reaguje inaczej. Co do ziaji mi pasował krem fizjoderm, ale on tylko nadaje się na noc. Super sprawa . Choć przy kwasach u mnie się nie sprawdzał, ale ja jestem mega wrażliwcem, na większość kosmetyków reaguje uczulenie, szczypanie i wysypka, a ten o którym pisałam wyżej, czyli Fitomed tradycyjny był rewelacynjy od pierwszego użycia i ta cudowna konsystencja..ehh

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Hmm a może krem do sutków z BD dla mam..? wiele dziewczyn go poleca przy kwasach. Albo jakiś dzieciowy z BD, chociażby ten niebieski.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:10   #4108
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Używam go sporadycznie jak czuje , że moja skóra jest przesuszona, wystarczy że raz nałożę wersje na noc i rano jest wszystko ok. Ale w takim razie kremik odstawiam na półkę i go nie stosuje
Czy na te podrażnienia które mi wyszły, mogę zastosować krem bambino?
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:20   #4109
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez evasaint Pokaż wiadomość
Używam go sporadycznie jak czuje , że moja skóra jest przesuszona, wystarczy że raz nałożę wersje na noc i rano jest wszystko ok. Ale w takim razie kremik odstawiam na półkę i go nie stosuje
Czy na te podrażnienia które mi wyszły, mogę zastosować krem bambino?

jeśli parafina Ci nie przeszkadza, nie zapycha Cię, to pewnie.
Przypomniał mi się jeszcze jeden krem, mianowicie Alantan Dermoline ten lżejszy, też był fajny, swego czasu to nawet mojej córci na AZS pomagał, choć pomagał to za dużo powiedziane, po prostu nie robił jej większej szkody
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:23   #4110
evasaint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
jeśli parafina Ci nie przeszkadza, nie zapycha Cię, to pewnie.
Przypomniał mi się jeszcze jeden krem, mianowicie Alantan Dermoline ten lżejszy, też był fajny, swego czasu to nawet mojej córci na AZS pomagał, choć pomagał to za dużo powiedziane, po prostu nie robił jej większej szkody
To już chyba będzie z mojej strony desperacja, że nawet może mnie zapchać , tylko niech to pieczenie się skończy
evasaint jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.