Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 09:29   #31
Bernatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Powiekszanie biustu?

Jedynymi dzialajacymi preparatami sa preparaty na bazie hormonow. Te roslinne sa O.K tylko zadnych zwierzecych nie bierzcie.
Bernatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:27   #32
femalefemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Powiekszanie biustu?

ja brałam tabletki 100% naturalne więc nic mi po nich nie było tzn nie dolegało a efekty superanckie )))tylo trzeba je brac systematycznie i to mój problem bo nie jestem systematyczna - raz się zawziełam i stosowałam kuracje od początku do konca- efekt??? prawie dwa rozmiary większe - byłam w totalnym szoku, teraz mam zamiar znowu zacząc bo do lata tuż tuż trzymajcie sie dziwczynki

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
A ja bym chyba spróbowala Biust Up bo jest w mojej aptece i jest nie dosc drogi.. moze akurat. A slyszala ktoras z was o kuracji hormonami?
no własnie to jest Bust Uo duzo o nim czytałam rewalacyjne efekty polecam
femalefemale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:44   #33
asica12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez femalefemale Pokaż wiadomość
ja brałam tabletki 100% naturalne więc nic mi po nich nie było tzn nie dolegało a efekty superanckie )))tylo trzeba je brac systematycznie i to mój problem bo nie jestem systematyczna - raz się zawziełam i stosowałam kuracje od początku do konca- efekt??? prawie dwa rozmiary większe - byłam w totalnym szoku, teraz mam zamiar znowu zacząc bo do lata tuż tuż trzymajcie sie dziwczynki

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------


no własnie to jest Bust Uo duzo o nim czytałam rewalacyjne efekty polecam
A jaki

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez femalefemale Pokaż wiadomość
ja brałam tabletki 100% naturalne więc nic mi po nich nie było tzn nie dolegało a efekty superanckie )))tylo trzeba je brac systematycznie i to mój problem bo nie jestem systematyczna - raz się zawziełam i stosowałam kuracje od początku do konca- efekt??? prawie dwa rozmiary większe - byłam w totalnym szoku, teraz mam zamiar znowu zacząc bo do lata tuż tuż trzymajcie sie dziwczynki

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------


no własnie to jest Bust Uo duzo o nim czytałam rewalacyjne efekty polecam
A jakie tabletki brałas Female?
asica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:41   #34
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Powiekszanie biustu?

przecież juz jest taki wątek... po co nad tym dewagować
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415001
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 22:27   #35
madzia0609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Powiekszanie biustu?

już ktoś pytał o to, ale chyba nie było odpowiedzi. Czy po zakończeniu kuracji biust nie wraca do swoich dawnych rozmiarów? mam nadzieję że nie, bo sama zastanawiam się nad "Bust Caps"-czytałam dużo dobrych opini ... ale jeśli urośnie a po odstawieniu tych tabletek ma się zmniejszyć to nie ma to sensu...byłabym wdzięczna za odpowiedź (tylko niech wypowiedzą się panie, które odstawiły taką kuracje opartą na tabletkach) pozdrawiam
madzia0609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:00   #36
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez madzia0609 Pokaż wiadomość
już ktoś pytał o to, ale chyba nie było odpowiedzi. Czy po zakończeniu kuracji biust nie wraca do swoich dawnych rozmiarów? mam nadzieję że nie, bo sama zastanawiam się nad "Bust Caps"-czytałam dużo dobrych opini ... ale jeśli urośnie a po odstawieniu tych tabletek ma się zmniejszyć to nie ma to sensu...byłabym wdzięczna za odpowiedź (tylko niech wypowiedzą się panie, które odstawiły taką kuracje opartą na tabletkach) pozdrawiam
na mnie wszelkie "naturalne" metody o ile zadziałały, to działały krótko
kilka lat bawiłam się różnymi sposobami, w końcu zdecydowałam się na zabieg
przykro mi rozczarowywać kogokolwiek, ale niestety taka jest prawda - te ziółkowo-naturalne metody nie działają
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:06   #37
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
na mnie wszelkie "naturalne" metody o ile zadziałały, to działały krótko
kilka lat bawiłam się różnymi sposobami, w końcu zdecydowałam się na zabieg
przykro mi rozczarowywać kogokolwiek, ale niestety taka jest prawda - te ziółkowo-naturalne metody nie działają
a ja z kolei potwierdzam, że niektóre działają. ALE tylko podczas stosowania kuracji. Ja dla siebie znalazłam tani i nieuciążliwy sposób, więc powiększony o parę cm biust utrzymuje się Na operację na razie zbieram....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 15:12   #38
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
a ja z kolei potwierdzam, że niektóre działają. ALE tylko podczas stosowania kuracji.
dokładnie o to mi chodziło

czego ja już nie próbowałam.. masaży jakichś, przeróżnych.. kremów i typ specyfików.. ziółek w kombinacjach tak licznych że nie umiem nawet opisać.. jakichś wizualizacji..
bosh, jak sobie teraz przypominam to aż mi głupio przed sobą, że tak naiwniara byłam

jeśli cokolwiek zadziałało (czyli np 3 cm na plusie, których absolutnie nie widać! to jest takie powiększenie na zasadzie wielkiej wiary, chcę widzieć efekty i mi się wydaje że widzę.. ale mały biust będzie małym biustem i koniec, 3 cm in plus tego nie zmieniają) to tylko w czasie "trwania kuracji"

już to chyba kiedyś opisywałam na wizażu


Dog-rose mam nadzieję że jeśli zrobisz zabieg będziesz przynajmniej równie zadowolona z efektu jak ja jestem teraz
naprawdę warto!
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:16   #39
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
Dog-rose mam nadzieję że jeśli zrobisz zabieg będziesz przynajmniej równie zadowolona z efektu jak ja jestem teraz
naprawdę warto!
eeeeehhh.... mam tylko nadzieję, że to już będzie jakoś niedługo, bo na starość już nie będzie to miało sens ....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 22:31   #40
dagulec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Red face Dot.: Powiekszanie biustu?

Hej dziewczyny, zamiast pakowac kase w tabetki, rozsadzac zoladki, poszukajcie u kosmetyczki w uslugach powiekszania biustu za pomoca maszyny masujacej. to jest zabieg ujedrniajacy, ale jednak o rozmiar (co najmniej) powieksza, wiem, bo w salonie, w którym pracuje kosmetyczki robia to i maja chetnych. W suwałkach 10 czy 15 zabiegow w promocji kosztuje 450 zlotych. po tych zabiegach raz w miesiacu trzeba to poprawiac i efekt jest super. Ja tego nie potrzebuje (bo mam rozmiar G75 i sprowadzam staniki na zamowienie) ale polecam to
dagulec24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:16   #41
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Powiekszanie biustu?

nie wierzę, że masowaniem można powiększyć. pewnie się ujędrnia ale nie jest to jednoznaczne z powiększeniem bo od masowania tkanki nie przybędzie, rozumiecie chyba, ze to wbrew prawom fizyki? Zróbcie sobie Macro u dobrego lekarza, u Trczyńskiej kosztuje 6500 tys zł. To dobra cena jak za ten zabieg, ona w Sulęcinie przyjmuje.
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 10:38   #42
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez mysz_musli Pokaż wiadomość
nie wierzę, że masowaniem można powiększyć. pewnie się ujędrnia ale nie jest to jednoznaczne z powiększeniem bo od masowania tkanki nie przybędzie, rozumiecie chyba, ze to wbrew prawom fizyki? Zróbcie sobie Macro u dobrego lekarza, u Trczyńskiej kosztuje 6500 tys zł. To dobra cena jak za ten zabieg, ona w Sulęcinie przyjmuje.
wrzuciłam nazwisko pani dr w wyszykiwarkę - forum kafeterii ma sporo do powiedzenia na jej temat
wiadomo że są zadowoleni i niezadowoleni, ale..
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 23:55   #43
dagulec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Powiekszanie biustu?

No jezeli wazysz 40kg to nic Ci nie pomoze. Maszyna ta powieksza biust poprzez stymulacje miesnia. jej praca jest 4 zakresowa. Nie wiem dokladnieco robi ale wiem, ze 1 etap to takie jakby zasysanie,a wsrod kolejnych jest masowanie. Jeden zabieg trwa ok 40 minut. Skoro pisze, ze widzialam efekty i mam z tym stycznosc na codzien to raczej jest to prawda, bo co mialabym na celu oszukujac....?
dagulec24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:07   #44
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez dagulec24 Pokaż wiadomość
No jezeli wazysz 40kg to nic Ci nie pomoze. Maszyna ta powieksza biust poprzez stymulacje miesnia. jej praca jest 4 zakresowa. Nie wiem dokladnieco robi ale wiem, ze 1 etap to takie jakby zasysanie,a wsrod kolejnych jest masowanie. Jeden zabieg trwa ok 40 minut. Skoro pisze, ze widzialam efekty i mam z tym stycznosc na codzien to raczej jest to prawda, bo co mialabym na celu oszukujac....?
zasysając powoduje miejscową opuchlizę
przez co wydaje się że piersi są większe o ten jeden rozmiar

ja na sobie już wszystko sprawdziłam zanim zdecydowałam się na implanty
jak się zaprzestanie takich "zabiegów" to wszystko wraca do stanu początkowego
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:19   #45
dagulec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Powiekszanie biustu?

Zgadzam się, trzeba powatarzac ale raz w miesiacu wystaczy No ale to jest ciagle zajecie, napewno Twoje wyjscie jest tysiac razy lepsze ale rowniez drozsze
dagulec24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:46   #46
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Powiekszanie biustu?

Zasysacie sobie piersi, żeby spuchły? Jejjj. Ale poświęcenie, jak to musi boleć. nie lepiej sobie nastrzyknąć kwasem hialuronowym?
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:15   #47
dagulec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Powiekszanie biustu?

Niewiem jak to wyglada w praktyce, ale wiem ze na 100% to nie boli. Większosc klientek nawet mowi, ze to jest przyjemne. Poszukajcie tej uslugi w salonach kosmetycznych to dowiecie sie wiecej, a pozatym to link do tej maszyny http://allegro.pl/item1084521101_pro...z_minimum.html
dagulec24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:18   #48
Wicktoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Powiekszanie biustu?

Czemu chcecie sobie powiększać? Ja nie mam takich jak seksbomba, ale piękna chyba jesteś wtedy, gdy czujesz się atrakcyjna taką jaką jesteś. Pewna polska aktorka mogłaby mieć z kolei pretensje, że ma za duże, ale cieszy się sobą. Same zobaczcie Katarzyna Figura: nie jestem polską Monroe
Wicktoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 12:52   #49
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiekszanie biustu?

Cytat:
Napisane przez Wicktoria Pokaż wiadomość
Czemu chcecie sobie powiększać? Ja nie mam takich jak seksbomba, ale piękna chyba jesteś wtedy, gdy czujesz się atrakcyjna taką jaką jesteś. Pewna polska aktorka mogłaby mieć z kolei pretensje, że ma za duże, ale cieszy się sobą. Same zobaczcie Katarzyna Figura: nie jestem polską Monroe
jest wiele teorii na temat tego, kiedy jest się piękną i każdy trzyma się chyba swojej. Jak ktoś uważa, że lepiej się poczuje, jeśli coś w sobie zmieni, to dlaczego nie? Czytając wypowiedzi dziewczyn po powiększeniu można dojść do wniosku, że rzeczywiście w nowym ciele lepiej się czują, są pewniejsze siebie, a to z kolei powoduje, że są bardziej atrakcyjne dla innych, więc co w tym jest złego?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 07:43   #50
Zosia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiekszanie biustu?

Witam. Ja żeby powiększyć biust zakupiłam sobie Bust Up -znalazłam reklamę w jakiejś gazecie, potem trochę poczytałam i spróbowałam. Efekt całkiem dobry, piersi może niekoniecznie urosły o kilka rozmiarów, ale są bardziej okrągłe, wypełnione. Myślałam nad zakupem jeszcze serum, któraś z Was używała?
Zosia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:26   #51
zulewicz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Powiekszanie biustu?

Witam mam prywatny gabinet medyczny często pacjentki pytają mnie jak powiększyć biust bez operacji otóż znalazłam metodę i to DZIAŁA!!!Preparaty wysyłam pocztą jesli ktoś chce się skontaktować ze mną www.medikal.net.pl pozdrawiam i głowa do góry sa jeszcze sposoby!
zulewicz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 08:11   #52
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Powiekszanie biustu?

Ja biustu nie powiększam, ale kiedyś interesowałam się takimi tabletkami. Byłam ciekawa czy działają. Z opisu wynika, że powinny. Jak stosowałam tabletki antykoncepcyjne to faktycznie one biust powiększały. Nie znam się na tabletkach, ale znalazłam jakiś ranking http://tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl/. Może warto się nim zasugerować i porównać produkty.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 21:20   #53
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Powiekszanie biustu?

a czy ktoś wie jak można zmniejszyc biust? Mam miseczke G ą nieproporcjonalnie wielkie do mojej sylwetki nie moge dbrac stanika, bluzki nawet jak sa dobre to opinaja w piersiach albo rozpinaja sie z przodu - mozna farmakologicznie zmneiszyc biust czy tylko operacja?
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 22:01   #54
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Myaówka- czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiększaniu piersi cz.8

Witamy serdecznie już w 8 części Naszego wątku

Jeśli planujesz operację piersi, jesteś przed lub już po dołącz do nas! Jeśli szukasz porady medycznej-umów się na wizytę do lekarza. Ale jeśli szukasz wsparcia, masz wątpliwości związane z zabiegiem lub coś Cię niepokoi zapraszamy serdecznie do naszego grona.



Mamy kilka prostych zasad: nie używamy nazwisk lekarz, adresów klinik, nie podajemy linków stron klinik oraz nie wrzucamy na wątek zdjęć z takich stron. Wszystko to ma na celu wyeliminowanie z naszego grona spamowców, szeptanego marketingu oraz naganiaczy. Osoby z takimi wpisami będą ignorowane i zgłaszane.
Tu możesz poczytać jak działają takie podstawione osoby:
http://wyborcza.pl/1,76842,9088022,P...pieniadze.html
http://www.dfv.pl/forum/viewtopic.php?pid=86622
Dzięki tym prostym zasadom jakie tu mamy masz pewność, że rozmawiasz z autentycznymi pacjentkami i dostaniesz tylko autentyczne informacje.
O nazwiska zapytaj na privie lub w naszym klubie.
W podpisie wrzucamy np. same inicjały lekarza i miasto - wszyscy zainteresowani i tak będą wiedzieli o kogo chodzi.

Wyjątkiem są pacjentki niezadowolone, po nieudanej opercji które na własną odpowiedzialność mogą używać nazwisk. Jeśli chcesz porozmawiać o tym co Cię spotkało, masz odwagę by o tym opowiedzieć i ostrzec inne osoby- zapraszamy. O takich sprawach trzeba mówić, złe zachowania lekarzy piętnować- i tu nie boimy się takich tematów.




KLUB-nasze ustronne miejsce w którym rozmawiamy bez ograniczeń. Tam się dowiesz które osoby są pacjentkami danego lekarza, będziesz mogła z nimi porozmawiać. Jeśli potrzebujesz takich informacji, udzielasz się na wątku i dałaś się nam poznać wyślij prośbę o zaprosznie do klubu (NASZ KLUB-wizażowe cycolinki)



NASZA WYLICZANKA- warunkiem dopisania do naszej wyliczanki jest udzielanie się na wątku! Zajmuje się nią ostatnia osoba z listy. Kciuki trzymamy wszystkie



NASZE ALBUMY- jeśli chcesz mieć dostęp do naszych zdjęć po operacji sama najpierw załóż swój album ze zdjęciami wyjściówki udzielaj się na wątku - a następnie wyślij zaproszenia o przyjaźń i cierpliwie czekaj na ich przyjęcie. Upominanie się nic nie przyspieszy-pozwól się poznać.


I to tyle z naszej strony.
Życzymy wszystkim miłych chwil na naszym wątku. A jeśli Ci się tu nie podoba- załóż po prostu swój topik , nie wszczynaj tu awantur i kłótni- miejsca na wizażu starczy dla wszystkich

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

MAŁY NIEZBĘDNIK

BADANIA PRZED OPERACJĄ.
W zależnosci od kliniki wymagane są różne badnia i z pewnością dostaniesz ich spis na wizycie przed operacją. To te które potrzebne są najczęściej:
grupa krwi
morfologia
elektrolity-K, Mg, Cl, Na
OB
Czas krwawienia, czas krzepnięcia lub APTT i INR
Usg piersi
Prześwietlenie klatki piersiowej
Ekg
W niektórych klinikach wymagane są szczepienia przeciwko zółtaczce typu B albo oznaczenie antygenu HBs

CO ZABRAĆ DO KLINIKI:
piżamkę rozpinaną ,
niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe,
chusteczki mokre,
wodę z dziubkiem lub słomki,
małego jaśka pod głowę (przyda się też w czasie podróży powrotnej)
ładowarkę do telefonu,

CO DOBRZE MIEĆ POD RĘKĄ W DOMU PO POWROCIE Z KLINIKI I W PIERSZYM OKRESIE POOPERACYJNYM:
Jałowe opatrunki
Octenisept - środek odkażający na rany
krem lub balsam natłuszczający skórę piersi
coś na wypryski
żel na bóle kręgosłupa


TABELE IMPLANTÓW
Mentor
http://www.padtech.pl/download/MiniPoster21PL.pdf
Allergan
http://www.justbreastimplants.com/br...rgan_specs.htm
Eurosilicon
http://www.eurosilicone.com/Eurosili...logue_2011.pdf
Nagor
http://www.nagor.com/download/nagor_...logue_2011.pdf

STANICZKI POOPERACYJNE
Prawdopodobnie w klinice dostaniesz specjalistyczny stanik pooperacyjny lub odpowiedni sportowy w którym spędzisz pierwsze tygodnie po zabiegu. Poniżej kilka sprawdzonych staników które przydadzą się po tym okresie:
1- http://www.glori.pl/biustonosze/bius...nosz-triumph-1
2- http://www.glori.pl/biustonosze/bius...tonosz-triumph
3- z tym ostrożnie, jest zbyt płytki na duże żelki!:
http://www.glori.pl/biustonosze/bius...tonosz-triumph
4-tu coś z propozycji dla amazonek http://www.akson.pl/oferta/23,404,bielizna--everyday-
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-01-07 o 23:41
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 00:29   #55
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka- czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiększaniu piersi cz.8

Witam w nowym wątku Musze jeszcze tylko rozszyfrować jakim cudem szybko się do niego dostać? Jak Wy to robicie?
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 00:46   #56
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka- czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiększaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku Musze jeszcze tylko rozszyfrować jakim cudem szybko się do niego dostać? Jak Wy to robicie?
Wiatam po pierwszym poście będziesz miała subskrycję tego wątku i trafisz tu szybciutko

Dziewczynki pierwszy post będę uzupełniać - dziś już muszę uciekać. Jeśli chcecie coś tam dodać to proszę pisać- dopiszemy. Jeśli macie na wierzchu np. linki do tabel- to proszę o podrzucenie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 01:10   #57
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka- czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiększaniu piersi cz.8

no i bardzo ładne rozpoczęcie nowej części
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 06:27   #58
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Miło mi gościć w nowym wątku

Myu, podrzucam link do tabelek Mentora;
http://www.padtech.pl/download/MiniPoster21PL.pdf

Dziewczynki, trzymajcie za mnie jutro kciuki . Zaraz wyjeżdżamy, wpadłam tylko papa zrobić . Ponoć mają wi-fi w naszym pensjonacie, więc całkiem możliwe, że jeszcze tu zajrzę, no ale jeśli nie, to same wiecie....
Buziaczki
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-07-15 o 06:28
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 07:17   #59
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

I ja witam w nowym watku
Anika trzymam kciuki..:cmok :.jeju ten czas naprawde pedzi do przodu mega szybko!
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:08   #60
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

I ja się witam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.