Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 13:05   #871
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ewula powodzenia.
Sto lat dla Kolina.
Moja ostatnio duzo spi do poludnia a od 16 do 23 nie chce spac wcale. Teraz obudzila sie o 13 zrobila kupe chwile sie pobawilysmy i usnela na cycku, ale mam zamiar isc na spacer za chwile.
Casa ja Cie rozumiem z tym przybieraniem bo mimo ze w pierwszym miesiacu przybrala super to teraz wydaje mi sie ze je mniej i ze przybierze za malo
Ja tez mysle dzisiaj o zrobieniu szarlotki ale na ciescie ucieranym bo pozazdroscilam Czarnuli
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:15   #872
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kolinek całuski od ciotki!



Aleee mi smaka narobilyscie na marchewkowe, jutro spróbuję zrobić jak mala da mi chwile.





I duuuupa! Chciałam zrobić obiad na szybko i nie da się go zjeść. :/
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:16   #873
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Kolinek całuski od ciotki!



Aleee mi smaka narobilyscie na marchewkowe, jutro spróbuję zrobić jak mala da mi chwile.





I duuuupa! Chciałam zrobić obiad na szybko i nie da się go zjeść. :/
Czemu się nie da??
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:17   #874
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
A gdzie sie młoda damo wybierasz ze zapasy robisz??
No właśnie będę testować czy gdziekolwiek będę mogła wyjść. W weekend uczelnia, a od poniedziałku praktyki czyli 5 h poza domem.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:18   #875
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No właśnie będę testować czy gdziekolwiek będę mogła wyjść. W weekend uczelnia, a od poniedziałku praktyki czyli 5 h poza domem.
Da rade. Coś mówiłaś kiedyś ze tata będzie z młodym dobrze kojarzę?
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:21   #876
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dziewczyny,jak ubrac małego na szczepienie?Gdzie klują?
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:27   #877
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość

MallaMi niezle z tym kikutem macie ja jeszcze nie bylam na usg wiec Ci nie pomoge
no jestem ciekawa jak długo jeszcze będziemy się z nim bujać

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
MallaMi ja też raz wyciagnelam babolka z krwią...tez sie przestraszylam i teraz jestem ostrozniejsza z aspiratorem.czesciej wietrze,chodzimy na spacery,nawet rozszczelnian okno na nic.A Pan prof.neonatolog-pediatra w ogole mowil zebysmy okno uchylali,ale dla mnie to juz hardcore
też się przestraszyłam nie ma coo..
a to wietrzenie i rozszczelnianie okna to na co? żeby się maluszek zahartował? bo my często też mamy rozszelnione ale mi się szybko zimno robi

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Mam tyle do roboty w domu, że jak sobie o tym wszystkim pomyśle to mi się odechciewa. Z dwójką dzieci jest mi ciężko.. przyznaje. Eh
ja też mam chate nie ogarniętą a mam jedno dziecię które w dodatku od paru dni nic nie robi tylko spi. a ja tam siły nie mam co chwile ogarniać. jutro też jest dzień

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Mallami brawa dla Wojtusia
dziękuję oby zawsze był taki dzielny

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
A dziś mamy usg bioderek na 17.. Strach się bać z takim marudnym dzieckiem. ..
mój oczywiście zaczął walić kupe jak tylko dr odpiął pieluszkę do badania

-----
o 12 pojedzone i teraz spi. spałby już o 13 ale co odłożyłąm do łóżeczka to ulewał. odkłądałąm chyba 3 razy i za kazdym razem ulal. potem jeszcze ulewał przy noszeniu, kolejnym odbijaniu, przebieraniu...
ulał chyba z 10 razy na pewno jak nie więcej, nie wiem o co chodzi.
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 13:28   #878
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jak ubrac małego na szczepienie?Gdzie klują?
W udo biją. Ale wcześniej badaja
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:29   #879
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

MallaMi na zapchany nosek,zeby bylo swieze powietrze wilgotne i nizsza temp.U mnie ciagle wylaczony kaloryfer i ciagle 21,a lepsza chyba troche nizsza w sypialni u malego.U nas jest pewnie z 18 bo tak lubimy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:30   #880
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Da rade. Coś mówiłaś kiedyś ze tata będzie z młodym dobrze kojarzę?
Jakoś będą musieli. Gorzej będzie jak nie złapie butelki. 3 tygodnie praktyk + 8 weekendów na uczelni. Jak nie zrezygnuje z cyca to będę mega się cieszyć
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:30   #881
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
W udo biją. Ale wcześniej badaja
Dzieki Kasia,czyli dlugi bodziak i spodenki moga byc?
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 13:32   #882
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jakoś będą musieli. Gorzej będzie jak nie złapie butelki. 3 tygodnie praktyk + 8 weekendów na uczelni. Jak nie zrezygnuje z cyca to będę mega się cieszyć
Ja jestem bardzo bliska rezygnacji. W weekend chyba przeprowadze test jak po mm przez cały dzień się będzie zachowywał. Może nie dojada nie wiem ale mam dość marudzenia i krzyku
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:33   #883
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Inne poza espumisanem podawalas? Olivka robi normalne kupy? Nie ma goraczki?

Dla takich dzieciaczkow jak nasze wydaje mi sie, ze lepsza mata z palakiem i zabawkami na nim

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Czarnula za ekspresowe ciasto czym nas na kawie uraczysz? :P

Ewusia za odlozenie Konradka mnie tez to zaraz czeka

Wyslane z Lumia920.
Dzięki, udało się odłożyć na chwilę i zabraliśmy się na spacer





Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
meldujemy sie ze zyjemy
czytam Was ale nie mam jak pisac przy karmieniu to ciezko mi jedna reka, a na kompie to sie potem tyle nazbiera do nadrabiania...

u nas nadal zielono-zółte kupy. jutro tydzien jak odstawilam nabial i nic
bylismy wczoraj na bioderkach i niby wszystko ok. mamy klasc na brzuszku w dzien jak najcześciej i na noc szeroko pieluszkowac i za 6tyg kontrola. tylko kurcze nie dostalismy zadnego papierka ze bylismy i nie mam co dac pediatrze. a wy coś dostaliście? bo my tylko paragon
dziś pojechaliśmy na pobranie krwi na bilirubinę i Wojtuś był taki dzielny popłakał trochę ale się nie darł i szybko się uspokoił. miał pobierane z piętki.
a jutro jedziemy na usg przezciemiączkowe.
i na piątek umawiamy sie do pediatry. kurde az sie boje co powie ze nie robilismy pepka fioletem bo oczywiście kikut nadal mamy. chyba juz jako jedyni spirytus widze ze troche pomaga no ale... chyba nie chce odpasc bo jest strasznie głęboko i przez te fałdki brzuszkowe słabo powietrze dochodzi

kurcze wiecei co zrobiłam ostatnio? przyciełam mu paluszek od nogi cążkami bo zle chwyciłam paznokiec ale sie krew lała ale młody nie płakał cale szczęcie.

no i wczoraj i dziś rano przy czyszczeniu noska wyciągnełąm mu babolka z krwią? czy już mam się martwić???

Boże nie ogarniam czasami. zmartwienie za zmartwieniem.

ale najlepszy hit:
wy narzekacie ze dzieci wam nie śpią a mój spi cały czas! no i tez kurde dobrze czy nie dobrze? jak np nakarmie go o 8 to o 9 już tak ziewa i marudzi ze musze lulac do snu.

sorry za znow przydługi post
My z usg mamy wpis do książeczki zdrowia z podpiętym zdjęciem

Wspolczuje że tyle czau kikuta macie






Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Odciagnelam 120 ml w jakieś pół godziny mniej więcej. Całkiem zgrabnie nie?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Ubieram się, jego i trzeba potuptac do apteki i biblioteki :d
Dobry wynik




Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
moj ma tak samo. czasem pospi do nast karmienia czasem 10 min.
Gorzej jest wieczorami

Dzis mamy 2 miesiace
Najlepszego




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Rozmraża się w lodowce lub temp. pokojowej. Nie wolno we wrzątku, kąpielach wodnych itp. Tak mi mówili w szpitalu.

Obiad zrób jakiś szybki, jest mnóstwo szybkich przepisów, a sprzątać nie musisz albo posprzątasz jak mąż wróci.


My po wizycie, wsio ok!
Poszłam na oddział, ale trafiłam na najbardziej znienawidzoną położną Także się nie nabyliśmy długo. Zostawiłam tylko ciuchy i chusteczki nawilżane i tyle. Jakbym nie miała tej siatki, to by chyba w ogóle nie było o czym gadać

Padam na twarz, chyba oleję obiad i sprzątanie i się przespię..
Si że po wizycie ok




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ja rozmrażalam na wierzchu ale samo stało i się rozmrażało. Hafija pisze. że nie można rozmnażać w ciepłej wodzie, z kolei w takiej książce którą mam piszą że można... także bądź człowieku mądry...
Mnie się wydaje że Hafija pisała że można rozmrozic w ciepłej wodzie jeśli trzeba na szybko... Najlepiej oczywiście powoli ale czasem jest niespodziewana sytuacja




Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jak ubrac małego na szczepienie?Gdzie klują?
Wszystko jedno bo i tak trzeba dziecko rozebrać do ważenia
U nas kluli w udka

Co do ściągania mleka to ja między karmieniami i wieczorem jak już Mały spał sciagalam

Ale bym zjadła szarlotke

Byliśmy na spacerze, chyba przesadziłam z długością trasy bo jestem padnieta i kolana mnie bolą. No ale skoro pogoda się poprawiła to trzeba było skorzystać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:34   #884
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja jednak doceniam że w nocy na śpiocha mogę wyciągnąć cycka i zatkac go i że wszędzie gdzie pójdę mam mleko gotowe. Mega to jest wygodne.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:36   #885
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ewula kurcze to faktycznie masz ciężkie nocki jak tyle karmien szkoda ze Mlody sie tak meczy

Baby czemu nie spalyscie w ogole? W dzien nadrobcie!

Malla Mi krew w smarkacj moze swiadczyc o suchosci śluzówki, dawaj mu sol fizjologiczna

Lune za 2 mce

Dotka super ze wszystko okej

U nas sie w południe taka wiosna zrobila ze od razu wyskoczylismy na spacer doładować witaminę D

Zaraz lece do pediatry dobrze ze TZ ogarnal obiad.
Dziewczyny mleko ktore stalo dobe w lodowce mozna Malemu podac czy juz niezbyt? W jakiej temperaturze powimo byc?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:36   #886
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja jednak doceniam że w nocy na śpiocha mogę wyciągnąć cycka i zatkac go i że wszędzie gdzie pójdę mam mleko gotowe. Mega to jest wygodne.
Ja też jestem zdecydowanie zbyt leniwa żeby szykować mm już przygotowywanie butelek do karmienia moim mlekiem mnie przerosło prawie, dodatkowa robota
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:37   #887
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dzieki Kasia,czyli dlugi bodziak i spodenki moga byc?
JasNe ze tak . Weź pieluche najlepiej flanelowa żeby go na wadze położyć i przewijaku

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dzieki Kasia,czyli dlugi bodziak i spodenki moga byc?
Aaa smoczek i szumis u mnie się przydał

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:39   #888
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ewula kurcze to faktycznie masz ciężkie nocki jak tyle karmien szkoda ze Mlody sie tak meczy

Baby czemu nie spalyscie w ogole? W dzien nadrobcie!

Malla Mi krew w smarkacj moze swiadczyc o suchosci śluzówki, dawaj mu sol fizjologiczna

Lune za 2 mce

Dotka super ze wszystko okej

U nas sie w południe taka wiosna zrobila ze od razu wyskoczylismy na spacer doładować witaminę D

Zaraz lece do pediatry dobrze ze TZ ogarnal obiad.
Dziewczyny mleko ktore stalo dobe w lodowce mozna Malemu podac czy juz niezbyt? W jakiej temperaturze powimo byc?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Można do 3 dni w lodówce trzymać (temperatura bodajże 4 stopnie)
Ja spokojnie na drugi dzień dawałam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:39   #889
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja to dodatkowo boje się ze ssak później będzie miał mało bo to dziecko strasznie zawsze nienapite.
Wogole idę w sobotę do fryzjera i chyba będzie cięcie....

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------


Odchowiesz i będziesz mieć z glowy^^
Ja sie tak wybieram do fryzjera i nie moge sie tam doturlac. Marzy mi sie sciecie wlosow.




Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jak ubrac małego na szczepienie?Gdzie klują?
My mielismy 3 szczepionki. 2 w udo 1 w ramie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 13:40   #890
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kurcze,wszystko mam ale szumis super pomysl...Mam stresa trochę
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:40   #891
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja jednak doceniam że w nocy na śpiocha mogę wyciągnąć cycka i zatkac go i że wszędzie gdzie pójdę mam mleko gotowe. Mega to jest wygodne.
Zgadza się tylko mój nie zje i nie odejdzie grzecznie po max pół godziny od bufetu...to kończy się zawsze wrzaskiem bo chce leżeć z cyckiem w paszczy
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:44   #892
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jutro będę dzwonić do doradcy co z nim robić bo wykańcza mnie to a nie chce go odkładać i słychać wrzasku

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Kurcze,wszystko mam ale szumis super pomysl...Mam stresa trochę
A jaka szczepionkę bierzesz? Bo w sumie jest różnica miedzy kłóciem skojarzonych a refundowanych

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja sie tak wybieram do fryzjera i nie moge sie tam doturlac. Marzy mi sie sciecie wlosow.






My mielismy 3 szczepionki. 2 w udo 1 w ramie.
Ja na "boba" bym się znów obciela i od spodu wygolone boki...2 lata zapuszczania trochę szkoda a z drugiej strony zawsze można doczepic:p
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:52   #893
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Jutro będę dzwonić do doradcy co z nim robić bo wykańcza mnie to a nie chce go odkładać i słychać wrzasku

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------


A jaka szczepionkę bierzesz? Bo w sumie jest różnica miedzy kłóciem skojarzonych a refundowanych

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


Ja na "boba" bym się znów obciela i od spodu wygolone boki...2 lata zapuszczania trochę szkoda a z drugiej strony zawsze można doczepic:p
Kasia ja zapuszczam od 2 LO, mam dlugosc za stanik, ale tak mi karmienie zniszczylo wlosy, ze to nie ma sensu.

Chce obciac tak za ucho, ale jakas taka fryzurka zeby latwo sie ukladala. Nie wiem gdzie w tej mojej pipidowce znajde dobrego fryzjera. Czekam na pieniadze z zusu i ide szalec. Moze blondzik sobie strzele...
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:52   #894
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kasia u mnie identycznie laskawca zasnal i na biegu pranie podlogi (wczoraj myte), zmiana poscieli i obiad :P

Kogiel no to na tym samym wozku jedziemy tylko moj je normalnie.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:53   #895
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kasia ja zapuszczam od 2 LO, mam dlugosc za stanik, ale tak mi karmienie zniszczylo wlosy, ze to nie ma sensu.

Chce obciac tak za ucho, ale jakas taka fryzurka zeby latwo sie ukladala. Nie wiem gdzie w tej mojej pipidowce znajde dobrego fryzjera. Czekam na pieniadze z zusu i ide szalec. Moze blondzik sobie strzele...
Ja jak rozpuszcze to najdłuższe są 10 cm nad tyłkiem...tak mi szybko rosną

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:58   #896
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja jak rozpuszcze to najdłuższe są 10 cm nad tyłkiem...tak mi szybko rosną

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Ja co chwile podcinam, bo mi sie koncowki rozdwajaja. Odkad przestalam nakladac tony odzywek, to mocno sie pogorszyly :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:59   #897
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Kasia u mnie identycznie laskawca zasnal i na biegu pranie podlogi (wczoraj myte), zmiana poscieli i obiad
Kogiel no to na tym samym wozku jedziemy tylko moj je normalnie.

Wyslane z Lumia920.
I powiedz mi kto to nabrudzi ja przesiedze 3/4 dnia na kanapie mój wraca ok 17...chyba młody w nocy wstaje i buszuje
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:59   #898
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja nawet się nie umiem zebrać żeby grzywke pójść obciąć i już nic nie widzę przez te włosy a na farbowanie i obciecie całych włosów też by się przydało, ale to pewnie dopiero przed chrzcinami pójdę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:00   #899
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
lune ja mam moją na kolanach Nie chce mi inaczej zasypiać w ogóle dzisiaj ani na minutkę.
ewula powodzenia
Moj tez tak lubi choc dzis preferuje na rekach non stop, nie poznaje wlasnego dziecka
Na spacerze oczywiscie jak od tych kilku dni nie spał tylko sie wiercił.
Teraz udaje ze spi na mnie, wlaczyłam suszarke.
Nic dzis nie zrobiłam w domu syf, obiadu nie ma za godz maz bedzie
Moze to faktycznie skok
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:03   #900
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja co chwile podcinam, bo mi sie koncowki rozdwajaja. Odkad przestalam nakladac tony odzywek, to mocno sie pogorszyly :-(
Ja zawsze bez odżywek jechalam. Po porodzie daje odżywki jedwabie...ehh spróbuję jeszcze jakiegoś domowego sposobu jakieś jajka czy coś kiedyś teściowa robiła takie mikstury

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja nawet się nie umiem zebrać żeby grzywke pójść obciąć i już nic nie widzę przez te włosy a na farbowanie i obciecie całych włosów też by się przydało, ale to pewnie dopiero przed chrzcinami pójdę
Ja 2 tygodnie temu farbowalam bo moje blond odrosty są przerażające...nie muszę wspomninac ze tylko z góry są piękne bo nie zdążyłam całej gestwiny w środku ogarnąć bo książę się niecierpliwil.
Wpadaj do mnie obetne Ci fryzjerskie studium tez skończyłam(taki chwilowy kaprys)
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.