taniec...i co o tym myślicie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-06, 12:29   #1
paulina145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Cool

taniec...i co o tym myślicie ?


Hej! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zapisaniem do szkoly tańca towarzyskiego. Wpadłam na ten pomysł oglądając taniec z gwiazdami . Moim problemem są grube łydki. Jestem niska ( coś około 160 cm wzrostu), średnio dobra z wf. Chciałabym się dowiedzieć czy taniec będzie dobry rozwiązaniem na moje grube łydki i moją słabą kondycją . A i jeszcze jedno: trzeba się do tych tańców przygotowywać (ćwiczenia, rozciąganie itd.)?? Buziak dla wszystkich dzieffcynek
paulina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:13   #2
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: taniec...i co o tym myślicie ?

Witam ja tańczę już 3 rok. Też za wysoka nie jestem bo mam 164 cm i znam wiele dziewczyn które są niske a świetnie tańczą. Taniec rzeźbi świetnie całą sylwetkę, jak na początek nie musisz być dobrze rozciągnięta ani nie musisz mieć świetnej kondycji do piero później jak się tanczy już turniejowo to trzeba się namęczyć. Polecam taniec bo jest to świetna zabawa a zarazem ciężka praca. No i jeszcze jedno jak idziesz na kurs albo do klubu dobrze by było gdybyś miałą już partnera, bo naprawdę ciężko z facetami którzy chcą tańczyć.
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:41   #3
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: taniec...i co o tym myślicie ?

Zgadzam się z poprzedniczką
taniec nie tylko świetnie wpływa na naszą sylwetkę, ale także na samopoczucie w końcu nie są to ciągłe te same ćwiczenia jak np. brzuszki
zawsze jest w tym coś nowego. A nie ma to jak później pójść na jakąś imprezę/dyskotekę i pokazać co się potrafi Polecam
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 10:00   #4
rybaczka
Przyczajenie
 
Avatar rybaczka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: taniec...i co o tym myślicie ?

pisz jak Ci idzie, bo ja też myslę o zapisaniu się na naukę tańca i jestem ciekawa jak to wygląda
rybaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:59   #5
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: taniec...i co o tym myślicie ?

Ja też tańczę:PP naprawde taniec ulatwia utrzymanie swietnej sylwetki i kondycji:PP od 3 lat nowoczesny a teraz zapisuje sie rowniez na towarzyski:PP
__________________

ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 16:27   #6
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Dot.: taniec...i co o tym myślicie ?

taniec to chyba najlepsze co moglaś wybrać!!! zgadzam się z poprzedniczkami, że znakomicie rzeźbi sylwetke, ale też roźciąga, i polepsza kondycje!! to idealne rozwiązanie!! sama tancze.... początki były ciężkie... niepowiem, ale jakie efekty!!! rozciągnelam się, i zdobylam dobrą kondycję ... na początku nic nie trzeba... oczywiście oprocz porcji dobrego humoru i myśli że pomoże Ci to na Twoje problemy. Buźka

a tak na marginesie, jaki taniec chcesz tanczyć??
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:36   #7
atusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ruda slaska
Wiadomości: 50
GG do atusia
Dot.: taniec...i co o tym myślicie ?

ja tancze juz 5lat i niejestem za wysoka ale z partnerem postanowilismy isc zawsze jest rozwiazanie np szpilka moj partner jest troche wyzszy ale jak mam szpilke to jestemy rowni nieprzejmuj sie wzrostem ja na w-f wogole nie cwicze bo nielubie sie pocic na w-f a z tanca jestem swietna takze to niema nic wposlnego
atusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.