Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 19:10   #1861
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_nge_l Pokaż wiadomość
Jutro mam zabieg powiedzcie mi czy muszę się jakoś do tego specjalnie przygotować?Słyszałam, że przed zabiegiem nie można korzystać z solarium i zażywać witaminy C. Jaki balsam do ust z filtrem najlepiej używać po zabiegu?Boję się troszkę tego bólu ale dam radę - czego się nie robi dla urody.
u kogo robisz i ile placisz?
ja sie nie przygotowywałam, kupilam krm z filtrem 50 z pharmaceris i tyle
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:37   #1862
a_nge_l
Raczkowanie
 
Avatar a_nge_l
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 39
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Robię u dr Szwarc w Medi Clinique w Szczecinie, nie wiem właśnie jakie koszta coś kolo 1000 zł znajoma mówiła i polecała tą doktor. Jutro jak już wszystko będę wiedziała to napiszę. Zdecydowałam się na cała 1 ampułkę tylko na górną wargę-zobaczymy jak to wyjdzie.

Star90 i jak ten filterek?Zadowolona jesteś? Chodzi mi o to żeby ten kwas tak szybko pod wpływem promieni słonecznych się nie wchłaniał. Gdzie można go dostać?
a_nge_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:03   #1863
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja używam zwykłej pomadki nivea, zbyt dużo promieni slonecznych i tak nie ma hehe, no i piję dużo wody. Ale jak wstrzykiwalam pierwszy raz dr mi tłumaczyla ze nie powinno się wstrzykiwac tylko w jedną i robi to w ostatecnzosci jak sie klientka upsze, bo mimo wszystko po wstrzyknieciu usta troszke inaczej wygladaja - są takie gładkie, bez fałdek, super nawilzone itd wiec jedna warga będzie wyglądac tak jak wyzej opisalalam a druga bedzie miec normalną powierzchnie- z lekkimi kreseczkam, nie bedzie tak napieta itd

ps. jedno trzeba przyznac - zawsze mialam problem z popękanymi, wrecz poranionymi ustami w zime a po kwasie calą zime miałam spokoj )

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

a co do tej czerwni wargowej to ja nawet teraz mam taki nie wyrazny ten kontur ust :/, myslalam o obrysowaniu makijazem permanentnym ale oglądałam zdjecia i mi się to nie podoba
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:11   #1864
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_nge_l Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was powiększała sobie usta u dr Szwarc w Szczecinie?
Co myślicie o wstrzyknięciu całej ampułki w górną wargę?dokładnie w czerwień wargową?!Nie jest to za dużo na pierwszy raz?
Cytat:
Napisane przez a_nge_l Pokaż wiadomość
Robię u dr Szwarc w Medi Clinique w Szczecinie, nie wiem właśnie jakie koszta coś kolo 1000 zł znajoma mówiła i polecała tą doktor. Jutro jak już wszystko będę wiedziała to napiszę. Zdecydowałam się na cała 1 ampułkę tylko na górną wargę-zobaczymy jak to wyjdzie.

Star90 i jak ten filterek?Zadowolona jesteś? Chodzi mi o to żeby ten kwas tak szybko pod wpływem promieni słonecznych się nie wchłaniał. Gdzie można go dostać?
ja robilam u niej kilka lat temu i bylam bardzo zadowolona
fotki sa nawet w tym watku



Star gdzie dostrzykiwalas usta, czym i za ile?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:20   #1865
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Esteticon,800 zł, Stylage M

Jukoo no bardzo mnie meczy to ,że mam takie niewyraźne kontury ust ale i tak wygladają o niebo lepiej jak sa powiekszone. Makijaz perm. ust średnio wygląda niestety
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2011-08-10 o 14:22
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 17:20   #1866
Lenkii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny To mój pierwszy wpis w tym wątku, ale chciałabym zaczerpnąć od Was rady. A więc postanowiłam powiększyć usta i chcę to zrobić w ciągu najbliższych 2-3 tygodni. Jestem z Warszawy i koleżanka poleciła mi Panią dr. Koziarską. Wiem, że ona pracuje w Złotych Tarasach, ale ja bym się z nią prywatnie umówiła. Szukałam na forum jakichś opinii o niej, ale nic nie mogłam znaleźć. Czy może Wy mogłybyście mi coś o niej powiedzieć? Albo polecić kogoś naprawdę dobrego, kto zrobi bardzo ładne usta w Warszawie?
Lenkii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:49   #1867
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja robiłam w wawie u Krzysztofa Mirackiego i wyszlo naturalnie
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 19:55   #1868
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość


Collistar supergloss volume immediato jest super chociaz teraz juz nie musze uzywac powiekszajacych



bylo male wybrzuszenie ale juz sie unormowalo tak mi sie przynajmniej wydaje zamieszczam dla porównania bez blyszczyka zrobione przed chwila

Wczoraj pierwszy raz pomalowalam sobie usta soczysta czerwienia efekt był boski nigdy wczesnij bym sie nie odwazyla na taki kolor ale teraz mozna wszytko chyba nawet mam resztki szminki na gornej wardze na zdjeciu

Większość znajomych zauważyła i byly pytania 'robilas usta'? wiec efekt jest widoczny ale jakos mi to nie przeszkadza
jak usteczka?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 06:44   #1869
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
jak usteczka?
chyba delikatniutko zmalały chociaż moja znajoma mówi ze mi sie wydaje i są ogromne jutro ide na kontrolę zobaczymy co powie pani dr
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:44   #1870
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
chyba delikatniutko zmalały chociaż moja znajoma mówi ze mi sie wydaje i są ogromne jutro ide na kontrolę zobaczymy co powie pani dr
zawsze chociaz troche maleją to normalne
pokaż nam jakies zjdatko jak się ułożą,najlepiej na tle całej buźki możesz wkleićw swój album na profilu ,żeby tu wszystkim nie pokazywać
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:14   #1871
a_nge_l
Raczkowanie
 
Avatar a_nge_l
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 39
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Jestem już po, wczoraj miałam zabieg, Pani dr wstrzyknęła mi 0,8 a reszte czyli 0,3 za dwa tygodnie podczas kontroli. Miałam robione Juvaderm w opakowaniu są 2 strzykawki po 0,55, dr otworzyła dwie na moje życzenie bo chciałam mieć od razu wstrzyknięte wszystko w górną wargę, niestety po dawce 0,8 moja warga juz nie miala miejsca zeby zmieścić kolejne 0,3!Dr zaproponowała mi, że reszte przechowa w lodówce i w ciągu 2ch tygodni powinnam wykorzystac preparat. Jak myślicie jest to bezpieczne?!Nic z takim preparatem, kóry został juz otwarty nic sie nie stanie?!

Z efaktów jestem zadowolona, wiadomo dzisiaj pierwszy dzien to opuchlizna jeszcze jest i to nawet spora, strasznie szybko zaczęły mi ustka puchnąć aż dr sie przestraszyła i powiedziala "Jutro usta Pani będą az do nosa sięgać" naszczescie tak nie jest. Ale mam takie dziwne uczucie ciało obce w koncu ale jakos mi niewygodnie chyba musze sie przyzwyczić. Są takie podwinięte w górę jak u "kaczora" haha dobrze ze mój TŻ zagranica Zdjęcia wrzuce wieczorkiem.
a_nge_l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 11:25   #1872
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja tez mialam podane 0,8 ml a 0,2 ml zostalo w lodowce wiec spokojnie i po 2 tyg dostrzyknełam

Co do ciała obcego to kwas hiarulonowy zmięknie, nie bedzie taki twardy, za 2-3 tygodnie jak bedziesz dotykac to on nawet nie bedzie wyczuwalny.

Mi osobiscie podobało się jak były takie twarde no ale cóż nie można mieć wszystkiego

mi cały czas mało no ale niestety moje fundusze są teraz na poziomie zerowym w koncu wydałam już 1600 zl na usta w ciagu miesiaca :/
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:41   #1873
a_nge_l
Raczkowanie
 
Avatar a_nge_l
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 39
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A to super, nie muszę się martwić.
Czuje, że już powoli schodzi mi opuchlizna!Ale i tak jestem mega zadowolona-warto było, jeszcze za 2tyg kolejne 0,3 wstrzyknę i myślę, że bedzie GI
Zastanawiam się czy na drugi dzień mogę już błyszczyk i pomadkę używać?
Nie ukrywam, że mam lekkiego siniaczka i chcę go zamaskować, ale za to ani jednej grudki, których czytałam tutaj w tym wątku.
U mnie każdy widzi, że powiększałam usta!Gdzie nie pójdę to każdy "usta robiłaś" ? także efekt jest!
a_nge_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:53   #1874
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

zdjęcia prosimy !
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:20   #1875
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_nge_l Pokaż wiadomość
A to super, nie muszę się martwić.
Czuje, że już powoli schodzi mi opuchlizna!Ale i tak jestem mega zadowolona-warto było, jeszcze za 2tyg kolejne 0,3 wstrzyknę i myślę, że bedzie GI
Zastanawiam się czy na drugi dzień mogę już błyszczyk i pomadkę używać?
Nie ukrywam, że mam lekkiego siniaczka i chcę go zamaskować, ale za to ani jednej grudki, których czytałam tutaj w tym wątku.
U mnie każdy widzi, że powiększałam usta!Gdzie nie pójdę to każdy "usta robiłaś" ? także efekt jest!
Ja miałam to samo wszyscy zauważyli a to znaczy że efekt jest mega widoczny i co najważniejsze sa takie same jak po zabiegu nie zmalały moze dlatego ze robilam kaniula i nie bylo żadnych siniaczków krwiaczkow

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
zawsze chociaz troche maleją to normalne
pokaż nam jakies zjdatko jak się ułożą,najlepiej na tle całej buźki możesz wkleićw swój album na profilu ,żeby tu wszystkim nie pokazywać
moge ci wyslac kochana na priv

Zamieszczam zdjęcie tydzień po. Są bez błyszczyka wiec moge się wydawac mniejsze ale nic nie zmalały

Pierwsze zdjecie przed drugie tydzien po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (9,1 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tydzien po.jpg (9,1 KB, 357 załadowań)
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:15   #1876
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo wszyscy zauważyli a to znaczy że efekt jest mega widoczny i co najważniejsze sa takie same jak po zabiegu nie zmalały moze dlatego ze robilam kaniula i nie bylo żadnych siniaczków krwiaczkow



moge ci wyslac kochana na priv

Zamieszczam zdjęcie tydzień po. Są bez błyszczyka wiec moge się wydawac mniejsze ale nic nie zmalały

Pierwsze zdjecie przed drugie tydzien po
piękne! ale jak już mówiłam przed zabiegiem swoje miałaś naprawdę duże !
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:26   #1877
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo wszyscy zauważyli a to znaczy że efekt jest mega widoczny i co najważniejsze sa takie same jak po zabiegu nie zmalały moze dlatego ze robilam kaniula i nie bylo żadnych siniaczków krwiaczkow



moge ci wyslac kochana na priv

Zamieszczam zdjęcie tydzień po. Są bez błyszczyka wiec moge się wydawac mniejsze ale nic nie zmalały

Pierwsze zdjecie przed drugie tydzien po

suuuper masz te usta - naprawde, super krztałt
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 19:19   #1878
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dziękuje dziewczynki
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 01:17   #1879
Lenkii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Wild Girl, a kto Ci takie piękne usta zrobił?
Lenkii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 09:48   #1880
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Wild Girl: Absolutnie fenomenalny kształt! Mój ideał ust - uwielbiam kiedy usta są prawie na wysokość tak duże jak na szerokość. Zachwycające! Wyczuwasz jakieś grudki lub nagromadzenia preparatu pod skórą?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 14:35   #1881
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Wild Girl: Absolutnie fenomenalny kształt! Mój ideał ust - uwielbiam kiedy usta są prawie na wysokość tak duże jak na szerokość. Zachwycające! Wyczuwasz jakieś grudki lub nagromadzenia preparatu pod skórą?
Dziekuje Nie ma żadnych grudek byłam na kontroli u pani Joasi i mi jeszcze usteczka rozmasowała są idealne i co najważniejsze nic nie zmalały myślę ze to dziki temu ze miałam robione kaniulą nie igła nie było zadnych siniaczków ani opuchlizny można bylo od razu wyjść do ludzi także polecam dziewczynki tą metodę

A usteczka robiłam właśnie u pani Joasi w MEDestetis w Krakowie pisałam juz wczesniej polecam zdecydowanie
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 15:26   #1882
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A ja podsyłam ostateczny winik swoich poczynań - 2ml Teosyal, ok. tygodnia po ostatnim zabiegu. Opuchlizna ustąpiła a siniaki (których było bardzo dużo) zeszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta_przedipo.jpg (106,0 KB, 629 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2011-08-15 o 17:57
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 15:57   #1883
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
A ja podsyłam ostateczny winik swoich poczynań - 2ml Teosyal, ok. tygodnia po ostatnim zabiegu. Opuchlizna ustąpiła a siniaki (których było bardzo dużo) ustąpiły
Ty już wiesz co myślę o Twoich usteczkach

ja myślę,że dostrzyknę sobie przed sylwestrem akurat minie te pare miesięcy i będę mogła pomyśleć o innym preparacie

Pokazuję moje , obrysowane i wypełnione kredką do ust i przejechane delikatnie blyszyczkiem
Nie wiem czemu na jednych zdjęciach górna warga wychodzi wieksza a na innych dolna mogłyby się zdecydować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20110816_4.jpg (15,2 KB, 395 załadowań)
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:18
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 20:26   #1884
a_nge_l
Raczkowanie
 
Avatar a_nge_l
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 39
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A oto moje usteczka...jutro mija dokładnie tydzień!Jestem bardzo zadowolona, za tydzień kolejne ostrzykiwanie - kobietą wiecznie mało!

Zdjątka ustek przed bez błyszczyka, przed z błyszczykiem i dzień po zabiegu jutro wstawię kolejne tydzień po oczywiście opuchlizna zeszła!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.jpg (9,1 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie (2).jpg (7,8 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie (3).jpg (10,9 KB, 235 załadowań)
a_nge_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:44   #1885
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_nge_l Pokaż wiadomość
A oto moje usteczka...jutro mija dokładnie tydzień!Jestem bardzo zadowolona, za tydzień kolejne ostrzykiwanie - kobietą wiecznie mało!

Zdjątka ustek przed bez błyszczyka, przed z błyszczykiem i dzień po zabiegu jutro wstawię kolejne tydzień po oczywiście opuchlizna zeszła!
o ja ale ogromne ! gdyby byly takie bez opuchlizny to bym już nie powiekszała

Mówiłas cos ,że dr szwarc ostrzykuje Stylage ?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:55   #1886
a_nge_l
Raczkowanie
 
Avatar a_nge_l
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 39
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Nie no wiadomo opuchlizna już mi zeszła, nie są już takie mega dlatego musze troszke dostrzyknąć żeby taki właśnie efekt uzyskać.

Tak dr Szwarc wykonuje też zabiegi preparatem StylAge tylko chyba wcześniej trzeba zamówić bo jest droższy z tego co wspominała. A co decydujesz sie na dodanie ml?!

Dzisiaj wieczorkeim prześle zdjęcia ustek tydzień po zabiegu.
a_nge_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:36   #1887
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_nge_l Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo opuchlizna już mi zeszła, nie są już takie mega dlatego musze troszke dostrzyknąć żeby taki właśnie efekt uzyskać.

Tak dr Szwarc wykonuje też zabiegi preparatem StylAge tylko chyba wcześniej trzeba zamówić bo jest droższy z tego co wspominała. A co decydujesz sie na dodanie ml?!

Dzisiaj wieczorkeim prześle zdjęcia ustek tydzień po zabiegu.
Tak ale dopiero gdzies w grudniu no nie wiem wlasnie o co chodzi u jednych dr Stylage jest w miare tani 700-900 zł za 0,8 ml a u innych juz naprawde drogi powyzej 1000 zł . ale chyba jakbym miała wstrzyknac Stylage to bym poszla do tej dr co teraz bo ceny ma bardzo fajne no i nie oszpeciła mnie ale ostrzykuje tylko Stylage,Juvederm (0,55ml ) i Princess
A myślę intensywnie nad Restylane ale za to nie ma go w pojemności 0,8 ml a mnie chyba taka ilosc bedzie interesowała bo już 1 ml to bedzie za dużo
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 19:11   #1888
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

a tam za dużo, 0.2ml to tyle co nic, zobaczysz że efekt tak szybko minie że w grudniu 1ml będzie Ci mało myślę że te "efekty utrzymujące się 8-12 miesięcy" to optymistyczna wersja, przy czym cos czuje ze po 8msc nic nie będzie już widać. ja myślę o dostrzykiwaniu w listopadzie
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 19:27   #1889
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
a tam za dużo, 0.2ml to tyle co nic, zobaczysz że efekt tak szybko minie że w grudniu 1ml będzie Ci mało myślę że te "efekty utrzymujące się 8-12 miesięcy" to optymistyczna wersja, przy czym cos czuje ze po 8msc nic nie będzie już widać. ja myślę o dostrzykiwaniu w listopadzie
No może zobaczę jak z kasą będe stać ale w grudniu zrobię na pewno tylko nie wiem jaką ilość i czym ale to jeszcze troche czasu
w sumie lepiej kupić więcej niż żalować ,że sie wzieło małą ampułkę bo wiadomo ampułka 1 ml kosztuje mniej niż 2 x po 0,5 ml osobno
Tylko myślę,czy dr nie zmienić, ma dobre ceny naprawdę ale coś tak nie do końca mi podchodzi..

Dziewczyny któraś z was robiła podniesienie brwi /korektę opadajacej powieki botoksem ?
Myślałam,że to tylko operacja plastyczna a teraz patrzę na różne oferty medycyny estetycznej i sporo lekarzy ma ten zabieg w ofercie botoksem ,pod skarpel w życiu bym nie dała moich oczu
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2011-08-18 o 13:49
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 20:13   #1890
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No może zobaczę jak z kasą będe stać ale w grudniu zrobię na pewno tylko nie wiem jaką ilość i czym ale to jeszcze troche czasu
w sumie lepiej kupić więcej niż żalować ,że sie wzieło małą ampułkę bo wiadomo ampułka 1 ml kosztuje mniej niż 2 x po 0,5 ml osobno
Tylko myślę,czy dr nie zmienić, ma dobre ceny naprawdę ale coś tak nie do końca mi podchodzi..

Dziewczyny któraś z was robiła podniesienie brwi /korektę opadajacej powieki botoksem ?
Myślałam,że to tylko operacja plastyczna a teraz patrzę na różne oferty medycyny estetycznej i sporo lekarzy ma ten zabieg w ofercie botoksem ,pod skarpel w życiu bym nie dała moich oczu

ooo korekcja opadajacej powieki - cos dla mnie Chetnie poczytam jakies info na ten temat.
Star wyslij mi namiary do Twojej Dr tej kołomnie, jakas strone ma ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.