Emigrantki KELNERKI ! pomozcie, doradzcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 17:34   #1
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695

Emigrantki KELNERKI ! pomozcie, doradzcie !


Od pewnego czasu szukam nowej pracy, przegladam przerozne oferty, zazwyczaj na admina albo clerka, i tak ostatnio wpadlam na sporo ogloszen na kelnerki i zastanawiam sie jak wyglada taka praca.


Czy jest ciezka, czy duzo godzin trzeba wypracowac, jak to jest z holidayami itp itd.

Jak mozecie piszcie wszystko co wiecie

Zgory baaardzo dziekuje
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:41   #2
Agia_26
Przyczajenie
 
Avatar Agia_26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Emigrantki KELNERKI ! pomozcie, doradzcie !

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu szukam nowej pracy, przegladam przerozne oferty, zazwyczaj na admina albo clerka, i tak ostatnio wpadlam na sporo ogloszen na kelnerki i zastanawiam sie jak wyglada taka praca.


Czy jest ciezka, czy duzo godzin trzeba wypracowac, jak to jest z holidayami itp itd.

Jak mozecie piszcie wszystko co wiecie

Zgory baaardzo dziekuje
Hej.
Ja pracuję jako kelnerka w restauracji hotelowej. Mogę Ci co nieco powiedzieć, ale uważam, że to i tak nic nie da, bo wszystko i tak będzie zależało od zakładu i pracodawcy na jakiego trafisz.

Praca ogólnie nie jest zła, pracuję 5 dni w tygodniu po 8 godzin i żadnych nadgodzin. Minusem jest, ze musze pracować na zmiany, a także, gdy mi trafi tak w grafiku, we wszystkie święta, bo jak wiadomo hotele wtedy pracują. No ale za pracę w Bank holiday mogę sobie odebrać jakiś dodatkowy dzień wolny.
Pytasz o holiday, a więc przysługuje mi w roku 20 dni, więc moge go wykorzystać właściwie kiedy chcę, za zgodą menagera oczywiście.
Cięzko też jest tylko czasami, głównie podczas serwisu, który na każdej zmianie trwa około 3 godziny, a reszta czasu to sprzątanie po nim i nuuuuda Czasami tej nudy to aż za dużo, bo czas wtedy wolno płynie.
No i to tak z grubsza by było na tyle. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj.
Agia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.