wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 08:21   #1
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Unhappy

wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/


Witam Was wszystkich!!!
Od najmłodszych lat mam problem ze swoimi piersiami sa poprostu dla mnie za duże, każdy mi powtarza żebym się nie martwiła bo inne kobiety mi zazdroszczą, ale ja nie chcę by mi zazdrościły ja chcę mieć ładne małe piersi, dlatego też pytam się Was czy jest to możliwe, czy ze względu na mój wiek ( mam 20 lat ) to dobry pomysł i oczywiście ile takie cudo może kosztować?? Z góry dziękuje baaardzo za wszelkie odpowiedzi.
Buziaczki
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 08:38   #2
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/

hmmmm bylo juz kilka takich watkow...moze sprobuj poszukac, ja tez poszukam cosik tu wkleje. Ze swojej strony moge powiedziec, ze ja tez wolalabym mic mniejszy biust, chociaz moj nie jest znow jakis bardzo duzy. to niby "tylko" C ale nie pasuje on do mnie, bo jestm szczupla, mam waskie biodra, chyde nogi..noi spory biust. Staram sie zmniejszac go optyczne. Zaraz znajde tez watki o tym. Noi najwazniejsze to dbac o niego, zeby byl duzy ale i jedrny. Noi moze wprowadzic jakies subtelne zmiany w diecie, zeby odrobine schudnac, byc moze zrzucisz akurat biust, niestety nie jest to regula, pozdrawiam cieplo
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 08:56   #3
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=biust poki co proponuje przejrzec np to, sama tez to robie wiem, ze nie jest to dokladnie to o co pytasz, ale temat chyba aktualny, przekonasz sie, ze nie jestes sama
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:00   #4
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=duzy+biust
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=duzy+biust
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=duzy+biust
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:03   #5
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Dot.: wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/

up
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:13   #6
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/

Co do ceny to na pewno jest to kilka tysiecy zl.
Ale najgorsze w operacjach jest niestety co innego. Ból.
Tez chcialam swego czasu zmniejszyc swoj biust. Mialam inna operacje plastyczna, i po tym jak to bolalo wole byc najwiekszym potwoerem ale drugi raz sie nie zdecyduje na nic.

Pozatym przy zmniejszaniu piersi jest tez duze ryzyko (chociaz nie takie jak przy powiekszaniu) ze moze cos byc nie tak.

Sa jednak kobitki z naprawde wielkimi piersiami, mam znajoma ktora zamawia dla siebie staniki, poniewaz w sklepie nie moze kupic dla siebie nawet najzwyklejszego biustonosza..

Jedyna moja rada - zastanow sie trzy razy zanim zdecydujesz polozyc sie na stole. Jak zdecydujesz ze jednak chcesz - to zastanow sie jeszcze raz

Pozdrawiam serdecznie.
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:48   #7
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: wszyscy powiększają a ja chcę zmniejszyć :/

Zbroziu!
Ja jeszcze rok temu absolutnie nie akceptowałam swoich piersi. Traktowałam je zupełnie jak obce ciała, a to dlatego, że ważyłam 50 kg, a miałam miseczkę E/F, więc nijak do mnie nie pasowały. Poza tym uwielbiam uprawiać sport, a pewnie wiesz że z dużymi piersiami to jest bardzo utrudnione lub nawet niemożliwe. Dopiero jakiś czas temu zaakceptowałam swój biust, pogodziłam się, że jest częscią mnie, a nawet polubiłam go Zakupiłam tez profesjonalny stanik sportowy, żeby móc bez przeszkód uprawiać sport. I tak z dnia na dzień zaakceptowałam siebie taką jaką jestem
Wiem, że może nie o to ci chodziło, może chciałaś konkretnej wypowiedzi na temat operacji. Jeszcze rok temu bardzo poważnie myślałam o operacji zmniejszenia biustu, ale teraz myślę w ten sposób: po co mam narażać swoje ciało na ból, na powikłania? Wiem, że trudno zaakceptować swoje ciało, ale może poczekaj z tym kilka miesięcy, rok, a może uda ci się polubić biust, tak jak udało się mi
Pozdrawiam
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.