pomniejszenie biustu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 13:39   #31
Agnirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 25
Question Dot.: pomniejszenie biustu

Panie doktorze,

urodziłam 2 dzieci i niestety na piersiach mam sporo rozstepów. Nie są już takie pełne. Chciałam je podnieść. Umówiłam się na konsultację. I przez tyle lat myśląc, że mój problem to obwisłe piersi okazało się nie.
Pan doktror powiedział, że nie mam obwisłych piersi. Zmierzył "palcami" (nie wiem jak to nazwać) i powiedział, że u mnie widać nawet ten jeden palec, a podobno u niektórych kobiet podkłada się 5 palców i jeszcze ich nie widać.
Problem polega na tym, że one są szerokie (18 cm), a zarazem "krótkie".
Cięzko coś z nimi zrobić. Pan doktor powiedział, że powiekszenie nie wchodzi w grę, bo zamiast miseczki D będę miała FF. Tyle co można zrobić to zmniejszyć (wytnie ok 1/3 gruczołu- miseczka B przechodząca w C), wytnie też nadmiar skóry i to poprawi ich wygląd. Nie będą "uciekały na boki". Niestety efekt ma być taki, że będą płaskie bardziej niż teraz.
Przestraszyłam się tego wszystkiego i nie wiem co mam dalej robić?
Pan doktor powiedział, że musi to przemyśleć jeszcze raz i wtedy powie więcej.
Może mi Pan coś doradzić?

Bardzo proszę
Agnirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 13:00   #32
zuzumo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: pomniejszenie biustu

Panie doktorze mysle o zabiegu podniesienia piersi i chcialabym wykonac go w szczcinie. czy moglby mi Pan polecic jakiegos szczecinskiego specjaliste? jezeli nie, to moze orientuje sie Pan gdzie moglabym zdobyc informacje na temat szczecinskich chirurgow plastykow? chcialabym tez wiedziec czy zabieg podniesienia piersi rowniez uniemozliwia karmienie piersia.
z gory dziekuje
zuzumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:43   #33
fioolkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: pomniejszenie biustu

agnirek mam nadzieję że tu ciągle jesteś. Broń Boże, nie rób sobie operacji, żeby piersi miały ładny kształt i nie uciekały na boki trzeba im sprawić odpowiedni stanik. nie ma czegoś takiego jak miseczka B przechodząca w C bo to są 2 cm różnicy. twój lekarz wydaje mi się niezbyt kompetentny. zajrzyj na lobby biuściastych http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 albo małobiuściastych http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580 i jeszcze tu http://stanikomania.pl/
fioolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 10:35   #34
Agnirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 25
Dot.: pomniejszenie biustu

Dziękuję za odpowiedź
Problem "uciekających" piersi na bok jest we mnie. Dla mnie nie wystarczy, że będą wyglądały ładnie w staniku. Chcę też by wyglądały dobrze bez stanika.
Byłam po raz drugi na wizycie i lekarz stwierdził, że najlepszą metodą będzie tylko wycięcie nadmiaru skóry (ok 2 cm) wokół otoczki. I to wszystko.
Miseczka nie zmieni swojego rozmiaru, a piersi się podniosą i nie będą uciekały.
Niestety nie będą wyglądały jak u 18- latki, więc muszę się liczyć z 50% zadowoleniem. Nie można ich "wywinąć". Są zbyt szerokie i krótkie. Będą płaskie.
Mogę podjąć się operacji tzw. kotwicy, ale nie chcę mieć takich dużych blizn.
Boję się....Operacja wstępnie ustalona na sierpnia- Gdańsk.
Agnirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:38   #35
goyam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: pomniejszenie biustu

Witam. Niebawem idę na zabieg pomniejszenia biustu czy któraś z was miała kontakt z dr Kubasikiem lub Bieleckim? Jeśli macie jakieś opinie,proszę o odpowiedż
goyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:44   #36
goyam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: pomniejszenie biustu

Hej,piszesz,że wybierasz się na poprawienie kształtu piersi. Ja co prawda idę na pomniejszenie,bo dla mnie to kolosalny(dosłownie) problem związany z deformacją kręgosłupa. Myślę jednak,że jeśli tobie chodzi tylko o podniesienie,wstrzymałaby m się chociażby ze względu na niekoniecznie dobry efekt i to,że nie wiadomo jak długo Twoje piersi będą miały ten nowy"lepszy" kształt.Pozdrawiam
goyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 16:19   #37
Agnirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 25
Dot.: pomniejszenie biustu

Hej

Już się zdecydowałam. Operacja 3 września. Metoda około otoczkowa.
Bardzo mało widoczna.
Trzymajcie kciuki !
Dam znać jak będzie już po.
PZDR
Agnirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 19:43   #38
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: pomniejszenie biustu

Cytat:
Napisane przez goyam Pokaż wiadomość
Witam. Niebawem idę na zabieg pomniejszenia biustu czy któraś z was miała kontakt z dr Kubasikiem lub Bieleckim? Jeśli macie jakieś opinie,proszę o odpowiedż

ja robilam piersi u Kubasika......polecam z czystym sumieniem!!!!!
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.