Nowy Gliss Kur - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 19:03   #1
asia123_m4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3

Nowy Gliss Kur


Witam
Czy używała któraś z drogich wizażanek nowego szamponu i odżywki Gliss Kur UltimateRepair? Będąc dzisiaj w Rossmanie dorwałam go, zachęcąna ładnymi opakowaniami specyfików i obiecanym cudownym działaniem. Zarówno szampon, jak i odżywka zawierają 3-krotną koncentrację kompleksu kreatyny... Dziś zaczę używać, opisze, jak wrażenia
Ps. Jest to linia do włosów bardzo zniszczonych i suchych.
asia123_m4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:37   #2
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Nowy Gliss Kur

Patrząc na skład gliss kur, pantene, dove...wszystkich marketingówek to nie przyniesie włosom nic dobrego A do regeneracji ma się nijak bo jestem pewna na 100% że kondycję włosa będzie zależała od silikonów, przez które włosy będą dobrze wyglądać, ale zdrowsze nie będą
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:12   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Nowy Gliss Kur

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Patrząc na skład gliss kur, pantene, dove...wszystkich marketingówek to nie przyniesie włosom nic dobrego A do regeneracji ma się nijak bo jestem pewna na 100% że kondycję włosa będzie zależała od silikonów, przez które włosy będą dobrze wyglądać, ale zdrowsze nie będą
a jednak nie prawda, bo NIE wszystkie marketingówki są słabe i nie przynoszą niczego dobrego włosom
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 06:13   #4
paprykowy cukierek
Raczkowanie
 
Avatar paprykowy cukierek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 50
Dot.: Nowy Gliss Kur

Nie wszystkie, ale te najbardziej popularne Miałam 23 serie szamponów i odżywek maretingkówek , a dobra firma dla mnie to jedynie nivea
__________________
Włosomaniaczka

31.05.2011 nie farbuję włosów wracam do naturalnych

21-22-23-24-25-26-27-28....40
paprykowy cukierek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:17   #5
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nowy Gliss Kur

Cytat:
Napisane przez paprykowy cukierek Pokaż wiadomość
Nie wszystkie, ale te najbardziej popularne Miałam 23 serie szamponów i odżywek maretingkówek , a dobra firma dla mnie to jedynie nivea
No i co z tego?
Fakt, że masz takie doświadczenia wcale nie znaczy, że u innych sprawy mają się podobnie
Nie należy uogólniać.
Osobiście niedawno sama przyglądałam się składom tych kosmetyków i mam wrażenie, że bardzo się poprawiły, szczególnie mgiełki. Interesujące są również nowości "magiczne serum".
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:04   #6
collagex
Raczkowanie
 
Avatar collagex
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
GG do collagex
Dot.: Nowy Gliss Kur

Ja ostatnio zakupiłam w Rossmannie taką malutką, czarną odżywkę z Gliss Kur do włosów bardzo zniszczonych. Na opakowaniu pisze, że trzeba trzymać 1 minutę, aczkolwiek każdy wie, że to taki pic na wodę. Trzymałam o wiele dłużej i szczerze mówiąc, nie potrafię stwierdzić czy włosy po niej stały się lepsze. Powiem tak; moje włosy nie są w tragicznym stanie i po zastosowaniu tej odżywki, były tak jak po każdej. Bardzo duży plus za to, że jest wydajna i ten zapach..
collagex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:33   #7
asia123_m4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Nowy Gliss Kur

Użyłam już tego szamponu i odżywki, więc mogę conieco o nich powiedzieć. Więc duży plus za konsystencje i zapach. Jest gęsty, nie spływa, zarówno szampon, jak i odżywka mają śliczny, aczkolwiek specyficzny zapach, jak to Gliss Kur. Czy działa? Jak wszystkie specyfiki z silikonami.. włosy są miękki, gładkie, błyszczące, co dla mnie najważniejsze nie są przylizane, jak po większości odżywczych szamponów. Przetłuszczają się dość szybko, będę musiała myć codziennie, ale trudno. Nic więcej powiedzieć nhie mogę, bo uzyłam dopiero raz, ale nie są to złe kosmetyki
asia123_m4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 11:37   #8
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowy Gliss Kur

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jednak nie prawda, bo NIE wszystkie marketingówki są słabe i nie przynoszą niczego dobrego włosom
dokładnie

teraz każda z tych marek właściwie ma po jeden rodzaj szamponu czy odżywek BEZ silikonów z różnymi dobrodziejstwami trzeba czytać składy , np. nowy szampon Fructisa, szampon Shaumy push-up czy pomarańczowy extra owoc, gliss kur do farbowanych z kryształkami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:47   #9
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Nowy Gliss Kur

oczywiscie ze nie wszystkie marketingowki zawieraja silikony np elseve z kolagenem nie ma silikonutak samo jest z garnierem avokado mozna sporo kosmetykow wymienic ktore sa dobre i bez silikonow...tylko tu panuje taka zasada ze jednym takie bezsilikonowe kosmetyki nic nie robia a innym robia cudaja osobiscie jeden silikon w skladzie uwazam nawet za potrzebny ale juz 3 to przesada

osobiscie tego czarnego gliss kura uwazam za ciezki kosmetykkeratyna plus silikony pq to juz za duzo

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez asia123_m4 Pokaż wiadomość
Użyłam już tego szamponu i odżywki, więc mogę conieco o nich powiedzieć. Więc duży plus za konsystencje i zapach. Jest gęsty, nie spływa, zarówno szampon, jak i odżywka mają śliczny, aczkolwiek specyficzny zapach, jak to Gliss Kur. Czy działa? Jak wszystkie specyfiki z silikonami.. włosy są miękki, gładkie, błyszczące, co dla mnie najważniejsze nie są przylizane, jak po większości odżywczych szamponów. Przetłuszczają się dość szybko, będę musiała myć codziennie, ale trudno. Nic więcej powiedzieć nhie mogę, bo uzyłam dopiero raz, ale nie są to złe kosmetyki
przetluszczaja sie bo bo nie zmywasz silikonow z wlosow tak jak trzeba uzywajac szamonu z silikonami plus taka sama odzywka = przetluszczanie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:16   #10
malenstwo93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Nowy Gliss Kur

do moich suchych i zniszczonych włosów(po farbowaniu, codziennym suszeniu i prostowaniu) to jest idealna odżywka... włosy super się rozczesują, są miękkie i zauważyłam dużo mniej rozdwojonych końcówek
malenstwo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 08:19   #11
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: Nowy Gliss Kur

okropny!!! jeszcze czegoś takiego na głowie nie miałam!! Wyszło mi po nim tyle łupieżu że coś okropnego! Jest mi wstyd bo szampon został na głowie mimo konkretnego płukania i obciążył włosy u nasady a na tym wszystkim mam pełno ziarem dosłownie przyklejonego łupieżu! dziś idę po jakiś nizoral czy coś i nigdy więcej tego okropnego szamponu! jestem tak wściekła że aż chyba napiszę gdzieś do producenta..!!
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 11:12   #12
Domi822
Raczkowanie
 
Avatar Domi822
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Nowy Gliss Kur

Kupiłam i już jestem po pierwszym użyciu.Tak jak na opakowaniu zaleca producent efekt przynosi stosowanie szamponu i odżywki z tej samej serii.Tak też zrobiłam.Po umyciu szamponem który dla mnie jest taki jak powinien byc czyli nie spływa mi z włosów,dobrze się pieni, ma miły zapach zastosowałam odżywkę którą trzeba spłukać.Włosy już przy płukaniu były takie inne wiotkie,miękkie i gładkie.Dawno takich włosów nie miałam.Farbuję je regularnie średnio co półtora miesiąca na blond więc z pewnością jest w tej serii coś co mi pomogło je ujarzmić.Włosy moje przed użyciem były sztywne,nie układały się w ząb i na dodatek ciężko było je rozczesać (mam włosy do połowy pleców) po zastosowaniu serii są gładkie,miękkie i z łatwością je rozczesuje.Ogólnie polecam!
Domi822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:55   #13
Nellciaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ełk
Wiadomości: 18
Dot.: Nowy Gliss Kur

Ja właśnie wróciłam z Rossmana z zakupioną odżywką, która teraz jest przeceniona na 10,99, o ile się nie mylę
Słyszałam o niej wiele dobrych opini... ale wiadomo, każda z Nas ma inną strukturę włosa i z pewnością na każdą z Nas może działać inaczej No ale cóż.. moje włosy są w stanie opłakanym - zniszczone ondulacją i farbowaniem na blond, więc szukam ratunku
__________________
Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
-Paulo Coelho

Ehhh te moje cienkie włosy
Nellciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:40   #14
Moniczka96
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka96
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Nowy Gliss Kur

Witajcie Właśnie przyczaiłam się ostatnio w sklepie na ten szampon wraz z odżywką. Zastanawia mnie jedna rzecz: silikon 'dimehicone'. Przyszło mi do głowy, że skoro oblepia włos i sprawia, że włosy są obciążone u niektórych osób, to może na lato w ciężkim słońcu jego działanie jest dobre?

Cały czas używałam szamponów bez silikonów ale łamią się i rozdwajają, dlatego zastanawia mnie czy istnieje możliwość, iż ten szampon będzie miał w jakiś sposób wpływ na poprawę kondycji włosa (oczywiście włosy połamane i porozdwajane od razu obcinam, chodzi mi tylko o to aby nie powtarzało się to)
__________________
Zapuszczam włosy !!! - od 01.01.2012r.
olejowanie, nawilżanie i codzienne odżywkowanie
Lepiej się odżywiam ! od 01.01.2013r.
...próbuję być konsekwentna..
Moniczka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.