stolec z krwią - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 08:05   #151
Pletts
Raczkowanie
 
Avatar Pletts
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: stolec z krwią

Kochana może poprostu lekami uśmieżyłaś ból Ja przez rok miałam spoko usunełam jeden a miałam trzy i mimo że lekarz mówił że mam przyjść to odwlekałam i odwlekałam ...a teraz ból a niepotrzebnie i dotego drożej o 100 zł. i nie można jeździć na rowerze a ja z rodzinką chętnie .....
Pletts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:28   #152
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: stolec z krwią

a ja smaruje aesculanem, piję syrop i w zasadzie w ogóle mnie to nie boli ani nic.. a przed lekarzem strasznie panikuję, może nawet nie przed samym badaniem bo per rectum już miałam u rodzinnego, ale raczej przed tym co się okaże po badaniu - od razu sobie wyobrażam, że trzeba będzie ciąć, robić jakieś rektoskopie czy inne obrzydliwe badania których już serio się boję :/
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:43   #153
madziqs90
Raczkowanie
 
Avatar madziqs90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

onaczylija: to co Tobie w zasadzie jest? hemoroidy czy co?

kupiłam sobie maść i czopki, stosuję, trochę pomogło ale ciężko ze zrobieniem kupki bo boli a poza tym bardzo mnie muli od brzucha albo żołądka ale nie wiem czy to ma z tym jakiś związek. Po prostu w ogóle nie chcę mi się jeść i czuję wieczną pełność..
__________________
Love..
Like..
Hate..

<3

kuracja Wax rozpoczęta 11.01.2007
madziqs90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:21   #154
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: stolec z krwią

madziqs90: hemoroidy. Dzisiaj kupiłam maść Rectosec, może da coś więcej niż Aesculan.
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:44   #155
Pletts
Raczkowanie
 
Avatar Pletts
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: stolec z krwią

Miałam podobne objawy nawet pojawiły mi sie takie upławy oprócz krwi mdłości i napęczniał mi brzuch byłam na badaniu wczoraj u proktologa jak ju już pisałam badanie nie straszne naprawdę! okazalo sie że to stan zapalny dostałam leki i zrobiono mi zabieg "trapia metodą Barrona jest chyba najmniej inwazyjny miałam to już robione niestety musiałam skorzystać z prywatnej kliniki i zapłacić ." napewno trzeba się zmobilizować i zaczą leczyć bo mądry po szkodzie trak jak ja!
Pletts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:21   #156
Paulina17.b
Raczkowanie
 
Avatar Paulina17.b
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 62
Dot.: stolec z krwią

Ja tez mialam takie objawy jak Ty.Stosowalam kore debu i czopki doodbytnie.Pomoglo mi to...czopki nazywaja sie HEMOROL (kupilam bez recepty)stosuje sie je na noc i co najwazniejsze nie brudza bielizny jak np. mascie.
Paulina17.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:55   #157
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: stolec z krwią

o stolcu z krwią.... hmmm ... od razu przypomina mi się sytuacja z przed roku. Mój mąż już obecny, miał własnie takie problemy, no i poszedł do lekarza, ednokrynologa, z podejrzeniem hemoroidów. Lekarz zbagatelizował objawy i niecałe dwa tygodnie później mąż wylądował w szpitalu z podejrzeniem perforacji jelita. Okazało się, ze to nie żadne hemoroidy, tylko wrzodziejące zapalenie jelita grubego, więc dziewczyny, jeśli pobolewa was brzuch i czujecie sie słabo, to nie bagatelizujcie tylko smigiem do lekarza i najlepiej niech zleci kolonoskopie.
whyata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 15:31   #158
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: stolec z krwią

A czemu do endokrynologa, ze tak spytam z ciekawosci?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:00   #159
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: stolec z krwią

a czy ktoś zna jakiegoś dobrego proktologa w Łodzi? i czy do stwierdzenia hemoroidów konieczne jest badanie jelita grubego?
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:15   #160
AdamD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: stolec z krwią

Dzięki Ci Panie za politechniczne wykształcenie

Dołączyłem w sobotę rano do Waszego szacownego grona, po tym jak z ciężkim zauważyłem w toalecie scenę niczym z horroru ... kałuża krwi, rzeźnia, makabra po prostu.

I o ile "warstwą emocjonalną" wpadłem w ciężką panikę, w której tkwię radośnie do chwili obecnej - maskując przerażenie czarnym humorem tak "warstwa racjonalna" kazała schować do kieszeni wątpliwości, strach i zażenowanie, i działać niezwłocznie.

W związku z czym jestem po wizycie u lekarza, gdzie przez pół godziny byłem odpytywany z historii zdrowia mojego i rodziny, i skończyłem na czworakach z palcem Pani Doktor w tyłku , informacją że nic ciekawego nie znalazła, oraz skierowaniem na morfologię i kolonoskopię. Krwi pozbywam się jutro z rana (dziś mi się popieprzyły skierowania, brawo, gratulacje, bardzo to było sprytne), kolonoskopia czeka mnie za tydzień. Zaklepałem sobie opcję z narkozą, wizja grzebania mi dwumetrową rurą w jelicie na żywca przerażająca na tyle że wydanie 200PLN nie wydaje się być zbędną ekstrawagancją

Co ciekawe (czego jeszcze nie wiedziałem w czasie niedzielnej wizyty, ale zdążyłem zarejestrować do teraz) krwawienie wygląda jakby miało obfitość wprost proporcjonalną do ilości intensywnego ruchu. Po warsztatach i imprezie (dużo tańca) wyglądała wizyta w toalecie naprawdę strasznie. Po dniu w większości przespanym - zasadniczo cisza i spokój.

No i nie wiem czy się cieszyć, czy martwić tym, że chyba nic mnie nie boli (oprócz żołądka który zawiązuje się na supeł za każdym razem jak sobie przypomnę że coś jest nie tak).

Ehhh... na razie przekonuję się intensywnie że to z pewnością jakaś pierdoła, i wszystko się skończy dobrze. Pisanie testamentu przekładam na razie na przyszły wtorek
AdamD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:39   #161
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez AdamD Pokaż wiadomość
Dzięki Ci Panie za politechniczne wykształcenie

Dołączyłem w sobotę rano do Waszego szacownego grona, po tym jak z ciężkim zauważyłem w toalecie scenę niczym z horroru ... kałuża krwi, rzeźnia, makabra po prostu.

I o ile "warstwą emocjonalną" wpadłem w ciężką panikę, w której tkwię radośnie do chwili obecnej - maskując przerażenie czarnym humorem tak "warstwa racjonalna" kazała schować do kieszeni wątpliwości, strach i zażenowanie, i działać niezwłocznie.

W związku z czym jestem po wizycie u lekarza, gdzie przez pół godziny byłem odpytywany z historii zdrowia mojego i rodziny, i skończyłem na czworakach z palcem Pani Doktor w tyłku , informacją że nic ciekawego nie znalazła, oraz skierowaniem na morfologię i kolonoskopię. Krwi pozbywam się jutro z rana (dziś mi się popieprzyły skierowania, brawo, gratulacje, bardzo to było sprytne), kolonoskopia czeka mnie za tydzień. Zaklepałem sobie opcję z narkozą, wizja grzebania mi dwumetrową rurą w jelicie na żywca przerażająca na tyle że wydanie 200PLN nie wydaje się być zbędną ekstrawagancją

Co ciekawe (czego jeszcze nie wiedziałem w czasie niedzielnej wizyty, ale zdążyłem zarejestrować do teraz) krwawienie wygląda jakby miało obfitość wprost proporcjonalną do ilości intensywnego ruchu. Po warsztatach i imprezie (dużo tańca) wyglądała wizyta w toalecie naprawdę strasznie. Po dniu w większości przespanym - zasadniczo cisza i spokój.

No i nie wiem czy się cieszyć, czy martwić tym, że chyba nic mnie nie boli (oprócz żołądka który zawiązuje się na supeł za każdym razem jak sobie przypomnę że coś jest nie tak).

Ehhh... na razie przekonuję się intensywnie że to z pewnością jakaś pierdoła, i wszystko się skończy dobrze. Pisanie testamentu przekładam na razie na przyszły wtorek

Witamy w naszym szacownym gronie

Gratuluje tez postawy lekarza.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 09:42   #162
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: stolec z krwią

AdamD - to my z naszymi hemoroidami czy innymi problemami jesteśmy przy Tobie małe kazie ja to nawet z pójściem do lekarza mam duże opory, o wkładaniu rur w tyłek w ogóle nie ma mowy. Gratuluję podejścia i powodzenia w leczeniu!
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:53   #163
AdamD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: stolec z krwią

Ta... zasadniczo też bym miał opory, ale:

1) samo nie przejdzie*
2) im wcześniej się zabierzesz za naprawianie, tym proces leczenia będzie mniej upierdliwy
3) stres u lekarza towarzyszy przy paru wizytach na krzyż, dla mnie to pikuś w porównaniu ze strachem przed pójściem do kibla
i, last but not least
4) nie bardzo mam ochotę na przedłużającą się przerwę w treningach

* co ciekawe, wygląda na to że "przeszło". Samo. Cisza i spokój. Czy to znaczy że skończyła mi się krew
AdamD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:10   #164
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: stolec z krwią

Popularny to temat ostatnio na Wizazu

Zdecydowanie lekarz to dobry pomysl. Takich problemow nie mozna ignorowac bo moze sie to zle skonczyc.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 19:49   #165
AdamD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: stolec z krwią

No i mam to diabelstwo za sobą.

Wyniki całkowicie mnie satysfakcjonujące, hemoroidy. I to jakieś takie bez szaleństw chyba, bo lekarz co mi opowiadał chwilę o wynikach powiedział że mogę z tym teraz iść do proktologa, a mogę też nie iść - i nic się raczej strasznego w związku z tym nie stanie.

Znieczulenie zadziałało wzorcowo, poszedłem spać i obudziłem się chyba niedługo po zabiegu - 18:10 to ostatnia godzina którą widziałem na monitorze ... a potem była od razu 18:50 i biały sufit ;-) Zasypiałem w niezłym nastroju, towarzystwo w pokoju miało "lekarski humor" i zostałem uraczony na dzień dobry żartem że mój lekarz to jeszcze niedawno był dermatologiem, a potem posłuchałem o intubowaniu świń.

A... i taka "pierdoła". Zrobili ze mnie balonik Wpuszczono mi do jelita tyle powietrza, że bałem się że odlecę :P

No, w każdym razie nie taki diabeł straszny. Najgorzej z tego wszystkiego przeżyłem czwarty litr fortransu, który mi się cofał niemiłosiernie.

... a do proktologa chyba się jednak zapiszę, bo właściwie to czemu by nie? W końcu za coś płacę
AdamD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 21:39   #166
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez AdamD Pokaż wiadomość
No i mam to diabelstwo za sobą.

Wyniki całkowicie mnie satysfakcjonujące, hemoroidy. I to jakieś takie bez szaleństw chyba, bo lekarz co mi opowiadał chwilę o wynikach powiedział że mogę z tym teraz iść do proktologa, a mogę też nie iść - i nic się raczej strasznego w związku z tym nie stanie.

Znieczulenie zadziałało wzorcowo, poszedłem spać i obudziłem się chyba niedługo po zabiegu - 18:10 to ostatnia godzina którą widziałem na monitorze ... a potem była od razu 18:50 i biały sufit ;-) Zasypiałem w niezłym nastroju, towarzystwo w pokoju miało "lekarski humor" i zostałem uraczony na dzień dobry żartem że mój lekarz to jeszcze niedawno był dermatologiem, a potem posłuchałem o intubowaniu świń.

A... i taka "pierdoła". Zrobili ze mnie balonik Wpuszczono mi do jelita tyle powietrza, że bałem się że odlecę :P

No, w każdym razie nie taki diabeł straszny. Najgorzej z tego wszystkiego przeżyłem czwarty litr fortransu, który mi się cofał niemiłosiernie.

... a do proktologa chyba się jednak zapiszę, bo właściwie to czemu by nie? W końcu za coś płacę

No to super ze nic powaznego to nie jest.


Czwarty litr fortransu ja zazwyczaj wysiadam na początku trzeciego
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:04   #167
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: stolec z krwią

AdamD - a narkoza jest równoznaczna z intubowaniem czy obywa się bez tego? Szybko udało Ci się to wszystko załatwić, gratuluję wyniku i lepszego samopoczucia
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 11:33   #168
AdamD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: stolec z krwią

Szlag by ... napisałem kawał odpowiedzi i wyłączył mi się komputer :|

Teraz już nie będzie wypracowania, będzie po wojskowemu:

1) szybko, nie liczyłem na państwową służbę zdrowia
2) nie było intubacji, za to była rurka z tlenem w nosie ... fajna rzecz taka rurka
3) znieczulenie ogólne to było takie, że po godzinie od podania poszedłem do sklepu żeby nażreć się w końcu czekolady, i coś wypić
4) a jedyny dyskomfort miałem taki, że wpuścili we mnie 100m3 powietrza ;-)

Spocznij ;-)
AdamD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 11:58   #169
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: stolec z krwią

Adam, jesteś boski Uwielbiam ludzi, którzy potrafią zachować humor (choćby i najczarniejszy) i dystans w sytuacjach kiedy o to najtrudniej. Masz buziaka
Fajnie, że to jednak nic bardzo poważnego i dobrze, że od razu poszedłeś do lekarza. Nie ma sie co szczypać i wstydzić nie wiadomo czego. Każda część naszego ciała jest potrzebna, należy ją kochać i o nią dbać (a więc o odbyt i jelita też)
Ja też mam za sobą wszystkie te nieprzyjemne badania i zabiegi. Cierpię na przewlekłe zapalenie dolnego odcinka jelita grubego o nieznanej etiologii. Czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale jakoś trzeba się nauczyć z tym żyć.
Trzymam kciuki za wszystkich cierpiących, a tych, którzy się wahają namawiam jednak na wizytę u lekarza i poddanie sie wszystkim niezbędnym badaniom. Nie jest to miłe, ani przyjemne, ale warto.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 12:17   #170
AdamD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Adam, jesteś boski Uwielbiam ludzi, którzy potrafią zachować humor
... do tego nieźle się prezentuję, i tańczę jak sam diabeł

Poza tym, zachowanie dobrego nastroju nie jest trudne - przynajmniej póki nikt nie mówi Ci, że zabronią Ci jeść cukierki
AdamD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:21   #171
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Adam, jesteś boski Uwielbiam ludzi, którzy potrafią zachować humor (choćby i najczarniejszy) i dystans w sytuacjach kiedy o to najtrudniej. Masz buziaka
Fajnie, że to jednak nic bardzo poważnego i dobrze, że od razu poszedłeś do lekarza. Nie ma sie co szczypać i wstydzić nie wiadomo czego. Każda część naszego ciała jest potrzebna, należy ją kochać i o nią dbać (a więc o odbyt i jelita też)
Ja też mam za sobą wszystkie te nieprzyjemne badania i zabiegi. Cierpię na przewlekłe zapalenie dolnego odcinka jelita grubego o nieznanej etiologii. Czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale jakoś trzeba się nauczyć z tym żyć.
Trzymam kciuki za wszystkich cierpiących, a tych, którzy się wahają namawiam jednak na wizytę u lekarza i poddanie sie wszystkim niezbędnym badaniom. Nie jest to miłe, ani przyjemne, ale warto.
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią
Również bardzo cenię takich ludzi - głównie dzięki nim potrafiłam zachować pogodę ducha, gdy leżałam w szpitalu i przechodziłam przez to wszystko

Nie ma się czego wstydzić i od razu udać się do lekarza - ja niestety zwlekałam - ze strachu, no i potem tego żałowałam

Mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego, są stany i zaostrzenia i remisji, ale jakoś daję radę ) Najgorsze jest to, że choroba nasila się pod wpływem stresu - a ja cały czas nie potrafię go opanować, mam baaaardzo wysoki poziom neurotyzmu.. Macie może jakieś genialne sposoby na to?

Również trzymam kciuki za wszystkich
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:37   #172
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez AdamD Pokaż wiadomość
... do tego nieźle się prezentuję, i tańczę jak sam diabeł
uuuuu....jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez AdamD Pokaż wiadomość
Poza tym, zachowanie dobrego nastroju nie jest trudne - przynajmniej póki nikt nie mówi Ci, że zabronią Ci jeść cukierki
I tu się zgodzę Bez słodyczy nie ma życia (Ty to chociaż w tańcu wyskaczesz).

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że choroba nasila się pod wpływem stresu - a ja cały czas nie potrafię go opanować, mam baaaardzo wysoki poziom neurotyzmu.. Macie może jakieś genialne sposoby na to?
Też jestem neurotyczką, panikarą, choleryczką i nerwusem. A taki temperament nie wpływa dobrze na zdrowie.
Dlatego podziwiam ludzi takich jak Adam - za dystans, zimną krew, dowcip...
Ratunkiem dla takich osób jak Ty słoniku i ja, jest chyba towarzystwo fajnych, wesołych osób - optymistów.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:13   #173
AdamD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: stolec z krwią

Życie jest za krótkie żeby się zamartwiać.
Serio nie macie do roboty niczego lepszego niż wpadanie w panikę?
Bo ten... jak tak, to u mnie są okna do umycia
AdamD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:58   #174
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez AdamD Pokaż wiadomość
Życie jest za krótkie żeby się zamartwiać.
Serio nie macie do roboty niczego lepszego niż wpadanie w panikę?
Bo ten... jak tak, to u mnie są okna do umycia
Wpadanie w panikę jest tak absorbujące, że do sprzątania mam pomoc
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:07   #175
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez AdamD Pokaż wiadomość
Życie jest za krótkie żeby się zamartwiać.
Serio nie macie do roboty niczego lepszego niż wpadanie w panikę?
Bo ten... jak tak, to u mnie są okna do umycia
U mnie też.
Wpadanie w panikę zabiera mi tyle czasu, że na okna nie starcza.

A tak poważnie - gratuluję podejścia. I wyników też. Dobrze wiedzieć i być po...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:41   #176
AGNIESZKA PIASKOWY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: stolec z krwią

witam.Umnie też się zaczeło od krwi,momentami jest bardzo jej dużo. od 4 lat chodzę do lekarza proktologa i żaden to wstyd,taki sam lekarz jak ginekolog.Trzeba się tylko przełamać a póżniej już idzie. wracając do tematu-niby mam stwierdzone hemorojdy ale lekarz na wszelki wypadek zalecił kolanoskopię. Nie powiem że się jej nie boję ale jak mus to mus. zapisałam się w dwóch szpitalach,ale terminy są koszmarne-pażdziernik i listopad,lecz w jednym ze szpitali zaznaczyli przyśpieszenie ze względu na młody wiek i chylę czoła za zrozumienie pani która mnie zapisywała (szpital kolejowy na ul.brzeskiej w warszawie). w tym szpitalu jest narkoza tylko niestety trzeba za nią zapłacić 160 zł. w drugim szpitlu bródnowskim nie ma możliwości narkozy-tylko głupi jaś i przeciwbólowe. Więc chyba "szarpnę" się na narkozę. Chyba najgorsza jest z tego wszystkiego diagnoza. Nie wstydcie się chodzic do lekarza proktologa na nim wrażenia to nie robi,a wy możecie uratować swoje życie. Wstyd schowajcie do kieszeni,bo to najmniej ważne,tam gdzie jest krew jest duży problem,niech sprawdzi to fachowiec zamiast póżniej płakac i żałować że się poszło za póżno. Pozdrawiam wszystkich,nie czekajcie na cud idzcie do lekarza,oni naprawdę są sympatyczni bo wiedzą ile kosztuje każdego przełamanie by wybrać się do lakarza o takiej profesji.
AGNIESZKA PIASKOWY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:52   #177
malka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: stolec z krwią

moze bedzie to niezbyt przyjemne ale nikt chyba sie jeszce nie odwazyl...ja wkleje fotke tego czegos...znalazlam w necie-to nie moje ale moje wygladaj podobnie i posluze sie tutaj czyims foto(z gory sorki)
ale piszcie ludziska czy wy tez tak macie?bo ja sie martwie rozmiarami

Edytowane przez malka85
Czas edycji: 2008-08-08 o 20:51
malka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:01   #178
malka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: stolec z krwią

ja od lat mam problemyz zoladkiem i mialam juz pare razy gastro i kolonoskopie...
jest to nieprzyjemne ale da sie przezyc...
ja bylam prywatnie u drogie gastro z wrocka i za te pieniadze byl bardzo mily i delikatny dlatego chyba nie bylo to wszystko takie straszne!
wazne nie stresowac sie!
dostalam tylko zastrzyk na rozluznienie miesni ...bez narkozy

a teraz gdy wkoncu uspokoilo sie po latach z moim zoladkiem i kupki wkoncu mam normalnie regularnie(wczesniej zaprcia i biegunki)
to pojawilo sie dzis to cos!!!\
cholera za co ja tak cierpie?!?
jestem zalamana
raczej od czasu zakonczenia szkolyprowadze stojacy tryb zycia!!!
no i uregulowaly sie kupy od pol roku wiec skad to paskudztwo?!!!!!!!
help me:confuse d:
malka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 22:31   #179
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: stolec z krwią

malka85 czytalam kiedys o tym i widzialam takie samo zdjecie i pisalo ze to nic strasznego i samo znika po kilku dniach do 2 tygodni chyba. nie pamietam jak to sie nazywalo ale jak znajde to wkleje Ci tego linka.

edit. poczytaj tu: http://www.lubecki.pl/schorzenia/19,...u_zylnego.html to jest ta strona. a zdjecie jednak bylo gdzie indziej ale pamietam ze bylo podpisane tak samo. ze to jest tak zakrzepica.


aha - ja nie jestem lekarzem wiec nie sugeruj sie moja odp za bardzo, zeby potem nie bylo na mnie ale wydaje mi się że to nic strasznego..
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:15   #180
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: stolec z krwią

Jesli tylko pojawi sie krew przy oddawaniu stolca to proponuje sie udac do lekarza i najlepiej do chirurga lub proktologa. Ja mialam dolegliwosc zwana szczelina odbytu. Niezbyt przyjemne, no ale jak juz nie moglam wysiedziec na kibelku z bolu to zmuszona bylam isc do lekarza (wiadomo, ze krepujaca sprawa). Chirurg zbadal mnie per-rectum i od razu wiedzial co mi jest. Ponadto mialam robione badanie anoskopowe. Przepisal mi tez jakies czopki i masci. No ale od tego czasu jest juz OK. Mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy - chociaz podobno takie sprawy lubia wracac.
Nie ma co bawic sie w lekarza w takich przypadkach tylko od razu do specjalisty.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 22:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.