Przyszłe i obecne mamusie z USA - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-10, 16:37   #3001
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie masz juz duzego synkaCzas leci szybko
Ja watek odkopalam bo jestem obecnie w 13tc i narazie wszystko ok.Fajnie by bylo jakby watek odzyl

U mnie weekend leniwy-bylam na basenie z kolezanka
Oby ten mateusz przeszedl
Pozdrawiam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gratulacje!! Jak sie czujesz?

Mateusz przeszedl, na szczescie u nas wszystko dobrze ale okolo nas jest zle. Powodzie straszne.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 00:11   #3002
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Gratulacje!! Jak sie czujesz?



Mateusz przeszedl, na szczescie u nas wszystko dobrze ale okolo nas jest zle. Powodzie straszne.


Dzieki-czuje sie ok oprocz mdlosci



Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:34   #3003
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Omg to juz 8 miesiac u mnie-ale zlecialoSzkoda ze malo mam tu zagladaIMG_3812.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 20:46   #3004
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Omg to juz 8 miesiac u mnie-ale zlecialoSzkoda ze malo mam tu zagladaZałącznik 6919446


Sent from my iPhone using Tapatalk
Elfiku, gratuluje !
Pamietam Cie z watku emigrantek
Pieknie wygladasz ! Bedzie synek czy coreczka?

Pozdrawiam Cie goraco, mama coreczki i synka
aniany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 02:35   #3005
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Elfiku, gratuluje !

Pamietam Cie z watku emigrantek

Pieknie wygladasz ! Bedzie synek czy coreczka?



Pozdrawiam Cie goraco, mama coreczki i synka


DziekiBedzie dziewczynka
Gratulacje Twojej dwojki


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 03:14   #3006
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Omg to juz 8 miesiac u mnie-ale zlecialoSzkoda ze malo mam tu zagladaZałącznik 6919446


Sent from my iPhone using Tapatalk
OMG OMG❣Ale jestem happy dla Ciebie Elfiku 😘
Pięknie wyglądasz 😍
Ja jestem w 7mcu ciąży teraz. Będę mieć drugiego chłopca Maximiliana.
Wybraliście już imię dla córci ?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 00:13   #3007
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
OMG OMGAle jestem happy dla Ciebie Elfiku

Pięknie wyglądasz

Ja jestem w 7mcu ciąży teraz. Będę mieć drugiego chłopca Maximiliana.

Wybraliście już imię dla córci ?


Omg-dzieki Gratulacje dla CiebieMilo Cie tu widziec znowuNa kiedy dokladnie masz termin?Jak sie czujesz?
Imie wybralismy Tesla


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-02, 18:52   #3008
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Omg-dzieki Gratulacje dla CiebieMilo Cie tu widziec znowuNa kiedy dokladnie masz termin?Jak sie czujesz?
Imie wybralismy Tesla


Sent from my iPhone using Tapatalk
Piękne imię
Termin mam na 5 lipiec dokładnie .
Pierwsza ciąże miałam cc wiec nie wiem czy teraz mi pozwolą rodzic SN bo znów mam brzuch gigant.
Czuje się średnio raz lepiej raz gorzej . Mam duży ucisk na pęcherz i mój kręgosłup słaby jest . Ogólnie jakoś daje radę i oby do lata 
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 01:37   #3009
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Piękne imię

Termin mam na 5 lipiec dokładnie .

Pierwsza ciąże miałam cc wiec nie wiem czy teraz mi pozwolą rodzic SN bo znów mam brzuch gigant.

Czuje się średnio raz lepiej raz gorzej . Mam duży ucisk na pęcherz i mój kręgosłup słaby jest . Ogólnie jakoś daje radę i oby do lata


5 lipiec to juz calkiem niedlugo-szybko zleci
A jakie sa wskazania tutaj co do cc?Wiem ze w Polsce to jest nacisk na cc,tutaj gdzie Ja mieszkam to jest nacisk na SN.

A jak wspominasz tu pierwszy porod?

Ja sie strasznie boje porodu mimo ze jak zwiedzalam tu porodowke to myslalam ze w jakims spa bylam i kazdy byl mily

Ja juz moglabym urodzic w sumie-dzis 38 tydzien no i juz mi ciezko chodzic i potykam sie o wszystko na mojej drodze


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 23:21   #3010
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
5 lipiec to juz calkiem niedlugo-szybko zleci
A jakie sa wskazania tutaj co do cc?Wiem ze w Polsce to jest nacisk na cc,tutaj gdzie Ja mieszkam to jest nacisk na SN.

A jak wspominasz tu pierwszy porod?

Ja sie strasznie boje porodu mimo ze jak zwiedzalam tu porodowke to myslalam ze w jakims spa bylam i kazdy byl mily

Ja juz moglabym urodzic w sumie-dzis 38 tydzien no i juz mi ciezko chodzic i potykam sie o wszystko na mojej drodze


Sent from my iPhone using Tapatalk

W Pl to właśnie nie chcą zrobić cc .
Ja miałam pierwszy poród przez cesarskie cięcie bo nie miałam rozwarcia tylko 1cm . Odeszły mi wody , wywoływali mi poród i nic nie ruszyło dlatego zdecydowałam się ze nie chce już kolejnej doby się męczyć .
Teraz mogę urodzić SN jeśli samo ruszy. Oni mi nie zrobią indukcji. Jeśli do 42tc nic nie ruszy to zrobią mi cc.
Ja jestem przerażona porodem . Mam 1% szansy ze podczas SN może mi się stara rana otworzyć i mam cała listę co może się wtedy stać. Dostałam papier gdzie muszę go podpisać ze zgadzam się sama świadomie na poród SN . Jeszcze się zastanawiam.

Szpitale w USA są super. Dokładnie prawie jak spa. Moja opieka była super. Mój ob/gyn był świetny.
No ale sam poród wspominam zle . Plus po porodzie chciałam jak najszybciej wyjść. Musiałam 3doby być. Dostawałam już świra. Wszystko mnie drażniło i wszyscy. Miałam problem z kp. Te pomoce od laktacji mnie jeszcze bardziej drażniły zamiast mi pomoc. Dopiero w domu się wyluzowałam.
Karmiłam piersią 7mcy wiec dałam radę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 03:38   #3011
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
W Pl to właśnie nie chcą zrobić cc .
Ja miałam pierwszy poród przez cesarskie cięcie bo nie miałam rozwarcia tylko 1cm . Odeszły mi wody , wywoływali mi poród i nic nie ruszyło dlatego zdecydowałam się ze nie chce już kolejnej doby się męczyć .
Teraz mogę urodzić SN jeśli samo ruszy. Oni mi nie zrobią indukcji. Jeśli do 42tc nic nie ruszy to zrobią mi cc.
Ja jestem przerażona porodem . Mam 1% szansy ze podczas SN może mi się stara rana otworzyć i mam cała listę co może się wtedy stać. Dostałam papier gdzie muszę go podpisać ze zgadzam się sama świadomie na poród SN . Jeszcze się zastanawiam.

Szpitale w USA są super. Dokładnie prawie jak spa. Moja opieka była super. Mój ob/gyn był świetny.
No ale sam poród wspominam zle . Plus po porodzie chciałam jak najszybciej wyjść. Musiałam 3doby być. Dostawałam już świra. Wszystko mnie drażniło i wszyscy. Miałam problem z kp. Te pomoce od laktacji mnie jeszcze bardziej drażniły zamiast mi pomoc. Dopiero w domu się wyluzowałam.
Karmiłam piersią 7mcy wiec dałam radę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To widze ze wszedzie jest inaczej

Ja na razie rozwarcie mam 3cm ale bylo to jakies 2 tygodnie temu za tydzien znow mam wizyte i gin bedzie sprawdzal co i jak.Gadal juz o wywolywaniu i zebym miala plan jak sie samo nie rozkreci.Mowil ze najwczesniej mozna wywolywac od 39 tygodnia ,a nie chce zebym przenosila dluzej niz 41 tyd.Zobaczymy-wszystko sie moze zdarzyc.
Kurde-trzymam kciuki zeby tym razem Twoj porod poszedl tak jak Ty chcesz choc trudno to zaplanowac-jeszcze masz czas i napewno wybierzesz najlepsza opcjeBedzie dobrzePozytywne jest to ze tu mamy naprawde dobra opieke-jak czytam ze w Polsce dziewczyny musza blagac o znieczulenie to mnie trafia


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 07:13   #3012
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
To widze ze wszedzie jest inaczej

Ja na razie rozwarcie mam 3cm ale bylo to jakies 2 tygodnie temu za tydzien znow mam wizyte i gin bedzie sprawdzal co i jak.Gadal juz o wywolywaniu i zebym miala plan jak sie samo nie rozkreci.Mowil ze najwczesniej mozna wywolywac od 39 tygodnia ,a nie chce zebym przenosila dluzej niz 41 tyd.Zobaczymy-wszystko sie moze zdarzyc.
Kurde-trzymam kciuki zeby tym razem Twoj porod poszedl tak jak Ty chcesz choc trudno to zaplanowac-jeszcze masz czas i napewno wybierzesz najlepsza opcjeBedzie dobrzePozytywne jest to ze tu mamy naprawde dobra opieke-jak czytam ze w Polsce dziewczyny musza blagac o znieczulenie to mnie trafia


Sent from my iPhone using Tapatalk

O tak w Polsce można zapomnieć o znieczuleniu jak nie zapłacisz lub nie dasz w łapę.
Moja siostra rodziła w Pl dwa razy . Za pierwszym razem przeżyła koszmar , a za drugim razem pojechała dopiero na pogotowie jak miała już 8cm rozwarcia bo w domu sobie siedziała w wannie i sama siebie kontrolowała. Ryzykowne ale widać ona miała plan .
Mówiła mi ze dzień wcześniej poszła poskakać trochę na trampolinie. Może spróbuj

Ja teraz chodzę do takiej przychodni gdzie głównie to mnie przyjmują położne. Mojego gina raz widziałam , a tak to one mnie przyjmują.
Oni maja takie bardziej holistyczne podejście w mojej przychodni. Mówią ze nawet do 42tc czekają czasem na rozwiązanie. Ja nie myśle ze ja będę chciała tyle czekać.
Jestem ciekawa ile teraz moje baby wazy. Na połówkowym usg ważyło 1 funt i mi powiedzieli ze jest trochę większe już norma.
Mój Alex ważył jak się urodził prawie 10lbs także sama już nie wiem czy bym dała radę nawet pod epiduralem wypchnąć takiego giganta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 14:44   #3013
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
O tak w Polsce można zapomnieć o znieczuleniu jak nie zapłacisz lub nie dasz w łapę.
Moja siostra rodziła w Pl dwa razy . Za pierwszym razem przeżyła koszmar , a za drugim razem pojechała dopiero na pogotowie jak miała już 8cm rozwarcia bo w domu sobie siedziała w wannie i sama siebie kontrolowała. Ryzykowne ale widać ona miała plan .
Mówiła mi ze dzień wcześniej poszła poskakać trochę na trampolinie. Może spróbuj

Ja teraz chodzę do takiej przychodni gdzie głównie to mnie przyjmują położne. Mojego gina raz widziałam , a tak to one mnie przyjmują.
Oni maja takie bardziej holistyczne podejście w mojej przychodni. Mówią ze nawet do 42tc czekają czasem na rozwiązanie. Ja nie myśle ze ja będę chciała tyle czekać.
Jestem ciekawa ile teraz moje baby wazy. Na połówkowym usg ważyło 1 funt i mi powiedzieli ze jest trochę większe już norma.
Mój Alex ważył jak się urodził prawie 10lbs także sama już nie wiem czy bym dała radę nawet pod epiduralem wypchnąć takiego giganta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No tak-moja kuzynka tez rodzila w Polsce i mowila ze znieczulenie tylko za zaplata Wow 8 cm rozwarcia to juz konkretne
No pomysle o tej trampolinie-dzis ide na basen I moze poskacze na pilce
Ciekawe to holistyczne podejscieJa widze gina i jest beztresowo I malo usg i waga szacowana przez mierzenie brzucha.Mowil ze dziecka waga jest mala/srednia.Wow to mialas duzego dzidziusia
Milego wekendu


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 05:30   #3014
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No tak-moja kuzynka tez rodzila w Polsce i mowila ze znieczulenie tylko za zaplata Wow 8 cm rozwarcia to juz konkretne
No pomysle o tej trampolinie-dzis ide na basen I moze poskacze na pilce
Ciekawe to holistyczne podejscieJa widze gina i jest beztresowo I malo usg i waga szacowana przez mierzenie brzucha.Mowil ze dziecka waga jest mala/srednia.Wow to mialas duzego dzidziusia
Milego wekendu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja miałam tylko dwa usg do tej pory. Jedno u gina w gabinecie na szybko bo chciał zobaczyć czy jest jedno dziecko czy więcej. Drugie połówkowe i tyle. Pewnie bliżej porodu Ok.35tc zrobią mi jeszcze usg zeby zobaczyć czy jest dziecko główka w dół.
I na ile wyliczyli funtów Tobie dziecko?

Dzięki i wzajemnie ☀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 15:21   #3015
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko dwa usg do tej pory. Jedno u gina w gabinecie na szybko bo chciał zobaczyć czy jest jedno dziecko czy więcej. Drugie połówkowe i tyle. Pewnie bliżej porodu Ok.35tc zrobią mi jeszcze usg zeby zobaczyć czy jest dziecko główka w dół.
I na ile wyliczyli funtów Tobie dziecko?

Dzięki i wzajemnie ☀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tez dwa usg mialam-jedno w 10 tc a drugie jakos w 20 tc-anatomiczne i to tyle-wiecej nie bedzie.
W 30 tc poszlam prywatnie na 3d4d ale dzidzius juz spory byl i malo zobaczylamale nie zaluje bo mam filmik,zdjecia i probki roznych produktow-taka pamiatka

A co do polozenia to moja juz jakos od 3 tygodni jest glowka w dol-lekarz tylko rekami mnie wymacal i to stwierdzil.

Co do wagi to jest +- 6 pounds teraz ale tak na 100% to niewiadomo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2017-04-09 o 15:28
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-09 16:21:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.