Orientacja seksualna - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaką masz orientację seksualną?
Jestem heteroseksualna 1 208 72,03%
Jestem biseksualna 402 23,97%
Jestem homoseksualna 67 4,00%
Głosujący: 1677. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 14:30   #211
Agrafka :)
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka :)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin :D
Wiadomości: 72
Dot.: Orientacja seksualna

ja to w 100 % heteroseksualna jestem Nie wyobrażam sobie z kobietą ... no poprostu mnie to brzydzi. A fuuuj :/ Kiedyś nawet z krzykiem się obudziłam gdy przyśniło mi się że kobieta się do mnie zbliża w oczywistych zamiarach :P

A uważacie że można wyleczyć się z bycia bi albo homo ? Jest wiele dowodów na to że można ale chcę poznać wasze zdanie.
__________________
Jeśli tańczyłem to aż do zatracenia. Dałeś mi wino, wypiłem je do dna, a butelkę rzuciłem w twarz światu.....Na główce od szpilki tańczą dla mnie anioły. Jakże więc, spodobałem się Wam? Do gustu przypadłem ?
Agrafka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:00   #212
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Orientacja seksualna

"wyleczyć" ?!


A to choroba jest czy co??




..

__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:00   #213
Magnetisma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Orientacja seksualna

Ja jestem hetero z małymi incydentami z kobietą. Ale szczerze mówiąc to bardziej mnie kręca jednak " siusiaki"
__________________
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:42   #214
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Ja jestem bi, a odkryłam to w sposób najnormalniejszy na świecie - dotąd byłam z facetami, ale nagle zaczęłam coś czuć do mojej najlepszej przyjaciółki, z wzajemnością zresztą - obie dotąd uważałyśmy się w 100% za heteryce, więc był to dla nas nie lada szok...

[...]
Nasz związek trwał długo i był cudowny... Obustronna, mocna miłość, na przekór wszystkim... Jednak skończył się, z przyczyn zewnętrznych, tj. takich spraw jak odległosc itp... Ona dotąd się nie może pozbierać, ja nauczyłam sie stąpać twardo po ziemi, po wcześniejszych związkach,
[...]
Był jednak czymś w rodzaju odetkniętego korka od wanny - wiem już że jestem bi, choć najpierw się przed tym broniłam, teraz to dla mnie naturalne. Wprawdzie był to tylko 1 mój związek dotąd z dziewczyną, ale uruchomił już we mnie "radarek" i teraz dziewczyny podobają mi się tak samo jak faceci, a może nawet nieco bardziej, głównie przez "psychoidalność".
Zaznaczam, że nie chcę cie obrazić, zastanowiło mnie tylko coś. Czy 87' przy twoim nicku to rok urodzenia?
Jeśli tak to masz 20 lat.

Biorąc pod uwagę, że wzmożona aktywność seksualna zaczyna się gdzieś ok. 15 roku życia jakim cudem piszesz: "nasz związek trwał długo" a potem "nauczyłam sie stąpać twardo po ziemi, po wcześniejszych związkach". Po prostu wnioskuję, że albo twoje "długie" związki były mega krótkie, albo był ich może z 2, góra 3... skoro udało się ich więcej niż 1 przez ok. 5 lat. A może się mylę? Jeśli jednak nie, to widzę tutaj straszny brak doświadczenia połączony z bardzo wysokim przekonaniem, że się to doświadczenie posiada.

Pytam, bo jestem ciekawa.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:11   #215
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Orientacja seksualna

Tylko i wyłącznie mężczyźni wchodzą w grę. Nie wyobrażam sobie siebie w akcji z jakąś kobietą. Chociaż osobiście nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 17:25   #216
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Zaznaczam, że nie chcę cie obrazić, zastanowiło mnie tylko coś. Czy 87' przy twoim nicku to rok urodzenia?
Jeśli tak to masz 20 lat.

Biorąc pod uwagę, że wzmożona aktywność seksualna zaczyna się gdzieś ok. 15 roku życia jakim cudem piszesz: "nasz związek trwał długo" a potem "nauczyłam sie stąpać twardo po ziemi, po wcześniejszych związkach". Po prostu wnioskuję, że albo twoje "długie" związki były mega krótkie, albo był ich może z 2, góra 3... skoro udało się ich więcej niż 1 przez ok. 5 lat. A może się mylę? Jeśli jednak nie, to widzę tutaj straszny brak doświadczenia połączony z bardzo wysokim przekonaniem, że się to doświadczenie posiada.

Pytam, bo jestem ciekawa.
Tak, mam 20 lat. Nie powiedziałam, ze moje wcześniejsze związki, prócz tego ostatniego, były super długie - ale bardzo skomplikowane. Wiele przeżyłam, więc nie wmawiaj mi, że się mylę, iż tego doświadczenia nie posiadam - owszem, posiadam i to większe niż nie jeden 30latek. Nie wiesz, co się działo, tak więc nie osądzaj, ok? Nie zawsze doświadczenie implikuje długość.
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 17:38   #217
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Orientacja seksualna

A dlaczego nie ma opcji "aseksualna"? Podobno ostatnio uznaje się, że to kolejna orientacja
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 18:48   #218
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
A dlaczego nie ma opcji "aseksualna"? Podobno ostatnio uznaje się, że to kolejna orientacja
No ostatnio może tak Nie wiem, ja tego nie uważam za orientację seksualną.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:04   #219
Hanuszka_
Raczkowanie
 
Avatar Hanuszka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zg
Wiadomości: 56
GG do Hanuszka_
Dot.: Orientacja seksualna

"aseksualna"??

tacy to maja smutne zycie...
__________________
_follow_the_white_rabbit_
Hanuszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:10   #220
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Orientacja seksualna

Silva: Jeśli to Twoim zdaniem nie orientacja, to co w takim razie?
Hanuszka: Jeśli nie wiedzą co tracą i niczego im nie brakuje, to nie takie smutne
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:21   #221
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Silva: Jeśli to Twoim zdaniem nie orientacja, to co w takim razie?
Hanuszka: Jeśli nie wiedzą co tracą i niczego im nie brakuje, to nie takie smutne
Po prostu brak chęci do seksu spowodowany róznymi rzeczami, to indywidualna sprawa i ma co generalizować. Cóż, nie ma skutku bez przyczyny. Nie wiem co mogę jeszcze napisać, w sumie już nie mam nic do dodania.
To tylko moja opinia, a każdy ma swoją (patrz podpis)
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:36   #222
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Orientacja seksualna

Gdybym była homo, to też nie miałabym z tym żadnego problemu, ale niestety jestem totalną heteryczką.. Kobiety nie pociągają mnie w ogóle.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 14:53   #223
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez Hanuszka_ Pokaż wiadomość
"aseksualna"??

tacy to maja smutne zycie...

Ja jestem aseksualna i nie mam z tego powodu "smutnego życia", nie potrzebuję do szczęścia kochanka/kochanki. Ja czuję się wolna dzięki temu, moim priorytetem życiowym nie musi by znalezienie partnera i wielka miłość. Właściwie to zastanawia mnie dlaczego tak usilnie wszyscy dążą do stworzenia z kimś związku. Często jest tak - kiedy kobieta ma trochę lat i jest sama to mówi się, że albo jest wybredna, albo ma straszny charakter itp. Nie może być sama tak po prostu.
Uważam, że aseksualizm jest orientacją seksualną, przecież to nie choroba i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Ja mogłabym nazwać chorobą to "przymusowe" łączenie się w pary. Ale z mojego punktu widzenia to chyba normalne, chociaż podobne myśli usłyszałam kiedyś z ust pewnego wokalisty, który jest bi i ma za sobą wiele związków.
No cóż temat do polemiki, ile osób tyle opini
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:01   #224
Hanuszka_
Raczkowanie
 
Avatar Hanuszka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zg
Wiadomości: 56
GG do Hanuszka_
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Ja jestem aseksualna i nie mam z tego powodu "smutnego życia", nie potrzebuję do szczęścia kochanka/kochanki. Ja czuję się wolna dzięki temu, moim priorytetem życiowym nie musi by znalezienie partnera i wielka miłość. Właściwie to zastanawia mnie dlaczego tak usilnie wszyscy dążą do stworzenia z kimś związku. Często jest tak - kiedy kobieta ma trochę lat i jest sama to mówi się, że albo jest wybredna, albo ma straszny charakter itp. Nie może być sama tak po prostu.
Uważam, że aseksualizm jest orientacją seksualną, przecież to nie choroba i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Ja mogłabym nazwać chorobą to "przymusowe" łączenie się w pary. Ale z mojego punktu widzenia to chyba normalne, chociaż podobne myśli usłyszałam kiedyś z ust pewnego wokalisty, który jest bi i ma za sobą wiele związków.
No cóż temat do polemiki, ile osób tyle opini

hmm...
z tego co wiem to okreslanie sie mianem homoseksualisty czy cheteryka, mowi tylko o naszych upodobaniach seksualnych... czyt.: kreca mnie faceci badz laski
_a aseksualizm to raczej brak checi do jakiegokolwiek seksu


moim priorytetem tez nie jest koniecznie znalezienie partnera do grobowej deski
_ a seks lubie_ bardzo lubie_ uwielbiam
i stanowczo to cos wiecej niz tylko prokreacja
__________________
_follow_the_white_rabbit_
Hanuszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:54   #225
Agrafka :)
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka :)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin :D
Wiadomości: 72
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Ja jestem aseksualna i nie mam z tego powodu "smutnego życia", nie potrzebuję do szczęścia kochanka/kochanki. Ja czuję się wolna dzięki temu, moim priorytetem życiowym nie musi by znalezienie partnera i wielka miłość. Właściwie to zastanawia mnie dlaczego tak usilnie wszyscy dążą do stworzenia z kimś związku. Często jest tak - kiedy kobieta ma trochę lat i jest sama to mówi się, że albo jest wybredna, albo ma straszny charakter itp. Nie może być sama tak po prostu.
Uważam, że aseksualizm jest orientacją seksualną, przecież to nie choroba i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Ja mogłabym nazwać chorobą to "przymusowe" łączenie się w pary. Ale z mojego punktu widzenia to chyba normalne, chociaż podobne myśli usłyszałam kiedyś z ust pewnego wokalisty, który jest bi i ma za sobą wiele związków.
No cóż temat do polemiki, ile osób tyle opini
Może dlatego ludzie szukają swojej połówki bo boją się samotności na starość, chcą mieć w kimś oparcie, założyć tradycyjną polską rodzię - mąż, żona, dzieci.

Nie koniecznie trzeba być już w odpowiednim wieku żeby samotnego człowieka uważać za wrednego Niektóre pary łączą się tak że są siebie warci

Aseksualizm można uznać za orientację i mimo że ja jestem tylko za orientacją hetero bo wszystko inne budzi we mnie wręcz odrazę - przepraszam jak kogoś obraziłam ale to moje zdanie, tak aseksualizm mi nie przeszkadza.

Racja, ile osób tyle opini
__________________
Jeśli tańczyłem to aż do zatracenia. Dałeś mi wino, wypiłem je do dna, a butelkę rzuciłem w twarz światu.....Na główce od szpilki tańczą dla mnie anioły. Jakże więc, spodobałem się Wam? Do gustu przypadłem ?
Agrafka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:07   #226
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Orientacja seksualna

Hm... Hetero =] Aczkolwiek nie przekreślam zabawy z kobietą jednak
do tej pory tylko z moich chłopakiem zabawy =]
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:27   #227
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Orientacja seksualna

Widzę, że udzie często określają siebie jako bi argumentując swój wybór dodatkowym pociągiem seksualnym do własnej płci. Żeby być bi czy też homo nie wystarczy ten pociąg, chodzi tutaj o umiejętność stworzenia związku, zakochania się.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 17:29   #228
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: Orientacja seksualna

Podbijam temat, bo w sumie ciekawe maja niektorzy spostrzezenia ;]

By nie robic offtopa - Ja jestem 100% hetero.

Edytowane przez shi
Czas edycji: 2008-05-24 o 13:53
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:16   #229
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Orientacja seksualna

Jestem Bi i nie wstydze sie tego
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:38   #230
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Ja jestem aseksualna i nie mam z tego powodu "smutnego życia", nie potrzebuję do szczęścia kochanka/kochanki. Ja czuję się wolna dzięki temu, moim priorytetem życiowym nie musi by znalezienie partnera i wielka miłość. Właściwie to zastanawia mnie dlaczego tak usilnie wszyscy dążą do stworzenia z kimś związku. Często jest tak - kiedy kobieta ma trochę lat i jest sama to mówi się, że albo jest wybredna, albo ma straszny charakter itp. Nie może być sama tak po prostu.
Uważam, że aseksualizm jest orientacją seksualną, przecież to nie choroba i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Ja mogłabym nazwać chorobą to "przymusowe" łączenie się w pary. Ale z mojego punktu widzenia to chyba normalne, chociaż podobne myśli usłyszałam kiedyś z ust pewnego wokalisty, który jest bi i ma za sobą wiele związków.
No cóż temat do polemiki, ile osób tyle opini
Czyli rozumiem, ze skoro jestes aseksualna to znaczy ze nie masz zadnych potrzeb seksualnych? nie masz ochoty na seks itd?

Bo to o czym piszesz moim zdaniem ma malo wspolnego z orientacja seksualna, jest raczej kwestia swiatopogladu.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:36   #231
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orientacja seksualna

Hetero !! Nigdy w zyciu z kobietami
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:42   #232
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Orientacja seksualna

zdecydowanie hetero
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:04   #233
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, ze skoro jestes aseksualna to znaczy ze nie masz zadnych potrzeb seksualnych? nie masz ochoty na seks itd?

Bo to o czym piszesz moim zdaniem ma malo wspolnego z orientacja seksualna, jest raczej kwestia swiatopogladu.

Nie posiadam potrzeb seksualnych.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:35   #234
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Nie posiadam potrzeb seksualnych.
Może nie wiesz że masz? robiłas to? wiele razy? nie dawało Ci choc malutkiej satysfakcji ?? myśle że to mozna wyleczyć
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:46   #235
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Może nie wiesz że masz? robiłas to? wiele razy? nie dawało Ci choc malutkiej satysfakcji ?? myśle że to mozna wyleczyć
Próbowałam, ale do niczego nie doszło, bo nie chciałam. No jakoś mnie to nie kręci. A od faceta usłyszałam, że jestem znieczulona.
Ale po co mam to leczyć. Mi jest z tym dobrze.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:07   #236
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Orientacja seksualna

Cos czuje, ze Ci przejdzie
demony sie jeszcze nie zbudzily
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:15   #237
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Cos czuje, ze Ci przejdzie
demony sie jeszcze nie zbudzily

Szczerze wątpię. To dla mnie po prostu okropne. To wygląda tak jakbym miała uraz po molestowaniu w dzieciństwie, ale zapewniam, że wychowywałam się w normalnej rodzinie i nic złego mnie nie spotkało.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 07:41   #238
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Orientacja seksualna

Jestes młoda i wiele rzeczy może sie wydarzyć... byc może coś sie zmieni, byc może otworzysz się i swój umysł... nie przekreślaj tego jeszcze.

Ja nie wiedziałem że pokocham piłkę dopóki jednej porządnie nie kopnąłem...
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:10   #239
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Orientacja seksualna

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię. To dla mnie po prostu okropne. To wygląda tak jakbym miała uraz po molestowaniu w dzieciństwie, ale zapewniam, że wychowywałam się w normalnej rodzinie i nic złego mnie nie spotkało.
A ja myślę, że nie należy niczego robić na siłę. Sfera seksualna to ta najdelikatniejsza w życiu człowieka.

Jeśli ktoś nie odczuwa potrzeb seksualnych a jednocześnie nie cierpi z tego powodu to chyba nie ma też sensu żeby próbować stosować jakichkolowiek środków zaradczych.

A nie boisz sie lady samotności? Nie boisz się, że możesz kiedyś kogoś mocno i szczerze pokochać i będziesz cierpieć z powodu braku tej miłości pełnej? Oczywiście nie musisz mi odpowiadać. Kiedyś czytałam o osobach aseksualnych i temat mnie zaciekawił bo jest dla mnie bardzo "niewiarygodny" dlatego, że co do zasady u każdego człowieka w wieku ok. 12 lat zaczyna się rozwijać popęd seksualny. Jeśli się nie pojawia to coś jest tego przyczyną.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:22   #240
Sakuya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Orientacja seksualna

Lady może nie zamykaj się na tio tak zupełnie czas zawsze robi swoje, leczy różne urazy i... myśle że czas wystarczy 3maj się!
Sakuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-29 16:48:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.