Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-15, 02:49   #871
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Basiczek, powinni dopłacić do tysiąca.
Też tak słyszałam, ale z tymi instytucjami różnie bywa i nigdy nie można być pewnym 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 06:10   #872
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megilla rzeczywiście niezły fart!
Ja Miło Cię widzieć, wpadaj częściej

Witamy się z rana zabawą stopami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 06:20   #873
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Wontrubka - ja też ide na wesele w maju. Zostawiam małą mimo tego, że ostatnio tylko mama i mama albo tata 😉
Wiem, że moja mama sobie poradzi 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 06:23   #874
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ja też dołączam do majowych weselników, wraz z Szymem, bo jego akurat nie będę miała gdzie i z kimś zostawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 06:32   #875
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

My idziemy na wesela czerwiec, lipiec, sierpien. Na pierwsze dwa chlopcy ida z nami bo nie beda mieli z kim zostac (moi rodzice tez ida, tescie odpadaja). W sierpniu ida z nami, ale popoludniu ich damy moim rodzicom (chyba, ze moj cycoholik dalej nie wezmie do ust butli, a tescie odpadaja bo 1. Nie chca z nimi byc na noc, 2. Nie potrafia Malego uspic a co dopiero Michala, 3. Przyjechala by z nimi ciociunia, a mam juz na nia takie nerwy, ze po jej wizycie plakac mi sie chce)
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 06:51   #876
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Jak to dobrze że u nas na razie żadnych wesel nikt nie zapowiada... Z takich imprez to teraz mój chrzestny ma 60 ale to albo mała pójdzie z nami albo siostra zostanie z mała bo ona nie idzie. Może ja zostawię z siostrą bo tam będzie muzyka, gwar i nie wiem jak zareaguje a nie chciałabym by była niespokojna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 06:54   #877
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Jak to dobrze że u nas na razie żadnych wesel nikt nie zapowiada... Z takich imprez to teraz mój chrzestny ma 60 ale to albo mała pójdzie z nami albo siostra zostanie z mała bo ona nie idzie. Może ja zostawię z siostrą bo tam będzie muzyka, gwar i nie wiem jak zareaguje a nie chciałabym by była niespokojna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak to dobrze? Nie lubisz wesel? Ja się nie mogę doczekać! nie mam żadnych oporów by zostawić mała z babcia. Ja jestem z kolei wyrodna matka, często wychodzę i babcia albo mąż zostaje z córcia. Nawet mi do głowy nie przyjdzie zadzwonić do nich i sprawdzać co robią. Ufam im i wiem ze jak się będzie coś działo to sami zadzwonią.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 07:14   #878
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Wesela uwielbiam, ale mi chodzi bardziej o finanse😁 Też nie mam problemu by mała zostawić, kilka razy zostawała z babcią ale moja siostrę widziała ze 4 razy więc nie wiem czy nie będzie się jej bała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 07:35   #879
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

My mamy wesele w lipcu w najbliższej rodzinie, nie mamy więc z kim zostawić dzieci ale za to są pokoje wiec będzie je gdzie zrzucić na noc tylko musimy kogoś poprosić żeby z nimi w nocy siedział. Mamy na oku koleżankę ale jeszcze nie wie o naszym planie 😁
W maju mamy jeszcze komunie, później 2x chrzciny wiec imprezowo się zapowiada.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 07:52   #880
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

My w tym roku mamy na pewno 5 wesel i chyba jeszcze na 2 zostaniemy zaproszeni, ale raczej nie będziemy iść. Zaczynamy sezon w czerwcu, potem lipiec, 2 razy wrzesień i październik...
Na pewno będę zostawiać Młodego u mojej mamy albo u siostry. Musze tylko nad karmieniami w nocy popracować do tego czasu
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 07:55   #881
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3



Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 08:25   #882
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megilla ale fart z tą chustą! Chidzi mi po głowie otwarcie kiedyś ciucholandu.
Ja - witaj ponownie.

Dzisiejsza noc lepsza, bo poprzednia rozłożyła mnie na łopatki. Poprzedniej nocy obudziła się koło 1, marudzi, kwęka, jęczy, smoczek w buzi i źle. Zmiana pieluchy - łee co mnie szarpiesz! Lulanie - wrzask. Butla - niby dobrze, ale czy ja tegi chciałam. Usnęła do 4.40 - daje wode, bo kwęka, wije się i płacze - źle, woda gryzie w dziąsła. Mleko - O mleko, chętnie, poproszę! Lulanie - Kobieto oszalałaś, zostaw mnie i daj się bawić!
Odłożyłam do łóżeczka, poszłam ogarnąć butelki i walnęłam się u rodziców w pokoju. Usnęła 6.10 i spała 2 godz i okładem, bo obudziła się 8.20, czyli jakby zalixzyła poerwszą drzemkę zamoistnie. Potem były jeszcze dwie drzemki po półtorej godziny. Wczoraj nie ćwicxyłam, bo zmusiłam Tż do wywiezienia szafy i barku i na jej spaniu i aktywności ogarniałam porządki. Byłam też dwa razy biegiem na mieście i zjadłam trzy zimne krokiety z pieczarkami na śniadanie w wirze sprzątania.

Dziś pobudka już lekka po 0.30, o 1:39 butla ale niecała, o 4 znów wiercioch, ale skutecznie ignorowała. Po 6.30 wstała, do 6.55 leżała w łóżeczku.
Muszę drugi podgrzewacz, jakiś tani kupić, żeby mieć wodę ciepłą z sokiem, a w razie kaprysu małej drugą z wodą na mleko.

Marta gratuluję ząbka.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 08:36   #883
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ja zaczęłam ćwiczyć bo juz się wkurzałam na ta moja wagę, niby diety pilnowałam ale nic nie szło. Tak więc wczoraj chodakowska skalpel, mel b brzuch i pośladki i przedwczoraj jeszcze do tego spacer 7 km. Próbowałam 2 dni diety pudelkowej i jestem zajarana. Juz wiem co zle robiłam, niby jadlam zdrowo ale jednak ZA DUŻO. Boje się tylko swiąt, bo niewiem jak wytrzymam bez ciast i innych pyszności ale mam ostatnio ostra motywację wiec może za dużo nie pochlonę.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 08:49   #884
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny. Byłam wczoraj w bibliotece i pani poleciła mi fajny thiller. Nie miałam czasu poczytać o czym jest wiec wzięłam w ciemno. Przyszłam do domu i zaczęłam czytać a książka jest o porwaniu 6 miesięcznego niemowlaka "para zza ściany". Tak się zaczytałam ze czytałam pol nocy. Masakra.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 09:04   #885
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Byłam wczoraj w bibliotece i pani poleciła mi fajny thiller. Nie miałam czasu poczytać o czym jest wiec wzięłam w ciemno. Przyszłam do domu i zaczęłam czytać a książka jest o porwaniu 6 miesięcznego niemowlaka "para zza ściany". Tak się zaczytałam ze czytałam pol nocy. Masakra.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O, uwielbiam thrillery


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 09:53   #886
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Dałam wczoraj wafla ryzowego Klarze, ale jeszcze ma odruch wypychania jezorem. Niemniej, bardzo jej smakowalo, tylko wkurzala się, jak jakiś kawałek zostawał jej na języku
Ale potem doczytałam, że te wafle przekraczają normy arenu, wiec w ogóle przestanę kupować.

Poza tym, Młoda od wczoraj kaszle podczas placzu. Na początku się wystraszyłam. Potem znalazłam, że to taki teatralny sposób, kiedy nie chce jej się płakać, ale chce, żeby zareagować

Blue, wspolczuje nocy :/

Fasolko, dziękuję za życzenia również życzę Wam Wesołych Świąt
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-15 o 09:54
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:02   #887
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Laski, kiedy Wy macie czas pisać? U mnie goście, zapierdziel, gotowanie, sprzątanie prasowanie. Byłam już dziś ze swieconka i na zakupach, mój tż w pracy, więc musiałam wszystko sama tachać do bagażnika i potem z samochodu do domu. Dobrze, że jest ciocia, która została z Olą, bo jakbym miała jeszcze ją wziąć to by mi chyba ręce odpadły.

Wontrubka, gratulacje decyzji, wybaw się i napij za wszystkie czasy. My mamy 2 wesela dopiero we wrześniu, Mała zostawimy u cioci tż chyba właśnie.

Ja, cieszę się, że jesteś! Ty mnie nie znasz, ale ja Ciebie pamiętam i trzymam kciuki za całą rodzinkę

Fasolko i wszystkie pozostałe dziewczyny - Wesołych Świąt! I trzymajcie kciuki, bo ja przecież jeszcze chrzciny mam w drugi dzień świąt. Ktoś ze mną chrzci w Wielkanoc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:20   #888
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny, a co myślicie o podawaniu dzieciom flipsów kukurydzianych? Niedawno koleżanka mi powiedziała, że logopedzi wręcz zalecają podawanie ich niemowlętom, bo one zaklejają buzie i wymagają pracy językiem, co dobrze wpływa na przyszłą naukę mowy.
W sumie fajna ciekawostka tylko trochę strach, że jak ten chrupek się zbryli to się dziecko może zadławić? A może się mylę bo na razie te nasze maluszki wypychają językiem większe kawałki, no i w sumie szybko ten chrupek się rozpuszcza.

Dziękuję za życzenia i również życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt i z obżarstwem, a co?

Intense, trzymam kciuki, żeby chrzciny się udały. U nas mały stresik będzie za tydzień

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-04-15 o 11:22
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:25   #889
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o podawaniu dzieciom flipsów kukurydzianych? Niedawno koleżanka mi powiedziała, że logopedzi wręcz zalecają podawanie ich niemowlętom, bo one zaklejają buzie i wymagają pracy językiem, co dobrze wpływa na przyszłą naukę mowy.
W sumie fajna ciekawostka tylko trochę strach, że jak ten chrupek się zbryli to się dziecko może zadławić? A może się mylę bo na razie te nasze maluszki wypychają językiem większe kawałki, no i w sumie szybko ten chrupek się rozpuszcza.

Dziękuję za życzenia i również życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt i z obżarstwem, a co?

Intense, trzymam kciuki, żeby chrzciny się udały. U nas mały stresik będzie za tydzień
Tez jestem ciekawa co myslicie o chrupkach kukurydzianych bo sklad np chrupek "Miami "to: kaszka kukurydziana i nic wiecej. A kaszke kukurydziana mozna podawac po 4mies to jak jest z chrupkami?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:26   #890
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Jaadowita dla mnie to takie puste bezwartościowe buzioklejki właśnie wolę podawać prawdziwe jedzenie metodą BLW. Też wpływa korzystnie na rozwój aparatu mowy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:26   #891
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Laski, kiedy Wy macie czas pisać? U mnie goście, zapierdziel, gotowanie, sprzątanie prasowanie. Byłam już dziś ze swieconka i na zakupach, mój tż w pracy, więc musiałam wszystko sama tachać do bagażnika i potem z samochodu do domu. Dobrze, że jest ciocia, która została z Olą, bo jakbym miała jeszcze ją wziąć to by mi chyba ręce odpadły.

Wontrubka, gratulacje decyzji, wybaw się i napij za wszystkie czasy. My mamy 2 wesela dopiero we wrześniu, Mała zostawimy u cioci tż chyba właśnie.

Ja, cieszę się, że jesteś! Ty mnie nie znasz, ale ja Ciebie pamiętam i trzymam kciuki za całą rodzinkę

Fasolko i wszystkie pozostałe dziewczyny - Wesołych Świąt! I trzymajcie kciuki, bo ja przecież jeszcze chrzciny mam w drugi dzień świąt. Ktoś ze mną chrzci w Wielkanoc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powodzenia na Chrzcinach, Lunus chyba też chrzci


Fasolka, dzięki za życzenia!


Jestem w czarnej D. take zabieram się do pracy i życzę Wam Wesołych Świat! Przede wszystkim zdrowych, spokojnych i aby nasze dzieciaczki były kochane i nie dały nam popalić Pysznych jajek i czasu spędzonego w gronie najbliższych życzę Ja, Lila i mój mąż
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 12:32   #892
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Basiczek, powinni dopłacić do tysiąca.

Teściowa upolowala w lumpeksie chustę Didymos.
Po researchu, okazało się, że to limitowanka i kosztowała 199euro!
Ale fart
Wow, super!
Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Pannazwanny odwołaj się koniecznie! Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie sprawy?

Styska jak zwykle mnie zmotywowalas hehe ;D

Dzięki Wam uświadomiłam sobie że może trochę przesadzam i wesele potwierdzone! Umrę z nerwów chyba że się napije w końcu winka hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i świetnie, obyś się wybawiła

Jak najbardziej można podawać chrupki (bez soli). Tylko ja przy A robiłam tak, że najpierw je dostała do nauki owszem, ale potem nie dawałam ich bez przerwy jako zapychacza tylko w kryzysowych sytuacjach w stylu jesteśmy w sklepie a dzieć marudzi w wózku.
Jak Wasze przygotowania? Ja upiekłam szynkę schab boczek i pasztet z fasoli, babkę drożdżowa, czekam aż ostygnie budyń na krem do ciasta i potem tylko jutro na swiezo zrobię jajka w majonezie, mozarelle z pomidorami i sałatkę do obiadu. Resztę robi mama i zostaje mi już tylko sprzątanie, chociaż ciągle się zastanawiam czy jeszcze mazurka nie zrobić
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 12:59   #893
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny, wesołych pogodnych i rodzinnych Świat! Dużo wiary nadziei i miłości!


Intense kciuki za chrzciny!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 13:55   #894
lexi_one
Rozeznanie
 
Avatar lexi_one
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 876
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cześć dziewczyny, wieki mnie tu nie było, ale muszę choć życzenia złożyć
Zatem wesołych Świąt, smacznego jajka i dużo zdrowia!!! Niech maluszki będą jak aniołki, a mamusie by mogły cieszyć się rodzinną atmosferą i bezkarnie zajadać pyszności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aleksander, ur. 29.06.2011r.
Adrianna, ur. 26.10.2016r.
Najlepsze, co mnie w życiu spotkało, to Wy!!!
Aniołek 15.10.2015r.
...zawsze będę pamiętać...
lexi_one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:18   #895
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny ja daje mojej te chrupki z biedronki. Ona je uwielbia. Jak uda jej się ugryźć większy kawałek to wyciągam. Ale zazwyczaj rozpuszcza się sam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:18   #896
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

1492265917397.jpg

Życzymy Wam spokojnych Świąt 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:19   #897
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megula... aaaawwww Cudne foto!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:38   #898
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Też ciekawa jestem opinii o flipsach, sąsiadka z piętra niżej daje. Gdzie można te z dobrym składem kupić?
Jakie zdrowe przekaski polecacie, takie właśnie w drodze, sklepie?

Gosia wymiatasz w kuchni!

Ja 2 sałatki i porządki.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:45   #899
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

U mnie szarlotka, placek pomarańczowy z czekoladą, 2 sałatki, żurek, galaretka z kurczaka. Trochę porządków...

Głowę mi chce rozwalić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-15 o 15:51
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 16:11   #900
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
U mnie szarlotka, placek pomarańczowy z czekoladą, 2 sałatki, żurek, galaretka z kurczaka. Trochę porządków...

Głowę mi chce rozwalić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomarańcxowy z czekoladą, galareta z kurczaka:miot la: wskakuje na miotłe i lece
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.