Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-26, 19:20   #3331
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zuzolkaa Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz, właśnie czytam o tym probiotyku i widać w składzie, ale nie tylko nim się różni. Dla mnie puszki też wygodniejsze, tylko puszki kupuje.
Załącznik 7487201Załącznik 7487206

Ejda ooo teraz są kurtki w Lidlu dla dzieci? A co do zębów to podobno normalne że trójki idą jako ostatnie albo przedostatnie właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam pojęcia z tymi zębami. W każdym razie wyszła częściowo ta jedna czwórka bo dał mi pomacać palcem i czuć ząbka.
Tak, są kurtki w LIDLU od czwartku, mieliśmy już dziś debiut w niej (nie zdążyłam nawet wyprać ) i idealna na taką pogodę jak mamy z cieplejszym sweterkiem pod spodem . Ładny czerwony kolor ma , co wśród ubrań dla chłopców jest rzadkością . No i nie ma kaptura co akurat dla mnie jest plusem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Anemeon polecam Boćka , mają bardzo duży wybór i przymierza kilka fotelików bez problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 20:16   #3332
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia, z tym hotelikiem to chyba Copy pisała, ale mi też się tak wydawało. Z resztą dla mnie to nie ma znaczenia z jakiego powodu foteliki nie mają tego testu plus, bo ja nie biorę pod uwagę innego niż takiego którego można obrócić przodem.
Ale kij z fotelikiem, zdrówka i samych radości dla Pitula!!!!!🎂🎂🎂🎂🎂🍻🍻🍻🍻 (Najpierw wkleilam butelki z mlekiem ale już duży chłopak &#128514 Świetny tort! I fajnie że smakował, nasz byl przeohydnie slodki. Ble.

Anemeon, nie zazdroszczę podwójnego wydatku na foteliki :/

Ejda, ja też wolę kurtki bez kaptura! Jak w wózku wożę czy foteliki to kaptur przeszkadza.

Raduska, dzięki, właśnie patrzę, że na drugim miejscu w składzie jest maltodekstryna i już sama nie wiem co robić, bo enfamil 3 na 1 miejscu ma syrop glukozowy, masakra. Chyba ten Hipp najlepszy.
Swoją drogą nie pamiętam która z was pisała, że enfamil ble i niedobry, bo w mleku 2 na drugim miejscu w składzie jest syrop glukozowy, a w nan 2 na 4 miejscu w skladzie jest maltodekstryna a z kolei w Nan 3 jest już na drugim miejscu maltodekstryna. Także ten.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 20:38   #3333
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka czytalam gdzieś kiedyś analizy mm pod względem jakości składu i kojarzę, ze hipp właśnie był wysoko oceniany. Analiza ta była przeprowadzana przez jakichś "Eko-oszołomów" i oni jeszcze bardziej polecali mm na mleku kozim (nie pamiętam już teraz nazwy) niż krowim, bo jest podobno łatwiej przyswajalny dla dziecka.
No i my ostatecznie poszliśmy do sklepu za zamiarem kupna fotelika obracanego, bo mamy dość niskie auto, a dodatkowo mocno pochyla kanapę. Przymierzalismy u raki na pasy i taki nieobracany i takie 360°. Wzięliśmy ostatecznie ten obracany, choć z pełną świadomością, że posłuży krócej. Mamy jednak opcję komfortowego wsadzania dziecka i brak jakiegokolwiek ograniczenia miejsca na przednim siedzeniu pasażera. Fotelik na pasy sprawiał, ze nawet ja (160cm w kapeluszu) ledwo się tam mieściłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Raduska ja uwielbiam NB i uważam je za najwygodniejsze buty ever. Tylko że ja mam szerokie kopyto i najnowszy model z 2015 roku, bo tak się "cholerstwa" świetnie trzymają, a kupienie 4 sztuki butów sportowych uważam już za przesade, skoro aktualnych nie mogę zedrzeć 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Capricare się to mleko nazywało...

Zuzolka z tymi butelkami to rzeczywiście oby się spełniło i Pitul ostatecznie zrezygnował z mleka podczas mojej nieobecności 😁
Moje dziecko staje się coraz bardziej do mnie podobne. Ożywia się po godzinie 18 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 20:49   #3334
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia a jaki fotelik wybraliście?
Właśnie ze starym mamy debatę i padło na tego hippa, faktycznie ma najlepszy skład. Bo już enfamil z cukrem na 1 miejscu czy nan z cukrem na 2 miejscu bez różnicy. Ale dzięki dziewczyny za wszystkie info o mlekach, mogłam na szybko się podszkolić w składach a stary nawet nie wiedział, że jak coś jest na 1 miejscu tzn że tego jest najwięcej 😂

W ogóle dziś spotkałam sąsiadkę której 19 miesięczna córka zaczyna chodzić dopiero, głupio mi było zapytać "co tak późno", ale mama bardzo się cieszyła, że w końcu zaczęła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zuzolkaa
Czas edycji: 2018-03-26 o 20:50
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:08   #3335
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dziecko mi dopiero usnęło. Miała drzemkę do 13.15 😱 nie wiem skąd miała tyle energii żeby cały czas po mnie skakać.
Padam🙈

Sto lat dla Pitula!! 🎉🎂🎂🎂

Też lubię kurtki bez kaptura akurat teraz Maja w takiej "chodzi"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:25   #3336
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Kurcze, nie wiem dlaczego w swoich analizach pominęłam Hippa Teraz patrzę, ze ma mniejsza kaloryczność i zawartość węglowodanów niż bebiko, co akurat dla mnie jest na plus. Moze i my tego sprobujemy.

Mi kurtki z kapturem nie przeszkadzają, bo nosimy je jak jest zimno i wtedy zakładam Rysiowi kaptur na glowe. bardziej mnie wkurzają te kaptury w bluzach. Choc teraz i tak juz lepiej, ale dla leżącego dziecka to zupełnie bez sensu.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Zuzolka, fajnie ze sąsiadki córka w końcu poszła Znajomych mała zacząła chodzic dopiero w wieku 22 miesięcy. Nikt nie wie dlaczego, zjeździli pół Polski, neurologów, rehabilitantów, ortopedów. Prawdopodobnie miała barierę psychiczną. Teraz jest zupełnie zdrowym, ruchliwym przedszkolakiem.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:27   #3337
aka662
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 32
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

hej, wow Megan, jaki cudny tort, ale przede wszystkim zdrówka i 100 lat dla Zosi
Również wszystkiego naj dla Natalki i super, że impreza udana. U nas pajace do spania, mam też na zamek z kappahla i szybko się zakłada.
Mleko z syropem glukozowym to przesada, ale w każdym chyba też jest m.in. tłuszcz palmowy (też podobno nie najlepszy). Musi mieć pewnie swoją kaloryczność. Ja mam zamiar przejść na hipp po kp, ale oby zaczął pić z jakieś butelki, niekapka, czy coś, bo tą łyżeczką się wykończymy (nie widzę tego w nocy).
Sunshine, w/g mnie rzeczy z hm wypadają większe, niż innych marek, ale posłużą całe lato, na pewno nie będą za małe
Gosia mnie płacz i marudzenie też wykańczają, mam nadzieję, że już jest ok
Raduska fajnie M wygląda na rowerku. Ja zamówiłam (brat chciał kupić, to powiedziałam jaki chcę ) na zapas jakiś biegowy, ale do niego musi już dobrze chodzić/biegać.
100 lat dla Piotrusia, fajnie, że nie przesłodzony tort, no i taki piękny!
A ja nawet lubię kaptury, także w swoich rzeczach, chociaż czasem przeszkadzają, przydają się
Też bym się denerwowała, jakby półtoraroczne dziecko nie chodziło, a co dopiero starsze...

Edytowane przez aka662
Czas edycji: 2018-03-26 o 21:30
aka662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 21:30   #3338
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka ostatecznie zdecydowaliśmy się na GB Waya, czyli to samo, co Megi. W ofercie z obracanych w sklepie mieli jeszcze Joie, Cybexa, Recaro i Britax. Jakby ktoś nie potrzebował obracanego, ale chciał wozić tylem i miał obawy gdzie dziecku zmieszcza się nogi, to unikalne rozwiazanie ma BeSafe, gdzie fotelik można "cofnąć" na bazie do tyłu. No i jest on "usadzony" trochę wyżej, przez co dziecko więcej widzi, choć w naszym niskim aucie był to akurat minus 😔. Ale bardzo nam się podobał ten fotelik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:36   #3339
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia super! Jaki wzięliście kolor?
Mi bardzo stosował ten Fotelik. Franciszek również sobie chwali

Ja piżamki tez pajace zakładam. Ostatnio nawet mnie korciło żeby kupić ta dwuczęściowa ale po historii ejdy mi się odechciało
Tez przyszły mi piżamki z h&m i są duze bardzo. Za to mamy śpiochy na 74 z h&m i już są za małe. Bez sensu..
wychodzi NA to ze Franio jest między rozmiarami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:44   #3340
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia dzięki za info! Też się na niego czaimy.
Megi, mówisz że Franio się nie awanturuje już podczas jazdy? Boże, to co Natalka odpierdziela to jest masakra. Chyba szybko zmienimy. Bo niby obecny jest tyłem i nowy tyłem będzie i się boje, że jej będzie bez różnicy i dalej będzie afera, a przodem nie chce wozić. Ehhhh

U nas jak coś z hmu to zawsze wypada dużo większe. A pajaców z hmu nie lubię bo rozpinaja się na jedną nogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:47   #3341
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

W końcu skończyli sufit.. jeszcze km czegoś brakło Ale to już tz sam skończy.

Prezentuje się mniej więcej tak jak na zdjęciu;-) środek jest lustrzany, boki matowe 20180326_224454.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 21:55   #3342
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda potwierdzam info o zębach, najpierw idą 3 potem 4.

Sto lat dla Pitula, tort wygląda super. Jak wam idzie w żłobku?
Zuzolka a wy wkońcu kiedy zaczynacie adaptacje, bo chyba coś się zmieniło.

Co do naszych urodzin to dla mnie też jest oczywiste, że trzech imprez nie będzie. Nie mam na to chęci, czasu, ani kasy, a co zrobimy to się jeszcze okaże.. Na razie jest kolejny "problem" bo teściowa wymyśliła, że kupią Igorowi konia na biegunach. Ja oczywiście jako ta zła matka zabroniłam. Po pierwsze w salonie jak jest rozstawione pranie i wózek to już nie ma centymetra wolnej podłogi i ciężko gdziekolwiek się ruszyć, więc potrzebny mi jest kolejny kloc który będe przesuwać z kąta w kąt. Po drugie jak dla mnie to biebezpieczne dla niechodzącego a wspinającego się o wszystko dziecka. No ale ja się nie znam, bo każde dziecko marzy o koniku na biegunach, a ja swojemu tego bronie Do urodzin jeszcze 1,5 miesiąca a ja mam już dość.
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 22:00   #3343
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dracena problemów związanych z urodzinami nie zazdroszczę. U nas na szczęście wszyscy było zdyscyplinowani i zgodnie z naszą prośbą nikt niczego nie kupił.
Megi wybraliśmy tą tapicerkę wr wzorek. Nawet nie tyle przekonała mnie ta opcja łatwiejszego czyszczenia, ale i w dotyku i kolorem zdecydowanie najbardziej mnie urzekł 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 22:06   #3344
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dracena Tymek ma konia na biegunach ale i dziadków bo też sobie nie wyobrażam w mieszkaniu trzymać😂poza tym nasze dzieci chyba jeszcze za małe są na takie atrakcje bo ani sam nie wejdzie ani nie usiedzi bez trzymania także koniecznie zaduś ten pomysł w zarodku 😉

Midusia torcik extra i najlepsze życzenia dla Pitula 🎁🍼🎂🎉🎈 pamiętam jak dopiero co rodzilaś expresem a ja się kulałam ledwo co i Ci zazdrościłam, że tak szybko u Ciebie poszło 😂

Zuzolka a sprawdzałaś humanę ? na się nie znam na mlekach ale szwagierka tylko to podawała (do roku) a później przeszła na jakieś tańsze. Składu nie znam.

Tymek też śpi w pajacach jeszcze ale fakt jak w nocy muszę pieluchę znienić to są wkurzające (mamy z hm).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 22:32   #3345
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dziewczyny, a któraś z was wybrała w ramach pizamki opcję body +polspiochy? Ja taki zestaw wolę zdwcydowanie bardziej od pajaców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 22:34   #3346
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia, u nas czasami jest body + polspiochy, ale Ala potrafi ściągnąć te polspiochy w nocy
Sto lat dla Pitula

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 05:01   #3347
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Igor śpi w pajacach, on tak się kręci w nocy, że wszystko inne się nie sprawdzi. Latem planuje zamienić na rampersy.
Ja ostatnio się zastanawiałam jak długo dzieci chodzą w ubraniach typu body? I czy na lato nie kupować już zwykłych koszulek. Samo body mi się nie podoba, bo wystaje pielucha. Body + spodenki w duże upały też może się nie sprawdzić. Idealne są rampersy, ale jakieś za duże mi się wydają nasze dzieci do nich i będe myślała, że jest non stop w piżamie.
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 05:13   #3348
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dracena R sam się buja i schodzi z konika, a nie chodzi samodzielnie. Tylko muszę go na razie usadzać. Ale oczywiście, jeśli nie masz miejsca, to nie polecam. M w ogóle konikiem nie jest zainteresowany. Ale wiedzieliśmy, że tak jest, bo mieli przymiarki na inne koniki i R zapałał miłością od razu.

Moi śpią w pajacach.

R przespał cała noc! Odkupił winy, bo wczoraj zasnął dopiero o 1 w nocy :-/
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 06:56   #3349
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia sto lat dla Pitula! I jakże po grecku się zachował Haha to był wyraz tego ze mu smakowało . A torcik prześliczny.

Megan to co zrobiłaś dla Zochy powala! Ty to masz talent !! Sto latek dla Zosinki!!

Sto lat dla Natalki !!!

Nowa wszystkiego najlepszego !! Spełnienia marzeń, grzecznego Leosia o TZta . I więcej wyjsc do spa .

Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam !!

My dalej pajace jako piżamki ale zdarza mi się ubrać body plus polspiochy. Bo polspiochy już przez dzień się nie nadają wiec whkorzystuje w ten sposób .

U nas odpukać już 2gi miesiąc przesypiamy całe nocki...🤪🤪🤪 ale przez dzień je jak smok . Mąż się śmieje ze lepiej nas ubierać niż karmić .

Zuzolka ja się JesCze dołożę to tematu mm. Ja dawałam ta jedna butle na noc od małego na enfamilu. Potem w 2ce się kapnelam z tym syropem glukozowym i po analizie innych mm zdecydowałam się na hippa z probiotykiem. Bardzo młodej zasmakował. I długo go Piła, ale od 2 mc już nie chce żadnego i pochowałam już butelki . Jak będzie trzeba to z kubka będę dawać, ale Puki co po roku zostawię poranny (.), kolacje ma ulubiona kaszkę jaglana z holle na ichniejszym mm (próbowałam zmienić na coś innego, nie ma szans Puki co - ma być ta kaszka i już.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Wiem, ze to jeszcze nie rok , ale tak mnie naszło, ze w zeszłym roku w „wielki wtorek” bujalam się od północy ze skurczami 🤪🤪🤪.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 07:01   #3350
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tusiaczku, u mnie się w Niedzielę Palmowa zaczęli i tak z mężem wspominaliśmy jak to było 😀

Przyszły wczoraj ubranka z h&m 86, martwiłam się że będą bardzo wielkie ale okazało sie że powinny być dobre na wakacje

Nowa, nieźle się sufit prezentuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2018-03-27 o 07:36
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 08:58   #3351
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa mozesz sie przeglądać leżąc na kanapie? faza

Dracena body fajnie sie sprawdza choćby i jesienia i zima bo plecki zakryte beda i pewność ze nie przewieje . To juz indywidualna sprawa kto ile czasu bedzie zakładał body.

Wczoraj M wstała 20 po polnocy i zasnela przed 3 wstając o 7 dziekuje za uwage


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 09:23   #3352
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Wy tu wszystkie Zosi składacie życzenia , a ona świętuje dopiero w czwartek razem z moim Franeim
Nowa sufit czad
Wam się skurcze w Wielki tydzień zaczynały , a my już święta spędzaliśmy razem i pamiętam to jako istny armagedon 😂😂
Moje dziecko pokochało odkurzacz, codziennie pieczałowicie "odkurza" nawet pod meblami 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 09:48   #3353
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Hej 😊
Tyle miałam poodpisywac, ale nie nadążam z zapamietywaniem ha ha 😅
U nas imprezka super się udała, przynajmniej my byliśmy zadowoleni, bo np. tesciowie jak zawsze mieli coś do skomentowania 😒

Zuzolka sto lat dla Natalki i Midusia dla Pitula samych wspaniałości 🎈 fajnie, że u was też imprezy się udały! My dostaliśmy sesje o której wam pisałam i fotelik/krzeselko z fp, a tak to pieniądze i cieszy mnie to, bo też nie mamy miejsca na gadżety...

Dzisiaj mamy dzień marudy, tylko tulic sie chce... zaraz się szykujemy na rehabilitację. Postaram się coś więcej później napisać

A i Midusia i Megan przepiękne torty 😍 u nas był ciasteczkowy potwór IMG_20180327_104624.jpg czy u was też się tak robi, że stawia się przed dzieckiem kieliszek, rozaniec/ksiazeczke i kasę? Staś wziął różaniec 🙈

Raduska ja mam new balance, ale jako to model?? Sprawdzę później 😉już mam, U410CB są mega wygodne, ale raczej na wąskie stopy

Midusia my najczęściej śpimy w body + polspiochy, albo właśnie te cienkie spodenki z lidla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 09:48   #3354
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa i mega salon wyszedł!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 10:22   #3355
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

IMG_3842.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 10:29   #3356
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduska tak mogę się przeglądać haha popadne albo w samozachwyt albo jakieś kompleksy hahahha

Baghera super że impreza udana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:07   #3357
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Haha Każda z nas miała nietypowe święta, większość już z brzdącem, a reszta w gotowości .

Nowa super ten sufit. My mamy jedna ścianę w stiuku weneckim - wyglada jak marmur i jest tak śliski Że odbija światło. A to „lustro” to jest tynk ozdobny czy coś innego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:09   #3358
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tusiaczek to co jest na suficie to się nazywa sufit napinany. I to jest taka folia która się ogrzewa i wpina w coś tam ;D I ona ma różne i faktury i wzory ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:16   #3359
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, fajny sufit!

Tusiaczku, zazdroszczę przespanych nocek

Bagheera, swietnie, ze impreza udana Tort mega!
Jak Stasia postępy na rehabilitacji?

U nas w zeszłym roku święta były z tygodniowym Rysiem. Tez wspominam to jako armageddon Nie jestem w stanie uwierzyć, ze to juz mija rok...
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:17   #3360
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Baghera super, ze jesteście zadowoleni z imprezki!! A tesciom co nie pasiło?

My zdecydowaliśmy się na kameralny roczek - my i dziadkowie. Mała nie lubi tłumów, byłby to dla niej stres a w dodatku nie będzie tego pamiętać . Za rok zaprosimy całą ekipę bo mam nadzieje ze wyrośnie mi z tego „lęku”.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Ooo dzięki Nowa, coś nowego . I super to wyglada!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.