KOLCZYK W PęPKU?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 17:57   #1
milsik
Przyczajenie
 
Avatar milsik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Talking

KOLCZYK W PęPKU??


hej babeczki
Mam pytanko jak sadzicie modne są jeszcze kolczyki w pępku?? Mi osobiście sie strasznie podobaja A co wy o nich sadzicie?? Sama mam kolczyk od paru tygodni i uwazam ze jest sexy! Mojemu chlopakowi strasznie sie podoba. Zrobiłam go w zime zeby do lata sie zagoil i juz ladnie wygladl. Chociaz juz coraz mniej o nich slysze dlatego pytam sie was o zdanie. Podobaja wam sie?? Macie czy chcialybyscie miec?? Modne?? Walcie smialo....
milsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 18:18   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

modne? nie mam pojecia i w sumie nie interesuje mnie to podoba mi sie, aczkolwiek to tez zalezy od kolczyka (nie znosze wszelkich lancuszkow przy kolczykach). sama mam zwykle kulki - takie jak mi sie podobaja
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:17   #3
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

mi zawsze bardzo sie podbal kolczyk ,ale nasluchalam sie od dziewczyn ze potem jak sie go wyjmie to brzydka dziura zostaje i zrezygnowalam.. a czy modny?? wydaje mi sie ze zawsze kolczyk na ladnym brzuszku bedzie modny
pozdrawiam
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:38   #4
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Modny czy nie modny jak się ma płaski brzuszek to się ładnie prezentuje ja mam od jakiś 3 lat i nie wyobrażam sobie teraz go nie mieć chociaż trzeba uważać, bo mojej koleżance na imprezie się urwał jak tańczyła i ma teraz bardzo brzydką blizne :/
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:53   #5
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Cytat:
Napisane przez chicka
chociaż trzeba uważać, bo mojej koleżance na imprezie się urwał jak tańczyła i ma teraz bardzo brzydką blizne :/
ojej mojej koleżance nie tyle się urwał co naderwał kawałek skóry. Przykry widok szczególnie, że to w szkole się wydarzyło. Ja osobiście nie mam kolczyka w pępku, ale bardzo bym chciała mieć tylko trochę boję się przekłucia
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 22:02   #6
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

ja myślę,że naprawdę nie ma się czego baćto tak naprawdę nie boliboli sam strachja miałam już wieleee kolczyków,w ogóle kocham je..obecnie mam pod wargą z boku i w uszach pełno
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 22:18   #7
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

W uszach też mam dużo kolczyków I jakoś wtedy nie bałam się ich przebijać . Zraziłam się chyba w momencie gdy koleżanka przebijała brzuch i kosmetyczka nie umiejętnie tego dokonała, póżniej jeszcze jakieś poprawki musiały być i ogólnie duży ból. Ale chyba i tak rzeczywiście w tym roku skusze się na przebicie brzuszkaDo odważnych świat należy
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 22:20   #8
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Cytat:
Napisane przez Perwati
ja myślę,że naprawdę nie ma się czego baćto tak naprawdę nie boli
to juz chyba zalezy od wrazliwosci na bol, bo mnie bolalo jak cholera
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 22:23   #9
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Mnie się nie podoba. Kiedyś sama chciałam go mieć ale teraz cieszę się, że tego nie zrobiłam. Chociaż o gustach się nie dyskutuje...
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 08:29   #10
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

MI się kolczyki bardzo podobają i też mam taki od paru lat. Jeśli chodzi o przebicie to mnie wogóle nie bolało i nie miałam żadnych problemów. Poprostu pępek trzeba przebijać igłą u specjalisty, a nie u kosmetyczki pistoletem ---> słyszałam o wielu takich przypadkach. Głupota. Po takim przebiciu pepek wolno goi i ból jest bardzo długi.
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 08:35   #11
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Ja mam kolczyk od roku i żałuje,że sobie go zrobiłam.Zresztą to nie była przemyślana decyzja,bo to było na wakacjach zagranicą.Od tak nagle wpadłyśmy na pomysł ja kolczyk a przyjaciółka tatuarz .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 08:45   #12
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Ja mam kolczyka i tatuaż o jestem zadowolona. Nie żałuję i chyba tak już pozostanie
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:19   #13
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

a mi się wydaje, że kolczyk w pępku juz jest nie modny :/ choc sama mam i to 4 kolczyki... ale myślę, że piercingu nie powinno się robic dla mody. ja robie dla siebie
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:26   #14
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Kolczyk w pępku nie tyle jest modny (bo modny był z 3-4 lata temu ), co po prostu bardzo ładnie wygląda na ładnym, płaskim (niekoniecznie idealnie płaskim, po prostu nie mogą to być przebite zwały tłuszczu, moja kuzynka jest bardzo przy kości, ma przebity pępek-wygląda to po prostu ohydnie) brzuszku. sama bym przebiła, ale mi się troszkę przytyło, jak schudnę do mojej poprzedniej wagi to sama się zastanowię nad kolczykiem w pępku, tylko faktycznie boję się, że zostanie mi po nim brzydka dziura.
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:45   #15
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Mi kolczyk w ępku się podoba bardzo, jeszcze nie dawno miałam sobie robić, ale jakoś przeszła mi chętka.

Moja znajoma miała kolczyk, zaszła w ciążę, jak jej się dziurka rozciagneła barzydko, i chyba dlatego tego nie zrobię. Boje się, że oszpecę sobie brzuch, a tego bym nie przeżyła. I tak kolczyk trzeba będzie kiedyś wyjąć(nie wyobrażam sobie 60 letniej kobiety z kolczykiem w pępku ) a brzydka blizna zostanie... niestety
Pokolenia przed nami niie przebijały sobie pępków, więc nikt nie wie, jak wgląda dziura w pępku po np. 30 latach... (chciałabym to zobaczyć )
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:43   #16
milsik
Przyczajenie
 
Avatar milsik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

heh widze ze fajny temat zaczelam Ja mam kolczyk w pepku i juz sie nie moge doczekac wakacji kiedy bede mogla odslonic brzuszek i wyjsc na plaze szczególnie ze robie kurs na ratownika i bede pracowac nad jeziorkiem przez wakacje
milsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:47   #17
milsik
Przyczajenie
 
Avatar milsik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Jezeli chodzi ogolem o kolczyki to mam ich pare w uszach i jeden w chrzastce w uchu! Fajnie wyglada ale nie radze. Przebice strasznie bolalo a potem jeszcze przez 3 miechy nie moglam lezec na tym uchu. Ale teraz fajowo wyglada:P
milsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 12:58   #18
milsik
Przyczajenie
 
Avatar milsik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Jezeli któras z was sie zdecyduje( a uwazam ze warto bo raz sie zyje) to zrobcie to u profesionalistki i igła a nie pistoletem! Pozniej warto kupic oksykort w areozolu to sie szybciej zagoi pozdrawiam
milsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:09   #19
milsik
Przyczajenie
 
Avatar milsik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Jezeli któras z was sie zdecyduje( a uwazam ze warto bo raz sie zyje) to zrobcie to u profesionalistki i igła a nie pistoletem! Pozniej warto kupic oksykort w areozolu to sie szybciej zagoi pozdrawiam
milsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 13:20   #20
garfieldo14
Rozeznanie
 
Avatar garfieldo14
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 552
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Ja też mam kolczyk dopiero od dwóch miesięcy i wogóle nie załuje...tylko czekam aż się ładnie zagoi Jestem bardzo szczupła więc to ładnie wygląda ale niestety widziałam osoby z dość dużą ilością sadełka i raczej jest już to wtedy nieapetyczne:P Też uważam że żyje się tylko raz a ja do tego żyje spontanicznie:P Teraz zastanwiam się o okolczykowaniu języka(wole żeby mama o tym nie słyszała:P),bardzo mi się to podoba,ale poczekam zobacze
__________________
potrzebuję wielkiego billboardu, komunikatu w 'dzień dobry tvn', napisu na śniegu przed moim domem
bo nie dokońca jeszcze wierzę że Go mam.
garfieldo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:26   #21
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Cytat:
Napisane przez goldi89
Kolczyk w pępku nie tyle jest modny (bo modny był z 3-4 lata temu ), co po prostu bardzo ładnie wygląda na ładnym, płaskim (niekoniecznie idealnie płaskim, po prostu nie mogą to być przebite zwały tłuszczu, moja kuzynka jest bardzo przy kości, ma przebity pępek-wygląda to po prostu ohydnie) brzuszku. sama bym przebiła, ale mi się troszkę przytyło, jak schudnę do mojej poprzedniej wagi to sama się zastanowię nad kolczykiem w pępku, tylko faktycznie boję się, że zostanie mi po nim brzydka dziura.
Mnie się nie podoba kolczyk nawet jak dziewczyna ma płaski brzuch.Podoba mi się oglądanie w "całości" płaskiego brzucha,a jak widzę taki świecący,wielki punkt na nim to mnie odpycha
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:51   #22
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Ja tez mam kolczyk w pepku i nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo. Nie wiem czy mozna to w ogole rozwazac w kwestii mody, ja osobiscie uwazam ze wyglada swietnie przy plaskim, opalonym brzuszku... i tyle
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:57   #23
a1317
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 8
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Mi podobają się kolczyki w pępku.. A co do mody to ona mija i zaraz znowu wraca[/COLOR]Także moim zdaniem nie dość że wygląda to fajnie to będzie też modne
a1317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 18:55   #24
fresh_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Witam! Mam kolczyk w pępku od ponad 2 lat i nie załuję!! ;-) Jeżeli chodzi o przekłucie to jest jakiś ból, ale nie tak wielki jak go sobie wcześniej wyobrażałam, jak wcześniej pisano - większy jest strach hehe. Jeżeli mogę coś doradzić to przekłucie najlepiej robić w profesjonalnym studio, a nie u kosmetyczki. Ja osobiście byłam u kosmetyczki i na szczęście dobrze mi przebiła ale ile sie nasłuchałam o konsekwencjach złego przekłucia u kosmetyczki... niestety dyplom na ścianie nieraz prawie nic nie znaczy. Także ostrzegam;]
fresh_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:09   #25
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Cytat:
Napisane przez natii4
Mnie się nie podoba kolczyk nawet jak dziewczyna ma płaski brzuch.Podoba mi się oglądanie w "całości" płaskiego brzucha,a jak widzę taki świecący,wielki punkt na nim to mnie odpycha
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:17   #26
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Cytat:
Napisane przez dzindrzej
Jeśli chodzi o przebicie to mnie wogóle nie bolało i nie miałam żadnych problemów. Poprostu pępek trzeba przebijać igłą u specjalisty,
ale to sie odnosi chyba tylko problemow po przebiciu (tarada odnoscie kosmetyczki), bo ja przebijalam u specjalisty i bol w trakcie przebijania prawie mnie powalil na ziemie

Cytat:
Napisane przez milsik
Przebice strasznie bolalo a potem jeszcze przez 3 miechy nie moglam lezec na tym uchu. Ale teraz fajowo wyglada:P
a ja przebilam chrzastke, ponosilam troche kolczyka i sciagnelam. o wszystko mi haczyl skurczybyk :/

Cytat:
Napisane przez fresh_e
Jeżeli chodzi o przekłucie to jest jakiś ból, ale nie tak wielki jak go sobie wcześniej wyobrażałam, jak wcześniej pisano - większy jest strach hehe.
jak juz pisalam to zalezy od wrazliwosci na bol. ja sie wogole nie balam, bo sie naczytalam ze przebicie to pikus, ze nic nie boli. a jak poczulam ten bol to prawie zemdlalam nie bylam na to przygotowana i mnie zaskoczyl
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 16:08   #27
kaska176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

ja kolczyk zrobilam sobie ok.8 miesiecy temu. jestem z tego zadowolona. a jesli chodzi o kwestie bólu w trakcie przebijania to na pewno jest to sprawa indywidualna. mnie osobiscie bolalo tylko troszke i to przez chwile. piszcie o swoich przezyciach zwiazanych z przekluciem i o waszym zdaniu na temat kolczykow w pepku
kaska176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 13:48   #28
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Modny czy nie modny ja zrobiłam bo mnie sie podobało. Myslałam nad tym długo i od ponad 2 lat mam, i "choruje" jak widze jakis fajny kolczyk w sklepie...oj tarce na tym majątek
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:22   #29
grzeczna_dziewczynka
Raczkowanie
 
Avatar grzeczna_dziewczynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
GG do grzeczna_dziewczynka
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

ja zrobilam sobie hmm... w 8 klasie podstawowki albo w 7!! pamietam ze tatus krzyczal a mamie sie podobalo a zrobilam bo bylam mloda i glupia ale nie zaluje tego i po 7(albo8) latach nie wyobrazam sobie ze moglabym miec 'pusty' pepek poza tym znajac zycie teraz bym sie nie odwazyla rozwazajac za i przeciw jejku nawet sobie nie zdawalam sprawy ze to juz tyle lat!! coz... jak ten czas szybko leci pozdrawiam i dodam tylko ze kolczykow i tatuazy nie powinno sie robic bo modne... nawet nie przypominam sobie zeby kiedys bylo to specjalnie modne szczerze mowiac...
grzeczna_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:26   #30
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: KOLCZYK W PęPKU??

Mojim zdaniem nawazniejsze by sie ładnie prezetował a kwestia modny czy nie wtedy niema znaczenia
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.