Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-15, 18:02   #3691
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić coś fajnego, jasnego do brwi w tonacji chłodnej? Najbardziej lubię cienie, ale z Maca obecnie nie ma? Teraz używam cieni z inglota, ale denerwuje mnie, że mój odcień 568 wycofali a poza tym są krótkotrwałe. Bardzo ciężko znaleźć fajny, zimny odcień pasujący do karnacji. Zastanawiam się też nad kredką, ale że nie mam Maca w promieniu 200km nic nie mogę przetestować.. Ostatnio szukałam czegoś w Douglasie i nici, nie mam pomysłu.
Mam ten sam problem i myślę czy nie spróbować paint pot tailor grey.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 23:02   #3692
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Janie straszę broń Boże, pierwsze co mi sie skojarzyło z SS t pomidor, przecież to ładny kolor
Buddę polecam
Pomidor to może i ładny kolor, ale kompletnie nie dla mnie, dlatego się wystraszyłam
Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić coś fajnego, jasnego do brwi w tonacji chłodnej? Najbardziej lubię cienie, ale z Maca obecnie nie ma? Teraz używam cieni z inglota, ale denerwuje mnie, że mój odcień 568 wycofali a poza tym są krótkotrwałe. Bardzo ciężko znaleźć fajny, zimny odcień pasujący do karnacji. Zastanawiam się też nad kredką, ale że nie mam Maca w promieniu 200km nic nie mogę przetestować.. Ostatnio szukałam czegoś w Douglasie i nici, nie mam pomysłu.
Ja mam czarne brwi, to ciężko mi doradzać, ale z MACowych kredek chyba Lingering jest polecana. Może też nadałby się kremowy cień Maybelline Color Tattoo Taupe (chyba to nr 40). Czytałam, że wiele dziewczyn używa go do brwi, nawet w tym celu go kupiłam, ale dla mnie okazał się za jasny.
Poza tym polecam Armaniego Eye & Brow Maestro. Mam go w odcieniu 02 i razem z pędzelkiem do brwi Armaniego to aktualnie mój zestaw nr 1 do malowania brwi.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 23:32   #3693
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pomidor to może i ładny kolor, ale kompletnie nie dla mnie, dlatego się wystraszyłam

Ja mam czarne brwi, to ciężko mi doradzać, ale z MACowych kredek chyba Lingering jest polecana. Może też nadałby się kremowy cień Maybelline Color Tattoo Taupe (chyba to nr 40). Czytałam, że wiele dziewczyn używa go do brwi, nawet w tym celu go kupiłam, ale dla mnie okazał się za jasny.
Poza tym polecam Armaniego Eye & Brow Maestro. Mam go w odcieniu 02 i razem z pędzelkiem do brwi Armaniego to aktualnie mój zestaw nr 1 do malowania brwi.
Ja obecnie używam maybelline taupe, kolor fajny ale niestety szybko znika z brwi
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 00:39   #3694
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

O, a wiadomo, co to za kolorek, ten ostatni?
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem i myślę czy nie spróbować paint pot tailor grey.



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pomidor to może i ładny kolor, ale kompletnie nie dla mnie, dlatego się wystraszyłam

Ja mam czarne brwi, to ciężko mi doradzać, ale z MACowych kredek chyba Lingering jest polecana. Może też nadałby się kremowy cień Maybelline Color Tattoo Taupe (chyba to nr 40). Czytałam, że wiele dziewczyn używa go do brwi, nawet w tym celu go kupiłam, ale dla mnie okazał się za jasny.
Poza tym polecam Armaniego Eye & Brow Maestro. Mam go w odcieniu 02 i razem z pędzelkiem do brwi Armaniego to aktualnie mój zestaw nr 1 do malowania brwi.
Armani faktycznie super, tylko problem z odcieniami, miał wejść jakiś nowy, ash blonde chyba. Czekam i ni ma nigdzie.
Chłodna i w miarę jasna jest polecana kredka Bobbi Brown w odcieniu Grey. Naprawdę fajny kolor. Ale...mam nadzieję, że znajdę coś innego i będę mogła polecić, bo wywaliłam na nią 90zł, a połowę stemperowałam Niezależnie od temperówek okropnie się łamie. To jakby wyrzucić kasę w błoto, aż przykro patrzeć

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Obejrzałam filmik Allury i z psiej kolekcji biorę Catch my eye. Mało mnie kusi ostatnio i całe szczęście
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 07:44   #3695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pomidor to może i ładny kolor, ale kompletnie nie dla mnie, dlatego się wystraszyłam
No tak, ale to moje noieodparte wrażenie, jak pierwsze raz ja uzylam z drugiej strony wszystko zależy od pigmentu ust. U Ciebie pewni jeszcze inaczej wyjdzie
No i pomidor pomidorowi nierówny - jest duzo kolorów i odmian

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Obejrzałam filmik Allury i z psiej kolekcji biorę Catch my eye. Mało mnie kusi ostatnio i całe szczęście
ĆMĘ miałam dawno i szybko sie pozbyłam - za jasny i za mało ciekawy był i te wkurzające spore drobiny. No ale wiem, ze upodobania sa rożne, może Tobie bedzie pasował

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, a wiadomo, co to za kolorek, ten ostani?
Creme Cup.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-16 o 09:54
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 09:16   #3696
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, ale to moje noieodparte wrażenie, jak pierwsze raz ja uzylam z drugiej strony wszystko zależy od pigmentu ust. U Ciebie pewni jeszcze inaczej wyjdzie
No i pomidor pomidorowi nierówny - jest duzo kolorów i odmian

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------



ĆMĘ miałam dawno i szybko sie pozbyłam - za jasny i za mało ciekawy był i te wkurzające spore drobiny. No ale wiem, ze upodobania sa rożne, może Tobie bedzie pasował

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------



Creme D'Nude.
A dziękuję. Nie lubię go akurat, więc nie kusi.

Jeśli chodzi o ten fluidline, to zastanawiam się, czy nie zmienili formuły, bo kiedyś na filmiku widziałam, że marnie się nakładał i właśnie tak jak piszesz, miał duże drobiny, nieciekawie to wyglądało, do tego zostawiał prześwity. A na tym z psiej kolekcji jakoś tak bezproblemowo sunie, ładnie napigmentowany, mieni się jakby mniejszymi drobinkami Trzeba będzie przetestować na żywo.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, a wiadomo, co to za kolorek, ten ostatni?






Armani faktycznie super, tylko problem z odcieniami, miał wejść jakiś nowy, ash blonde chyba. Czekam i ni ma nigdzie.
Chłodna i w miarę jasna jest polecana kredka Bobbi Brown w odcieniu Grey. Naprawdę fajny kolor. Ale...mam nadzieję, że znajdę coś innego i będę mogła polecić, bo wywaliłam na nią 90zł, a połowę stemperowałam Niezależnie od temperówek okropnie się łamie. To jakby wyrzucić kasę w błoto, aż przykro patrzeć

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Obejrzałam filmik Allury i z psiej kolekcji biorę Catch my eye. Mało mnie kusi ostatnio i całe szczęście
no i mam swój Ash Blond. Wstawiam linka, żeby kogoś nie podkusiła nazwa. Powinien raczej nazywać się Redhead
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 09:47   #3697
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
no i mam swój Ash Blond., żeby kogoś nie podkusiła nazwa. Powinien raczej nazywać się Redhead
czyli nie ma dla nas odcienia. Nawet rodzimy inglot wycofał jedyny pasujący mi odcień Zastanawiam się jeszcze nad Ash blonde, taupe Anastasia Beverly Hills, ale nie ma gdzie zobaczyć ani kupić, Sephora miała wprowadzić i ostatecznie się wycofała z tego info Z Maca wyskakuje mi jakaś nazwa Cork Taupe i Accentuated, pewnie też ciepłe.

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-08-16 o 09:49
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 09:51   #3698
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

no i mam swój Ash Blond. Wstawiam linka, żeby kogoś nie podkusiła nazwa. Powinien raczej nazywać się Redhead
o matko to jest straszne.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 09:53   #3699
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam czarne brwi, to ciężko mi doradzać, ale z MACowych kredek chyba Lingering jest polecana. Może też nadałby się kremowy cień Maybelline Color Tattoo Taupe (chyba to nr 40). Czytałam, że wiele dziewczyn używa go do brwi, nawet w tym celu go kupiłam, ale dla mnie okazał się za jasny.
Poza tym polecam Armaniego Eye & Brow Maestro. Mam go w odcieniu 02 i razem z pędzelkiem do brwi Armaniego to aktualnie mój zestaw nr 1 do malowania brwi.
Po mojej wtopie z aqua brow trochę się boję takich konsystencji, może się przekonam do kremów
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 09:56   #3700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A dziękuję. Nie lubię go akurat, więc nie kusi.

Jeśli chodzi o ten fluidline, to zastanawiam się, czy nie zmienili formuły, bo kiedyś na filmiku widziałam, że marnie się nakładał i właśnie tak jak piszesz, miał duże drobiny, nieciekawie to wyglądało, do tego zostawiał prześwity. A na tym z psiej kolekcji jakoś tak bezproblemowo sunie, ładnie napigmentowany, mieni się jakby mniejszymi drobinkami Trzeba będzie przetestować na zywo
Sorka miało pisać Creme Cup

Nie, ja nie miałam mu nic do zarzucenia pod względem konsystencji. Tylko kolor badziewny i drobiny niepotrzebne. Ten widze taki sam kolorystycznie i wykonczeniowo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 10:14   #3701
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam maybelline taupe, kolor fajny ale niestety szybko znika z brwi
Ponieważ nie pasował mi kolor, to nawet nawet nie potestowałam cały dzień. Jak nietrwały, to faktycznie kiepsko.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Armani faktycznie super, tylko problem z odcieniami, miał wejść jakiś nowy, ash blonde chyba. Czekam i ni ma nigdzie.
Chłodna i w miarę jasna jest polecana kredka Bobbi Brown w odcieniu Grey. Naprawdę fajny kolor. Ale...mam nadzieję, że znajdę coś innego i będę mogła polecić, bo wywaliłam na nią 90zł, a połowę stemperowałam Niezależnie od temperówek okropnie się łamie. To jakby wyrzucić kasę w błoto, aż przykro patrzeć
Z Armaniego kolorystyka faktycznie nie powala, ale nie wiem czemu z tym jest problem w większości firm - wszystko za ciepłe,za brązowe, za rude.
Ja się zdecydowałam na 02 i jest fajny. Można intensyfikować kolor, więc może i do jaśniejszy brwi by się nadał

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, ale to moje noieodparte wrażenie, jak pierwsze raz ja uzylam z drugiej strony wszystko zależy od pigmentu ust. U Ciebie pewni jeszcze inaczej wyjdzie
No i pomidor pomidorowi nierówny - jest duzo kolorów i odmian
Uwielbiam malinówki, to Sakura mogłaby być w takim odcieniu

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
no i mam swój Ash Blond. Wstawiam linka, żeby kogoś nie podkusiła nazwa. Powinien raczej nazywać się Redhead
Z nazwą koloru chyba kogoś poniosło


Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Po mojej wtopie z aqua brow trochę się boję takich konsystencji, może się przekonam do kremów
Wg mnie Aqua Brow jest jednym z trudniejszych w aplikacji produktów do brwi. W przypadku kremów jest nieco łatwiej, ale tu dużo zależy od pędzelka. Ja uwielbiam ten z Armaniego, za precyzję, drugi w kolejności to MAC 208.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-08-16 o 10:15
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 12:27   #3702
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Czytam Was i się usmiecham pod nosem - - trochę pracowałam dla service desku Dhla
Pamiętam jak była afera bo kurier wrzucił paczkę klientowi przez okno - to był domek jednorodzinny,nikogo w domu nie było chyba,okno otwarte...no to wrzucił.
Dobrze, że w środku były katalogi a nie np. kosmetyki z Maca,albo że w tym pokoju nie przebywało małe dziecko czy coś.
Ja miałam taka sytuację, że moje zamówienie z kosmetykami debil wrzucił przez uchylone okno, zapewne ja byłam w ogrodzie w tym czasie, czy może na piętrze, ale nawet nie raczył zadzwonić do drzwi. W każdym razie paczka owa wpadła za kanapę. Ale ja o tym nie wiedziałam, ani awizo, ani informacji, ani nic, więc po tygodniu napisałam do firmy, co się dzieje z moją paczką, już prawie miałam dostać zwrot pieniędzy, a nagle kurde podczas sprzątania leży za kanapą paczka do mnie. I leżała tam z 1,5 tygodnia Ale niby skąd miałam wiedzieć, że ona tam jest? Ten kurier to jakiś idiota był.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 12:53   #3703
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

bu, chciałam dziś capnąć sobie 2 szminiacze na B2M, ale ani Whirl ani Velvet Teddy nie było i muszę czekać na dostawę...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 13:54   #3704
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

https://scontent.cdninstagram.com/hp...15843856_n.jpg

Goodbye, money!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 17:26   #3705
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
czyli nie ma dla nas odcienia. Nawet rodzimy inglot wycofał jedyny pasujący mi odcień Zastanawiam się jeszcze nad Ash blonde, taupe Anastasia Beverly Hills, ale nie ma gdzie zobaczyć ani kupić, Sephora miała wprowadzić i ostatecznie się wycofała z tego info Z Maca wyskakuje mi jakaś nazwa Cork Taupe i Accentuated, pewnie też ciepłe.
Ja mam ten cień i żel i to są chłodne kolory, dobierałam opierając się na zdjęciach w necie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-08-16 o 17:50
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 17:49   #3706
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja miałam taka sytuację, że moje zamówienie z kosmetykami debil wrzucił przez uchylone okno, zapewne ja byłam w ogrodzie w tym czasie, czy może na piętrze, ale nawet nie raczył zadzwonić do drzwi. W każdym razie paczka owa wpadła za kanapę. Ale ja o tym nie wiedziałam, ani awizo, ani informacji, ani nic, więc po tygodniu napisałam do firmy, co się dzieje z moją paczką, już prawie miałam dostać zwrot pieniędzy, a nagle kurde podczas sprzątania leży za kanapą paczka do mnie. I leżała tam z 1,5 tygodnia Ale niby skąd miałam wiedzieć, że ona tam jest? Ten kurier to jakiś idiota był.
Masakra, co Ci ludzie mają w głowach.
Nałożyłam dzisiaj na brwi copperplate spoko to wygląda i co najważniejsze dobrze się trzyma.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:06   #3707
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam ten cień i żel i to są chłodne kolory, dobierałam opierając się na zdjęciach w necie.
Potwierdzam. Pomada Taupe jest nawet trochę chłodniejsza niż cień Ash Blonde. Można kupić np. na CultBeauty, pojawiają się też w polskich sklepach internetowych ale z przebitką
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:29   #3708
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
czyli nie ma dla nas odcienia. Nawet rodzimy inglot wycofał jedyny pasujący mi odcień Zastanawiam się jeszcze nad Ash blonde, taupe Anastasia Beverly Hills, ale nie ma gdzie zobaczyć ani kupić, Sephora miała wprowadzić i ostatecznie się wycofała z tego info Z Maca wyskakuje mi jakaś nazwa Cork Taupe i Accentuated, pewnie też ciepłe.
Inglot ma teraz pomadę do brwi - coś jak ta Anastasii Mam 2 kolory - 11 (jasny taupe) i 18 (szary, akurat dla chłodnych brwi). Poza tym polecam kredkę Shiseido w kolorze Natural Black W Macu nic dla siebie nie znalazłam, ewentualnie mogłabym w cieniach szukać.
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja miałam taka sytuację, że moje zamówienie z kosmetykami debil wrzucił przez uchylone okno, zapewne ja byłam w ogrodzie w tym czasie, czy może na piętrze, ale nawet nie raczył zadzwonić do drzwi. W każdym razie paczka owa wpadła za kanapę. Ale ja o tym nie wiedziałam, ani awizo, ani informacji, ani nic, więc po tygodniu napisałam do firmy, co się dzieje z moją paczką, już prawie miałam dostać zwrot pieniędzy, a nagle kurde podczas sprzątania leży za kanapą paczka do mnie. I leżała tam z 1,5 tygodnia Ale niby skąd miałam wiedzieć, że ona tam jest? Ten kurier to jakiś idiota był.

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To już wiem, że 139 muszę mieć Ten skośny mnie nie kręci
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 18:35   #3709
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Inglot ma teraz pomadę do brwi - coś jak ta Anastasii Mam 2 kolory - 11 (jasny taupe) i 18 (szary, akurat dla chłodnych brwi). Poza tym polecam kredkę Shiseido w kolorze Natural Black W Macu nic dla siebie nie znalazłam, ewentualnie mogłabym w cieniach szukać.
Ja również bardzo polecam tę kredkę To mój ukochany produkt do brwi, idealnie chłodny, ciemny odcień.


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To już wiem, że 139 muszę mieć Ten skośny mnie nie kręci
No mi niestety podobają się obydwa Ze wskazaniem właśnie na ten skośny
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 11:06   #3710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

O, prosze dzisiaj to kurier dpd pisze nawet sms, ze będzie z paczką. A niech mnei w d*** cmoknie i lata se z nią na zdrowie Paczka miała byc w czwartek, teraz to ja czekam na Douglasowego kuriera, jutro ma byc
A propo, miałam farta z ta D for Danger w Dougu, bo po kliknieciu jej, pokazał sie status, wkrotce dostępna, a po paru godzinach w ogóle znikneła ze strony i nie mam jej w spisie. Ciekawe czemu, skoro do stałej wchodzi...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-17 o 11:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 11:17   #3711
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Sweet Sakura i D for Danger - pierwsze testy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (101,4 KB, 40 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 11:59   #3712
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Inglot ma teraz pomadę do brwi - coś jak ta Anastasii Mam 2 kolory - 11 (jasny taupe) i 18 (szary, akurat dla chłodnych brwi). Poza tym polecam kredkę Shiseido w kolorze Natural Black W Macu nic dla siebie nie znalazłam, ewentualnie mogłabym w cieniach szukać.



To już wiem, że 139 muszę mieć Ten skośny mnie nie kręci
O. Właśnie słyszałam, że te Inglotowe fajne, pewnie tylko stacjonarnie dostępne? Kliknęłabym w Douglasie najchętniej.
Piszesz, że chłodne? A jak z jasnością? Nie chciałoby Ci się wstawić jakiegoś swatcha? Ja to teraz szaleć nie mogę, bo zrobiłam się blondynką i wszystko za ciemne i za rude albo za żółte. Jak się trafi coś chłodnego, to zazwyczaj ciemne...kredka Shiseido, sądząc po nazwie, pewnie też do jasnych nie należy?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 12:05   #3713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O. Właśnie słyszałam, że te Inglotowe fajne, pewnie tylko stacjonarnie dostępne? Kliknęłabym w Douglasie najchętniej.
Piszesz, że chłodne? A jak z jasnością? Nie chciałoby Ci się wstawić jakiegoś swatcha? Ja to teraz szaleć nie mogę, bo zrobiłam się blondynką i wszystko za ciemne i za rude albo za żółte. Jak się trafi coś chłodnego, to zazwyczaj ciemne...kredka Shiseido, sądząc po nazwie, pewnie też do jasnych nie należy?
Mam ten sam problem dlatego używam albo cienia Omega albo najcześciej Brow Setu najjasniejszego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 12:39   #3714
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem dlatego używam albo cienia Omega albo najcześciej Brow Setu najjasniejszego.
Tylko masz chyba gęstsze brwi od moich. Brow Set wypada u mnie ciepło, a cieniem nie umiem Tzn. nie podoba mi się efekt, taki rozmyty, do tego nietrwały. Muszę mieć kredkę albo coś w stylu Brow Maestro Armaniego. Najchętniej to bym sobie zrobiła te brwi metodą piórkową, ale żeby to tak na kilka lat starczyło i wyglądało naturalnie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 12:48   #3715
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Sweet Sakura i D for Danger - pierwsze testy
D for Danger
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 12:53   #3716
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja również bardzo polecam tę kredkę To mój ukochany produkt do brwi, idealnie chłodny, ciemny odcień.

No mi niestety podobają się obydwa Ze wskazaniem właśnie na ten skośny
Kredkę z Shiseido używam już n-ty rok i dopiero teraz się kończy - wydajna jest niesamowicie.

Mam nadzieję, że będę mogła obmacać na żywo te pędzle. HD wchodzi we wrześniu już, dobrze pamiętam?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A propo, miałam farta z ta D for Danger w Dougu, bo po kliknieciu jej, pokazał sie status, wkrotce dostępna, a po paru godzinach w ogóle znikneła ze strony i nie mam jej w spisie. Ciekawe czemu, skoro do stałej wchodzi...
Może ktoś anulował zamówienie? Pewnie znów się pojawi, jak dostaną nową dostawę. W każdym razie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Sweet Sakura i D for Danger - pierwsze testy
Sweet Sakura chyba nie dla mnie, ale D for Danger
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O. Właśnie słyszałam, że te Inglotowe fajne, pewnie tylko stacjonarnie dostępne? Kliknęłabym w Douglasie najchętniej.
Piszesz, że chłodne? A jak z jasnością? Nie chciałoby Ci się wstawić jakiegoś swatcha? Ja to teraz szaleć nie mogę, bo zrobiłam się blondynką i wszystko za ciemne i za rude albo za żółte. Jak się trafi coś chłodnego, to zazwyczaj ciemne...kredka Shiseido, sądząc po nazwie, pewnie też do jasnych nie należy?
W D. nie ma , ale są na stronie Inglota.
11 i 12 są jasne - dla mnie na granicy jasności. 11 wygląda dobrze, chociaż mogłaby być troszkę bardziej szara. Używam jej jak chcę bardzo delikatnie podkreślić brwi.
12 ma lekko oliwkowe tony ale pewnie blondynkom może pasować. Testowałam w I. i na mnie wyglądała dziwnie.
18 jest szara i troszkę ciemniejsza - dla mnie ideał.
Wiadomo, że z pomadami trzeba się troszkę pobawić, nie to co kredką ale efekt jest tego wart Spróbuję wstawić swatcha, ale nie obiecuję, że dziś

Kredka Shiseido jest sucha i twarda, dlatego da się ją delikatnie nałożyć mimo tego, że kolor jest dość ciemny.

Dziś pierwszy raz użyłam 9-tki Navy i jest Świetne są te cienie. Jestem zadowolona z pigmentacji (może oprócz Blonde Mink) i kolorów, chociaż nie używałam jeszcze JG Gray.

Myślę teraz nad Amber, ale nie wiem czy nie jest za ciepła
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 13:01   #3717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tylko masz chyba gęstsze brwi od moich. Brow Set wypada u mnie ciepło, a cieniem nie umiem Tzn. nie podoba mi się efekt, taki rozmyty, do tego nietrwały. Muszę mieć kredkę albo coś w stylu Brow Maestro Armaniego. Najchętniej to bym sobie zrobiła te brwi metodą piórkową, ale żeby to tak na kilka lat starczyło i wyglądało naturalnie
Mam ciemne brwi i brow set jest u mnie zimny, jeden jedyny z maca który wypada zimno. Cala reszta dedykowana spejszyl brwiom z tej firmy leci w ciepłe kolory.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 14:47   #3718
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kredkę z Shiseido używam już n-ty rok i dopiero teraz się kończy - wydajna jest niesamowicie.

Mam nadzieję, że będę mogła obmacać na żywo te pędzle. HD wchodzi we wrześniu już, dobrze pamiętam?
HD będzie od września Ja też chcę pomacać je najpierw, zobaczyć, czy rzeczywiście mi się przydadzą i jak wygląda ich jakość.

A co do kredki z Shiseido to ja chyba jakoś obficie ją aplikuję, bo używam jej od około roku na zmianę z Gimme Brow, na pewno nie codziennie, i za niedługo będzie mi się kończyć, został mi mały ogryzek Ale już kolejna czeka w zapasie - bez dwóch zdań nie znalazłam nic lepszego do brwi I jest w identycznym kolorze jak moje krzaczory
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 19:56   #3719
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie prosty wybór- z 4 brak mi tylko jednego - resztę mam/ miałam, wiec sprawa prosta Z drugiej strony dziwne, bo ten Blackened Plum najpierw miał sie nazywać rzekomo Dark Diversion ( kolor sie zgadzał, bo mam go) a teraz Krycha pisze ze to Great Dame a na innych blogach dalej jest DD wtf
w rozpisce mam, że to DD... zgłupłam.

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić coś fajnego, jasnego do brwi w tonacji chłodnej? Najbardziej lubię cienie, ale z Maca obecnie nie ma? Teraz używam cieni z inglota, ale denerwuje mnie, że mój odcień 568 wycofali a poza tym są krótkotrwałe. Bardzo ciężko znaleźć fajny, zimny odcień pasujący do karnacji. Zastanawiam się też nad kredką, ale że nie mam Maca w promieniu 200km nic nie mogę przetestować.. Ostatnio szukałam czegoś w Douglasie i nici, nie mam pomysłu.
Copperplate z MAC, cień, mój must have do brwi. Nawet gdzieś o nim pisałam na blogu.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o ten fluidline, to zastanawiam się, czy nie zmienili formuły, bo kiedyś na filmiku widziałam, że marnie się nakładał i właśnie tak jak piszesz, miał duże drobiny, nieciekawie to wyglądało, do tego zostawiał prześwity. A na tym z psiej kolekcji jakoś tak bezproblemowo sunie, ładnie napigmentowany, mieni się jakby mniejszymi drobinkami Trzeba będzie przetestować na żywo.
takie odniosłam wrażenie u allury właśnie, że coś z nim zmienili... ja go mam i jest faktycznie dość flaky
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
bu, chciałam dziś capnąć sobie 2 szminiacze na B2M, ale ani Whirl ani Velvet Teddy nie było i muszę czekać na dostawę...
nie powiem, przez jedną taką..... :roll eyes: kliknęłam wczoraj dwa cienie z Le Disko (a tak się zarzekałam, że mnie nie kręcą) i DfD.

Przy okazji - aż do nich napisałam maila. Jak się pierwszy raz zdarzylo, że w gratisie dostałam kartonik do mini tuszu bez tuszu to olałam, bo mówię dobra, nie będę o jeden gratis robić rabanu. Ale wczoraj robiąc zamówienie miałam trzy gratisy w koszyku - strobe, tusz i olejek do demakijażu. Dzisiaj potwierdzenie wysyłki - bez strobe. Sorry ale nie wiem czy też tak macie - ja często dumam gdzie co zamówić - gdzie będę miała fajniejsze gratisy więc one też decydują o zamówieniu. Wkurzyłam się i im napisałam może ktoś im bucha te gratisy no...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:56   #3720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w rozpisce mam, że to DD... zgłupłam.


nie powiem, przez jedną taką..... :roll eyes: kliknęłam wczoraj dwa cienie z Le Disko (a tak się zarzekałam, że mnie nie kręcą) i DfD.

Przy okazji - aż do nich napisałam maila. Jak się pierwszy raz zdarzylo, że w gratisie dostałam kartonik do mini tuszu bez tuszu to olałam, bo mówię dobra, nie będę o jeden gratis robić rabanu. Ale wczoraj robiąc zamówienie miałam trzy gratisy w koszyku - strobe, tusz i olejek do demakijażu. Dzisiaj potwierdzenie wysyłki - bez strobe. Sorry ale nie wiem czy też tak macie - ja często dumam gdzie co zamówić - gdzie będę miała fajniejsze gratisy więc one też decydują o zamówieniu. Wkurzyłam się i im napisałam może ktoś im bucha te gratisy no...
Dlatego poruszyłam temat, bo tez zgłupiałam

Od pary dni dumam własnie nad Superwatt Bo mi się przypomniało, ze chciałam rok temu wziac, ale juz był sold out, tylko kurcze, nie lubię takiej formuły cieni. Ale podoba mi sie bardzo kolor

Raz jeden jedyny mi się zdarzyło, ze miałam w rozpisce jakiś gratis i nie było go w pudełku, i to zdaje się całkiem niedawno. Wcześniej takich "jajców" nie miewałam
Tak czy siak, wolę chyba zamawiać w Dougu - wiecej gratisów i na bank
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.