zmiana diety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 09:13   #1
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613

zmiana diety


hmm tak poczytalam troche i postanopwilam zmienic troche moj sposob odzywiania jaki byl wczesniej by miec ladna sylwetke otorz rano po przebudzeniu postanowilam cwiczyc 15-30 min ( brzuszki, na nogi ) potem zjesc sniadanie oparte cos o bialko typu ser bialy jajka czy ogolnie nabial. nastepnie na drugie sniadanie owoc a na obiad kolo 14 mieso z surowka na kolacje chleb ciemny z wedlina i warzywami a po kolacji godzine basen badz bieganie i duza ilosc wody w ciagu dnia co o tym sadzicie??????

jestem troche zalamana bo fakt schudlam na wadze 3 kg ale figura nadal mi sie nie podoba( a z depseracji sesji caly weekend opbrzeralam sie fast foodami i frytkami i innymi okropienstwami a dzis czuje wyrzuty sumienia musze cos zrobic
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 09:52   #2
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: zmiana diety

zamien sniadanie z kolacja. na sniadanie chleb ciemny z wedlina i z warzywami. a na kolacje cos bialkowego
a reszta jest ok.
tylko pamietaj zeby jesc co najmniej 1000 kalori, bo potem bedzie efekt jojo i placz
na obiadek mozesz dorzucic np jakas zupke warzywną (bez smietany). nie ma duzo kalorii a pozwala zaspokoic glod
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 09:56   #3
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: zmiana diety

wczesniej jadlam 1200 cal teraz postanowilam uwolnic sie od tego liczenia w kolko kacl... i po prostu jesc nie patrzac na nie odrzucam ziemniaki makaron i chleb przenny oraz slodycze jak kiedys oby mi sie udalo bo mam dosc
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.