jaki podkład dla mamy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-07, 14:09   #1
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20

jaki podkład dla mamy?


drogie wizażanki polećcie jakiś dobry podkład dla mamy czyli mam tu na myśli kobietę powyżej 50 roku życia. Moja mama ma cerę normalną, nawet nie ma żadnych wyraźnych zmarszczek, lubi gdy podkład nie robi na buzi tapety, ale tez zeby nie był za lekki, czy może znacie jakiś podkład jednocześnie kryjący jaki i transparentny? Co polecacie? dziękuję za wszystkie dopowiedzi BUZIAKI DLA ALL WIZAŻANEK
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 17:40   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: jaki podkład dla mamy?

A jaką ma karnację? Jasną czy ciemniejszą, w tonacji zimnej (różowej) czy ciepłej (pomarańczowej)? Bo u nas są problemy z dobraniem koloru podkładu - polskie sklepy nie mają pełnej gamy kolorystycznej.

Ostatnio przećwiczyłam to na sobie - też szukałam podkładu, który nie tworzy maski. Ja jestem "personalna z młyna" w odcieniu różowym i jak już trafił się podkład nie za ciemny, to był ciepły (żółty). W końcu udało mi się dobrać Divinorę Guerlaina i tę mogę z czystym sumieniem polecić. Wprawdzie z niektórych ocen na KW wynika, że za słabo matuje (ma w nazwie "półmat"), ale jeśli mama ma normalną cerę (ja też takową mam), to nie powinna się na to skarżyć.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 19:41   #3
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20
Re: jaki podkład dla mamy?

mama ma raczej ciepłą żółtą karnację, więc wydaje mi się ze kolorki podkładów do niej pasujące to beże, brązy nie za ciemne... co poleciłybyście?
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 20:56   #4
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: jaki podkład dla mamy?

To ja zdecydowanie polecam Phyto-Teint Eclat Sisley'a. Gdyby miał jasny odcień w tonacji zimnej (a ma w ciepłej), to kupiłabym go natychmiast mimo upiornej ceny.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.