Rozstanie z facetem - część 13 :( - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 18:47   #1141
maczupikczu
Zadomowienie
 
Avatar maczupikczu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dziurawej skarpetki
Wiadomości: 1 126
GG do maczupikczu
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

mam
__________________
gdzie gruby nie może tam chudego pośle
maczupikczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:51   #1142
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez maczupikczu Pokaż wiadomość
sunset girl bierzesz jakies psychotropy?
a ta terapia to w jakim ma byc nurcie
taak, magnez, omegę 3, deprim forte i labofarm na uspokojenie mogą być?

poznawczo-behawioralna (o to Ci chodzi, tak?).
__________________
"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą."
.
mój cel: obawy zmieniać w nadzieję.
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:55   #1143
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez maczupikczu Pokaż wiadomość
mam
No to się nie dziw, że się nie możesz z niego wyleczyć
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:58   #1144
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No to się nie dziw, że się nie możesz z niego wyleczyć
A ja nie mam i też nie mogę
__________________
"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą."
.
mój cel: obawy zmieniać w nadzieję.
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:01   #1145
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
A ja nie mam i też nie mogę
Bo po pierwsze u Ciebie minęło mało czasu, a po drugie Ty wcale nie chcesz zapomnieć. Co z tego, że nie masz z nim kontaktu, skoro wciąż o nim myślisz? Co z tego, że nie masz z nim kontaktu, skoro zamiast zająć się swoim życiem, siedzisz i rozbierasz na czynniki pierwsze każdą sytuację? Po kilka, jeśli nie kilkanaście razy?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:04   #1146
koya89
Raczkowanie
 
Avatar koya89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 187
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

witam! powracam po kilku na prawdę dobrych dniach. niestety wraz z nowym tygodniem powrócił zły humor a w parze z nim wyrzuty sumienia i poczucie bycia tą 'gorszą'...
wyrzuty sumienia - że to ja zniszczyłam ten związek... w dużej mierze to moja zasługa niestety... mojej z***anej psychiki!!!
poczucie bycia tą gorszą - w czym ona niby jest lepsza ode mnie? co ma takiego, czego ja nie mam?


Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
Problem w tym, że ja mam ekstremalne huśtawki. Raz gadam z sensem, myślę racjonalnie, za chwilę żyję nadzieją, że i tak do siebie wrócimy, po czym wpadam w poczucie winy i czarną rozpacz. Wszystko to dzieje się z różną częstotliwością, raz na przestrzeni kilku dni, raz na przestrzeni kilku godzin.
Więc czasem wydaje się, że jest poprawa, a potem okazuje się, że jednak nie. Najlepiej obserwuje to moja mama, z którą mieszkam.

Kochana takie huśtawki to chyba rzecz normalna w takich sytuacjach... ja np pół dnia mam dobry humor, jak jestem na uczelni wśród ludzi, po czym już wracając samochodem do domu zaczynam odczuwać przygnębienie, a w domu to już totalna rozsypka... nie wiem ile to jeszcze potrwa...
__________________
"A może to, co Cię teraz spotyka, to cena przyszłego szczęścia...?"
koya89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:07   #1147
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Dziewczyny, jest to troche wstydliwy temat wiec bardzo prosze nie wysmiejcie mnie... Na studiach kumpluje sie ztaka jedna dziewczyna z ktora bardzo dovrze sie dogaduje i wszystko byloby dpbrze gdyby ona nie zaczela mi sie podobac (WTF!?)... Nie wiem nawet jak to okreslic, czuje po prostu ze mi sie podoba choc "zblizen" nie potrafie sobie wyobrazic i mnei to odrzuca (jesli juz to tylko pocalunek)ale czuje tak jakby ona byla moim "wypelniaczem". Nie wiem czy to jest normalne, moze po prostu bardzo ja lubie ale zmartwilo mnie bo nigdy nie czulam czegos takiego do innej dziewczyny

X sie nie odzywa caly czas... Nawet nie mam jak mu powiedziec BYE.... hyh... No nic-poczekam az sam usunie "status zwiazku"
ELVE, MNIE DO Y CIAGNIE BO JEST STARSZY, MA 27 LAT, DOJRZALSZY OD OBYDWU MOICH BYLYCH RAZEM WZIETYCH i to ze zaprosil mnie na kolacje i chcial zabrac na tor mnie urzeklo. Ciagnie mnie do niego, wiem ze jest to prawie niewykonalny zwiazek ale przyjazn bylaby naprawde bardzo fajna
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!

Edytowane przez mimimka
Czas edycji: 2010-12-07 o 19:09
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 19:08   #1148
maczupikczu
Zadomowienie
 
Avatar maczupikczu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dziurawej skarpetki
Wiadomości: 1 126
GG do maczupikczu
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

sunset girl nie o takie leczenie mi chodzi a o leki antydepresyjne
ale jesli te ci pomagaja to luz
tak o ta nazwe mi chodzilo i co pomaga ci ta terapia?

elve ma racje poki bedziesz rozmyslac to nic nie da, a ja tkwie w tej chorej znajomosci i tez jest kupa juz rok minal a ja sie czuje coraz gorzej jak widac
__________________
gdzie gruby nie może tam chudego pośle
maczupikczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:09   #1149
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Kamień spadł mi z serca nie spotkamy się dzisiaj
Ja jestem jakaś nie logiczna bez kitu Koleś za mną szaleje a ja jeszcze sie z nim nie spotkałam a już szukam dziury w całym ;/
Bo jest 8 lat starszy (chyba jakiś uraz po eksie mam),za pare miesiecy będzie miał 30-stkę a ja sie czuje przy nim jak gówniara...W dodatku dobija mnie fakt,że on już może baaaardzo poważnie myśleć odnośnie dalszego życia a ja??
Dlaczego cholera jasna nie moze być młodszy

Elve
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:10   #1150
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez bluecream Pokaż wiadomość
No właśnie sama nie potrafię tego zrozumieć. Czyżby uzależnienie?
Mozliwe. Mnie też ciagnie do eks'a. Tylko, że ja nie mam nikogo... A Ty już znalazłaś nowego faceta, z którym, jak piszesz- jesteś szczęśliwa...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:10   #1151
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez koya89 Pokaż wiadomość
witam! powracam po kilku na prawdę dobrych dniach. niestety wraz z nowym tygodniem powrócił zły humor a w parze z nim wyrzuty sumienia i poczucie bycia tą 'gorszą'...
wyrzuty sumienia - że to ja zniszczyłam ten związek... w dużej mierze to moja zasługa niestety... mojej z***anej psychiki!!!
poczucie bycia tą gorszą - w czym ona niby jest lepsza ode mnie? co ma takiego, czego ja nie mam?
Wyrzuty sumienia przekuj w pracę nad sobą...

Co ona ma? Powiew nowości
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 19:11   #1152
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez bluecream Pokaż wiadomość
Wpędził mnie znów w poczucie winy. I nie czuję się z tym najlepiej. Wiem, że durna jestem, że inicjuję ten kontakt, że to nie jest materiał na mojego kumpla, bo kompletnie nie potrafi on złapać do mnie dystansu. Dziewczyny co robić? Cały czas zależy mi na znajomości z nim, ale też w taki chory sposób, na zasadzie chyba, żeby mu pokazać, że jest mi w życiu dobrze. Co o tym myślicie?
Tu pomoże tylko brak kontaktu.
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A możliwe, że mu sie zaczyna "odwidywać"?
Możliwe, ale nawet jakby przyszedł do Ciebie dziś z koszem kwiatów, daj SOBIE czas. Przypomnij sobie o tych chamskich odzywkach, niech Ci się w głowie świeci czerwona lampka. Życie bez niego może być jeszcze piękniejsze.
Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
On naprawdę jest dobrym człowiekiem, tylko źle się dzieje ostatnio.
Może powinniście zostać przyjaciółmi? W przyjaźni łatwiej o egzekwowanie szacunku niż w związku.
Cytat:
Napisane przez koya89 Pokaż wiadomość
poczucie bycia tą gorszą - w czym ona niby jest lepsza ode mnie? co ma takiego, czego ja nie mam?
Co ona ma? Pecha, że ma takiego beznadziejnego faceta
Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
Co byście zrobiły na moim miejscu?
Jestem na tak, ale chyba nie teraz, za wcześnie. Spotkajcie się kiedyś tam, w przyszłości.
Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
No, ale mi się egzemplarz trafił...
Jak jest problem, to ROZMAWIA i WYJAŚNIA.
Cierpliwy i na dodatek słucha, co sie do niego mówi.
Ech, rozmarzyłam się...
Masz psa? Bo dziw bierze, że to o mężczyźnie
Cytat:
Napisane przez maczupikczu Pokaż wiadomość
ja jestem w fatalnym stanie, ale i tak to gowno kogokolwiek obchodzi bo przeciez nikt za mnie o nim nie zapomnie, nie zyc tym co bylo, jest coraz gorzej...
Nas obchodzi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:13   #1153
chuckysbride
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 515
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

hej

Ja nie mam już kontaktu z AD, czas mija, zapominam(?), a raczej próbuje, nie próbowałam się z nim kontaktować , jestem z tego dumna.

Bardzo tęsknię.
chuckysbride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:15   #1154
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest to troche wstydliwy temat wiec bardzo prosze nie wysmiejcie mnie... Na studiach kumpluje sie ztaka jedna dziewczyna z ktora bardzo dovrze sie dogaduje i wszystko byloby dpbrze gdyby ona nie zaczela mi sie podobac (WTF!?)... Nie wiem nawet jak to okreslic, czuje po prostu ze mi sie podoba choc "zblizen" nie potrafie sobie wyobrazic i mnei to odrzuca (jesli juz to tylko pocalunek)ale czuje tak jakby ona byla moim "wypelniaczem". Nie wiem czy to jest normalne, moze po prostu bardzo ja lubie ale zmartwilo mnie bo nigdy nie czulam czegos takiego do innej dziewczyny

X sie nie odzywa caly czas... Nawet nie mam jak mu powiedziec BYE.... hyh... No nic-poczekam az sam usunie "status zwiazku"
ELVE, MNIE DO Y CIAGNIE BO JEST STARSZY, MA 27 LAT, DOJRZALSZY OD OBYDWU MOICH BYLYCH RAZEM WZIETYCH i to ze zaprosil mnie na kolacje i chcial zabrac na tor mnie urzeklo. Ciagnie mnie do niego, wiem ze jest to prawie niewykonalny zwiazek ale przyjazn bylaby naprawde bardzo fajna

Po pierwsze Y, bo się rzuca w oczy przez czcionkę Wiek nie świadczy o dojrzałości, mój eks półobecny ma ponad 32 lata i zonk
Nic o nim jeszcze nie wiesz, więc nie masz czym się zachwycać - X też Cię zachwycił na dzień dobry, że o eksie nie wspomnę. No i o tamtym trzydziestolatku
Opanuj się trochę Kobito.

Jak Cię ciągnie, to o przyjaźni nie ma mowy. I dobrze o tym wiesz.


X - no cóż, nie on jeden kończy sprawę milcząc


A co do tej dziewczyny - Ty ogólnie teraz niedopieszczona jesteś, to się będziesz rzucać na wszelkie piękno, jak widać niezależnie od płci
Spokojnie, poczekaj aż Ci się emocje uspokoją.
BTW seks z kobietą to fajna sprawa
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:17   #1155
bluecream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 157
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Elvegirl. Nie omieszkam i bardzo, bardzo dziękuję
bluecream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:18   #1156
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

mimimka - nie ma w tym nic dziwnego, kobiety bardzo często są o niebo atrakcyjniejsze od mężczyzn dla innych kobiet

Cytat:
Napisane przez chuckysbride Pokaż wiadomość
Ja nie mam już kontaktu z AD, czas mija, zapominam(?), a raczej próbuje, nie próbowałam się z nim kontaktować , jestem z tego dumna.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-12-07 o 19:20
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:20   #1157
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
Kamień spadł mi z serca nie spotkamy się dzisiaj
Ja jestem jakaś nie logiczna bez kitu Koleś za mną szaleje a ja jeszcze sie z nim nie spotkałam a już szukam dziury w całym ;/
Bo jest 8 lat starszy (chyba jakiś uraz po eksie mam),za pare miesiecy będzie miał 30-stkę a ja sie czuje przy nim jak gówniara...W dodatku dobija mnie fakt,że on już może baaaardzo poważnie myśleć odnośnie dalszego życia a ja??
Dlaczego cholera jasna nie moze być młodszy

Elve
No już, już jestem

Pamiętasz jak ja świrowałam z Młodym? Że niski, że młody, że ogólnie nie ten świat? I co mi wtedy pisałyście? No właśnie

Spróbuj, co Ci szkodzi

Jak mawia moja znajoma, właścicielka sklepu z ubraniami - "przymierzanie nic nie kosztuje, a można trafić na coś, co niepozornie wygląda na wieszaku, a na tobie cud miód"

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez chuckysbride Pokaż wiadomość
hej

Ja nie mam już kontaktu z AD, czas mija, zapominam(?), a raczej próbuje, nie próbowałam się z nim kontaktować , jestem z tego dumna.

Bardzo tęsknię.
No my też jesteśmy dumne z Ciebie

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

bluecream - podziękujesz jak wytrwasz i jak to pomoże
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:20   #1158
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wcale nie, bo oni chcą do nas wrócić wtedy, kiedy my już nie mamy na to ochoty. Plączą nam tylko w życiu diabli wiedzą po co.
Dokładnie. Ja myślę, że większość z nich lubi mieć świadomość tego, że eks po nich rozpacza, jakby kiwnęli palcem to by przyleciała. A jak eks się tak nie zachowuje, to trzeba przypomnieć, żeby nie było jej tak wspaniale.
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Możliwe, ale nawet jakby przyszedł do Ciebie dziś z koszem kwiatów, daj SOBIE czas. Przypomnij sobie o tych chamskich odzywkach, niech Ci się w głowie świeci czerwona lampka. Życie bez niego może być jeszcze piękniejsze.
Zaczynam właśnie dochodzić do takich wniosków
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:21   #1159
koya89
Raczkowanie
 
Avatar koya89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 187
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wyrzuty sumienia przekuj w pracę nad sobą...

Co ona ma? Powiew nowości
powiew nowości na pewno...;] bo po 3 latach niestety można już się stać nudną...
a co do pracy nad sobą - staram się... ale chyba podchodzę do tego od złej strony...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Co ona ma? Pecha, że ma takiego beznadziejnego faceta
kiedyś był inny...
__________________
"A może to, co Cię teraz spotyka, to cena przyszłego szczęścia...?"
koya89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 19:22   #1160
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Możliwe, ale nawet jakby przyszedł do Ciebie dziś z koszem kwiatów, daj SOBIE czas. Przypomnij sobie o tych chamskich odzywkach, niech Ci się w głowie świeci czerwona lampka. Życie bez niego może być jeszcze piękniejsze.
Obyś miała rację, co do pogrubionego...
Co do czerwonego- na pewno bede potrzebowała czasu na przemyslenia, z ramionami otwartymi go nie przyjmę, jedyne co, to to, aby zechciał wrócić... Wtedy to ja bede górą! I to ode mnie bedzie wszystko zależało...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:24   #1161
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość



Masz psa? Bo dziw bierze, że to o mężczyźnie
Sama się dziwię, bo jakby mi ktoś powiedział, że coś dobrego o facecie napiszę, to bym go wyśmiała

Wdech, wydech...
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2010-12-07 o 19:31
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:25   #1162
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Obyś miała rację, co do pogrubionego...
Co do czerwonego- na pewno bede potrzebowała czasu na przemyslenia, z ramionami otwartymi go nie przyjmę, jedyne co, to to, aby zechciał wrócić... Wtedy to ja bede górą! I to ode mnie bedzie wszystko zależało...
Obyś została na tej gorze, a nie spadła na dno Wiesz, ja nie raz tak myślałam, że niedoszły do mnie napisze i to ja będę górą. Pisał, byłam górą kilka minut, bo go nie olewałam tylko radośnie mu odpisywałam, dla niego rozstałam się z X i jak widać sama jestem raczej bliżej dołu niż tej góry.
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:28   #1163
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez koya89 Pokaż wiadomość
kiedyś był inny...
każdy z nas był kiedyś inny, ludzie się zmieniają, to normalne

szkoda, że zmienił się akurat w tę stronę, ale teraz już nic na to nie poradzisz.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:29   #1164
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Obyś została na tej gorze, a nie spadła na dno Wiesz, ja nie raz tak myślałam, że niedoszły do mnie napisze i to ja będę górą. Pisał, byłam górą kilka minut, bo go nie olewałam tylko radośnie mu odpisywałam, dla niego rozstałam się z X i jak widać sama jestem raczej bliżej dołu niż tej góry.
Nie, nie... Chodzi mi raczej o to, że bede widziała, że jemu zależy i wtedy bede mogła decydować, czy chce wrócić, czy nie...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:33   #1165
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie, nie... Chodzi mi raczej o to, że bede widziała, że jemu zależy i wtedy bede mogła decydować, czy chce wrócić, czy nie...
Je nie wierzę w takie nagłe zmiany i starania. Prędzej, czy później wyjdzie szydło z worka.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:34   #1166
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bo po pierwsze u Ciebie minęło mało czasu, a po drugie Ty wcale nie chcesz zapomnieć. Co z tego, że nie masz z nim kontaktu, skoro wciąż o nim myślisz? Co z tego, że nie masz z nim kontaktu, skoro zamiast zająć się swoim życiem, siedzisz i rozbierasz na czynniki pierwsze każdą sytuację? Po kilka, jeśli nie kilkanaście razy?
No tak, ale z drugiej strony gdybym tego nie robila, poszłabym się rzucić z mostu a tak przynajmniej mam watpliwosci, ktore mnie powstrzymują

Cytat:
Napisane przez maczupikczu Pokaż wiadomość
sunset girl nie o takie leczenie mi chodzi a o leki antydepresyjne
ale jesli te ci pomagaja to luz
tak o ta nazwe mi chodzilo i co pomaga ci ta terapia?

elve ma racje poki bedziesz rozmyslac to nic nie da, a ja tkwie w tej chorej znajomosci i tez jest kupa juz rok minal a ja sie czuje coraz gorzej jak widac
wiem, to był żart.
terapię, taką prawdziwą, to dopiero zacznę.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Co ona ma? Powiew nowości
przede wszystkim...
__________________
"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą."
.
mój cel: obawy zmieniać w nadzieję.
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:37   #1167
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie, nie... Chodzi mi raczej o to, że bede widziała, że jemu zależy i wtedy bede mogła decydować, czy chce wrócić, czy nie...
No tak, ale ja też chciałam decydować jednak w praktyce wychodziło inaczej. Serce brało górę nad rozumem, który mówił bądź dla niego chłodna, obojętna, nie zgadzaj się na wszystko czego chce. Serce mówiło nadal coś czujesz i leć do niego. Niestety ciężko było posłuchać rozumu, bo mimo wszystko chciałam być z nim. Mimo, że myślałam, że to ja będę rozdawać tu karty, to on je rozdawał od początku do końca.
Myślę, że dopiero za kilka miesięcy jak jego widok nie będzie robił na mnie najmniejszego wrażenia mogłabym w spokoju i na chłodno podjąć decyzję, jeżeli by się do mnie odezwał. Teraz to nie było nic na chłodno. Radość, że on jednak chce uniemożliwiała mi to.
Chcę Cię po prostu ostrzec, żebyś nie męczyła się z tym tak jak ja i tyle ile ja, bo jego temat wałkuję tu już od lipca.
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:37   #1168
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Je nie wierzę w takie nagłe zmiany i starania. Prędzej, czy później wyjdzie szydło z worka.
Ale, że jak, bo nie zabradzo rozumiem... Że on sie bedzie starał, a za jakiś czas i tak znowu sie popieprzy?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:37   #1169
koya89
Raczkowanie
 
Avatar koya89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 187
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
każdy z nas był kiedyś inny, ludzie się zmieniają, to normalne

szkoda, że zmienił się akurat w tę stronę, ale teraz już nic na to nie poradzisz.
jego wybór. ale i tak wychodzę z założenia, że każdy zasługuje na drugą szansę... ja mu ją kiedyś dałam, a on mi niestety nie... wolał mnie skreślić, niż uwierzyć w to, że jestem w stanie się zmienić... a jestem! po tym wszystkim inaczej patrzę na świat. cóż... człowiek uczy się na błędach... mam nauczkę na przyszłość, ale szkoda, że nie mogę mu pokazać, że potrafię się zmienić, jeśli mi na kimś zależy
__________________
"A może to, co Cię teraz spotyka, to cena przyszłego szczęścia...?"
koya89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:40   #1170
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie, nie... Chodzi mi raczej o to, że bede widziała, że jemu zależy i wtedy bede mogła decydować, czy chce wrócić, czy nie...
Ale przecież Ty dajesz mu jasno do zrozumienia, że chcesz wrócić, że kochasz i wybaczysz bez mrugnięcia! Jak? Wybaczając tak po prostu jego chamstwo.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Je nie wierzę w takie nagłe zmiany i starania. Prędzej, czy później wyjdzie szydło z worka.



A propos, widział ktoś Caramelli?

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez koya89 Pokaż wiadomość
jego wybór. ale i tak wychodzę z założenia, że każdy zasługuje na drugą szansę... ja mu ją kiedyś dałam, a on mi niestety nie... wolał mnie skreślić, niż uwierzyć w to, że jestem w stanie się zmienić... a jestem! po tym wszystkim inaczej patrzę na świat. cóż... człowiek uczy się na błędach... mam nauczkę na przyszłość, ale szkoda, że nie mogę mu pokazać, że potrafię się zmienić, jeśli mi na kimś zależy
Nie zmieniaj się dla kogoś, tylko dla siebie.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sunset girl Pokaż wiadomość
No tak, ale z drugiej strony gdybym tego nie robila, poszłabym się rzucić z mostu a tak przynajmniej mam watpliwosci, ktore mnie powstrzymują
Ale te rozkminy wiele razy już Cię na skraj tego mostu doprowadzały
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.