od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 18:29   #1
AmmiQ
Raczkowanie
 
Avatar AmmiQ
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 58

od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?


Hej
Założyłam ten wątek z nadzieją, że będzie mi łatwiej.. jak będę z kimś trwała w diecie, dzieliła się swoimi wszystkimi sukcesami czy porażkami....
Od jutra - "okrągła" data 1 sierpnia zaczynam diete.
Z powodu licznych stresów znacznie przytyłam... przy bardzo niskim wzroście ważę 56/57 - może niektóre pomyślicie, że to nie jest dużo, ale waga nie zawsze świadczy o naszej "masywności". Jest mi źle z wałkami na brzuchu itd... nie chcę tak wyglądać! Moją zmorą jest także pucałowata twarz... Chcę to zmienić. Chcę siebie zmienić, chcę akceptować swoje ciało. Jakiś czas temu ważyłam 47 kg, teraz chciałabym dojechać przynajmniej do 50... Sprawdzałam, spokojnie - moje BMI będzie wtedy prawidłowe, do niedowagi daleko
Jaka dieta? Aż wstyd się przyznać - chciałam mieć kopenhaską, ale kiedyś wytrzymałam 1 dzień.. jestem okropnym żarłokiem
Więc chcę wytrwać 14 dni na diecie 1000kcal.
Bez słodyczy, ograniczę też węglowodany.
Bieganie co wieczór oraz godzina ćwiczeń. Codziennie.
Czy mi się uda? Proszę, trzymajcie kciuki...

Ktoś zaczyna ze mną? Od jutra?

Cieszę się, że mogę założyć ten wątek, na prawdę będzie mi łatwiej
Pozdrawiam
__________________
AmmiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:19   #2
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Ja chętnie (po raz kolejny zresztą do wątku o odchudzaniu) się dołączę. Mam 170 cm wzrostu, 60 kg, ale nie będę na diecie 1000 kcal tylko po prostu zdrowe odżywianie (bez słodyczy oczywiście) i dużo ruchu. Jak na razie wróciłam z obozu i tam dosć dużo chodziliśmy i jak mnie mama zobaczyła powiedziała: Ale ty schudłaś! Ale mi się miło zrobiło. Ale do pięknej sylwetki jeszcze mi troche brakuje, więc troche ruchu się przyda, a i może zdrowa dieta podziała coś na mój trądzik No zobaczymy. Nie wiem jeszcze za jakie cwiczenia się wziąść, ale chciałabym biegać codziennie, skakać na skakance, od czasu do czasu jeździc rowerem i pływać. Pozdrawiam cię i mam nadzieję, ze juz niedługo będziemy mogły się cieszyc zgrabną sylwetką
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:35   #3
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Witam też postanowiłam od jutra zacząćpierwszy krok to rezygnacja z słodyczy!MOja kategoria wagowa jest trszke inna więc raczej będę walczyć dłużej niż 14 dni ale już kiedyś mi się udało zgubić 15 kilo , hhmm to były czasy ale niestety waga wróciła i zaczynam jeszcze raz.Trzymam za was kciuki i mam nadzieję że będzie nam razem razniej<cmok>
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:23   #4
agnieszkaaaa18
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkaaaa18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Witam serdecznie Właśnie na taki wątek czekałam i o czywiście z wielką chęcią się dołączę. Ja mam troszkę więcej do zrzucenia, bo aż 10-12 kg . Konkretne diety dla mnie są nie do przyjęcia, bo poprostu nie umiem w nich wytrwać i zaraz rzucam się na jedzenie , a odchudzałam się chyba z 1000 razy . Tym razem zabieram się do tego inaczej przez cały sierpień(od jutra licząc) znacznie ogranicze spożycie słodyczy, tłuszczy, będę jeść tylko gotowane posiłki, a nie smażone, i oczywiśćie duze ilości wody mineralnej, herbatki pu-erh oraz zielonej. Tylko zdrowe jedzenie do ok 1200-1300 kcal i POSTARAM się nie łączyć węgli z białkiem. Pozaty oczywiście ruch: skakanka, hula hop, rowerek i zaraz poszukam filmików z ćwiczeniami w domu. A od września zapisze się na baen, siłownię i pomyślę co by jeszcze ulepszyć. Na schudnięcie i ładne wyrzeźbienie ciałka daję sobie 11 miesięcy (1 lipca 2007r.)- tak będzie zdrowo, realnie i bez jo-jo . Wogóle zamierzam przejść małą metamorfozę. Kiedy wyrzeźbię ciałko pójdę do fryzjera a przez cały ten rok bardziej zajmę się swoją cerą (w końcu od września wybieram się na studium kosmetyczne )

AmmiQ ja też jestem żarłokiem ale damy radę. Dobrze jest zapisaywać co się zjadło bo jak się potem na to popatrzy to ręce czaem opadają a nie zdajemy sobie z tego sprawya to mobilizuje do poprawy.
Ale się rozpisałam.Życzę wzystkim powodzenia i od jutra DO DZIEŁA!!!
Będziemy tu zapisywać co ćwiczyłyśmy i ile oraz ile czego jadłyśmy? Milej nocki papapa
agnieszkaaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:48   #5
Witch86
Raczkowanie
 
Avatar Witch86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 52
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

I ja sie dołacze Mam nadzieje ze tym razem wytrwam Sprubuje 1000 kcal i zaczne sie ruszac...
Witch86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:55   #6
kawaii
Przyczajenie
 
Avatar kawaii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Ja też się chętnie przyłączę. Ważę 55 kg przy wzroście 160 cm, ale mam drobną budowę ciała, więc kilka zbędnych kilogramów tłuszczu jest stanowczo do zrzucenia.

Cel pośredni: 2 kg w dół do końca sierpnia.

CEL OSTATECZNY: 4 kg w dół do końca września.


Zaczęłam już właściwie od 27 lipca, ale to była tylko przymiarka. Prowadziłam przez ostatnie dni coś w rodzaju pamiętnika, gdzie zapisywałam, co jadłam, czy ćwiczyłam i czy przestrzegałam swoich postanowień. Po przeczytaniu wyszły mi różne ciekawe rzeczy, pisałam już zresztą o tym w innym wątku (np. zauważyłam, że jem za mało, zbyt nieregularnie i bardzo często na krótko przed pójsciem spać).

Od 1 sierpnia zaczynam więc na poważnie, zamierzam zawsze dzień wcześniej planować sobie posiłki (żeby było ich więcej niż 2 czy 3 w ciągu dnia), codziennie ćwiczyć i jeść zdrowe produkty. Aha, i będę ważyć się tylko raz w tygodniu, choćby nie wiem, jak mnie kusiło...

Życzę powodzenia pozostałym odchudzającym!!!
kawaii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 22:04   #7
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

to ja tez sie dolaczam.. pasuje tak troszke kg schudnąć.... od jutra koniec ze slodyczami i wiecej ruchu!! )
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 00:11   #8
valanthe
Raczkowanie
 
Avatar valanthe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 182
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

ja też ja też! lipiec trochę zawaliłam nie schudłam nic, ale i nie przytyłam ufff, a po tym co zjadłam powinno być 10kg w górę mam 174 ważę koło 66kilo (nie mam w domu wagi, jedynie centymetr, ważę się u rodzinki czasem)
do końca sierpnia mogło by być coś koło 4kg w dół, ale głownie zależy mi na wymiarach.
Więc - ćwiczę codziennie koło godzinki (rower, brzuszki, skakanka etc), nie przekraczać 1200 kcal i jeść mało a często i reguralnie...i więcej białka bo tych węgli za dużo ehhh....
a idę o liceum i aż się wstydzę pokazać tak jak teraz wyglądam ehhh...
od czasu do czasu będę się tu spowiadać
powodzenia dziewczyny trzymajcie się
valanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 07:46   #9
mao_lao
Raczkowanie
 
Avatar mao_lao
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 73
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Trzymam kciuki za Was wszystkie i wierze że nam się uda.

Dołącze się do wątku mimo, ze dietę zaczęłam wcześniej. Ale każdy dzień traktuję jak "pierwszy dzień diety" przez co nie pozwalam sobie na folgowanie.

Zaczynałam kilka tygodni temu. Teraz jest już 6 kg mniej. Mniej jem, więcej się ruszam i tyle. to działaaa

No a skoro dzisiaj pierwszy dzień ;-) to koniecznie dieta i godzinka aerobów.
__________________
:: Gdyby nie było mężczyzn świat byłby pełen grubych i szczęśliwych kobiet ::
mao_lao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:13   #10
AmmiQ
Raczkowanie
 
Avatar AmmiQ
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 58
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Martuska na Twoim przykladzie widać, że ruch dużo daje... Ja dzisiaj planuję skakankę i brzuszki. Wieczorkiem bieganie. A Ty?
Scarlet nono rezygnacja ze słodyczy to podstawa. Nie będzie łatwo, bo jestem żelko maniakiem... Ale będę się mocno starac. Za Ciebie też trzymam kciuki!!
Agnieszka wiem co czujesz, ja dokładnie tak samo... nidy nue wytrwałam w diecie dlatego założyłam ten temat - może będzie nam raźniej pisząc o tym wszystkim i dzieląc się z Wizażankami? Jak milo będzie napisać "Dziewczyny schudłam 2kg" Co do jojo - właśnie, jeśli wytrwam dietę to po niej też znaczne ograniczenia, postaram się jeść słodycze tylko okazzyjnie, w minimnalnych ilościach.
Właśnie mama wychodzi do sklepu, zapytała "kupić ci drożdżówkę?" a ja powiedziałam "nie dzięki, przecież od dziś mam dietę" --- jestem z siebie dumna
Witch super, trzymam kciuki!!
Kawaii bardzo dobry pomysł z tym zapisywaniem w pamiętniku.... chyba też tak zrobię, to pomaga prawda? Jedzenie przed pójściem spac to moja zmora, więc od dzisiaj postaram się nie jeść po 18....
Też będę się ważyć raz na tydzień, częściej nie ma sensu
Sylwisiaaniolek wspaniale, damy radę! Musimy się wspierać
Valanthe ja idę do 2LO, ale chciałabym wszystkim pokazać, że potrafię. Nie będzie już kupowania precli w sklepiku Dużo dziewczyn z klasy wytrwało na kopenhaskiej.. ja niestety nie potrafię, ale jeśli uda mi się conieco zrzucić i to będzie widoczne... To będę się bardzo cieszyć )
Mao lao wow no to ładny wynik! Na jakiej jesteś diecie?

Co dzisiaj zjadłyście na śniadanko? Ja jogurt naturalny.... a nie tak jak zawsze 2-3 kromeczki białego chleba (o zgrozo!)

Pozdrawiam Was wszystkie
__________________
AmmiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:47   #11
valanthe
Raczkowanie
 
Avatar valanthe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 182
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Ja chciałam zrobić 'efekt zaskoczenia' w liceum, ale jak narazie nie wyszło mi bo nie wytrwałam i dalej jestem taka sama
Ale miesiąc to nie tak mało czasu w sumie..jeszcze im pokażę buhehe...
A dzisiaj na śniadanko zjadłam kubek maślanki z płatkami owsianymi, może niedługo wypiję drugi kubek mniaammm
na obiad planuję kotlety sojowe, tzn nie smażone i nie w panirece, tylko ugotowane, pycha a w dodatku mało kalorii
Nad resztą dnia jeszcze pomyślę
w szafce leżą pyszne paluszki ceblowo serowe ale mam nadzieję że się nie dam!
pozdrawiam!
valanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 14:07   #12
AmmiQ
Raczkowanie
 
Avatar AmmiQ
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 58
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

paluszki cebulowe za okno!! hehe nie daj się
Cytat:
na obiad planuję kotlety sojowe
tez je lubię... zwłaszcza, że jestem wege

Ja za pół godzinki mam brokuły
__________________
AmmiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:29   #13
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Jak na razie idzie dobrze Troszke skakałam na skakance i robiłam jakieś cwiczonka z gazety. Ale na tym świecie jest pokus.... Moja mama robi ciasto jabłkowe, ale tym razem się nie dam!!!!!Pozdrawiam
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:15   #14
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Dziś mói pierwszy dzień w pracy i prawie nic nie zjadłamw ruchu byłam cały czasjak tak bede cały miesąc pracować to napewno będą efekty tylko boję sie trochę napadów obrzarstwa po powrocie z pracyTrzymam kciuki
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:31   #15
mala_angie
Raczkowanie
 
Avatar mala_angie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

to ja tez sie przylaczam...od poczatku lipca wlasciwie sobie dietuje, ale mam czasem dni zwatpienia...teraz planuje jeszcze bardziej wziasc sie za siebie..schudlam juz jakies 2kg i teraz waze 53kg do konca wrzesnia planuje dojsc do 50kg ale zeby waga byla stala, jeszcze bardziej zalezy mi na wymiarach a wiec do dziela. zaraz smigam na rowerek a potem moze skakanka
mala_angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:40   #16
Moonis
Raczkowanie
 
Avatar Moonis
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

to ja też sie dołącze <po raz któryś :P> nie chodzi mi o diete, ale bardziej o ZDROWE ODŻYWIANIE ;]
zero słodyczy, chipsów, pizzy, tzw. chemii itp itd :P <własnie zjadłam szarlotke>:P
zacznę od jutra, myślę, ze 2.sierpnia też dobrze brzmi ;]
pozdr i zycze powodzenia!!
__________________

Moonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:39   #17
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Hej, ja tez dolaczam dzis juz jestem na diecie, wiec 1 sierpnia sie liczy.
U mnie problem jest taki, ze w czasie sesji przytylam 2 kg, pozniej wyjechalam na 5 tygodni i od razu + 3 kg, i zamiast wazyc 56, waze 61 (przy wzroscie 168 cm) W sumie wszyscy mowia, ze nie widac, chyba sie to jakos rownomiernie rozlozylo, ale ja czuje sie TAKA CIĘŻKA... Tak wiec chce wrocic do swojej wagi sprzed 2 miesiecy, jestem dobrej mysli, dzis zjadlam jakies 1000 kcal i mam nadzieje, ze juz wiecej nie bede zarla. A co do ruchu, to na razie u mnie odpada, po wyjezdzie jestem troche "poszkodowana", skrecilam noge, wiec nie moge sie za bardzo forsowac, no i zapalenie migdalkow mam to juz wogole... Ehhh... bedzie sie trzeba bardziej pilnowac z dieta
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 19:03   #18
AmmiQ
Raczkowanie
 
Avatar AmmiQ
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 58
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Co tam słychać?
U mnie nawet ok.. już dawno po 18 a ja nic nie zjadlam
Chociaż największy głód przychodzi o 21... ale mam nadzieję,że dam radę... Ten wątek strasznie mnie mobilizuje, chcę z wszystkich sił tu kiedyś napisać: osiągnęłam swój cel....
__________________
AmmiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 20:35   #19
mala_angie
Raczkowanie
 
Avatar mala_angie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

u mnie niby z dnia na dzien waga spada...tyle ze ja chce widziec efekty w cm;(
mala_angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 21:22   #20
maslana
Przyczajenie
 
Avatar maslana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

no to może i ja sie przyłączę tymbardziej ze dzisiaj dostałam małego kopniaka to bede miała motywacje stan obecny 171cm i 58 kg tak z 4 w dół i bedzie ok pozdrówki
maslana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 00:56   #21
valanthe
Raczkowanie
 
Avatar valanthe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 182
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

hehe maslana ja bym chciala tyle wazyc, chociaz 62 a nie te 66 ale powodzenia, i Wam wszystkie dziewczyny też
wadze nie ma co ufać, najlepiej centymetr, ale to jest wkurzajce kiedy waga leeeci a cm stoją...
Cieszę się bo pozbyłam się już nawyku późnego jedzenia...jem ostatnią rzecz koło 19 i ok
Więc dzisiaj (wczoraj?) były 2 kubki maślanki mniaaam, kotlety sojowe, 3 małe brzoskwinki, kilka (dosłownie kilka! nie miałam siły wywalić za okno ) paluszków i musli z mlekiem (w sumie nie planowane, tyle węgli na wieczór, ale nic nie było ciekawszego pod ręką). Nawet udany dzień, choć mogło być lepiej. A ćwiczenia to 1h rowerka stacjonarnego, 50 brzuszków i 2minuty skakanki
pozdrawiam!!
valanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 08:07   #22
maslana
Przyczajenie
 
Avatar maslana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

dla mnie kiedys waga 66 tez była tą wymarzoną (pierwotnie ważyłam 73- moze doda to otuchy wszystkim odchudzającym sie) chciałabym ważyc mniej bo jednak niektóre części mojego ciała nie są kompatybilne z resztą a nie wszystko da sie wycwiczyc np plecy uda tez pozostawiają wiele do życzenia no i nadal okrąglutka buźka pozdrówki i 3mam za wasze i swój sukces
maslana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 08:42   #23
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Czesc dziewczyny, u mnie juz pierwsze zniechecenie. I to tylko z mojej wlasnej winy. Nie umiem sie powstrzymac od wazenia, waze sie codziennie z rana, no powstrzymac sie od tego nie moge... Dzis rano oczywiscie pierwsze co na wage i... nic Ani grama w dol, a wczoraj tak malo jadlam...
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:07   #24
kawaii
Przyczajenie
 
Avatar kawaii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Blackmagicone, nie waż się częściej niż raz w tygodniu!!!

Ja zaczęłam "dietę" (albo raczej przestawienie na zdrowszy tryb życia i odżywiania) tydzień temu i mój pierwszy dzień ważenia wypada jutro. Ale już po ubraniach widzę, że schudłam co najmniej 1 kg (czyli tyle, ile planowałam). Miesiąc temu też ważyłam się codziennie i było to baaaardzo zniechęcające. Trudno było się odzwyczaić, ale na razie się trzymam zasady: ważyć się raz w tygodniu!
kawaii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:31   #25
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

No musze sie powstrzymac, bo jak sie nie powstrzymam od codziennego wazenie, to chyba zwariuje!!
Ale z waszym wsparciem...
Wszystko musi sie udac
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:48   #26
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

czesc kobitki;* tez chcialam zaczac diete od wczoraj, moze nie dokladne 1000 kcal ale powstrzymywanie sie od przekasek jest dla mnie trudnee baardzo, bo zawsze jakos tak z czystym sercem podjadalam wprawdzie nie mam co zrzucac, waze 53 kg przy wzroscie 165, ale od kiedy zaczely mi sie robic rozstepy nad kolanami powiedzialam sobie stop ;/ dosc tego trybu zycia. wczoraj mi sie nie udalo, zjadlam 3 bita, mam nadzieje ze zrzucilam go 2 godzinnym spacerem ;] wieczorem skusilam sie na 1 kawalek czekolady bo to juz wpadlo mi w nawyk... dzisiaj musze sie sprezyc i nie ejsc nic slodkiego nie wiem jak to wytrzymam... cwiczyc tez chce ale narazie chorubsko mnie zlapalo i nic z tego... moze od nastepnego tygodnia wiec zaczynam z Wami

moze zaczbne od tego co wczoraj zjadlam
rano zjadlam kromke z majonezem.. niezbyt zdrowo ale nc nie ylo w lodowce:|
na obiad łazanki [tez niezbyt pieknie]
potem 3 bit...
wieczorem platki z mlekiem [ tez jakies slodkie, wcalenie zdrowe]
musze wiec wybrac sie do sklepu po zdrowa zywnosc

powodzeniaaaa w diecie;*
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:01   #27
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Witam,
Ja diete zaczelam 1,5 miesiaca temu, ale pomyslalam, ze wam opisze co robie to moze skorzystacie...
Schudlam 3 kilo , mam jeszcze zamiar zzucic 2-3 kg...
Nie korzystam z zadnych diet bo sa produkty, ktorych sobie nie potrafie odmowic...
Wiec na sniadanie jadam prawie zawsze platki Fitness lub platki miodowe z mlekiem i jogurt... Jem duzo owocow (to co , ze maja duzo cukrow, lepiej owoce niz czekolade czy frytki )i warzyw, Na obiadki jem tylko mieso drobiowe bo ma najmnij kalorii lub zupki...Czasami makaronik z sosem(moja slabosc )
Kolacje jadam 3 max 4 godziny przed pojsciem spac, w moim wpadku wiec ok. 20-21... Nie praktykuje zasady nie jedzenia po 18, poniwaz jest to wg mnie nie mozliwe... Jak ktos idzie spac o 24 to by musial nie jesc nic przez 6 godzin , wiec sie podjada...
Na kolacje jem raczej malo... Staram sie nie przekraczac 300 kal.
Moje dzienne zapotrzebowanie to od 1500-1700 kal....
Nie jem tez slodyczy,bo nie przepadam za to uwielbiam lody owocowe ...
Codziennie jezdze na rowerze min 1 godz i wypijam litry wody ...
Pozdrowieniai powodzenia
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.

Edytowane przez agamazzi
Czas edycji: 2006-08-03 o 15:55
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:06   #28
AmmiQ
Raczkowanie
 
Avatar AmmiQ
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 58
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Ajj jestem z Was bardzo dumna, brawo! i z siebie też
Właśnie gotuję obiad... zupa wiśniowa (na samych wisniach i wodzie ) + 150g makaronu razowego z mąki orkiszowej. Mniaam
Niecierpię robić brzuszków, wszystko mnie boli podczas ich robienia... ale przełamałam się i 30 mam za sobą. Sukces
Za jakiś czas pójdę na godzinny spacer z psem na dwór.
Wczoraj wieczorem i w nocy nic nie zjadłam! Wspaniałe uczucie iść spać "lekka"...
__________________
AmmiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:22   #29
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

A ja dzisiaj byłam rano na wycieczce rowerowej
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:30   #30
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: od 1 sierpnia - ostatni dzwonek - kto ze mną?

Podziwiam was bardzo... Jakos nie moge sie przelamac i zaczac ruszac... Troche po tej nodze skreconej, ale moze to tylko wymowka... Wrrr a o brzuszkach to wogole nie moge myslec. Co najwyzej A6W. Przynajmniej ciekwsze.
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.