POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 10:08   #1951
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Odechciało mi się śledzić sprawę na fb na stronie Ewy czy Rutkowskiego. Czytam te komentarze o publicznym linczu i spaleniu na stosie niebieskiego to zaczynam się zastanawiać w jakich czasach żyjemy, postęp technologiczny niestety nie idzie w parze z umysłowym, niestety.
Wiem, że koleś kręci, zmienia swoje zeznania ale winy mu chyb jeszcze żadnej nie udowodniono prawda? Czy coś mnie ominęło?
Winę udowadnia się w postępowaniu sądowym, do którego jeszcze nie doszło (i nie dojdzie na pewno w najbliższym czasie). Póki co prokuratura zbiera materiał dowodowy.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:09   #1952
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Jeśli są jakiekolwiek osobyy, które miałby związek z Adamem Z. na płaszczyźnie satanistycznym skontkatujcie się z biurem RUTKOWSKI pod numerem 600 007 007 - apeluje Krzysztof Rutkowski
Źródło cytatu: http://www.patriot24.net/rutkowski-a...-na-ewie,13792

Dzwonić, nie dzwonić, oto jest pytanie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:10   #1953
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Aż mi się przypomniał mój kolega z liceum, który chwalił się, że jest satanistą i na wycieczce opowiadał, jak to jest, kiedy się morduje zwierzę. To trzeba było usłyszeć, żeby zrozumieć jaki to był chory człowiek, z taką satysfakcją i przekonaniem o tym opowiadał. Byłam w szoku. Zabił kota i psa, wychowawca miał z nim potem o tym rozmowę i tyle chyba. Też tak ręką zawsze robił na zdjęciach klasowych, nosił takie koszulki itd. Sadyści często uważają się za satanistów. Przez tego kolegę, czytałam sporo o tym i były morderstwa z tym motywem, oficjalnie potwierdzonych przez policję, więc ja nie umiem tak lekko podchodzić do takich teorii, jako totalnego absurdu. Są naprawdę chorzy ludzie na tym świecie, wierzący w jakieś moce krwi i inne rzeczy, dzięki którym mogą usprawiedliwić swoje skłonności do sadyzmu i znaleźć podobnych sobie ludzi w tym środowisku. Tylko, że w takim czasie nic by nie zrobił, musiałby mieć tak samo chorych, kolegów sadystów, lub chociaż jednego, który wywiózł Ewę, a sam dopiero po podrzuceniu dowodu osobistego na przystanku, pojechał do omówionego miejsca, lub następnego dnia. Tylko, jakim cudem to zaplanował? Ewa mogła wrócić taksówką, mógł przyjechać po nią chłopak. Po drugie, jeśli skorzystał po prostu ze sprzyjających okoliczności, że z nim poszła i komórka się jej akurat rozładowała, to musiałby do kogoś dzwonić, lub wysłać smsa, więc policja by to już chyba namierzyła.
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:13   #1954
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

czy w swietle takich dowodów Adam Z moze byc gejem?
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:13   #1955
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

W ogole nr telefonu Rutkowskiego swiadczy o lekkim zakochaniu w sobie
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:16   #1956
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Winę udowadnia się w postępowaniu sądowym, do którego jeszcze nie doszło (i nie dojdzie na pewno w najbliższym czasie). Póki co prokuratura zbiera materiał dowodowy.
Masz w pełni rację, źle się wyraziłam.
W takim razie czy ma postawione jakieś zarzuty?
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:22   #1957
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Masz w pełni rację, źle się wyraziłam.
W takim razie czy ma postawione jakieś zarzuty?
nie, dzisiaj do wieczora muszą mu postawić
a i tak to że postawią nie znaczy od razu, że jest winny tak jak phony napisała, winę może uznać jedynie sąd
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 10:23   #1958
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Najpierw Adam Z. ją gwałci, później daje znak telefonem i przekazuje komuś innemu, katują ją nieznani sprawcy i na koniec składa ją w ofierze. Aha.
I to wszystko w przeciagu 8 minut miedzy nagraniami ;D
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:23   #1959
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Winę udowadnia się w postępowaniu sądowym, do którego jeszcze nie doszło (i nie dojdzie na pewno w najbliższym czasie). Póki co prokuratura zbiera materiał dowodowy.


Tak sobie myslalam rano ze może on nie kreci z tym niepamietaniem. Na zdjęciach wygląda na przerazonego. Mógł stwierdzić ze powie cokolwiek i niech już mu dadzą spokój. Nie wiadomo czy jest winny czy nie a sporo osób już go osadzilo. Nie zdziwię się jak go dzisiaj wypuszcza a on popelni samobojstwo... i nigdy się nie dowiemy jak było a on zostanie zapamiętany, być może zupełnie nieslusznie, jako winny.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:30   #1960
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

http://www.patriot24.net/video-po-in...nikarzom,13790

Cytat:
Jego ludzie są też w posiadaniu obrazu z innej kamery, na której widać, że po godzinie 3:30 w okolice zejścia z mostu św. Rocha na dół rzeki obok Politechniki wjeżdża taksówka. A po kilku minutach wyjeżdża.
to w sumie ciekawe i ciekawe czy naprawdę widać czy znowu piksele
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:36   #1961
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Hmm jeśli z ta taksówką to prawda.. No cóż wtedy sprawa będzie wyglądała chyba dużo inaczej..
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 10:41   #1962
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;5367753 7]http://www.patriot24.net/video-po-in...nikarzom,13790



to w sumie ciekawe i ciekawe czy naprawdę widać czy znowu piksele[/QUOTE]


no, ale taksówkarz by się nie zgłosił? Chyba, że też jest satanistą zamieszanym w sprawę.
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:43   #1963
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ciezko mi sie widzi porywanie ludzi taksi, przeciez one sa w wiekszosci korporacyjne i monitorowane przez korporacje (kto prowadzi, gdzie jest, jaki robi kurs) i taka taxi ot tak porywa ludzi?
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:44   #1964
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Brałam kiedyś udział zajęciach, w czasie których wykładowca, prokurator, opowiedział nam o człowieku, któremu został postawiony zarzut zabójstwa. Zostało ustalone, że w noc, w którą zabita została ofiara (zdaje się na cmentarzu lub jego okolicach) był na tym cmentarzu. Początkowo zaprzeczał, aby zabił. Był wielokrotnie przesłuchiwany i drobiazgowo wypytywany o to co robił w nocy na cmentarzu i po co tam poszedł, skoro twierdzi, że nie zabił tego człowieka. Nie potrafił tego wyjaśnić, w końcu "pękł" i przyznał się, chyba nawet postawiono mu zarzuty. Prokuratura w dalszym ciągu weryfikowała jego wersję i postępowanie pozwoliło ustalić, że ten facet nie mógł zabić ofiary, a sprawcą była zupełnie inna osoba, która nie miała nic z nim wspólnego. Okazało się, że także, że mężczyzna na cmentarz poszedł się onanizować i ... wstydził się tego tak bardzo, że prościej mu było się przyznać do zabójstwa.
Nie wiemy, co siedzi w głowie Adama Z. , jaka jest jego konstrukcja psychiczna, ani jeszcze nie znamy przebiegu wydarzeń . Obie jego wersje zdarzeń (pierwsza, o utracie pamięci, następnie nagły jej powrót i opis rzekomych okoliczności wypadku) słusznie powinny być traktowane z bardzo dużą ostrożnością i dokładnie sprawdzone.
Jeśli chodzi o spekulacje, które można poczytać w szczególności na Facebooku to wydawało mi się, że maksymalny poziom absurdu osiągnęliśmy już co najmniej kilka dni temu. Ależ ja naiwna byłam nie przewidując pojawienia się zdjęcia mostu Rocha "z innej perspektywy" oraz katowania pikseli w trakcie satanistycznego rytuału. Strach się bać.

Edytowane przez beatrynka
Czas edycji: 2015-12-03 o 10:46
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:55   #1965
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ciezko mi sie widzi porywanie ludzi taksi, przeciez one sa w wiekszosci korporacyjne i monitorowane przez korporacje (kto prowadzi, gdzie jest, jaki robi kurs) i taka taxi ot tak porywa ludzi?
no ja osobiście w żadne porwanie nie wierzę
a ta taksówka mogła równie dobrze zabrać Ewę po prostu i zawieźć ją w zupełnie inne miejsce pisałam o takiej teorii wiele stron temu, że Adam najzwyczajniej w świecie mógł Ewę wsadzić do taksówki
a stać mogło się jej coś nawet pod domem albo jak już ktoś tu pisał inny - mogła w ogóle pojechać gdzie indziej niż do domu
a tak btw, korporacje nie mają informacji jeśli taksówkarz im kursu nie zgłosi, na 100% to mają tylko wtedy kiedy się zadzwoni po taksówkę i zamówi przez dyspozytora

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
Brałam kiedyś udział zajęciach, w czasie których wykładowca, prokurator, opowiedział nam o człowieku, któremu został postawiony zarzut zabójstwa. Zostało ustalone, że w noc, w którą zabita została ofiara (zdaje się na cmentarzu lub jego okolicach) był na tym cmentarzu. Początkowo zaprzeczał, aby zabił. Był wielokrotnie przesłuchiwany i drobiazgowo wypytywany o to co robił w nocy na cmentarzu i po co tam poszedł, skoro twierdzi, że nie zabił tego człowieka. Nie potrafił tego wyjaśnić, w końcu "pękł" i przyznał się, chyba nawet postawiono mu zarzuty. Prokuratura w dalszym ciągu weryfikowała jego wersję i postępowanie pozwoliło ustalić, że ten facet nie mógł zabić ofiary, a sprawcą była zupełnie inna osoba, która nie miała nic z nim wspólnego. Okazało się, że także, że mężczyzna na cmentarz poszedł się onanizować i ... wstydził się tego tak bardzo, że prościej mu było się przyznać do zabójstwa.
Nie wiemy, co siedzi w głowie Adama Z. , jaka jest jego konstrukcja psychiczna, ani jeszcze nie znamy przebiegu wydarzeń . Obie jego wersje zdarzeń (pierwsza, o utracie pamięci, następnie nagły jej powrót i opis rzekomych okoliczności wypadku) słusznie powinny być traktowane z bardzo dużą ostrożnością i dokładnie sprawdzone.
Jeśli chodzi o spekulacje, które można poczytać w szczególności na Facebooku to wydawało mi się, że maksymalny poziom absurdu osiągnęliśmy już co najmniej kilka dni temu. Ależ ja naiwna byłam nie przewidując pojawienia się zdjęcia mostu Rocha "z innej perspektywy" oraz katowania pikseli w trakcie satanistycznego rytuału. Strach się bać.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2015-12-03 o 10:57
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:57   #1966
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
Brałam kiedyś udział zajęciach, w czasie których wykładowca, prokurator, opowiedział nam o człowieku, któremu został postawiony zarzut zabójstwa. Zostało ustalone, że w noc, w którą zabita została ofiara (zdaje się na cmentarzu lub jego okolicach) był na tym cmentarzu. Początkowo zaprzeczał, aby zabił. Był wielokrotnie przesłuchiwany i drobiazgowo wypytywany o to co robił w nocy na cmentarzu i po co tam poszedł, skoro twierdzi, że nie zabił tego człowieka. Nie potrafił tego wyjaśnić, w końcu "pękł" i przyznał się, chyba nawet postawiono mu zarzuty. Prokuratura w dalszym ciągu weryfikowała jego wersję i postępowanie pozwoliło ustalić, że ten facet nie mógł zabić ofiary, a sprawcą była zupełnie inna osoba, która nie miała nic z nim wspólnego. Okazało się, że także, że mężczyzna na cmentarz poszedł się onanizować i ... wstydził się tego tak bardzo, że prościej mu było się przyznać do zabójstwa.
Nie wiemy, co siedzi w głowie Adama Z. , jaka jest jego konstrukcja psychiczna, ani jeszcze nie znamy przebiegu wydarzeń . Obie jego wersje zdarzeń (pierwsza, o utracie pamięci, następnie nagły jej powrót i opis rzekomych okoliczności wypadku) słusznie powinny być traktowane z bardzo dużą ostrożnością i dokładnie sprawdzone.
Jeśli chodzi o spekulacje, które można poczytać w szczególności na Facebooku to wydawało mi się, że maksymalny poziom absurdu osiągnęliśmy już co najmniej kilka dni temu. Ależ ja naiwna byłam nie przewidując pojawienia się zdjęcia mostu Rocha "z innej perspektywy" oraz katowania pikseli w trakcie satanistycznego rytuału. Strach się bać.
Rożne rzeczy się zdarzają, ale nie bez powodu usłyszałaś o tym na wykładzie. Zdarzają się ekstremalnie rzadko.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:01   #1967
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Czyli... najpopularniejsza obecnie wersja głosi, iż satanista Adam ukartował plan zabójstwa Ewy, w celu poświęcenia jej duszy szatanowi; w tym celu zaprowadził ją w umówione miejsce, gdzie nie sięgają kamery, po czym razem ze swoimi demonicznymi braćmi skatowali dziewczynę, ale w bezkrwawy sposób, bo inaczej zostałyby ślady, a Adaś byłby mniej niebieski na nagraniach, po czym tajemniczy, nikczemny taksówkarz nawrócony na ciemną stronę mocy pomógł im wziąć ciało dziewczyny i wywieźć je w nieznane miejsce, by kontynuować bezczeszczenie jej niewinnej duszy. Adam z kolei wpadł w trans i zaczął błąkać się po mieście, z przypadkowych powodów wyglądając na przerażonego i zdenerwowanego?

Tak, to zdecydowanie ma "sęs".
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:05   #1968
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Czyli... najpopularniejsza obecnie wersja głosi, iż satanista Adam ukartował plan zabójstwa Ewy, w celu poświęcenia jej duszy szatanowi; w tym celu zaprowadził ją w umówione miejsce, gdzie nie sięgają kamery, po czym razem ze swoimi demonicznymi braćmi skatowali dziewczynę, ale w bezkrwawy sposób, bo inaczej zostałyby ślady, a Adaś byłby mniej niebieski na nagraniach, po czym tajemniczy, nikczemny taksówkarz nawrócony na ciemną stronę mocy pomógł im wziąć ciało dziewczyny i wywieźć je w nieznane miejsce, by kontynuować bezczeszczenie jej niewinnej duszy. Adam z kolei wpadł w trans i zaczął błąkać się po mieście, z przypadkowych powodów wyglądając na przerażonego i zdenerwowanego?

Tak, to zdecydowanie ma "sęs".


---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

i to wszystko w 8 minut!

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

o 13 konferencja prokuratury, a dzisiaj od rana wznowiono poszukiwania
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul...l,t,id,tm.html
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:07   #1969
radeko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 42
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

I co wy na to ? mówiłem że Adam Z. ma zwichrowany umysł. Gej i satanista.
radeko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 11:09   #1970
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

na żywo z dzisiejszych poszukiwań https://www.periscope.tv/lepszyPOZNAN/1BdxYBeVkboKX
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:11   #1971
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Czyli... najpopularniejsza obecnie wersja głosi, iż satanista Adam ukartował plan zabójstwa Ewy, w celu poświęcenia jej duszy szatanowi; w tym celu zaprowadził ją w umówione miejsce, gdzie nie sięgają kamery, po czym razem ze swoimi demonicznymi braćmi skatowali dziewczynę, ale w bezkrwawy sposób, bo inaczej zostałyby ślady, a Adaś byłby mniej niebieski na nagraniach, po czym tajemniczy, nikczemny taksówkarz nawrócony na ciemną stronę mocy pomógł im wziąć ciało dziewczyny i wywieźć je w nieznane miejsce, by kontynuować bezczeszczenie jej niewinnej duszy. Adam z kolei wpadł w trans i zaczął błąkać się po mieście, z przypadkowych powodów wyglądając na przerażonego i zdenerwowanego?

Tak, to zdecydowanie ma "sęs".
Dodajmy do tego jeszcze wielce tajemnicze zachowanie chłopaka dziewczyny, który bezczelnie i z całkowicie niezrozumiałych dla racjonalnie myślących osób powodów, unika kontaktów z celebrytą i wirtuozem kryminologii, pieszczotliwie nazywanym detektywem.

Edytowane przez beatrynka
Czas edycji: 2015-12-03 o 11:13
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:14   #1972
Etoiles
de l'univers
 
Avatar Etoiles
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: z łóżka;)
Wiadomości: 58
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez radeko Pokaż wiadomość
I co wy na to ? mówiłem że Adam Z. ma zwichrowany umysł. Gej i satanista.
Post zgłoszony. Nie jestem w stanie zrozumieć, jaką satysfakcję czerpiesz ze swojego udziału w tym wątku? Rzucasz niczym nie poparte zarzuty z ogromną nienawiścią. Dziewczyny prosiły o jakiekolwiek źródła rzekomych badań naukowych, na które się powołujesz - bez odzewu. Mam pewne wątpliwości co do tego, kto ma, jak określiłeś, "zwichrowany umysł". Mam nadzieję, że wkrótce Twoje dysputy zaowocują banem.
__________________
“Travel light, live light, spread the light, be the light.”

In progress...
Etoiles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:15   #1973
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez radeko Pokaż wiadomość
I co wy na to ? mówiłem że Adam Z. ma zwichrowany umysł. Gej i satanista.
Administracjo, jeśli tu zaglądasz, zrób coś z tym trollem.


Strasznie przykre jest to, że przez te teorie Rutkowskiego ta sprawa już bardziej przypomina kiepską komedię, niż zaginięcie z prawdopodobnym tragicznym zakończeniem...
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:19   #1974
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Administracjo, jeśli tu zaglądasz, zrób coś z tym trollem.


Strasznie przykre jest to, że przez te teorie Rutkowskiego ta sprawa już bardziej przypomina kiepską komedię, niż zaginięcie z prawdopodobnym tragicznym zakończeniem...
Przez Rutkowskiego + niezablokowaną opcję dodawania komentarzy na fejsie "Zaginęła [...]", bo to przede wszystkim tam jątrzy się to obrzydlistwo.
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:26   #1975
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Przez Rutkowskiego + niezablokowaną opcję dodawania komentarzy na fejsie "Zaginęła [...]", bo to przede wszystkim tam jątrzy się to obrzydlistwo.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:33   #1976
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Co by nie powiedział.Jakim prawem w ogóle odezwał się do taty Ewy?Jeśli już chciał cos powiedzieć to raczej np.Ja tego nie zrobiłem.Bezczelny typ.
no tak,bo ojciec ma prawo wyzywać go od najgorszych
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:38   #1977
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
no tak,bo ojciec ma prawo wyzywać go od najgorszych
A dlaczego komuś się w ogóle wydaje, że to Adaś krzyczał coś do ojca Ewy? Przecież to był ktoś z tłumu i kierował te słowa właśnie do Adasia...

Boże, dlaczego ludzie wierzą w takie bzdety? Trochę logiki, pls... Niebieski forsuje tezę, według której wszystko było nieszczęśliwym wypadkiem, po czym przy policji nazywa ją "je^$ną ku$@ą"?
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:41   #1978
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Wiecie co obejrzałam ten filmik z eksperymentu i jestem przerażona. Ludzie by go tam zlinczowali gdyby nie policja. Smutne to biorąc pod uwagę,że nie ma niezbitych dowodów,że to on.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
A dlaczego komuś się w ogóle wydaje, że to Adaś krzyczał coś do ojca Ewy? Przecież to był ktoś z tłumu i kierował te słowa właśnie do Adasia...

Boże, dlaczego ludzie wierzą w takie bzdety? Trochę logiki, pls... Niebieski forsuje tezę, według której wszystko było nieszczęśliwym wypadkiem, po czym przy policji nazywa ją "je^$ną ku$@ą"?
No i najlepsze jest to,że kamery stały przy policji i tłumie ludzi i lepiej by bylo słychać Adama,który stal dobrych kilka metrów dalej niż tych ludzi
Głupota ludzka mnei przeraża.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:46   #1979
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Zaczynam już się gubić czy to ludzie powtarzają po Rutkowskim czy Rutkowski bierze teorie z komentarzy na facebooku.

Jak teoria o taksowce zostanie poparta trzema pikselami, bo samochód jest większy od człowieka to niech ma i trzy piksele, to będę pod wrażeniem ze zauważyli ze to taksowka a nie zwykly samochod.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:47   #1980
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Też byłam przerażona tym nagraniem (z tej strony http://epoznan.pl/news-news-63031-Ojciec_Ewy_Tylman_na).
Serio-szkoda mi tego chłopaka. Wszyscy z taką nienawiścią podchodzą, wydali już osąd, a tak naprawdę jeszcze nie jest ustalone co tam się wydarzyło... Nie dziwię mu się, że jest przerażony. Jak okaże się, że to był nieszczęśliwy wypadek, to współczuję mu bardzo...
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.