kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 19:39   #2971
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nie mam nic z la senzy i vs


a wracając do lakierów, to wygląda strasznie. Przecież zmycie go trwa dosłownie chwile...

wiecie ze to ostatnie takie ciepłe dni??

Też nic nie mam . Jak schudnę 10kg to sobie kupię!
Przestań!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 00:30   #2972
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

żeście naskrobały!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
sukienki spódnice koniecznie! ja uwielbiam pokazywać rajstopy


kąąąąąąąąpiel ale masz fajnie! ja nie mam jak, bo mam zepsuty korek(? ch.j wie, czy to korek? to dziwne czym zatyka sie dziure, i to sie tam zasysa. no to wlasnie to ch j strzelil i nie dziala)
ja wolę pończochy połowa mojej szuflady z bielizną to pończochy różne i różniaste

kąpiele są super, nie rozumiem ludzi którzy w mieszkaniu mają tylko kabinę prysznicową, ja bym nie dała rady raz / dwa razy w tyg. cieplutka kąpiel z pianką, mlekiem i olejkami, mmmm

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


Ty to masz cierpliwość do wosku
Ja nawet do depilatora nie mam kiedy teraz odchodować nie żebym nad tym ubolewała, zawsze to mniej przykrych przeżyć
depilatora używałam raz w roku na jakieś wakacyjne wyjazdy typu woodstock, tak co trzy tygodnie się maltretować to nie chcę ale moja kochana rodzinka stwierdziła że leży nieużywany i mi go wyrzuciła

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

myślalam miedzy Czubaszek, Chmielewską i właśnie tą Grocholą, ale Czubaszek - to rozmowa z Andrusem, a Andrusa dostała na dzień matki :P Chmielewską pewnie już zdążyła przeczytać, a Grochola jak to Grochola, fajnie się ją czyta, bo nie jest infantylna i zna życie (czytałyście trzepot skrzydeł?)
kocham Chmielewską! Czubaszek też, jej teksty zabijają np. u Kuby Wojewódzkiego:
-Lubi pani Krzysia Ibisza?
-Lubiłam go jak był starszy
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
jak miałam zupełnie inny styl (nie wiem czy wiecie, ale miałam dredy ) , to zupełnie zlewałam to co mówią o mnie inni , a i oni chyba darowali sobie zbędne komentarze stwierdzając pewnie, że nie ma sensu zwracać swoich cennych uwag do takiego dziwoląga
także może taka zachowawczość przychodzi z wiekiem? nie wiem sama
haha, to u mnie odwrotnie, też kiedyś miałam trochę inny styl, ogólnie to byłam małą złą gotką, a teraz mi przeszło i... zrobiłam sobie trzy śliczne dredziątka

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość


dlatego ja nie wchodze na szafe w ogole
raz mi sie rzucil w oczy facet... ktory ubieral sie w damskie ciuchy i co najlepsze - mial spoko komentarze, fajny gust, kobieco
może był trans?
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ahahahaha! fakt, przy takim z którym jest się już kilka lat, to się odechciewa chociaż moj twierdzi, ze udało mi się zachować resztki kobiecej tajemnicy, jak robię to, że wyglądam jak cud (oczywiście jego subiektywnym zdaniem )

nooooooooo ja tak samo!
a ile to jest "kilka"? dwa czy dziesięć?

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
idziesz do fryzjera czy sama robisz?? ja wole pokrecone , ale to kwestia gustu, ale na grubych wałkach albo jak maja dobry dzien to ide tak jak mi sie naturalnie pokręca! jak wusysze suszarka to mam mega objetość, wtedy podpinam, wyglada na luźnego koka, grzywke mam na bok wiec jakos ujdzie. Albo ogolnie spinam je wsuwkami tak na bok, opadaja na jedno ramie, wiesz o co chodzi

ostatnio bylamufryzjerki 5 lat temu, chcialam fale, to mi zrobila takie rulony ze sie boje
o mamo, nigdy nie byłam u fryzjera, już widzę, jak poprosiłabym o podcięcie końcówek i zostałabym z włosami do ramion.. brrrr.
mi się naturalnie kręci tylko jeden kosmyk przy czole i irytuje mnie to strasznie, całe włosy proste jak drut a tu taki loczek
winyl wiedziałam, że Cię skądś kojarzę i przypomniałaś mi, że z wątku o stylu rockowym w którym na krótko kiedyś zagościłam

dzisiaj wymyśliłam że poprawię maturę i idę na inne studia
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2012-10-21 o 00:33
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 09:23   #2973
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
dzisiaj wymyśliłam że poprawię maturę i idę na inne studia
Podziwiam ludzi, którym chce się poprawiać matury i zmieniać kierunek. Ja zauważyłam, że jestem mi dobrze tu, gdzie jestem i nie chcę niczego zmieniać O jakim kierunku myślisz?

Wiecie co... Przyjechałam na weekend do do domu, bo miałam mecz i czuję się tutaj tak obco, że to się w głowie nie mieści! Mój pokój już nie jest moim pokojem - w moim mniemaniu, kuchnia też jakaś za duża, a dwie łazienki - litości, ja mam swoją malusią łazieneczkę i ją kocham.
Dodatkowo dostałam nieziemski opierdziel, że strasznie schudłam i pewnie znowu skończy się szpitalem Dzisiaj zabieram manatki i wracam do Kato, koniec tego

Do tego mam ważny powód, żeby wrócić Chyba pierwszy raz wzięłam do serca wszystkie Wasze rady - działa
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:09   #2974
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
kąpiele są super, nie rozumiem ludzi którzy w mieszkaniu mają tylko kabinę prysznicową, ja bym nie dała rady raz / dwa razy w tyg. cieplutka kąpiel z pianką, mlekiem i olejkami, mmmm

depilatora używałam raz w roku na jakieś wakacyjne wyjazdy typu woodstock, tak co trzy tygodnie się maltretować to nie chcę ale moja kochana rodzinka stwierdziła że leży nieużywany i mi go wyrzuciła
Ja nie lubię kąpieli, męczę się leżąc w wannie i na prawdę musi mi się coś stać,żebym wylegiwała się w pianie

Z kim mieszkasz,że Ci takie świństwo zrobili? Uuu ja bym łby pourywała jakby ktoś wyrzucił coś mojego bo niby z jakiej paki

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Wiecie co... Przyjechałam na weekend do do domu, bo miałam mecz i czuję się tutaj tak obco, że to się w głowie nie mieści! Mój pokój już nie jest moim pokojem - w moim mniemaniu, kuchnia też jakaś za duża, a dwie łazienki - litości, ja mam swoją malusią łazieneczkę i ją kocham.
Dodatkowo dostałam nieziemski opierdziel, że strasznie schudłam i pewnie znowu skończy się szpitalem Dzisiaj zabieram manatki i wracam do Kato, koniec tego

Do tego mam ważny powód, żeby wrócić Chyba pierwszy raz wzięłam do serca wszystkie Wasze rady - działa
Ostro, to się zadomowiłaś czyli z wszystko ok


Zrobiłam na śniadanie naleśniki z masłem orzechowym
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:26   #2975
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Podziwiam ludzi, którym chce się poprawiać matury i zmieniać kierunek. Ja zauważyłam, że jestem mi dobrze tu, gdzie jestem i nie chcę niczego zmieniać O jakim kierunku myślisz?
mi też jest dobrze i pewnie zrobię mgr, ale chcę jednocześnie zacząć biologię, czyli coś, na co powinnam się dawno temu zdecydować.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja nie lubię kąpieli, męczę się leżąc w wannie i na prawdę musi mi się coś stać,żebym wylegiwała się w pianie

Z kim mieszkasz,że Ci takie świństwo zrobili? Uuu ja bym łby pourywała jakby ktoś wyrzucił coś mojego bo niby z jakiej paki


Ostro, to się zadomowiłaś czyli z wszystko ok


Zrobiłam na śniadanie naleśniki z masłem orzechowym

nie wiadomo kto, po prostu zniknął któregoś razu, podejrzewam że mother robiła "wielkie porządki", stwierdziła, że nie używam i fiuuu do kosza no trudno, w sumie i tak bolało a depilator był stary

masło orzechowe
ja zjadłam jog. naturalny z mlekołakami i jabłkiem
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:39   #2976
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
winyl wiedziałam, że Cię skądś kojarzę i przypomniałaś mi, że z wątku o stylu rockowym w którym na krótko kiedyś zagościłam

dzisiaj wymyśliłam że poprawię maturę i idę na inne studia
O, no proszę, jaki ten wizaż mały .
Jakie studia masz w planach? I na którym jesteś roku teraz?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Podziwiam ludzi, którym chce się poprawiać matury i zmieniać kierunek. Ja zauważyłam, że jestem mi dobrze tu, gdzie jestem i nie chcę niczego zmieniać O jakim kierunku myślisz?

Wiecie co... Przyjechałam na weekend do do domu, bo miałam mecz i czuję się tutaj tak obco, że to się w głowie nie mieści! Mój pokój już nie jest moim pokojem - w moim mniemaniu, kuchnia też jakaś za duża, a dwie łazienki - litości, ja mam swoją malusią łazieneczkę i ją kocham.
Dodatkowo dostałam nieziemski opierdziel, że strasznie schudłam i pewnie znowu skończy się szpitalem Dzisiaj zabieram manatki i wracam do Kato, koniec tego

Do tego mam ważny powód, żeby wrócić Chyba pierwszy raz wzięłam do serca wszystkie Wasze rady - działa
Laura szczęśliwa .
Ale z tym chudnięciem to naprawdę uważaj!
Nie obraź się, ale nawet jeszcze jednej sesji nie przeżyłaś, także wiesz, jeszcze Ci się wszystko może pozmieniać . Aczkolwiek w Twoim przypadku to akurat wątpię .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:55   #2977
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ostro, to się zadomowiłaś czyli z wszystko ok
Bardzo Wchodzę do tego mieszkania i czuję, że to moje miejsce na ziemi. No i starsi emeryci w bloku mnie podrywają

A co do to nigdy nie było lepiej. Czuję się doceniana jako ja, a nie jako obraz, który kreuje specjalnie dla faceta. Przeszkolił się nawet w tym co robić, gdy dostanę ataku
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
mi też jest dobrze i pewnie zrobię mgr, ale chcę jednocześnie zacząć biologię, czyli coś, na co powinnam się dawno temu zdecydować.
Podziwiam ludzi na biologii, chemii i tak dalej, ponieważ dla mnie to czarna magia. Chyba bym się tam popłakała.
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Laura szczęśliwa .
Ale z tym chudnięciem to naprawdę uważaj!
Nie obraź się, ale nawet jeszcze jednej sesji nie przeżyłaś, także wiesz, jeszcze Ci się wszystko może pozmieniać . Aczkolwiek w Twoim przypadku to akurat wątpię .
BARDZO!
Uważam, ale wiesz jak to jest - wychodzę o 8, wracam po 17 i w rezultacie jem dwa posiłki o ile dobrze pójdzie. Na pewno nie robię tego celowo )

A co do kierunku - wiem, że sesja w moim przypadku niczego nie zmieni. Kocham to Wczorajszy mecz tylko to potwierdził.
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 15:49   #2978
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O, no proszę, jaki ten wizaż mały .
Jakie studia masz w planach? I na którym jesteś roku teraz?


jak już zostało powiedziane wyżej - biologia teraz zaczęłam trzeci slawistyki, więc zupełnie inna bajka

co do sesji to racja, siostra się teraz maturą stresuje a ja jej mówię: poczekaj do pierwszej sesji, matura przy tym to nic
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 16:47   #2979
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Bardzo Wchodzę do tego mieszkania i czuję, że to moje miejsce na ziemi. No i starsi emeryci w bloku mnie podrywają

A co do to nigdy nie było lepiej. Czuję się doceniana jako ja, a nie jako obraz, który kreuje specjalnie dla faceta. Przeszkolił się nawet w tym co robić, gdy dostanę ataku

Podziwiam ludzi na biologii, chemii i tak dalej, ponieważ dla mnie to czarna magia. Chyba bym się tam popłakała.

BARDZO!
Uważam, ale wiesz jak to jest - wychodzę o 8, wracam po 17 i w rezultacie jem dwa posiłki o ile dobrze pójdzie. Na pewno nie robię tego celowo )

A co do kierunku - wiem, że sesja w moim przypadku niczego nie zmieni. Kocham to Wczorajszy mecz tylko to potwierdził.
No wiem, ja na pierwszym roku miewałam dni, że wychodziłam o 6 i wracałam przed 23, loooooooove . Tylko że ja od takich rzeczy tyłam,a nie chudłam, ale od czego to ja nie tyję .
Nie chodziło mi konkretnie o sesję, raczej o to, że jesteś tam niecały miesiąc . Ale wydaje mi się, że w przypadku tego typu kierunków to raczej ludziom się tak nie odmienia, bo wiadomo na co idą i czego się spodziewać .

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
jak już zostało powiedziane wyżej - biologia teraz zaczęłam trzeci slawistyki, więc zupełnie inna bajka

co do sesji to racja, siostra się teraz maturą stresuje a ja jej mówię: poczekaj do pierwszej sesji, matura przy tym to nic
No wiem, później doczytałam, ale już mi się nie chciało edytować .
A w jakimś konkretnym celu ta biologia?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 21:13   #2980
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

No wiem, później doczytałam, ale już mi się nie chciało edytować .
A w jakimś konkretnym celu ta biologia?

chcę pracować ze zwierzętami, czy to będzie zoo czy stacja badawcza to już mi obojętne (chociaż patrząc pod względem finansowym stacja badawcza byłaby lepsza )
najchętniej to bym wyjechała na Alaskę albo do jakiejś dżungli

Loriette, a co studiujesz? bo ta informacja mnie chyba ominęła
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2012-10-21 o 21:15
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 21:20   #2981
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Kluuub
hahahaha

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Wiecie co... Przyjechałam na weekend do do domu, bo miałam mecz i czuję się tutaj tak obco, że to się w głowie nie mieści! Mój pokój już nie jest moim pokojem - w moim mniemaniu, kuchnia też jakaś za duża, a dwie łazienki - litości, ja mam swoją malusią łazieneczkę i ją kocham.
Dodatkowo dostałam nieziemski opierdziel, że strasznie schudłam i pewnie znowu skończy się szpitalem Dzisiaj zabieram manatki i wracam do Kato, koniec tego

Do tego mam ważny powód, żeby wrócić Chyba pierwszy raz wzięłam do serca wszystkie Wasze rady - działa
Laura, baaardzo szybko sie zadomowilas na studiach, to super! ale ze schudlas, kurde ja tylam, bo zapychalam sie bulkami!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja nie lubię kąpieli, męczę się leżąc w wannie i na prawdę musi mi się coś stać,żebym wylegiwała się w pianie
ja kapiel biore tylko wtedy, kiedy cos sie dzieje. Potrzebuje mega relaksu, mam stresa, jak cos sie dzieje w sumie raz na 2 miesiace, hmm jak biore kapiel wiedz że cos sie dzieje
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 21:24   #2982
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
Loriette, a co studiujesz? bo ta informacja mnie chyba ominęła
Dziennikarstwo i komunikację społeczną
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Laura, baaardzo szybko sie zadomowilas na studiach, to super! ale ze schudlas, kurde ja tylam, bo zapychalam sie bulkami!
Poznałam fajnych osób, a dodatkowo jestem czyjąś księżniczką, więc czego chcieć więcej. No i miasto - bardzo je lubię! Podoba mi się tutejsze tempo życia i wszystko co z nim związane
Ja wieczorem wcinam kanapki albo robię coś na ciepło i chudnę
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:00   #2983
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
1. Karola w fryzurze a'la borsuk! sam sex!

(...)

co nie zmienia faktu, że nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w takim zestawieniu kolorów ale fajnie, że zdecydowłaś się na zmianę
jak będziesz miała chwilę, to się pokaż

co do Ellie, to póki co znam tylko lights i ta piosenka od początku bardzo mi się spodobała, ale dziewczyna ma dla mnie zbyt "normalny" głos, heh, nie wiem jak to opisać, nie chcę pisać: nijaki, może zbyt mało charakterystyczny, o


a właśnie, co Ci było właściwie?

aaaaaaaaaaaaa! Cookie crisp jak mogłaś mi o nich przypomnieć, kilka lat temu miałam taką fazę na te "płatki", że po odstawieniu ich schudłem pewnie z 10 kg :P
hahahahah no aż takiego kontrastu nie ma w ogóle spływa mi z wlosów powoli, eh. Ja mam etap paszteta więc zdjęć nie będzie, no chyba że po sobotnim weselu.

Lights jest "so last year" Nie mam pojecia dlaczego w polsce dopiero teraz zaczął być promowany i nawet pojawił się na nowym albumie. W tym kawałku akurat słabo słychać jej glos... wg. mnie jest boski, tzn taki mega niespotykany, faktycznie delikatny, ale też ciepły i z tą taką naturalną chrypką. Będę się o nią bić!

Co mi było... nie wiem. W sumie nie zrobiłam badań, to chyba takie przesilenie. No i po dwóch latach dowiedziałam się, że źle biorę tabletki na tarczycę (zamiast pół godziny przed jedzeniem brałam tuż przed albo nawet po), teraz biorę tak jak powinnam i lepiej się czuję. Hmm..

Spoko Bańka, gdyby Winyl nie zauważyła, to i tak nie przemknęłoby niezauważone. Miałam napisać dokładnie to samo

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
No co Ty, a starry eyed nie znasz? To chyba każdy zna . Eeee nie, Ona nie ma zwykłego głosu, ma ciekawą barwę, rzadko spotykaną . No, ale nie jest to to samo co disco polo

Ha! Wydało się! Bania ma penisa!!
O to to to to



Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a wracając do lakierów, to wygląda strasznie. Przecież zmycie go trwa dosłownie chwile...

wiecie ze to ostatnie takie ciepłe dni??
Nooo to jest straszne, ale przyznam się że mi samej się zdarza takie coś wstyd jak nie wiem i zawsze się źle z tym czuje, ale ja jestem takim nieogarem od rana, że czasem pędzę tak że nawet tego lakieru nie dam rady zmyć. Ale walczę z tym bo to takie koszmarnie nieeleganckie -_-

Wieeeeeeeeemy Ale ja pięknie wykorzystałam sobotę, pojechałam do kolezanki i zrobiłyśmy zdjęcia, m.in. z koniem przy zachodzie słońca No cudne wyszły, zobaczycie na blogu

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Do tego mam ważny powód, żeby wrócić Chyba pierwszy raz wzięłam do serca wszystkie Wasze rady - działa
Cieszę się że znalazłaś swoje miejsce na ziemi )) I że wreszcie jesteś szczęśliwa, należy Ci się

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
kąpiele są super, nie rozumiem ludzi którzy w mieszkaniu mają tylko kabinę prysznicową, ja bym nie dała rady raz / dwa razy w tyg. cieplutka kąpiel z pianką, mlekiem i olejkami, mmmm
No niestety, u mnie się nie da inaczej, bo łazienka 2x2m, takie maleństwo, że nawet kabina musiała byś przycinana, bo takich nie robią TŻ ubolewa, bo ledwo się mieści, a jak razem wejdziemy, to jest kupa śmiechu bo nie ma jak ręką ruszyć

Moja mama ma wannę, kiedyś wyjechała i TŻ zrobił wieczór dla nas, przywiózł sushi, otworzył wino i zrobił mi gorącą kąpiel. Nażarłam się, obaliłam ponad pół butelki wina w tej gorączce, wyszłam z wanny i prosto do łóżka. Zasnęłam jak dziecko w 15 sekund
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 10:32   #2984
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

czy na kaca się umiera?!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 10:37   #2985
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
czy na kaca się umiera?!
Nie Trzeba się dobrze zakonserwować od wewnętrz
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:22   #2986
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
idziesz do fryzjera czy sama robisz?? ja wole pokrecone , ale to kwestia gustu, ale na grubych wałkach albo jak maja dobry dzien to ide tak jak mi sie naturalnie pokręca! jak wusysze suszarka to mam mega objetość, wtedy podpinam, wyglada na luźnego koka, grzywke mam na bok wiec jakos ujdzie. Albo ogolnie spinam je wsuwkami tak na bok, opadaja na jedno ramie, wiesz o co chodzi
koleżanka mnie czesała i malowała średnio jestem zadowolona, no ale niech będzie. miałam dosć mocny makijaż, uważam, ze wyglądałam dość sztucznie (:P) , ale w sumie makijaze wieczorowe takie są, wszystkie dziewczyny miały dużo tapety. (a ja w sumie nie miałam dużo tapety, tylko oczy bardzo mocno podkreślone. sztuczne rzęsy też były

a włosów jednak nie kręciłam, bo bylam pewna, że te loki mi opadną, także wyprostowałyśmy je, po bokach zrobiła mi warkocze dobierane, górę podniosła, włosy z tyłu były luźno puszczone. no i miałam wpiętego storczyka, ślicznie to wyglądało

no i miałyście rację, wyglądałam pięknie, niepotrzebnie się przejmowałam

jeden facet nawet zapytał mnie, czy mam już dowód, że tak wódkę piję
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wiedział bo w międzyczasie dzwoniłam do koleżanki zdać jej relację z mojego spotkania, potem jeździłam za nim moim koszykiem, ale z tyłu człapał się tż A na moje pytanie "Myślisz,że mnie poznał? Mam go na fejsbuku w znajomych!" () tylko popatrzył z politowaniem jak na idiotkę

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
wiecie ze to ostatnie takie ciepłe dni??
nienawidzę zimna i chlapy

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

ja wolę pończochy połowa mojej szuflady z bielizną to pończochy różne i różniaste

kocham Chmielewską! Czubaszek też, jej teksty zabijają np. u Kuby Wojewódzkiego:
-Lubi pani Krzysia Ibisza?
-Lubiłam go jak był starszy

dzisiaj wymyśliłam że poprawię maturę i idę na inne studia
ja też kocham pończochy ;D ale raczej nie zakładam ich zamiast rajstop, bo zawsze mam w oczach wizję, jak mi się zsuwają, a ja je próbuję podciągnąć :P

chmielewska jest świetna, najbardziej lubię lesia i romans wszechczasow

co do studiów, to bardzo dobry pomysł wg mnie , skoro lubisz to, żałujesz, że nie zdecydowałaś się wcześniej - czemu nie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam na śniadanie naleśniki z masłem orzechowym
grubas



Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja kapiel biore tylko wtedy, kiedy cos sie dzieje. Potrzebuje mega relaksu, mam stresa, jak cos sie dzieje w sumie raz na 2 miesiace, hmm jak biore kapiel wiedz że cos sie dzieje
też jesteś fanką natanka?
Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Spoko Bańka, gdyby Winyl nie zauważyła, to i tak nie przemknęłoby niezauważone. Miałam napisać dokładnie to samo


Nooo to jest straszne, ale przyznam się że mi samej się zdarza takie coś wstyd jak nie wiem i zawsze się źle z tym czuje, ale ja jestem takim nieogarem od rana, że czasem pędzę tak że nawet tego lakieru nie dam rady zmyć. Ale walczę z tym bo to takie koszmarnie nieeleganckie -_-
następny szyderca

ja już się nauczyłam, zeby to jednak zmywac :P
Cytat:
Wieeeeeeeeemy Ale ja pięknie wykorzystałam sobotę, pojechałam do kolezanki i zrobiłyśmy zdjęcia, m.in. z koniem przy zachodzie słońca No cudne wyszły, zobaczycie na blogu


No niestety, u mnie się nie da inaczej, bo łazienka 2x2m, takie maleństwo, że nawet kabina musiała byś przycinana, bo takich nie robią TŻ ubolewa, bo ledwo się mieści, a jak razem wejdziemy, to jest kupa śmiechu bo nie ma jak ręką ruszyć

Moja mama ma wannę, kiedyś wyjechała i TŻ zrobił wieczór dla nas, przywiózł sushi, otworzył wino i zrobił mi gorącą kąpiel. Nażarłam się, obaliłam ponad pół butelki wina w tej gorączce, wyszłam z wanny i prosto do łóżka. Zasnęłam jak dziecko w 15 sekund
a jezdzisz konno?

uu to za mala na seks pod prysznicem

hehehe
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:23   #2987
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Nie Trzeba się dobrze zakonserwować od wewnętrz
tylko jak?!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:06   #2988
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
tylko jak?!
Bania, no właśnie alkoholem czubku


Muszę się wziąć za odchudzanie i ogólnie zdrowe jedzonko. Po 1 jestem tłustym pasztetem, po 2 cera mi się znowu pogorszyła, po 3 czuję się tak ociężale i sennie....
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:46   #2989
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

No niestety, u mnie się nie da inaczej, bo łazienka 2x2m, takie maleństwo, że nawet kabina musiała byś przycinana, bo takich nie robią TŻ ubolewa, bo ledwo się mieści, a jak razem wejdziemy, to jest kupa śmiechu bo nie ma jak ręką ruszyć

Moja mama ma wannę, kiedyś wyjechała i TŻ zrobił wieczór dla nas, przywiózł sushi, otworzył wino i zrobił mi gorącą kąpiel. Nażarłam się, obaliłam ponad pół butelki wina w tej gorączce, wyszłam z wanny i prosto do łóżka. Zasnęłam jak dziecko w 15 sekund
no jak się nie da to trudno, ale jak się da a nie mają to nie rozumiem SUSHI!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
czy na kaca się umiera?!
napij się a nie marudzisz
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

a włosów jednak nie kręciłam, bo bylam pewna, że te loki mi opadną, także wyprostowałyśmy je, po bokach zrobiła mi warkocze dobierane, górę podniosła, włosy z tyłu były luźno puszczone. no i miałam wpiętego storczyka, ślicznie to wyglądało

no i miałyście rację, wyglądałam pięknie, niepotrzebnie się przejmowałam

jeden facet nawet zapytał mnie, czy mam już dowód, że tak wódkę piję


ja też kocham pończochy ;D ale raczej nie zakładam ich zamiast rajstop, bo zawsze mam w oczach wizję, jak mi się zsuwają, a ja je próbuję podciągnąć :P

chmielewska jest świetna, najbardziej lubię lesia i romans wszechczasow

co do studiów, to bardzo dobry pomysł wg mnie , skoro lubisz to, żałujesz, że nie zdecydowałaś się wcześniej - czemu nie

chciałabym się w końcu nauczyć robić dobierańca, bo nie umiem
ee, pończochy się nie zsuwają. mi się nie zdarzyło.
własnie dzisiaj byłam w starym LO się zorientować co i jak z tą maturą, do 7 lutego muszę złożyć deklarację
wiecie co już mi się tak cholernie nie chce na uczelnię chodzić że szok, dzisiaj mam piąty dzień weekendu
a jutro rozmowa o pracę, trzymajcie kciuki

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania, no właśnie alkoholem czubku


Muszę się wziąć za odchudzanie i ogólnie zdrowe jedzonko. Po 1 jestem tłustym pasztetem, po 2 cera mi się znowu pogorszyła, po 3 czuję się tak ociężale i sennie....
no coś Ty, ja też
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 17:43   #2990
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania, no właśnie alkoholem czubku


Muszę się wziąć za odchudzanie i ogólnie zdrowe jedzonko. Po 1 jestem tłustym pasztetem, po 2 cera mi się znowu pogorszyła, po 3 czuję się tak ociężale i sennie....
o nieeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! nie tknę wódy

ja też ile przytyłaś
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość


chciałabym się w końcu nauczyć robić dobierańca, bo nie umiem
ee, pończochy się nie zsuwają. mi się nie zdarzyło.
własnie dzisiaj byłam w starym LO się zorientować co i jak z tą maturą, do 7 lutego muszę złożyć deklarację
wiecie co już mi się tak cholernie nie chce na uczelnię chodzić że szok, dzisiaj mam piąty dzień weekendu
a jutro rozmowa o pracę, trzymajcie kciuki
a gdzie? trzymam kciuki
dobierańce są proste, obczaj yt
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 18:11   #2991
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Baniol 2kg i troche
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 19:34   #2992
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, tylko bez wyzywania od grubasów, proszę Cię bardzo Naleśniki smażone bez tłuszczu, a masło orzechowe to źródło dobrych kwasów,tak mi kiedyś Karola napisała
I pokaż zdjęcia z wesela! Były jakieś nowe hity? Złapałaś welon? Obciachowe zabawy i konkursy?



W tym tygodniu tż ma na nocki, więc pierwszy raz odkąd mieszkamy razem będę spała sama. Mam cykora Po pierwsze boję się zostać sama w nocy w mieszkaniu A po drugie nie wiem jak bez Niego zasnę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 19:40   #2993
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

a gdzie? trzymam kciuki
dobierańce są proste, obczaj yt

do sklepu z kolczykami do piercingu
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 19:43   #2994
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, tylko bez wyzywania od grubasów, proszę Cię bardzo Naleśniki smażone bez tłuszczu, a masło orzechowe to źródło dobrych kwasów,tak mi kiedyś Karola napisała
I pokaż zdjęcia z wesela! Były jakieś nowe hity? Złapałaś welon? Obciachowe zabawy i konkursy?
Nie tłumacz się

nie złapałam NA SZCZĘŚCIE!ufff nie było hitów żadnych niczym mnie nie zaskoczyli. bylismy królami parkietu, nie wiem, gdzie mój TZ nauczył się tak tańczyć przypał, bo ja nie umiem tańczyć
a kamerzysta ciągle za nami latal, siara będzie :P

i wszystkie piosenki disco znaliśmy na pamięć, oboje

zdjęć nie mamy, nie brałam aparatu, ale było dwóch fotografów, więc liczę na to, że wkrótce będą zdjęcia

TZ miał branie, podrywała go najbrzydsza laska ale wiecie, tak bezczelnie prosiła go do tańca, wpatrywała się w niego i posyłała zalotne spojrzenia i uśmiechy

ahahaha!

były obciachowe zabawy, wygrałam konkurs na najpiękniejszą kreację

Cytat:
W tym tygodniu tż ma na nocki, więc pierwszy raz odkąd mieszkamy razem będę spała sama. Mam cykora Po pierwsze boję się zostać sama w nocy w mieszkaniu A po drugie nie wiem jak bez Niego zasnę
Rozumiem tą traumę, ja chyba raz w życiu byłam sama w domu


przyzwyczaisz się
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2012-10-22 o 19:45
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 20:51   #2995
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jak to najbrzydsza? Mnie zawsze wkurza jak ktoś wybitnie brzydki zwraca na mnie uwagę i próbuje zarwać, czuję się wtedy jakby ten ktoś myślał,że ma u mnie szanse, czyli że nie jestem ohhh i ahhh tylko tak samo spaszteciała jak ten ktoś rozumiecie mnie? Nie,żebym miała coś przeciwko spaszteciałym ludziom bo sama czasami tak się czuję i wyglądam,ale mam nadzieję,że rozumiecie i wiecie o co mi chodzi?
Tak czy siak, mam nadzieję że przywaliłaś jej obcasem w stopę


Do samotnych nocy nie chcę się przyzwyczajać Dla mnie to na prawdę trauma bo nie czuję się tutaj tak pewnie. Jak kiedyś tż wychodził rano po 5:00 do pracy i było taaak ciemno za oknem to stałam za żaluzjami i czekałam aż się rozjaśni, bałam się odwrócić, poruszyć Aż sama się sobie dziwię,że nie wylądowałam jeszcze u rodziców

Mam nadzieję,że Carlo Rossi pomoże mi przetrwać samotny wieczór Trafiliśmy trójkę w totka, a kochany tż kupił mi za to winiacza
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:19   #2996
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
hahahahah no aż takiego kontrastu nie ma w ogóle spływa mi z wlosów powoli, eh. Ja mam etap paszteta więc zdjęć nie będzie, no chyba że po sobotnim weselu.

Lights jest "so last year" Nie mam pojecia dlaczego w polsce dopiero teraz zaczął być promowany i nawet pojawił się na nowym albumie. W tym kawałku akurat słabo słychać jej glos... wg. mnie jest boski, tzn taki mega niespotykany, faktycznie delikatny, ale też ciepły i z tą taką naturalną chrypką. Będę się o nią bić!

Co mi było... nie wiem. W sumie nie zrobiłam badań, to chyba takie przesilenie. No i po dwóch latach dowiedziałam się, że źle biorę tabletki na tarczycę (zamiast pół godziny przed jedzeniem brałam tuż przed albo nawet po), teraz biorę tak jak powinnam i lepiej się czuję. Hmm..

Spoko Bańka, gdyby Winyl nie zauważyła, to i tak nie przemknęłoby niezauważone. Miałam napisać dokładnie to samo



O to to to to



PJONA!
Cytat:
Nooo to jest straszne, ale przyznam się że mi samej się zdarza takie coś wstyd jak nie wiem i zawsze się źle z tym czuje, ale ja jestem takim nieogarem od rana, że czasem pędzę tak że nawet tego lakieru nie dam rady zmyć. Ale walczę z tym bo to takie koszmarnie nieeleganckie -_-

Wieeeeeeeeemy Ale ja pięknie wykorzystałam sobotę, pojechałam do kolezanki i zrobiłyśmy zdjęcia, m.in. z koniem przy zachodzie słońca No cudne wyszły, zobaczycie na blogu



Cieszę się że znalazłaś swoje miejsce na ziemi )) I że wreszcie jesteś szczęśliwa, należy Ci się



No niestety, u mnie się nie da inaczej, bo łazienka 2x2m, takie maleństwo, że nawet kabina musiała byś przycinana, bo takich nie robią TŻ ubolewa, bo ledwo się mieści, a jak razem wejdziemy, to jest kupa śmiechu bo nie ma jak ręką ruszyć

Moja mama ma wannę, kiedyś wyjechała i TŻ zrobił wieczór dla nas, przywiózł sushi, otworzył wino i zrobił mi gorącą kąpiel. Nażarłam się, obaliłam ponad pół butelki wina w tej gorączce, wyszłam z wanny i prosto do łóżka. Zasnęłam jak dziecko w 15 sekund
Hahaha jak razem wejdziecie i nie ma jak ręką ruszyć to kiepsko!
Aaa najlepszy wieczór (choć nie jadłam sushi i raczej nie planuję ) . Tylko szkoda, że tak się skończył .

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak to najbrzydsza? Mnie zawsze wkurza jak ktoś wybitnie brzydki zwraca na mnie uwagę i próbuje zarwać, czuję się wtedy jakby ten ktoś myślał,że ma u mnie szanse, czyli że nie jestem ohhh i ahhh tylko tak samo spaszteciała jak ten ktoś rozumiecie mnie? Nie,żebym miała coś przeciwko spaszteciałym ludziom bo sama czasami tak się czuję i wyglądam,ale mam nadzieję,że rozumiecie i wiecie o co mi chodzi?
Tak czy siak, mam nadzieję że przywaliłaś jej obcasem w stopę


Do samotnych nocy nie chcę się przyzwyczajać Dla mnie to na prawdę trauma bo nie czuję się tutaj tak pewnie. Jak kiedyś tż wychodził rano po 5:00 do pracy i było taaak ciemno za oknem to stałam za żaluzjami i czekałam aż się rozjaśni, bałam się odwrócić, poruszyć Aż sama się sobie dziwię,że nie wylądowałam jeszcze u rodziców

Mam nadzieję,że Carlo Rossi pomoże mi przetrwać samotny wieczór Trafiliśmy trójkę w totka, a kochany tż kupił mi za to winiacza
Z jednej strony rozumiem, z drugiej strony to ja jestem takim turbopasztetem, a mój mężczyzna bogiem seksu, więc nie wiem jak to odbierać, obrazić się?

O jaki kochany! A jakie to winko? Tak czy siak pomoże .

Kurde, wygrać w totka, to by było coś ...


A ja mam pierwszy dzień @ i generalnie czuję się jak w 6 miesiącu ciąży. Ba, nasza Aga miała mniejszy brzuch w 9 niż ja dzisiaj, BOOOOSKOOOOO!
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2012-10-22 o 21:20
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:29   #2997
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Winyl
Ja też nie jadłam sushi, ale są dni,że mam na nie ochotę chociaż nie wiem jak smakuje wymyśliłam sobie jakiś smak sushi i jestem przekonana,że tak smakuje



Idę jutro na te szkolenie, ale sama bo żadna koleżanka po fachu nie może A tż nie wezmę bo lipa z facetem,a poza tym i tak pewnie będzie odsypiał,a poza tym nie wiem czy go wpuszczą :P Więc będę tam sama jak but, nikogo nie znając, chyba że jakieś przelotne znajomości. Wy też nie lubicie takich stresujących sytuacji?:P Czuję się wtedy jak dzikus


Winylku, Ty chociaż masz brzuch jak balon od @. A ja dzisiaj wracałam z pracy i nagle tak mnie brzuch rozbolał, zemdliło mnie, wyglądałam jak w ciąży. A miałam praktycznie pusty żołądek bo jadłam kanapkę jakieś 5h wcześniej. Głód zamienił się w mdłości. Myślałam,że puszczę pawia przez okno :P

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2012-10-22 o 21:31
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:40   #2998
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak to najbrzydsza? Mnie zawsze wkurza jak ktoś wybitnie brzydki zwraca na mnie uwagę i próbuje zarwać, czuję się wtedy jakby ten ktoś myślał,że ma u mnie szanse, czyli że nie jestem ohhh i ahhh tylko tak samo spaszteciała jak ten ktoś rozumiecie mnie? Nie,żebym miała coś przeciwko spaszteciałym ludziom bo sama czasami tak się czuję i wyglądam,ale mam nadzieję,że rozumiecie i wiecie o co mi chodzi?
Tak czy siak, mam nadzieję że przywaliłaś jej obcasem w stopę
Monia rozyebałas mnie
zaczełam sie smiac na glos

Doskonale Cie rozumiem, czesto tak mam, a najwiekszy wstyd wlasnie, ze taki pasztet czuje sie tak pewnie, jakby to bylo oczywiste ze odwzajemnie jego zalotne usmiechy

najgorzej jak ide na impreze, i taki koles ze mna chce tanczyc, albo tanczy za mna a ja nawet o tym nie wiem


kurde na reszte odpisze jutro, ale na to musialam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:50   #2999
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Tirarirara
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 21:58   #3000
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak to najbrzydsza? Mnie zawsze wkurza jak ktoś wybitnie brzydki zwraca na mnie uwagę i próbuje zarwać, czuję się wtedy jakby ten ktoś myślał,że ma u mnie szanse, czyli że nie jestem ohhh i ahhh tylko tak samo spaszteciała jak ten ktoś rozumiecie mnie? Nie,żebym miała coś przeciwko spaszteciałym ludziom bo sama czasami tak się czuję i wyglądam,ale mam nadzieję,że rozumiecie i wiecie o co mi chodzi?
Tak czy siak, mam nadzieję że przywaliłaś jej obcasem w stopę
też rozumiem

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Winyl
Ja też nie jadłam sushi, ale są dni,że mam na nie ochotę chociaż nie wiem jak smakuje wymyśliłam sobie jakiś smak sushi i jestem przekonana,że tak smakuje
spróbujcie sushi! jest specyficzne, tak samo jak oliwki, ale może Wam zasmakuje, mi zasmakowało porządnie za drugim razem
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.