kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 12:57   #3151
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Po prostu miał dopasowane spodnie I jak siedział... cry:
Do tego wczoraj spotkałam Go na imprezie, aj dobrze, że wróciłam do mieszkania!
wiedzialam
ale jeszcze obstawialam opcje - siedzialam mu na kolanach iiiiiiiiiiii

ps. miałam kiedys takiego klienta
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ewelka mam brać 1 tabletke 20mg dziennie po śniadaniu. A opakowanie 30tabl. 20mg kosztuje od 90 do 120zł. U mojej siostry w aptece akurat jest po 89 z groszami
to dawaj znać jak efekty!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:08   #3152
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja mam prawie do zapiecia stanika chyba najdluzsze jakie mialam

fryzure mam od jakiegos czasu taka zapisana na dysku ( zwykła najzwyklejsza ) ale rzecz jasna nigdy mi sie tak wlosy nie uloza poza tym chce dluzsze chce grzywke ktora da sie tez dac na bok w razie jakbym wyglądała jak debil

znalazłam kupon za 29 zł "Bon obowiązuje na ekskluzywny pakiet fryzjerski: porada stylisty + strzyżenie + kompleks SPA + sauna ozonowa z maską L'Oreal Matrix + ampułka z keratyną + modelowanie + masaż głowy." Nie wierze, jaka cena kupie z ciekawosci, fajny salon. Zalety mieszkania w duzym miescie, to przerozne groupony
wow, groupon faktycznie mega

a fryzurę kiedyś taką miałam, wyglądałam jak mumin, serio
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Po prostu miał dopasowane spodnie I jak siedział... cry:
Do tego wczoraj spotkałam Go na imprezie, aj dobrze, że wróciłam do mieszkania!


Złoty środek - byle jaki szampon, odżywka też obojętnie jaka + suszarka i prostownica. To złoty środek na złote włosy

Ja swoją mam z SH i noszę ją do leginsów, bo jest luźna Taka flanelka..

A co do koszulki i DIY - nie mam filmiku na YT, bo po prostu wzięłam guziki i poprzyszywałam w figlarny sposób
1. może ma dużego? niekoniecznie to był wzwód! faceci są straszni, w sumie to maja przesrane. tz ze mna nie chce chodzic na basen bo mowi ze siara
2. coooooo Ty ?! ale masz uprzejme wlosy, że Ci sie nie niszcza od takiego zestawu moje tez sa uprzejme, bo w miare nie wypadaja, ale musze sie z nimi piescic :P
3. hehe ja tez mam swoja z SH ale moja jest sexy opieta i dopasowana, bo jest na 158 cm a jak wiecie ja mam 176 cm
4. ja lubie DIY i czasami cos sobie robie, pozniej robie premiere przed tzem a on mowi yyyyyy wtf nie chodz w tym
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
wiedzialam
ale jeszcze obstawialam opcje - siedzialam mu na kolanach iiiiiiiiiiii


ps. miałam kiedys takiego klienta

to dawaj znać jak efekty!
KLIENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!: oklaski:


PŁACZĘ xD płaczę przy Was dziewczyny :P

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Aaaa!
nie wiem czy wiecie ale na tvn style rusza nowe reality show

"DŻOANA i jej przyjaciółki z miami".....
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:53   #3153
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

KLIENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!: oklaski:


PŁACZĘ xD płaczę przy Was dziewczyny :P


Aaaa!
nie wiem czy wiecie ale na tvn style rusza nowe reality show

"DŻOANA i jej przyjaciółki z miami".....
wyobraz sobie, jak ciezko bylo mi opanować śmiech...

dzoana jest zalosna tzn kogo obchodzi jej zycie ja czasem ogladam na mtv coś w stylu :ekipa z new jersey " czy jakos tak, albo jak sie bawi vegas. Po tym programie, pozbywam sie wszelkich moralniaków pijane laski wygladaja tragicznie! poza tym, ten program jest prawdziwy, bo oni sa zawsze tak nachlani, że nie da sie grac w takim stanie

ogladalyscie to kiedys??

a dzoana, pewnie bedzie zawsze pieknie ubrana, uczesana i umalowana, co ona moze tam pokazac w tym programie

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a fryzurę kiedyś taką miałam, wyglądałam jak mumin, serio
nie wiem jak wygląda mumin ale boje sie efektu dziecka
pewnie sobie zrobie grzywke, przeciez odrosnie nie ??
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:19   #3154
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
wyobraz sobie, jak ciezko bylo mi opanować śmiech...

dzoana jest zalosna tzn kogo obchodzi jej zycie ja czasem ogladam na mtv coś w stylu :ekipa z new jersey " czy jakos tak, albo jak sie bawi vegas. Po tym programie, pozbywam sie wszelkich moralniaków pijane laski wygladaja tragicznie! poza tym, ten program jest prawdziwy, bo oni sa zawsze tak nachlani, że nie da sie grac w takim stanie

ogladalyscie to kiedys??

a dzoana, pewnie bedzie zawsze pieknie ubrana, uczesana i umalowana, co ona moze tam pokazac w tym programie

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------



nie wiem jak wygląda mumin ale boje sie efektu dziecka
pewnie sobie zrobie grzywke, przeciez odrosnie nie ??

tak, tylko z twarzą Anibani i z grzywką jak znajdę to zdjęcie to Wam wkleję .



Ja czasami oglądam ekipe z new yersey . to straszny badziew ale wole to 100 razy bardziej niz chociazby perfekcyjna pania domu, glowny program jesiennej ramowki tvn, ja piedole w ogole bardzo malo ogladam tv, telewizor moglby dla mnie nie istniec, same klamstwa
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:42   #3155
kolaa15
Przyczajenie
 
Avatar kolaa15
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Witam wszystkie dziewczyny !
Mam problem, z moją wagą.. czuję że coraz bardziej grubnę i wiecej jem a mój brzuch coraz bardziej wystaje ! . mam 175 i ważę już 62 kg a w tamtym roku ważyłam 57 nie chce mi się ćwiczyć mam brak motywacji i okropnie wcinam wszystkie słodycze i nie umiem się powstrzymać.. do tego wszystkiego mam bardzo bardzo powolną przemianę materii.. Chcę mieć po prostu płaski brzuch ! proszę poradźcie co mam zrobić chce to zmienić jak najszybciej ! proszę i pozdrawiam ! *
kolaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:21   #3156
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Ewela, coś mi sugerujesz? Po prostu mam ostatnio słabszy okres.. jest mi ciągle słabo, a ostatnio zasłabłam w Tesco i pan ochroniarz mnie ratował. Póki co zmierzono mi cukier i mam za niski, a w przyszłym tygodniu idę do poradni na resztę badań - zobaczymy co to za pieroństwo mi się napatoczyło

A co do paznokci - dzisiaj o dziwo pomalowałam je perfekcyjnie. Wieczorem widzę się z moimi dziewczynami z liceum, a rano do Kato
ja mam z kolei za wysoki cukier i generalnie nie powinnam w ogóle pić . może masz niedobór żelaza? leć do lekarza i daj znać.
wczoraj robiłam sobie paznokcie Halloweenowe, namalowałam sobie wykałaczką kotka na kciuku (lewą ręką!) i kumpela myślała, że to naklejka

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

a dokąd masz mi zayebiście urosły odkąd używam amlę ale tydzień temu znowu robiłam encanto i muszę podciąć, sporo Ewelka, masz jakąś konkretną fryzurę upatrzoną? czy standardowo podcięcie+ ewentualnie grzywka.
amla w sensie henna czy jakieś olejki? ja zapuszczam i zapuścić nie mogę, mam jakoś do pasa (60 parę cm chyba) a chciałabym tak do tyłka chociaż
o takie minimum:



Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Po prostu miał dopasowane spodnie I jak siedział... cry:
Do tego wczoraj spotkałam Go na imprezie, aj dobrze, że wróciłam do mieszkania!


Złoty środek - byle jaki szampon, odżywka też obojętnie jaka + suszarka i prostownica. To złoty środek na złote włosy

suszysz, prostujesz i masz zdrowe? wow.. niektórym to dobrze

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
wiedzialam
ale jeszcze obstawialam opcje - siedzialam mu na kolanach iiiiiiiiiiii

ps. miałam kiedys takiego klienta

to dawaj znać jak efekty!
siedziałaś klientowi na kolanach?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość


Ja czasami oglądam ekipe z new yersey . to straszny badziew ale wole to 100 razy bardziej niz chociazby perfekcyjna pania domu, glowny program jesiennej ramowki tvn, ja piedole w ogole bardzo malo ogladam tv, telewizor moglby dla mnie nie istniec, same klamstwa
hm, ja wywaliłam tv z pokoju żeby mieć miejsce na klatkę ze szczurami jedyne co czasem oglądam to Animal Planet albo Discovery

wczoraj wyszłam z imprezy po 22 bo spiłam się w trybie expresowym potem z TZ zamowilismy pizze o 1 w nocy. tyle z mojego odchudzania.
a od picia chyba zrobię sobie przerwę na jakiś czas, zmęczył mnie ten długi weekend
pofarbowałam włosy henną i mam najpiękniejszy odcień na świecie, chyba przy nim zostanę
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:39   #3157
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez kolaa15 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny !
Mam problem, z moją wagą.. czuję że coraz bardziej grubnę i wiecej jem a mój brzuch coraz bardziej wystaje ! . mam 175 i ważę już 62 kg a w tamtym roku ważyłam 57 nie chce mi się ćwiczyć mam brak motywacji i okropnie wcinam wszystkie słodycze i nie umiem się powstrzymać.. do tego wszystkiego mam bardzo bardzo powolną przemianę materii.. Chcę mieć po prostu płaski brzuch ! proszę poradźcie co mam zrobić chce to zmienić jak najszybciej ! proszę i pozdrawiam ! *
no co Ty, jeszcze nie masz problemu :P

wysoka jesteś. chodzisz w szpilkach? pytam, bo ja mam 176 :P

a co do porad, to jeśli będziesz jadła słodycze to mozliwe, że będziesz tyła. ogranicz łakocie, zacznij się ruszać i będzie git
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
wczoraj robiłam sobie paznokcie Halloweenowe, namalowałam sobie wykałaczką kotka na kciuku (lewą ręką!) i kumpela myślała, że to naklejka
Lepiej zacznij malować mikolaje, w sklepach i tv powoli jest juz mery krysmys
Cytat:
amla w sensie henna czy jakieś olejki? ja zapuszczam i zapuścić nie mogę, mam jakoś do pasa (60 parę cm chyba) a chciałabym tak do tyłka chociaż
o takie minimum:
Piękne to długie masz, jak Ci się udało? mi chodzi o taką amlę;

ale ten zapach jest paskudny blee

Cytat:
wczoraj wyszłam z imprezy po 22 bo spiłam się w trybie expresowym potem z TZ zamowilismy pizze o 1 w nocy. tyle z mojego odchudzania.
a od picia chyba zrobię sobie przerwę na jakiś czas, zmęczył mnie ten długi weekend
pofarbowałam włosy henną i mam najpiękniejszy odcień na świecie, chyba przy nim zostanę
to lubimy

no ja tez chyba jakas diete sobie zorganizuje, nie wiem, zycie na kefirze czy cos :P kombinujemy z tzem leciec gdzies na sylwestra, (do polakow na emigracji, na lasta mnie poki co nie stac , bu )a ja sie tak zapusscilam, ze wstyd :P

no Ty masz piękne włosy
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 16:48   #3158
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

chciałabym takie jak laska ze zdjęcia, w ogóle jest śliczna
jak mi się udało? nie ścinam końcówki tylko, minimalnie.
a ta amla to droga jest?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:38   #3159
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Piękna ale wg mnie jesteś do niej całkiem podobna, widziałam na blogu

Amla niedroga, w okolicach 15 zł ja kupuję raczej na stronie helfy.pl; ale można tez na allegro mi naprawde pomaga w fazie kryzysu, jak wlosy przestaja mi rosnac :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:46   #3160
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, dodaję zdjęcie Wyszło rozmazane, bo cholernie trzęsą mi się ręce Ale jak widać - ROSNĄ MOJE KOCHANE!
Malowałaś,przyciemniałaś? Bo jakieś ciemniejsze się wydają :P

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ty tez dbaj o siebie, bo ja widze po sobie, jak szybkie tempo zycia, zła dieta, wpływa na organizm. A jestesmy takie mlode co to bedzie w wieku 40 lat?? zyc sie chce a zdrowie szwankuje
Kopniemy w kalendarz przed 60tką, mówię Ci

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Po prostu miał dopasowane spodnie I jak siedział... cry:
Do tego wczoraj spotkałam Go na imprezie, aj dobrze, że wróciłam do mieszkania!
A nie możesz się z nim po prostu bzyknąć? :P przyjacielsko :P



Byliśmy wczoraj z R. u jego dziadków (dopiero poznałam!), potem u jego rodziców, wieczorem na kręglach, spotkaliśmy masę starych znajomych A teraz wróciliśmy z urodzin mojego wujka i padam. W ogóle nie odpoczęłam
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:12   #3161
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Malowałaś,przyciemniałaś? Bo jakieś ciemniejsze się wydają :P


Kopniemy w kalendarz przed 60tką, mówię Ci


A nie możesz się z nim po prostu bzyknąć? :P przyjacielsko :P



Byliśmy wczoraj z R. u jego dziadków (dopiero poznałam!), potem u jego rodziców, wieczorem na kręglach, spotkaliśmy masę starych znajomych A teraz wróciliśmy z urodzin mojego wujka i padam. W ogóle nie odpoczęłam
Leżę i kwiczę (nie wiem czemu się zacytował ten post, ale miałam na myśli ogół wypowiedzi od mojej ostatniej przeczytanej )
Wiecie, że Was kocham?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 21:56   #3162
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Piękna ale wg mnie jesteś do niej całkiem podobna, widziałam na blogu

Amla niedroga, w okolicach 15 zł ja kupuję raczej na stronie helfy.pl; ale można tez na allegro mi naprawde pomaga w fazie kryzysu, jak wlosy przestaja mi rosnac :P
haha, dzięki
super, na pewno wypróbuję
zaczynam odchudzać się razem z siostrą, moze będzie łatwiej, ale na jesien/zimę motywacja spaaada...
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:10   #3163
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Malowałaś,przyciemniałaś? Bo jakieś ciemniejsze się wydają :P



A nie możesz się z nim po prostu bzyknąć? :P przyjacielsko :P
1. Nic nie robiłam! Właśnie zbieram się do kupna szamponetki albo henny Pewnie to kwestia światła!

2. Mogłabym I nawet nie miałabym z tym problemu na tle moralnym
W ogóle jaka wtopa! Pisałam, że byłam z Fotoreporterem na spotkaniu i pojechaliśmy - ZNOWU - do redakcji w nocy. I była sytuacja, gdzie chciał czytać czyjeś sms w moim telefonie, a ja nie chciałam.. No i trochę się poprzepychaliśmy.. Dzisiaj rano Fotoreporter dostał wiadomość od naczelnego: "Co wyście tam robili, że dywan jest taki powykręcany" Od razu skojarzył dywan z nami, bo już nie jedno tam napsociliśmy.. Ostatecznie wyszło na to, że była ładna łajdaczka
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:21   #3164
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:02   #3165
kolaa15
Przyczajenie
 
Avatar kolaa15
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

mam problem .. dzisiaj zakupiłam tabeletki wspomagające to co chcę osiągnąć i mam nadzieję że mi się uda :P
Szpilki uwielbiam, wiadome nie chodzę w nich do szkoły bo mam niskie koleżanki, ale do kościoła czy do rodziny jak najbardziej, owszem może nie czuję się w nich komfortowo ale bardzo lubię! i to najważniejsze, moje najwyższe mają 13 cm * . *
kolaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:31   #3166
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez kolaa15 Pokaż wiadomość
mam problem .. dzisiaj zakupiłam tabeletki wspomagające to co chcę osiągnąć i mam nadzieję że mi się uda :P
Szpilki uwielbiam, wiadome nie chodzę w nich do szkoły bo mam niskie koleżanki, ale do kościoła czy do rodziny jak najbardziej, owszem może nie czuję się w nich komfortowo ale bardzo lubię! i to najważniejsze, moje najwyższe mają 13 cm * . *
nie wierzę w żadne tabletki, omg.
pewnie niektóre rzeczywiście hamują apetyt ale i tak trzymam się z daleka od "wspomagaczy".
brawo dla Ciebie, ja po 9 latach pomykania w glanach ledwo chodzę w 11cm tzn potrafię, ale jestem wygodnicka i nie lubię jak mnie nogi bolą, zakładam tylko na imprezy.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:32   #3167
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:58   #3168
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
W ogóle jaka wtopa! Pisałam, że byłam z Fotoreporterem na spotkaniu i pojechaliśmy - ZNOWU - do redakcji w nocy. I była sytuacja, gdzie chciał czytać czyjeś sms w moim telefonie, a ja nie chciałam.. No i trochę się poprzepychaliśmy.. Dzisiaj rano Fotoreporter dostał wiadomość od naczelnego: "Co wyście tam robili, że dywan jest taki powykręcany" Od razu skojarzył dywan z nami, bo już nie jedno tam napsociliśmy.. Ostatecznie wyszło na to, że była ładna łajdaczka
O jaaa i co na to naczelny Nie wkurzył się, nie plotkował

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Heloł, co tam?




Byłam u lekarza, skierowania nie dostałam. Pomacała po brzuchu i kazała regularnie się odżywiać i tyle. Powiedziała,że jakbym była chora to dawno bym była z bólem na pogotowiu. Luuuuz, super profesjonalna diagnoza Co lekarzom szkodzi dać skierowanie? Idę poczytać na necie ile prywatnie to kosztuje


Edit:
Wiecie jaki dzisiaj miałam sen ... Śniło mi się,że weszłam na R. kompa, miał niewyłączoną pocztę,a tam jakieś meile z jakąś sylwusią o tytule "pokaż cycki" i masa meili,z których wynika romans. Przebudziłam się, popatrzyłam na tż i chciałam go spakować i z łóżka wywalić
Pytam:
- śpisz?!
- yhy
- obudź się!
- yhy
- Zdradzasz mnie?!
- yhy nigdy w życiu
I przewalił się na drugi bok, on spał,a ja rozkminiałam skąd taki sen Rano nawet nie pamiętał,że go o coś w nocy pytałam

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2012-11-05 o 19:23
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:17   #3169
kolaa15
Przyczajenie
 
Avatar kolaa15
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie wierzę w żadne tabletki, omg.
pewnie niektóre rzeczywiście hamują apetyt ale i tak trzymam się z daleka od "wspomagaczy".
brawo dla Ciebie, ja po 9 latach pomykania w glanach ledwo chodzę w 11cm tzn potrafię, ale jestem wygodnicka i nie lubię jak mnie nogi bolą, zakładam tylko na imprezy.
wiesz co prawda też nie wierzyłam.. ale jakoś muszę zaradzić sobie swoim napadom głodu
hmm nie czujesz czasem się źle w szpilkach dlatego że jesteś taka wysoka ? czy tylko ja tak mam ?:P oczywiście codzienność zmusza mnie do chodzenia na płaskim obcasie ale tak szczerze to jeśli mam szpilki to nie bolą mnie aż tak nogi, uwielbiam takie buty i mam to chyba po mojej ciotce która nie ma niższych butów niż 10 cm
kolaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 09:36   #3170
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

a u mnie ok ok w pracy na szczęście dobrze, nie narzekam Jutro Oliwka ma roczek, a w sobotę robimy imprezę

nie mogę pogodzić się z myślą,że moje maleństwo ma już rok... boże, ale to szybko minęło najsmutniejsze jest to,że już to nigdy nie wróci

Monia, ale masz sny

Mój tż w nocy przez sen mnie buja, daje mi butelkę, także też jest ciekawie haha!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:43   #3171
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez kolaa15 Pokaż wiadomość
wiesz co prawda też nie wierzyłam.. ale jakoś muszę zaradzić sobie swoim napadom głodu
hmm nie czujesz czasem się źle w szpilkach dlatego że jesteś taka wysoka ? czy tylko ja tak mam ?:P oczywiście codzienność zmusza mnie do chodzenia na płaskim obcasie ale tak szczerze to jeśli mam szpilki to nie bolą mnie aż tak nogi, uwielbiam takie buty i mam to chyba po mojej ciotce która nie ma niższych butów niż 10 cm
mam tylko 1,60 wzrostu więc jak "urosnę" do 1,70 to czuję się normalnie, a nie za wysoko

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
a u mnie ok ok w pracy na szczęście dobrze, nie narzekam Jutro Oliwka ma roczek, a w sobotę robimy imprezę

nie mogę pogodzić się z myślą,że moje maleństwo ma już rok... boże, ale to szybko minęło najsmutniejsze jest to,że już to nigdy nie wróci

Monia, ale masz sny

Mój tż w nocy przez sen mnie buja, daje mi butelkę, także też jest ciekawie haha!
nie pocieszę Cię ale będzie mijać jeszcze szybciej i ani się obejrzysz jak skończy 15 lat, będzie chciała pofarbować włosy na różowo i zrobić kolczyk w nosie aaa i coraz później wracać do domu

wczoraj miałam perfect day! zdrowe żarełko, ok 1500 kcal łącznie + nogi + pośladki + pół brzucha z Mel B
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:52   #3172
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Byliśmy wczoraj z R. u jego dziadków (dopiero poznałam!), potem u jego rodziców, wieczorem na kręglach, spotkaliśmy masę starych znajomych A teraz wróciliśmy z urodzin mojego wujka i padam. W ogóle nie odpoczęłam
pokochali Cię?
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Leżę i kwiczę (nie wiem czemu się zacytował ten post, ale miałam na myśli ogół wypowiedzi od mojej ostatniej przeczytanej )
Wiecie, że Was kocham?
nie było nic śmiesznego :P
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
haha, dzięki
super, na pewno wypróbuję
zaczynam odchudzać się razem z siostrą, moze będzie łatwiej, ale na jesien/zimę motywacja spaaada...
a siostrze z reguły dobrze idzie? :P ja jak się odchudzam z siostrą, to kończy się ciastkami o 21, tostami o północy/ głodówką przez 2 dni
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Aga! miałam już do Ciebie smarować pw co z Tobą?!
Cytat:
Napisane przez kolaa15 Pokaż wiadomość
mam problem .. dzisiaj zakupiłam tabeletki wspomagające to co chcę osiągnąć i mam nadzieję że mi się uda :P
Szpilki uwielbiam, wiadome nie chodzę w nich do szkoły bo mam niskie koleżanki, ale do kościoła czy do rodziny jak najbardziej, owszem może nie czuję się w nich komfortowo ale bardzo lubię! i to najważniejsze, moje najwyższe mają 13 cm * . *
ja nie wierzę w tabletki. Mój TZ bierze mega mocne suple () i schudł spoooooro (ok. 15 kg?!) i pięknie się wyrzeźbił, ale nie polecam żadnej chemii

raźniej mi jak wysoka dziewczyna tak pisze
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie wierzę w żadne tabletki, omg.
pewnie niektóre rzeczywiście hamują apetyt ale i tak trzymam się z daleka od "wspomagaczy".
brawo dla Ciebie, ja po 9 latach pomykania w glanach ledwo chodzę w 11cm tzn potrafię, ale jestem wygodnicka i nie lubię jak mnie nogi bolą, zakładam tylko na imprezy.
a chodzisz czasami w szpilkach? moja siostra łazi na przemian w glanach i szpilkach (tzn. jak nie w conversach, to wtedy w glanach/szpilkach)
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość


pfff, nuda

heheh
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Byłam u lekarza, skierowania nie dostałam. Pomacała po brzuchu i kazała regularnie się odżywiać i tyle. Powiedziała,że jakbym była chora to dawno bym była z bólem na pogotowiu. Luuuuz, super profesjonalna diagnoza Co lekarzom szkodzi dać skierowanie? Idę poczytać na necie ile prywatnie to kosztuje
przestań, to jest jakaś porażka, paranoja i jedna wielka MASAKRA! czasami naprawdę lepiej jest siąść, poczytać w internecie, zdiagnozować się samemu i zbierać kasę na wizyty prywatne! na nfz totalnie nie ma co liczyc, mi na nfz pomagaja tylko znajomi rodzicow :P wtedy moge liczyc na profesjonalizm, a tak, na nfz zawsze slysze to co Ty! spoko, gdyby to bylo faktycznie: nic wielkiego, ale mi zawsze cos wylazi! BOZE co za kraj ;/;/
wyjade za granice i bede pracowala w chlodni, juz nie moge patrzec na to co sie tu dzieje ;p
Cytat:
Edit:
Wiecie jaki dzisiaj miałam sen ... Śniło mi się,że weszłam na R. kompa, miał niewyłączoną pocztę,a tam jakieś meile z jakąś sylwusią o tytule "pokaż cycki" i masa meili,z których wynika romans. Przebudziłam się, popatrzyłam na tż i chciałam go spakować i z łóżka wywalić
Pytam:
- śpisz?!
- yhy
- obudź się!
- yhy
- Zdradzasz mnie?!
- yhy nigdy w życiu
I przewalił się na drugi bok, on spał,a ja rozkminiałam skąd taki sen Rano nawet nie pamiętał,że go o coś w nocy pytałam

tez miałam czasami takie sny, czasami pisalam do tz nieprzytomne,oburzone smsy :P takze nie dziwie sie ze go budzilas dobrze ze chlopak ma twardy sen, bo by Cie wzial za wariatke! ( o ile jeszcze tego nie zrobil )
Cytat:
Napisane przez kolaa15 Pokaż wiadomość
wiesz co prawda też nie wierzyłam.. ale jakoś muszę zaradzić sobie swoim napadom głodu
hmm nie czujesz czasem się źle w szpilkach dlatego że jesteś taka wysoka ? czy tylko ja tak mam ?:P oczywiście codzienność zmusza mnie do chodzenia na płaskim obcasie ale tak szczerze to jeśli mam szpilki to nie bolą mnie aż tak nogi, uwielbiam takie buty i mam to chyba po mojej ciotce która nie ma niższych butów niż 10 cm
to ja jestem ta wysoka! Szaruch chyba nie jest wysoka. z reszta nie wiem
ja uwielbiam szpilki i czuje sie w nich zle, wlasnie dlatego ze jestem wysoka :P wkurza mnie miliard spojrzen podzielonych w blednej proporcji, 30% patrzy tak: , 40%: i 30% :
robilam statystyki :P
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
a u mnie ok ok w pracy na szczęście dobrze, nie narzekam Jutro Oliwka ma roczek, a w sobotę robimy imprezę

nie mogę pogodzić się z myślą,że moje maleństwo ma już rok... boże, ale to szybko minęło najsmutniejsze jest to,że już to nigdy nie wróci
Oli nasza kochana skorpionica

Aga, nie smuć się, jak Oli będzie miała rodzeństwo, to będziecie mieli powtórkę
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:54   #3173
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Mój tż w nocy przez sen mnie buja, daje mi butelkę, także też jest ciekawie haha!
i pewnie daj Ci ssać smoczka!
głupia jestem :P

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

nie pocieszę Cię ale będzie mijać jeszcze szybciej i ani się obejrzysz jak skończy 15 lat, będzie chciała pofarbować włosy na różowo i zrobić kolczyk w nosie aaa i coraz później wracać do domu

wczoraj miałam perfect day! zdrowe żarełko, ok 1500 kcal łącznie + nogi + pośladki + pół brzucha z Mel B
hahaha nie wybiegaj aż tak w przyszłość, załamiesz dziewczyne ;d

brawo! oby więcej takich dni!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:38   #3174
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Odchudzam się. I nawet rano biegałam!
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.


Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2012-11-06 o 12:39
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:36   #3175
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Oli nasza kochana skorpionica

Aga, nie smuć się, jak Oli będzie miała rodzeństwo, to będziecie mieli powtórkę
już się boję, co wyrośnie z tego skorpionka
rodzeństwo? o matko! nie myślę o tym jeszcze hihih

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
i pewnie daj Ci ssać smoczka!
głupia jestem :P
ożesz, padłam
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Odchudzam się. I nawet rano biegałam!
powodzenia
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:17   #3176
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

a siostrze z reguły dobrze idzie? :P ja jak się odchudzam z siostrą, to kończy się ciastkami o 21, tostami o północy/ głodówką przez 2 dni

tak sobie ale pośmiałam się z niej wczoraj, bo ma totalny brak koordynacji ruchowej jeśli chodzi o nogi i nimi śmiesznie wymachiwała zamiast robić normalne ćwiczenia

a chodzisz czasami w szpilkach? moja siostra łazi na przemian w glanach i szpilkach (tzn. jak nie w conversach, to wtedy w glanach/szpilkach)

no głównie na imprezy albo jak mam wielką ochotę

to ja jestem ta wysoka! Szaruch chyba nie jest wysoka. z reszta nie wiem
ja uwielbiam szpilki i czuje sie w nich zle, wlasnie dlatego ze jestem wysoka :P wkurza mnie miliard spojrzen podzielonych w blednej proporcji, 30% patrzy tak: , 40%: i 30% :
robilam statystyki :P

napisałam wyżej - 160cm w szpilkach dalej jestem niższa od TZ, wiec jest dobrze
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
i pewnie daj Ci ssać smoczka!
głupia jestem :P

hahaha nie wybiegaj aż tak w przyszłość, załamiesz dziewczyne ;d

brawo! oby więcej takich dni!


Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Odchudzam się. I nawet rano biegałam!



a ja zgubiłam dowód
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:29   #3177
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość







a ja zgubiłam dowód
Ja bym chętnie zgubiła. I prawo jazdy. I paszport. I legitymację.
Żeby te straszne zdjęcia pozmieniać
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:10   #3178
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jutro zaczynam biegać tak na poważnie! Ściągnęłam sobie aplikację na tel
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:46   #3179
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

psyhe a może jakiś zestaw ćwiczeń w domu?
wątpie,że będzie Ci sie chciało biegać w takie chłodne dni

winyl ojjj też bym chetnie pozmieniała zdjecia
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:06   #3180
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agnesuk ze 3 lata temu biegałam w największe mrozy więc tym razem też dam radę
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.