kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 22:07   #3421
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
widziałam na fb, gratulacje!


chlor


uprawiasz dziki seks w środkach transportu? nieładnie


nie mam pojęcia gdzie wyląduję w sylwestra pewnie jakiś spontan, nie ciesze się jakoś strasznie na ten dzień


zazdraszczam!



nie bądźcie takie dietetyczne Ja odkryłam czemu ludzie na erasmusie tyją, przynajmniej u mnie to działa- nie z powodu nadmiaru jedzenia, z powodu nadmiaru słodyczy Serio, ja nigdy nie lubiłam słodyczy jakoś specjalnie (w sensie, wolałam inne rzeczy), a tu jestem tak mega osłabiona, wiecznie na kacu, kawie i energetykach, że czekolada to jedyne co mi daje trochę siły. Aż smutne, nie? Ciesze się, że w domu będe jadła normalne jedzenie
No ja na Erasmusie przytyłam z 7 kg, eh. To dlatego, że słodycze były tańsze niż warzywa i owoce, no i imprezy kilka razy w tygodniu też zrobiły swoje :P A gdzie jesteś na Erasmusie?? zazzzzdroszczę, szkoda że mam to juz za sobą

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
tak się zagadałam z Kasią że nie zauważyłam ;/

1. boze masakra :P odpocznij!
2. ja jestem pewna że to ja xD

jaaaaaaaaaaaaaa! żartujesz?! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

chlor moje serce Cię potępia i życzy Ci życiowej chłosty w ciągu dnia




a Andzia schudła 3 kg! w 1,5 tygodnia! Ćwiczę, biegam, jem regularnie, i o! na sylwestra będę laska!





a poza tym nie mam się czym chwalić, pije, uprawiam dziki seks i szerzę zło w środkach transportu KM
Chyba faktycznie to byłaś Ty Gratulacje spadku wagi!!!!! meeeeeeega!!!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 23:58   #3422
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a poza tym nie mam się czym chwalić, pije, uprawiam dziki seks i szerzę zło w środkach transportu KM


Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

macie plany na sylwestra?? mi w tym roku wszystko jedno
ja ide na jakąś biesiadę do kolegi na domek. będzie disco i lasery

ej zrobiłam sobie tabelkę Dieta/Ćwiczenia i codziennie zaznaczam plus albo minus. myślicie że mogę seks zaliczyć do ćwiczeń i wpisać plusik?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 07:36   #3423
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

widze ze koleżanki sie odchudzaj i dobrze im to idzie.

a ja jak zwykle nic chociaz waga sie trzyma jedna nie całe 53 kg :/ ale to zrobic jak jem góra dwa razy dziennie :/ praca szkoła i jeszcze doszło mi prawko codziennie po 3 h jazd.
Jestem taka padnieta nie mam siły na nic.
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:27   #3424
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Stuk puk stuk puk tu MiKoŁaj <3 :P Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? Witam was kochane chudzinki Widzę że choć nie było mnie tu z rok zbyt wiele się nie zmieniło Nadal królują tematy sexu i ciuchów świntuszki moje <3

ANIABANIA widzę nowy avatarek <3
PSYHE!
a czy jest jeszcze AGNES???

U mnie nic się nie zmieniło poza moją wagą :/ Waże 48 kilo zamiast 46 i czuję się jak klops, albo schudnę dwa kilo albo wymienię całą swoją garderobę na nową bo w nic się nie mieszczę. Stwierdzam że z wami było mi prościej. Kontunuję sobie dalej studia, jestem dalej z moim TŻ i za miesiąc wybije nam czwarty roczek Dziś Mikołajki. Oczywiście od mamy duża milka, a TŻ zaraz wpadnie z jakimiś słodyczami które jak to stwierdził "Mikołaj zostawił dla mnie w nocy w bucie" ^^ ah ten mój TŻ to czasem jest takie dziecko moje małe kochane :P <3 ale do rzeczy! Jak tu dbać o to by dupsko było szczuplejsze kiedy pod nosem takie przysmaki ?
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:02   #3425
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

milusia ...

jestem jestem
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:51   #3426
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!


U mnie dieta dzisiaj 9 dzień Na wadze -2,2kg.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:38   #3427
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Z dietetycznych tematów to ja robię dzisiaj sałatkę z ryżem, ananasem, szynką itp. i byłam rano w piekarni po prawdziwy razowy chlebek



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ja mam białą, bo jego najbardziej podnieca xD ale kupię sobie jenasową (tylko który odcień ja chyba ten najciemniejszy, sama nie wiem ) a drugą body w kolorze pudrowego różu, lub tą błękitną z białym kołnierzykiem świetne są
Ja usłyszałam od tż,że nie dostanę tej koszuli na mikołajki bo wygląda jak body z pampersem i tyle było mojej radości phi, sama sobie kupię :P


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Nooo powiem Ci, że dawno zdarzyło mi się, żebym stała w autobusie czy pociągu zawsze ustępują mi miejsca! przepuszczają w drzwiach, czy nawet otwierają czasami drzwi

chociaż wiadomo, ze za tymi dżentelmenami czai się całe stado buraków xD ale i tamci potrafią być dżentelmenami, trzeba to w nich odkryć

Dla mnie bardzo urocze jest jak TZ pomaga mi założyć płaszcz, czy jak zapina mnie pod szyjkę dopinając guziki - takie bzdurki ale np. nie zdarza mu się otworzyć mi drzwi zanim wsiądę do samochodu, a na polskich filmach faceci tak robią ale akurat tego w sumie bym nie chciała
Ja na to nawet nie zwracałam uwagi, wydawało mi się to naturalne
i tżcik zawsze otwiera mi drzwi do samochodu ale to chyba dobrze,że kobiecie takie rzeczy wydają się oczywiste i nie szokują

Cytat:
Napisane przez MalaPikanteria Pokaż wiadomość
Kto wczoraj bezbłędnie zdał prawko? no kto? Zgadnijcie kto?


Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Bannia suuuuuuuuuperowo! duzo cwiczyssz??? ja biore sie za siebie, moj ulubione spodnie pruja sie na tylku :Cry:

macie plany na sylwestra?? mi w tym roku wszystko jedno
Jakoś tak dietetycznie się u nas zrobiło ja dzisiaj sobie zrobię notatnik posiłków i ćwiczeń, o

A sylwester albo u nas domówka albo u znajomych :P
W tamtym roku byliśmy na "balu" ze znajomą parą i niby było spoko, ale i tak najfajniej było jak wyszliśmy o północy przed salę, była w centrum miasta, więc obok był miejski sylwester,a tam masa nawalonych znajomych, tańce, oblewanie szampanem itd.


Nie mam czasu na nic
Zaraz jadę na solarium, muszę się trochę powygrzewać a potem biorę się za robienie pierniczków na choinkę

Nie wiem jak u Was bo nie mam czasu oglądać pogody, ale u mnie od tygodnia wszystko jest zawalone śniegiem, -10stopni, ale za to czuć już magię świąt
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 12:02   #3428
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Laski
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 14:22   #3429
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
widze ze koleżanki sie odchudzaj i dobrze im to idzie.

a ja jak zwykle nic chociaz waga sie trzyma jedna nie całe 53 kg :/ ale to zrobic jak jem góra dwa razy dziennie :/ praca szkoła i jeszcze doszło mi prawko codziennie po 3 h jazd.
Jestem taka padnieta nie mam siły na nic.
prawko w zimę?! omg! powodzenia !
Cytat:
Napisane przez milusia1991 Pokaż wiadomość
Stuk puk stuk puk tu MiKoŁaj <3 :P Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? Witam was kochane chudzinki Widzę że choć nie było mnie tu z rok zbyt wiele się nie zmieniło Nadal królują tematy sexu i ciuchów świntuszki moje <3

ANIABANIA widzę nowy avatarek <3
PSYHE!
a czy jest jeszcze AGNES???

U mnie nic się nie zmieniło poza moją wagą :/ Waże 48 kilo zamiast 46 i czuję się jak klops, albo schudnę dwa kilo albo wymienię całą swoją garderobę na nową bo w nic się nie mieszczę. Stwierdzam że z wami było mi prościej. Kontunuję sobie dalej studia, jestem dalej z moim TŻ i za miesiąc wybije nam czwarty roczek Dziś Mikołajki. Oczywiście od mamy duża milka, a TŻ zaraz wpadnie z jakimiś słodyczami które jak to stwierdził "Mikołaj zostawił dla mnie w nocy w bucie" ^^ ah ten mój TŻ to czasem jest takie dziecko moje małe kochane :P <3 ale do rzeczy! Jak tu dbać o to by dupsko było szczuplejsze kiedy pod nosem takie przysmaki ?
ooooooooooooooooooooooooo o kto tu do nas zawitał! musisz częściej wpadać
wątek nam umiera :P


a kilogramami się nie przejmuj, no co Ty :P tyle czasu minęło, a Ty nadal wściekasz się o te +2 kg?
Problem nie tkwi w brzuchu czy dodatkowym centymetrze w udzie, a w Twojej głowie !
ja przytyłam. tzn ostatnio schudłam, ale i tak przytylam :P i wale to
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

U mnie dieta dzisiaj 9 dzień Na wadze -2,2kg.
hura
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja usłyszałam od tż,że nie dostanę tej koszuli na mikołajki bo wygląda jak body z pampersem i tyle było mojej radości phi, sama sobie kupię :P
no co Ty?połącz z pończochami i czerwoną szminka, a zapomni o takim porównaniu
Cytat:
Nie wiem jak u Was bo nie mam czasu oglądać pogody, ale u mnie od tygodnia wszystko jest zawalone śniegiem, -10stopni, ale za to czuć już magię świąt
u mnie jest strasznie zimno, dzieciaki łażą osmarane, sanki skrzypią na chodnikach nie do końca pokrytych śniegiem. Drzewa są pięęęknie oklejone śniegiem, a z parapetów zwisają sople. ubieram się jakbym ważyła 80 kg ale nie marznę. jest czad tylko nie ma gdzie chodzić w plener na wódkę. a tak to mery krysmys
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 14:43   #3430
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 18:44   #3431
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ja przytyłam. tzn ostatnio schudłam, ale i tak przytylam :P i wale to

no co Ty?połącz z pończochami i czerwoną szminka, a zapomni o takim porównaniu

u mnie jest strasznie zimno, dzieciaki łażą osmarane, sanki skrzypią na chodnikach nie do końca pokrytych śniegiem. Drzewa są pięęęknie oklejone śniegiem, a z parapetów zwisają sople. ubieram się jakbym ważyła 80 kg ale nie marznę. jest czad tylko nie ma gdzie chodzić w plener na wódkę. a tak to mery krysmys
A ja wzięłam do domu tą zawyżającą wagę od rodziców, więc jak się ważę to odejmuję 4kg. i mam zamiar schudnąć, zapisywałam co pochłonęłam w weekend, dzisiaj 20min pokręciłam hh, czas się wziąć za siebie bo jak tak dalej pójdzie to będzie za późno na opamiętanie

Cały czas wzdycham do tej koszuli tylko ... w sklepie widziałam białe i błękitne. Na www widziałam jeszcze różowe. Ale ja bym chciała bez białego kołnierzyka, jednolitą, a takich w stradim nie ma nigdzie nie ma czy się mylę?

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Co tam jak tam?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 18:54   #3432
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ja wzięłam do domu tą zawyżającą wagę od rodziców, więc jak się ważę to odejmuję 4kg. i mam zamiar schudnąć, zapisywałam co pochłonęłam w weekend, dzisiaj 20min pokręciłam hh, czas się wziąć za siebie bo jak tak dalej pójdzie to będzie za późno na opamiętanie
hehe. to ile teraz ważysz, zdradzisz? ja tak ok. 60, chcę dobić do 58, ale nie jest źle, bo przy takiej wadze mam fajne cycki
jak schudnę to będę się cieszyła, ale będę plaska, a narazie nie mam kasy na operację

no i ćwiczę sporo

Dzisiaj ćwiczyłam szok trening z Ewą Chodakowską, jest to trening przyspieszający metabolizm. On pali kalorie w trakcie treningu, i kilka godzin od zakończenia go.
Także siedzę, piszę do Was i palę kalorie! Jazda, nie?
Cytat:
Cały czas wzdycham do tej koszuli tylko ... w sklepie widziałam białe i błękitne. Na www widziałam jeszcze różowe. Ale ja bym chciała bez białego kołnierzyka, jednolitą, a takich w stradim nie ma nigdzie nie ma czy się mylę?


Co tam jak tam?
hmmm ja widziałam jednolitą różową i kobaltową, z tego co pamiętam



co życzycie sobie pod choinkę?

A! w ogóle, to byłyście grzeczne, mikolaj przyniósł prezenty, czy rózgi?
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2012-12-09 o 18:56
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 18:57   #3433
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

milusia!
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
No ja na Erasmusie przytyłam z 7 kg, eh. To dlatego, że słodycze były tańsze niż warzywa i owoce, no i imprezy kilka razy w tygodniu też zrobiły swoje :P A gdzie jesteś na Erasmusie?? zazzzzdroszczę, szkoda że mam to juz za sobą
Ooo a gdzie byłaś? Ja jestem w Słowenii, ale już niecały tydzień i do domu A po sylwestrze tu wracam
Noo, to zdecydowanie- zdrowe odżywianie wychodzi drogo, plus po prostu nie mam na to czasu... Boję się wagi
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
u mnie jest strasznie zimno, dzieciaki łażą osmarane, sanki skrzypią na chodnikach nie do końca pokrytych śniegiem. Drzewa są pięęęknie oklejone śniegiem, a z parapetów zwisają sople. ubieram się jakbym ważyła 80 kg ale nie marznę. jest czad tylko nie ma gdzie chodzić w plener na wódkę. a tak to mery krysmys
Haha, wiecie jaka była reakcja na zimę Hiszpanów, którzy widzieli śnieg może 2-3 razy w życiu? Słodcy byli

Ja wróciłam z świątecznego jarmarku w Graz, za tydzień Wiedeń, nie moge się doczekać A w domu pierogi
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 19:32   #3434
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
hehe. to ile teraz ważysz, zdradzisz? ja tak ok. 60, chcę dobić do 58, ale nie jest źle, bo przy takiej wadze mam fajne cycki
jak schudnę to będę się cieszyła, ale będę plaska, a narazie nie mam kasy na operację

no i ćwiczę sporo

Dzisiaj ćwiczyłam szok trening z Ewą Chodakowską, jest to trening przyspieszający metabolizm. On pali kalorie w trakcie treningu, i kilka godzin od zakończenia go.
Także siedzę, piszę do Was i palę kalorie! Jazda, nie?
hmmm ja widziałam jednolitą różową i kobaltową, z tego co pamiętam

co życzycie sobie pod choinkę?

A! w ogóle, to byłyście grzeczne, mikolaj przyniósł prezenty, czy rózgi?
Zdradzę jak schudnę 5kg., teraz to wstyd i wiocha i muszę się pomierzyć,żeby wiedzieć co i jak, zawsze po wymiarach wiedziałam ile chcę schudnąć i w jakich obszarach Dzisiaj czytałam w Shapie wywiad z Ewką i jakoś znowu ją polubiłam, nawet wyrwałam kartkę z jej ćwiczeniami i powiesiłam na lodówce, będę to ćwiczyć

Ja byłam grzeczna, dostałam kosmetyczkę i kosmetyki do włosów+lakier. Ale nie planowalismy prezentów, więc rano ja dostałam, a tż nie nie pytajcie jak mi głupio było po południu dostał krem z loreala,powiedziałam że mikołaj musiał się zastanowić czy Radzio był grzeczny
I ... nadal nie mam pomysłu co chcę na gwiazdkę i urodziny


Honey, kiedy wracasz na święta dużo macie śniegu?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 19:34   #3435
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Sesja
ej, chyba czas schudnąć Bo przytyłam w wakacje dwa kg i nie mogę ich zrzucić :P
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 19:56   #3436
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj ćwiczyłam szok trening z Ewą Chodakowską, jest to trening przyspieszający metabolizm. On pali kalorie w trakcie treningu, i kilka godzin od zakończenia go.
jaki to?

Cytat:
A! w ogóle, to byłyście grzeczne, mikolaj przyniósł prezenty, czy rózgi?
my mieliśmy mikołajki w akademiku i dostałam zestaw księżniczki różowy szal z czymś świecącym, pudding z księżniczką i maseczkę dla księżniczki do końca nie wiem czy to dlatego że ten kto mi to dawał mnie lubi, czy chciał mi dać coś do zrozumienia

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Honey, kiedy wracasz na święta dużo macie śniegu?
W sobotę już jadę Śnieg jest bo w sumie jesteśmy w górach, tak ok 30 cm? Ale jest mega słońce i jest faaaajnie

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Sesja
ej, chyba czas schudnąć Bo przytyłam w wakacje dwa kg i nie mogę ich zrzucić :P
A jak kancelaria?
No coś Ty, Ty przytyłaś? Nadal ćwiczysz?



Ja w ogóle mam deprechę i czuję się słabo wykształcona, znam za mało języków, mam za mało umiejętności Trzeba się na porządnie za siebie zabrać
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:01   #3437
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez milusia1991 Pokaż wiadomość
Stuk puk stuk puk tu MiKoŁaj <3 :P Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? Witam was kochane chudzinki Widzę że choć nie było mnie tu z rok zbyt wiele się nie zmieniło Nadal królują tematy sexu i ciuchów świntuszki moje <3

ANIABANIA widzę nowy avatarek <3
PSYHE!
a czy jest jeszcze AGNES???

U mnie nic się nie zmieniło poza moją wagą :/ Waże 48 kilo zamiast 46 i czuję się jak klops, albo schudnę dwa kilo albo wymienię całą swoją garderobę na nową bo w nic się nie mieszczę. Stwierdzam że z wami było mi prościej. Kontunuję sobie dalej studia, jestem dalej z moim TŻ i za miesiąc wybije nam czwarty roczek Dziś Mikołajki. Oczywiście od mamy duża milka, a TŻ zaraz wpadnie z jakimiś słodyczami które jak to stwierdził "Mikołaj zostawił dla mnie w nocy w bucie" ^^ ah ten mój TŻ to czasem jest takie dziecko moje małe kochane :P <3 ale do rzeczy! Jak tu dbać o to by dupsko było szczuplejsze kiedy pod nosem takie przysmaki ?
Oo, no proszę, nawet pytałam o Ciebie kilka miesięcy temu .
Ty i to Twoje 48kg ... Zazdroszczę! I założę się, że w ogóle nie widać tych +2kg .
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2012-12-09 o 20:05
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:52   #3438
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Ja wróciłam z świątecznego jarmarku w Graz, za tydzień Wiedeń, nie moge się doczekać A w domu pierogi
też chcę wiedeń muszę się jakoś przeteleportować, żeby obczaić jak zbierasz na grzane wino śpiewając radośnie piosenkę studencką, może być ta alkoholowa portugalska
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zdradzę jak schudnę 5kg., teraz to wstyd i wiocha i muszę się pomierzyć,żeby wiedzieć co i jak, zawsze po wymiarach wiedziałam ile chcę schudnąć i w jakich obszarach Dzisiaj czytałam w Shapie wywiad z Ewką i jakoś znowu ją polubiłam, nawet wyrwałam kartkę z jej ćwiczeniami i powiesiłam na lodówce, będę to ćwiczyć
ja chcę zewsząd
a masz shape z płytą? tam są superowe ćwiczenia z Olą Szwed, Sadowską i Malinowską. Lubicie je? Jestem teraz też na wątku gdzie ćwiczy się z Ewką i chciałam tam pospamować i je poobgadywać, ale się nie dało

Cytat:
Ja byłam grzeczna, dostałam kosmetyczkę i kosmetyki do włosów+lakier. Ale nie planowalismy prezentów, więc rano ja dostałam, a tż nie nie pytajcie jak mi głupio było po południu dostał krem z loreala,powiedziałam że mikołaj musiał się zastanowić czy Radzio był grzeczny
I ... nadal nie mam pomysłu co chcę na gwiazdkę i urodziny
haha! ale to nieładnie, skoro się umówiliście że nie dajecie sobie prezentów to powinien w sumie dostać rózgę i rózgą

Ale fajny prezent Ci dał, trafił z tymi kosmetykami? Mój by chyba nie ogarnął

apropo kosmetyków, w rossmanie jest john frieda -40% !!!!!!!!!!
dla mnie te silikony sa obecnie zayebiste
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Sesja
ej, chyba czas schudnąć Bo przytyłam w wakacje dwa kg i nie mogę ich zrzucić :P
eeee tam poczekaj do następnych wakacji . jak andzia i jej 6 kg
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
my mieliśmy mikołajki w akademiku i dostałam zestaw księżniczki różowy szal z czymś świecącym, pudding z księżniczką i maseczkę dla księżniczki do końca nie wiem czy to dlatego że ten kto mi to dawał mnie lubi, czy chciał mi dać coś do zrozumienia
o qwa żartujesz to party hard, niby fajnie słodko i w ogóle różowy czad ale z drugiej strony to co, myślisz, że zachowujesz się jak damesa i chodzisz po akademiku z podniesioną głową i mają Cię za pseudo dodzię? nieeeee zdecydowanie to nie jest odpowiedni scenariusz. Może raczej znają Honey wracającą do pokoju na czworaka i tym zestawem chcieli Ci dodać klasy i dorzucić +100 dla laansu

Jakie plany na sylwestra?


Cytat:
Ja w ogóle mam deprechę i czuję się słabo wykształcona, znam za mało języków, mam za mało umiejętności Trzeba się na porządnie za siebie zabrać
co Ty gadasz? kto jak kto, ale Ty czujesz , że blado przy nich wypadasz? a jakie języki znają Ci z innych krajów? ja bardzo chciałabym zacząć uczyć się jakiegoś nowego, ale kurde czasu trochę brak na naukę od podstaw ;/
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Oo, no proszę, nawet pytałam o Ciebie kilka miesięcy temu .
Ty i to Twoje 48kg ... Zazdroszczę! I założę się, że w ogóle nie widać tych +2kg .
przestań. pewnie w d.pe jej poszlo :P


a gdzie Ty sie szlalajas?! ;/
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:04   #3439
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Oo, no proszę, nawet pytałam o Ciebie kilka miesięcy temu .
jaka pamięć

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
też chcę wiedeń muszę się jakoś przeteleportować, żeby obczaić jak zbierasz na grzane wino śpiewając radośnie piosenkę studencką, może być ta alkoholowa portugalska
nagram filmik,będą mi płacić żebym przestała

Cytat:
apropo kosmetyków, w rossmanie jest john frieda -40% !!!!!!!!!!
dla mnie te silikony sa obecnie zayebiste
do kiedy?

Cytat:
o qwa żartujesz to party hard, niby fajnie słodko i w ogóle różowy czad ale z drugiej strony to co, myślisz, że zachowujesz się jak damesa i chodzisz po akademiku z podniesioną głową i mają Cię za pseudo dodzię? nieeeee zdecydowanie to nie jest odpowiedni scenariusz. Może raczej znają Honey wracającą do pokoju na czworaka i tym zestawem chcieli Ci dodać klasy i dorzucić +100 dla laansu
biorac pod uwagę co ostatnio narobiłam to wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to byłą ta druga opcja
ale wolę wyjść z założenia, że to tylko żarty

Cytat:
Jakie plany na sylwestra?
góry albo wawa nie wiem, mam ochotę na jakiegoś kameralnego sylwestra w tym roku gdzie Wy lecicie? bo coś pisałaś


Cytat:
co Ty gadasz? kto jak kto, ale Ty czujesz , że blado przy nich wypadasz? a jakie języki znają Ci z innych krajów? ja bardzo chciałabym zacząć uczyć się jakiegoś nowego, ale kurde czasu trochę brak na naukę od podstaw ;/
Na pewno muszę poprawić niemiecki,bo jestem głupia że go zaniedbałam, plus czeski,bo aż dziwnie byłoby go w moim przypadku nie znać. Plus chciałabym zacząć francuski... Poza tym tak wiecie, nagle odkrywam że jest tyle rzeczy których nie potrafię, które chciałabym zrobić, tylko nie ma czasu/kasy
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 22:28   #3440
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
tylko nie ma gdzie chodzić w plener na wódkę. a tak to mery krysmys
otóż to

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
a Tobie to się chyba klawiatura zepsuła

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

A! w ogóle, to byłyście grzeczne, mikolaj przyniósł prezenty, czy rózgi?
mój przyniósł pieniądze

a TZ na urodzinach bardziej ucieszył się z kubka z rudą panią ode mnie niz z flachy od kumpla

od jutra się odchudzam!!!

ostatnio ma nowy styl życia.
wygląda on tak:
uczelnia - praca - impreza - 4h snu i tak dzień w dzień
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 02:28   #3441
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja usłyszałam od tż,że nie dostanę tej koszuli na mikołajki bo wygląda jak body z pampersem i tyle było mojej radości phi, sama sobie kupię :P
hahahaha, co za porównanie!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
milusia!

Ooo a gdzie byłaś? Ja jestem w Słowenii, ale już niecały tydzień i do domu A po sylwestrze tu wracam
Noo, to zdecydowanie- zdrowe odżywianie wychodzi drogo, plus po prostu nie mam na to czasu... Boję się wagi
W Paryżu Lublana była moim planem B, czytałam że jest przepiękna, jesteś właśnie tam? Do Słowenii jedzie w lutym mój szwagier na Erasmusa, odwiedzę go na pewno.
Ciesz się Erasmusem na maksa i nawiązuj przyjaźnie, moje trwają do dziś z czego ogromnie się cieszę.


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

co Ty gadasz? kto jak kto, ale Ty czujesz , że blado przy nich wypadasz? a jakie języki znają Ci z innych krajów? ja bardzo chciałabym zacząć uczyć się jakiegoś nowego, ale kurde czasu trochę brak na naukę od podstaw ;/
Ja się zaczęłam uczyć hiszpańskiego rok temu, a przypominam że mam już 26 lat

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

Na pewno muszę poprawić niemiecki,bo jestem głupia że go zaniedbałam, plus czeski,bo aż dziwnie byłoby go w moim przypadku nie znać. Plus chciałabym zacząć francuski... Poza tym tak wiecie, nagle odkrywam że jest tyle rzeczy których nie potrafię, które chciałabym zrobić, tylko nie ma czasu/kasy
To znaczy, że znasz trochę niemiecki i czeski?? Super! a skąd czeski?

ja mega żałuję że nie kontynuowałam gry na pianinie uczyłam się 6 lat i niestety przestałam...eh, teraz widzę że byłam głupia. A od kiedy się wyprowadziłam od rodzicow nie mam w domu pianina.
Czyli chcę się kiedyś uczyć grać na pianinie (jak moje przyszłe dzieci się będą uczyć i kupię pianino do domu ), do tego chciałabym uczyć się rosyjskiego.

A Wy dziewczyny??Każda pewnie ma jakieś rzeczy które zarzuciła i chce się dokształcać?


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

co Ty gadasz? kto jak kto, ale Ty czujesz , że blado przy nich wypadasz? a jakie języki znają Ci z innych krajów? ja bardzo chciałabym zacząć uczyć się jakiegoś nowego, ale kurde czasu trochę brak na naukę od podstaw ;/
U mnie na Erasmusie było standardem że ludzie mowili (z błędami ale płynnie) po francusku i angielsku. Pamiętam jedną dziewczynę która nie mówiła po angielsku, to było dziwne.
Mój dobry kumpel Polak z Erasmusa mówił perfekcyjnie po angielsku i niemiecku, i bardzo dobrze po włosku i francusku, ale on z kolei wyróżniał się w drugą stronę mega go podziwiam i mam zamiar dorównać
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:49   #3442
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Moje serduszko krwawi, że tak rzadko ostatnio tu jestem Ale za tydzień mam pierwszy egz! Noo, a oprócz tego francuski i angielski...


Kocham Was!
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 17:13   #3443
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
góry albo wawa nie wiem, mam ochotę na jakiegoś kameralnego sylwestra w tym roku gdzie Wy lecicie? bo coś pisałaś



Na pewno muszę poprawić niemiecki,bo jestem głupia że go zaniedbałam, plus czeski,bo aż dziwnie byłoby go w moim przypadku nie znać. Plus chciałabym zacząć francuski... Poza tym tak wiecie, nagle odkrywam że jest tyle rzeczy których nie potrafię, które chciałabym zrobić, tylko nie ma czasu/kasy
1. ale fajnie! Mi się marzy sylwester w górach! może w przyszłym roku
(od dawna mam wizję w co będę ubrana )
Londyn-Dublin i jakaś wioseczka nad morzem irlandzkim ale nas spizgaaaaaaa
Myśleliśmy nad Fuerventura ale magia poświątecznych wyprzedaży zwyciężyła czyli generalnie lecimy na zakupy

2. ja mam tak samo! chciałabym tyyyyle umieć, a jak już nabiorę chęci, zapał do pracy nad tym, okazuje się, że to mega droga lub czasochłonna sprawa

tyle języków?! szkol!

Ten john frieda jest do 13.12
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

a TZ na urodzinach bardziej ucieszył się z kubka z rudą panią ode mnie niz z flachy od kumpla


ostatnio ma nowy styl życia.
wygląda on tak:
uczelnia - praca - impreza - 4h snu i tak dzień w dzień
a kto by się cieszył z leśnego dzbana spod lady?!

2. menel
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

W Paryżu Lublana była moim planem B, czytałam że jest przepiękna, jesteś właśnie tam? Do Słowenii jedzie w lutym mój szwagier na Erasmusa, odwiedzę go na pewno.
Ciesz się Erasmusem na maksa i nawiązuj przyjaźnie, moje trwają do dziś z czego ogromnie się cieszę.
Śmietanaaaaaaaaaaa go spotka, biedny chłopak żal mi jego wątroby

Cytat:
Ja się zaczęłam uczyć hiszpańskiego rok temu, a przypominam że mam już 26 lat


ja mega żałuję że nie kontynuowałam gry na pianinie uczyłam się 6 lat i niestety przestałam...eh, teraz widzę że byłam głupia. A od kiedy się wyprowadziłam od rodzicow nie mam w domu pianina.
Czyli chcę się kiedyś uczyć grać na pianinie (jak moje przyszłe dzieci się będą uczyć i kupię pianino do domu ), do tego chciałabym uczyć się rosyjskiego.

A Wy dziewczyny??Każda pewnie ma jakieś rzeczy które zarzuciła i chce się dokształcać?
I jak oceniasz swoje postępy?

woooow fajnie że masz zdolności muzyczne, faktycznie szkoda że to zaprzepaściłaś

achhh szkoda że kilka lat temu nie mialam tego rozumu który mam teraz :P

ja rzuciłam woltyżerke i tenis. szkoda, ale raczej nic z tym już nie zrobię :P

Ale tak czy inaczej, wiem, że jeszcze wiele nowych rzeczy mnie spotka w życiu, chcę się stale dokształcać, w przeróżnych sferach życia. Teraz mam fazę na maszynę do szycia i kurs krawiecki ciekawe kiedy chyba w godzinach 3.00-5.00
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość


Moje serduszko krwawi, że tak rzadko ostatnio tu jestem Ale za tydzień mam pierwszy egz! Noo, a oprócz tego francuski i angielski...


Kocham Was!

Już pierwszy egz?! jak ona wyrosła, jeszcze niedawno pisała mature, a tu prosze! pierwszy egzamin, niedługo pierwszy pocałunek, pierwszy seks
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 17:38   #3444
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania pierwszy egz na drugim roku Coś Ci się pomyliło

Syrysli chcesz się nauczyć szyć? Wyobrażam sobie Ciebie jak szyjesz kiecuche jak Kopciuszek
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 18:01   #3445
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

wieeeem gałganku, że na II roku

serio! Szyłabym jak kopciuch różowe sukienunie, torebunie i zasłonki i spódniczki z falbankami!
kurde nawet myślałam, że rodzice dadza mi maszyne pod chonike, ale tz mowi ze nie swoja droga skad on wie co moi rodzice chca mi dac pod choinke, przeraza mnie ta banda

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Kocham Was!
<- Piękne! Wzruszasz mnie
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 18:39   #3446
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

A Wy dziewczyny??Każda pewnie ma jakieś rzeczy które zarzuciła i chce się dokształcać?

Pewnie, ale ja nie marnuję czasu i stwierdziłam - NIGDY nie będzie dobrego czasu na zaczęcie albo dokończenie czegoś, zawsze coś będzie przeszkadzało, zawsze będzie mało czasu, więc po prostu zabieram się za wszystko już teraz i nie marnuję ani chwili .
Przyjdź do mnie na kurs gry na pianinie .
A Ty mówisz po francusku?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:48   #3447
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

A Wy dziewczyny??Każda pewnie ma jakieś rzeczy które zarzuciła i chce się dokształcać?

ja grałam na gitarze i jeździłam konno, pierwsza rzecz mi się znudziła a druga jest za droga ;/ no i uczyłam się francuskiego.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:36   #3448
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Boże żal mi samej siebie jak pomyślę o sobie moje wszystkie zainteresowania mijały wraz z wiekiem i chyba do żadnego nie chciałabym wrócić na gitarze też kiedyś grałam, jeszcze w podstawówce! i kolędy na flecie Ale jak tak myślę to żałuję,że nigdy nie poszłam w stronę tańca. Kiedyś w szkole były zajęcia, kiepsko prowadzone i nie zaszczepiło we mnie tego czegoś. Za to wiem, że kiedyś pójdę z tż na kurs tańca, ot tak dla siebie,a nasze dzieci od najmłodszych lat będą wywijały na parkiecie, oooo Moim zdaniem to fajne zajęcie zarówno dla dziewczyny jak i dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
my mieliśmy mikołajki w akademiku i dostałam zestaw księżniczki różowy szal z czymś świecącym, pudding z księżniczką i maseczkę dla księżniczki do końca nie wiem czy to dlatego że ten kto mi to dawał mnie lubi, czy chciał mi dać coś do zrozumienia
Ooo bomba, co to za szal i maseczka?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a masz shape z płytą? tam są superowe ćwiczenia z Olą Szwed, Sadowską i Malinowską. Lubicie je? Jestem teraz też na wątku gdzie ćwiczy się z Ewką i chciałam tam pospamować i je poobgadywać, ale się nie dało

haha! ale to nieładnie, skoro się umówiliście że nie dajecie sobie prezentów to powinien w sumie dostać rózgę i rózgą

Ale fajny prezent Ci dał, trafił z tymi kosmetykami? Mój by chyba nie ogarnął
Nie lubię ich, ale płytę widziałam W sumie nie wiem z kim chciałabym ćwiczyć oo wiem z Mirandą Kerr (?) bym mogła

Trafił, chociaż głównie chodziło mu o kosmetyczkę,a nie jej zawartość Tylko lakier jest z Tafta,a ja nie używam tej firmy. Brat przywozi mi z uk loreala i jestem mu wierna od paru lat. Taftem boję się psikać :P Nooo i pomijam,że kosmetyki są do włosów "suchych i bardzo zniszczonych", kochany co nie? ale wybaczam, dam sobie rękę uciąć,że nie przeczytał opisu ani składu,a nawet jak przeczytał to nic z tego nie zrozumiał :P Grunt,że ładnie pachnie


Mam fazę na hh, dzisiaj też pokręciłam. Widziałam w sportowym sklepie z wypustkami, ale ceny minimum 100zł. Nawet zastanawiałam się czy na gwiazdkę sobie nie zażyczyć ale na all takie same są po 4 dychy już z przesyłką, chcę je, już, natychmiast
I w ogóle powiem Wam,że po kręceniu czuję się usatysfakcjonowana, robię to z przyjemnością i mam o wiele więcej energii


A z sylwestrem tooo rano jechałam do pracy i myślałam,że fajnie by było gdyby X organizowali imprezę u siebie. A po południu dostaję smsa od tż,że X robią sylwka i nas zapraszają Dla mnie najlepsza opcja bo fajne towarzystwo,a impreza 15min od nas :P i będzie okazja włożyć cekinową mini
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:42   #3449
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

kocham konie


Zapomniałaś wspomnieć, że strzelasz z łuku

ostatnio ciągle się nie wysypiam właściwie powinnam już iść spać a mam jeszcze masę rzeczy do zrobienia
i muszę ogolić nogi w końcu
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:44   #3450
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

club

przepraszam,że nie piszę... nie mam czasu i sił
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.