Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-12, 15:02   #31
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Ale jego dziewczyna, to nie jest twój gość, więc dziwi mnie, że musisz być wtedy w makijażu. A jakbyś była bez, to coś się stanie? Blokowanie łazienki i posiadówy w kuchni? No takie jest życie, mieszkając ze współlokatorami, jak ci przeszkadza taki stan rzeczy, to może wyprowadzka na swoje, bez tych współlokatorów?

A już czepianie się tego, jak on spędza swój urlop, to naprawdę szczyt bezczelności.
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:05   #32
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że mam inny charakter i np nie umiałabym całymi dniami siedzieć na czterech literach przed ekranem, a gdybym miała tak spędzić całe dwa tygodnie, to chyba bym wolała zrezygnować z części urlopu i wrócić do pracy, żeby nie zgłupieć.

Jak widać problem mam ja- dziękuję za uświadomienie
Logiczne, skoro Ty tak masz, to jest to potwierdzona norma i każdy inny musi tak mieć Powiedz nam więcej o tym, jak trzeba żyć, żeby być dokładnie takim jak Ty

Mam świetny pomysł dla Ciebie - może po prostu Ty znikaj na całe dnie? W końcu nie lubisz siedzieć na czterech literach w domu, w ten sposób zlikwidujesz problem ludzi chodzących po domu kiedy Ty jesteś w dresie.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:07   #33
Pieczatki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Napijcie się wódki i po problemie
Pieczatki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:08   #34
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Z postu wyłania się obraz okropnej osoby. Marudnej, problematycznej, z przerostem ego. To twój obraz, autorko. Aż ciężko coś doradzić, bo jedynym problemem jesteś ty sama. Aż przykro się ciebie czyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:12   #35
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Szczerze? Czasem mam ochotę trzasnąć drzwiami i zniknąć 🤣
Rozumiem, że przesadzam, ale skoro na zainteresowanym tego nie wyładowuję, to czy naprawdę tak źle o mnie świadczy? Każdy ma prawo do własnych- nie zawsze miłych dla innych- odczuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:17   #36
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Szczerze? Czasem mam ochotę trzasnąć drzwiami i zniknąć 🤣
Rozumiem, że przesadzam, ale skoro na zainteresowanym tego nie wyładowuję, to czy naprawdę tak źle o mnie świadczy? Każdy ma prawo do własnych- nie zawsze miłych dla innych- odczuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też denerwowało mieszkanie ze współlokatorką, ale wiedziałam, że ona ma takie same prawa jak ja więc, mogłam się tylko w duchu frustrować no nie każdy się nadaje do mieszkania ze współlokatorami i tyle, wynajmijcie coś we dwoje i nie będziesz miała takich problemów.
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:25   #37
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Z postu wyłania się obraz okropnej osoby. Marudnej, problematycznej, z przerostem ego. To twój obraz, autorko. Aż ciężko coś doradzić, bo jedynym problemem jesteś ty sama. Aż przykro się ciebie czyta.
Idealne podsumowanie. Autorko, wydajesz się być bardzo trudną, konfliktową osobą która chce "mieć ciastko i zjeść ciastko". A tu tak nie ma. Chcesz mieć stuprocentową prywatność i gotować na golasa? To płać za mieszkanie tylko z narzeczonym.

Przede wszystkim to tytuł wątku jest mylący - "odwiedziny kobiet". Tak jakby to były tabuny dziewczyn przewijające się przez sypialnię tego chłopaka. A tu - jest jedna. Która nocowała RAZ.

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
W okresie jak miał się wprowadzić pracował do późna, wstawał rano, wracał w nocy- taką miał pracę. Miał też dziewczynę, z którą spotykał się na mieście lub jeździł do niej. Więc w domu bywał rzadko.
Aha, czyli miałaś nadzieję że facet będzie gościem we własnym lokum.

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Ogółem to typ człowieka, który gdyby nie musiał, to nie wychodziłby z domu, ale jak już zdarzy mu się kogoś poznać to wychodzi, więc zgrzyt był już nieco od początku przez to, że non stop przesiadywał w domu, nawet jak miał urlop, ale to akurat nie ma związku z tematem.
Ale to nie twój interes co on robi w urlop. To jest jego mieszkanie równie dobrze jak twoje. Jeśli chce cały dzień leżeć plackiem - wolno mu.

Cytat:
I teraz sedno: jak go odwiedza pod naszą nieobecność, to zaraz mam wizje, że plączą się po całym mieszkaniu, bawią się w dom, być może jak on jej obiad robi, to ona zgląda kąty... Z kolei kiedy siedzi z nim jak my jesteśmy w domu, to nie czuję się swobodnie, czuję się jakaś usztywniona, bo w każdej chwili mogą wyłonić się z pokoju czy zajrzeć do nas.
O ile rozumiem, że ktoś może czuć się niekomfortowo z tym, że w mieszkaniu jest obca osoba podczas gdy jesteśmy w domu, to takie schizy o to, że ktoś gotuje obiad podczas twojej nieobecności to już... paranoja level hard.

Cytat:
bawią się w dom,
Co to znaczy? To jego mieszkanie tak samo jak twoje. Ty też "bawisz się w dom" mimo że mieszkasz ze współlokatorem.

Cytat:
być może jak on jej obiad robi
To już mu nie wolno gotować we własnym mieszkaniu? Przecież ciebie tam nawet NIE MA. Co cię boli, co oni robią podczas twojej nieobecności??

A twoje chore wizje dziewczyny "zaglądającej po kątach" zakrawają na paranoję.

Cytat:
"chcę po pracy odpocząć, na spokojnie ugotować w dresie obiad, a oni mogliby u niej też posiedzieć"
A niby dlaczego nie możesz ugotować obiadu w dresie? Czy ta dziewczyna jest królową angielską?

Cytat:
nadużywanie gościnności czy sam fakt, że akurat w naszym mieszkaniu bawią się w dom jest irytujące.
Ona jest gościem faceta, nie twoim, więc nic nie nadużywa. O co chodzi z tym "bawieniem się w dom"? Bo nie pojmuję. I to nie jest twoje mieszkanie w sensie twoje i narzeczonego, ale także mieszkanie brata. Nie "bawią się w dom", a normalnie spędzają czas u niego w domu. W którym mieszka z współlokatorami.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 15:26   #38
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

A mi to trochę brzmi jakby autorka nie lubiła brata narzeczonego jako osoby i drażni ją wszystko, co ten zrobi. ALE! żeby nie było tak prosto to postanowiła przeprowadzić jakąś próbę sił i hierarchii na swoim narzeczonym i jeszcze bardziej denerwuje ją, że ten śmie nie zwracać uwagi bratu bardziej dosadnie.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 15:27   #39
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

To też jego mieszkanie. Jak ci się nie podoba mieszkanie ze współlokatorem to wynajmijcie sobie mieszkanie z TŻtem osobno i będziesz miała problem cudownie rozwiązany.
Co to za wyliczanie ile kto siedzi w swoim własnym domu "nawet jak miał urlop to z domu nie wyszedł", wtf

Można uzgadniać nocowanie, bo wiadomo wtedy też jakieś dodatkowe koszty się generują, ale nie masz prawa dorosłemu facetowi zabronić przyprowadzania gości do domu. W końcu to jego dziewczyna, nie urządza głośnych cotygodniowych imprez. Serio, facet z grzeczności cię pyta, czy będzie ci przeszkadzało jak jego dziewczyna raz na jakiś czas zanocuje, a Ty myślisz, że robisz mu przysługę bo się zgadzasz ?


A teraz doczytałam, że zbierane są pieniądze na ślubik, więc warto się tych parę lat przemęczyć w niekomfortowych warunkach mieszkaniowych, żeby przez jeden wieczór być królową nocy. Klasyka gatunku. Tylko ciekawe co się zmieni po ślubie, sytuacja finansowa wam się przecież nie zmieni radykalnie z dnia na dzień, więc nie rozumiem po co ludzie czekają z sensownym wynajmem czy kupnem mieszkania do ślubu.

Edytowane przez fralla
Czas edycji: 2018-09-12 o 15:41
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:02   #40
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Jadowity komentarz o ślubie nic nie wnosi, jeden chce mieć wesele i ślub, inny żyć na kocią łapę. Nie znasz sytuacji, g wiesz czy chcę być jak to mówisz być królową nocy czy po prostu zrobić kameralne przyjęcie, więc daruj sobie ten pseudo pogardliwy ton

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:02   #41
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Lisbeth, chodzi o pytanie o dres?
Chodzi mi o wszystkie zdania zakończone tym znaczkiem: "?"
Było ich trochę więcej i generalnie przewijają się one nie tylko w moich postach.
Cytat:
To taki skrót myślowy. Przy swoich znajomych nie chodzę w dresie czy bez makijażu, a co dopiero przy obcej dziewczynie. Chodzi o to, że czuję się w obowiązku wyglądać schludnie.
Ale nie możesz robić innym ludziom problemu z powodu ograniczeń, które sama na siebie nałożyłaś. Dziwny system swoją drogą. Dlaczego makijaż i nie-dres są jeszcze ważniejsze przy obcej dziewczynie?
Cytat:
Co do pytania co by się stało gdyby przyszła na noc- no choćby to, że mogliby dla odmiany spać u niej.
To nie odpowiada na pytanie co by się stało. Przecież można się umówić, że nie zgadzacie się na długie posiadówy w kuchni albo zajmowanie łazienki rano czy cokolwiek. I to raczej normalne porozmawiać o czymś takim ze współlokatorami. Natomiast to sprawa współlokatora co się dzieje u niego w pokoju dopóki sytuacja tamże nie wpływa na was. Nie ma smrodu, hałasu, robactwa, to nic wam do tego.
Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Nie daję mu odczuć, że drażnią mnie jego nawyki czy zachowania, więc chyba taki biedny nie jest.
Same twoje przemyślenia dużo mówią na twój temat.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 16:15   #42
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Poprzednia lokatorka nas przyzwyczaiła do tego, że często jej nie ma, że możemy w spokoju posiedzieć we dwoje. Inna sprawa, że mam inny charakter i np nie umiałabym całymi dniami siedzieć na czterech literach przed ekranem, a gdybym miała tak spędzić całe dwa tygodnie, to chyba bym wolała zrezygnować z części urlopu i wrócić do pracy, żeby nie zgłupieć.
Tez mialam pierwsza wspolokatorke dziewczyne widmo, ktorej albo nie bylo albo jak byla to siedziala u siebie w pokoju i nie bylo jej widac
Bylo to zarabiscie komfortowe, niestety pozniej juz mialam cala skale innych ludzi. To jest niestety minus wynajmu, ze ludzie sa rozni, maja inne potrzeby, oczekiwania , nie sa dotarci i wogole. Ale tu nie ma innej rady niz mieszkac bez niego. Troche chamsko byloby mu powiedziec, ze placi , ale nie ma prawda spedzac tu czasu z dziewczyna-dziewczyna to jednak nie randomowi kolesie na imprezke 3 x tygodniu. Nawet jesli wkurzajace jest to ,ze siedza tam caly czas.
Pytanie jak wielkim to jest dla Ciebie problemem i czy dotrwasz do slubu czy moze jednak pmyslicie o zamieszkaniu w 2
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:16   #43
ChanLee
Raczkowanie
 
Avatar ChanLee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 324
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

O kwa.

PROBLEMEM JESTEŚ TY. Nie ten współlokator, nie jego dziewczyna.

Nie po to szwagier płaci połowę czynszu, żeby potem w grzecznych słowach mówić mu "wy pierdalaj, bo nam przeszkadzasz". Z własnego w domu. Skąd ty się szlachcianko wyrwałaś? Widzę tutaj osobę, która uwielbia mącić w rodzinie i przyczynia się do rozpadu relacji między braćmi, bo jej koleżanka szwagra przeszkadza. Też przychodziłaś do swojego faceta i nikt ci nie powiedział, że masz wypieprzać z domu, bo komuś przeszkadzasz. Nie wiem co ty przeżyłaś w swojej rodzinie, że weszłaś w dorosłość z takim przeświadczeniem?



Powinien wam dwóm pokazać środkowy palec i wyprowadzić się w trybie natychmiastowym. Szybko skończyłoby się narzekanie na jego bytność w mieszkaniu, gdy przestanie spływać kasiurka i trzeba będzie dokładać do czynszu z kwoty odłożonej na ten wasz ś☠☠☠☠☠☠☠


Normalnie aż się zagotowałam gdy czytałam ten wątek. Nie ukrywam swojej niechęci, bo dla mnie problem jest z dupy jaśnie pani. A do takich jaśnie z pań mam straszną awersję.



Można wynająć kawalerkę i się przeprowadzić.
I tyle. A nie dorosłemu facetowi sugerować, że jest niepożądany w mieszkaniu za który PŁACI?!

Edytowane przez ChanLee
Czas edycji: 2018-09-12 o 16:18
ChanLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:28   #44
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:30   #45
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Współczuję Autorko, ciężko jest tak się spinać o wszystko, ciężko jest żyć ze współlokatorem, jeśli się człowiek do tego nie nadaje.
Obyście dali radę jak najszybciej zamieszkać tylko we dwoje, trzymam mocno kciuki, bo szkoda Twoich nerwów, Twojego związku.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:31   #46
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:35   #47
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Rozumiem, że przesadzam, ale skoro na zainteresowanym tego nie wyładowuję, to czy naprawdę tak źle o mnie świadczy?
Obecna sytuacja wpływa na Twój związek. Jeśli się przeciągnie, to kiedyś w dyskusji z lubym na ten temat będzie po prostu klasyczne "jedna dyskusja za dużo" i Wam się posypie, serio.
Ta siedząca w Tobie frustracja szkodzi wszystkim (bratu Twojego lubego też, bo jednak kijowa atmosfera wisi w powietrzu, nawet jak nie ma jej w słowach), ale najbardziej szkodzi Tobie. Zastanów się czy warto.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:38   #48
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 16:42   #49
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Współczuję Autorko, ciężko jest tak się spinać o wszystko, ciężko jest żyć ze współlokatorem, jeśli się człowiek do tego nie nadaje.
Obyście dali radę jak najszybciej zamieszkać tylko we dwoje, trzymam mocno kciuki, bo szkoda Twoich nerwów, Twojego związku.
Dziękuję za wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 16:50   #50
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Nie rozumiem, z jakiej racji obca dziewczyna miałaby się zastanawiać nad tym, czy Ty się źle czujesz. Ona została zaproszona, więc pewnie uznała, że Wam to nie przeszkadza. Skoro Wy nie potraficie z nim rozmawiać nawet o sprzątaniu, to skąd ma obca zupełnie osoba to wiedzieć? Skoro nawet on nie wie, że Ciebie to irytuje? Powiedziałaś mu, że ma nie spać z dziewczyną w domu i to uszanował. Wystarczyło porozmawiać...

Skoro odkładacie na ślub, to niestety, ale musicie się do tego przyzwyczaić do momentu wyprowadzenia się na swoje. Bo kuzyn też płaci za mieszkanie, i też ma prawo z niego korzystać.

Pociesz się, że zawsze mogło być gorzej.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 17:18   #51
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Myślałam, że to będzie inna dziewczyna co noc, głośny seks, robienie z mieszkania meliny, te klimaty

Może wam przeszkadzać niesprzątanie i goście, ale w takim razie musicie usiąść jak dorośli i porozmawiać o tym, co nie pasuje tobie, bratu, czy narzeczonemu. Grafik sprzątania, dogadać się co do czestotliwości nocowania itp. Przede wszystkim wyluzować - mieszkając z osobą trzecią trzeba się do pewnego stopnia do niej dostosować. Zluzuj, przestań się denerwować wszystkim co brat robi i samym jego istnieniem. To też jego mieszkanie, jemu też ma tam być komfortowo.
Teraz zachowujecie się jak trzynastolatkowie na koloniach, ty męczysz narzeczonego, narzeczony czasem się zgadza czasem nie, próbuje ogarnąc was oboje, brat sobie po prostu żyje, pewnie nawet nie wie jakie dramaty dzieją się za ścianą

Aaaa no i "nie oceniajcie mojego oszczędzania na ślub, ale ja oceniam brata narzeczonego, bo spędza urlop tak jak chce" no beka
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 17:19   #52
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Chciałam tylko uprzejmie donieść, że ślub cywilny nie kosztuje dużo i likwiduje życie na kocią łapę.
Autorka jest sfrustrowana i nakręcona swoimi własnymi lękami, wyobrażeniami i kijem w rzyci. Warto byłoby odpuścić najpierw sobie i polubić samą siebie. Potem o wiele łatwiej akceptować innych.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 17:33   #53
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Nie lubisz mieszkać z kimś obcym więc się wyprowadźcie. Będziecie się bawić w dom sami ze sobą bez zbędnych braci i ich dziewczyn. Będziesz mogła w dresach i bez mejkapu gotować obiady i sprzątać ile dusza zapragnie.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 17:51   #54
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Autorko, jesteś zdaje się bardzo terytorialną osobą, widać, że najzwyczajniej w świecie nie lubisz obcych w domu, obojętnie jacy by nie byli. Z tego co piszesz, mieszkanie jest duże, skoro każdy z was ma swój pokój. Może pomyśl nad tym, aby wynająć mniejsze, tańsze i bez współlokatorów. Bo w końcu przez te kłótnie związek ci się rozpadnie. A tego chyba nie chcesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 17:52   #55
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Może i sfrustrowana, ale ociekające jadem wypowiedzi chyba też świadczą o jakimś niezadowoleniu
Zrozumiałam przekaz, nie ma co już prześcigać się w tym, kto wymyśli bardziej złośliwą ripostę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 18:06   #56
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

A wytłumaczysz o co chodzi z tym bawieniem się w dom, czy olejesz?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 18:15   #57
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Jadowity komentarz o ślubie nic nie wnosi, jeden chce mieć wesele i ślub, inny żyć na kocią łapę. Nie znasz sytuacji, g wiesz czy chcę być jak to mówisz być królową nocy czy po prostu zrobić kameralne przyjęcie, więc daruj sobie ten pseudo pogardliwy ton

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Komentarz o ślubie był uszczypliwy, żeby unaocznić ci twoje księżniczkowanie i nieracjonalne wymagania.



Sorry ale kameralne przyjęcie (cywil plus obiad dla paru osób) kosztuje grosze i raczej dwoje pracujących ludzi nie ciuła na nie miesiącami, więc przeczysz temu, co sama wcześniej napisałaś. (parafrazując: "olaboga planujemy ślub i musimy sami za niego zapłacić"). Jakbyś chciała zwykły ślub i obiad to już by było po wszystkim, a skoro tak nie jest to jednak ciężko oprzeć się wrażeniu, że planujecie coś większego. A skoro tak to trzeba zacisnąć ząbki i pomieszkać ze współlokatoram. No i oczywiście, chyba nie rozumiesz, co oznacza życie na kocią łapę. Może cię to rozczaruje, ale właśnie tak teraz żyjesz. W każdym razie, życzę ci powodzenia z rozwiązaniem całej tej sytuacji, bo to aż niezdrowe tak bardzo się męczyć problemami z tyłka.
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 18:25   #58
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

W skrócie - chcesz jednocześnie mieć ciastko i zjeść ciastko.

Nie chcesz płacić za samodzielne mieszkanie, ale chcesz być w tym mieszkaniu sama, tolerując ewentualnie brata narzeczonego, o ile gdzieś wychodzi.

Nie napisałaś jednej sytuacji czy zachowania, do którego można się obiektywnie przyczepić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kairi93 Pokaż wiadomość
A ja Ciebie doskonale rozumiem bo przechodziłam kiedyś przez coś podobnego
Ja nie potrafię czuć się swobodnie nawet w swoim własnym domu gdy przychodzi ktoś kogo zbytnio nie znam. Czuję jakieś niemiłe napięcie i nie potrafię się wyluzować. Najgorsze jest uczucie że nic z tym nie możesz zrobić, np. że nie możesz komuś "zabronić" przychodzić.

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie zamieszkanie tylko we dwójkę
Ale wiesz, wtedy się po prostu wynajmuje we dwójkę i już, jeśli komuś to przeszkadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość

Poprzednia lokatorka nas przyzwyczaiła do tego, że często jej nie ma, że możemy w spokoju posiedzieć we dwoje. Inna sprawa, że mam inny charakter i np nie umiałabym całymi dniami siedzieć na czterech literach przed ekranem, a gdybym miała tak spędzić całe dwa tygodnie, to chyba bym wolała zrezygnować z części urlopu i wrócić do pracy, żeby nie zgłupieć.
Ok. Ale nie każdy taki jest.

I ani jeden ani drugi styl życia nie jest gorszy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 18:25   #59
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Współlokatorzy maja to do siebie że żyją, bo jak nie żyją to strasznie śmierdzą.
Przy tym poziomie frustracji po prostu zrezygnowałabym z tych lokatorów i urządziła mniejsze albo późniejsze wesele. Nie każdy może zarabiać w ten sposób, po prostu, i ty właśnie nie możesz. Ryzykowanie związku i zarzynanie się na śmierć przez ponad rok dla jednej nocy... serio warto?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 18:32   #60
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Lisbeth, chodzi o pytanie o dres? To taki skrót myślowy. Przy swoich znajomych nie chodzę w dresie czy bez makijażu, a co dopiero przy obcej dziewczynie. Chodzi o to, że czuję się w obowiązku wyglądać schludnie.
Nikt nie jest odpowiedzialny za to, jakie obowiązki masz sama przed sobą w swojej głowie.

I nie wiem, w dresie i bez makijażu da się wyglądać schludnie moim skromnym zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Jadowity komentarz o ślubie nic nie wnosi, jeden chce mieć wesele i ślub, inny żyć na kocią łapę.
Ale to nie jest albo-albo. Ślub kosztuje chyba że stówę. I już żyjecie na kocią łapę.

Inna sprawa, że jak zaprosisz gości na wesele, to też oczekujesz, że zaproponują "obiad a potem spacer" bo im głupio będzie korzystać z gościnności?

Nie próbuje być nieprzyjemna, ale serio nie rozumiem. Jeśli ktoś cię do siebie zaprasza, to masz prawo z tej gościmy korzystać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 21:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.