Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-12, 19:06   #61
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Wy możecie z narzeczonym bawić się w dom on nie

Wy możecie siedzieć ciagle w domu on nie

Was jest dwójka a on płaci polowe rachunków , mimo tego chcesz wywierać na nim presję ze z tego powodu to on powinien się dopasowywać do was chociaż powinien mieć 50% głosu

Przeszkadza ci sam fakt ze ten współlokator jest (bo nie robi niczego złego) ale kaske już chętnie od niego bierzesz. Takie są uroki życia na kupie. To nie jest twoje mieszkanie i nikt nie ma obowiązku się ciebie słuchać i chodzić wokół ciebie na paluszkach. Jeszcze siejesz ferment i nastawiasz braci przeciw sobie. Nieładnie.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:16   #62
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Życie na kocią łapę- chodziło mi, że parze nie zależy na zalegalizowaniu związku ani teraz, ani w przyszłości. Tak, teraz tak żyję, ale zasadnicza różnica jest taka, że dążę do ślubu.
Bawienie się w dom- kiedy typowe czynności typu gotowanie nie są codziennością, lecz czymś od święta. No dla nas akurat to codzienność, bo mieszkamy razem, niezależnie od tego czy w wynajmowanym czy w kartonie pod mostem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:19   #63
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Życie na kocią łapę- chodziło mi, że parze nie zależy na zalegalizowaniu związku ani teraz, ani w przyszłości. Tak, teraz tak żyję, ale zasadnicza różnica jest taka, że dążę do ślubu.
Bawienie się w dom- kiedy typowe czynności typu gotowanie nie są codziennością, lecz czymś od święta. No dla nas akurat to codzienność, bo mieszkamy razem, niezależnie od tego czy w wynajmowanym czy w kartonie pod mostem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co jest złego w życiu na kocią łapę czy bawieniu się w dom w twoim rozumieniu?

Tak, jak się spotykalam z facetem lubilismy razem gotować, to raczej normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:26   #64
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez fralla Pokaż wiadomość
Komentarz o ślubie był uszczypliwy, żeby unaocznić ci twoje księżniczkowanie i nieracjonalne wymagania.



Sorry ale kameralne przyjęcie (cywil plus obiad dla paru osób) kosztuje grosze i raczej dwoje pracujących ludzi nie ciuła na nie miesiącami, więc przeczysz temu, co sama wcześniej napisałaś. (parafrazując: "olaboga planujemy ślub i musimy sami za niego zapłacić"). Jakbyś chciała zwykły ślub i obiad to już by było po wszystkim, a skoro tak nie jest to jednak ciężko oprzeć się wrażeniu, że planujecie coś większego. A skoro tak to trzeba zacisnąć ząbki i pomieszkać ze współlokatoram. No i oczywiście, chyba nie rozumiesz, co oznacza życie na kocią łapę. Może cię to rozczaruje, ale właśnie tak teraz żyjesz. W każdym razie, życzę ci powodzenia z rozwiązaniem całej tej sytuacji, bo to aż niezdrowe tak bardzo się męczyć problemami z tyłka.
Przepraszam, że cywilny za 100zł i potem obiad mnie nie zadowala. Nie pisałam o tym oszczędzaniu, żebyście mogły pisać złośliwości w stylu "ślubiku się zachciało" czy że zachciało się być królową nocy, o jaka biedna". Chodziło o priorytety i że nam rodzice nie dadzą/nie weźmiemy kredyty. Jeden woli kolejność ślub-mieszkanie-dzieci, inny trzaśnie sobie dziecko, a pot "jakoś to będzie". Ja nikomu nie zazdroszczę ani nie współczuję, ale pisanie "ślubik", "zastaw się, a postaw się", "cywilny kosztuje" ocieka tak jadem, że aż zastanawia mnie czy przez niektóre nie przemawia jakaś zawiść, bo sama miała "ślubik za 100zł". Naprawdę nie chciałam do tego nawiązywać, ale boli mnie zaglądanie do cudzego portfela, a tym bardziej zakładanie z góry, że królewnie zachciało się wesela na 300os, a przecież można wziąć cywilny i po sprawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:27   #65
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Ale to on powinien gotować sam, a ona przychodzić na gotowe, powinni jeść na mieście, bo wspólne robienie sobie jedzenia jest zarezerwowane tylko da takich super poważnych związków, które dążą do ślubu ?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:27   #66
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Wy możecie z narzeczonym bawić się w dom on nie

Wy możecie siedzieć ciagle w domu on nie

Was jest dwójka a on płaci polowe rachunków , mimo tego chcesz wywierać na nim presję ze z tego powodu to on powinien się dopasowywać do was chociaż powinien mieć 50% głosu

Przeszkadza ci sam fakt ze ten współlokator jest (bo nie robi niczego złego) ale kaske już chętnie od niego bierzesz. Takie są uroki życia na kupie. To nie jest twoje mieszkanie i nikt nie ma obowiązku się ciebie słuchać i chodzić wokół ciebie na paluszkach. Jeszcze siejesz ferment i nastawiasz braci przeciw sobie. Nieładnie.
Nie płaci połowy. Każdy płaci równo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:27   #67
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Czy gotowanie w kuchni tej dziewczyny też tak pogardliwie byś nazywała zabawą w dom?



Masz jakieś koleżanki?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 19:27   #68
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A co jest złego w życiu na kocią łapę czy bawieniu się w dom w twoim rozumieniu?

Tak, jak się spotykalam z facetem lubilismy razem gotować, to raczej normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Codziennie i mając współlokatorów? Dla mnie przesada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:30   #69
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Dla ciebie fakt, że ta dziewczyna oddycha twoim powietrzem też jest przesada

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

No i w końcu robią to codziennie czy tylko okazjonalnie, bo taką podałaś definicje tej zabawy
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:31   #70
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Codziennie i mając współlokatorów? Dla mnie przesada.
A co jest tu przesadą? Serio pytam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:35   #71
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Czy gotowanie w kuchni tej dziewczyny też tak pogardliwie byś nazywała zabawą w dom?



Masz jakieś koleżanki?
Tak i o dziwo każda ma podobne odczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 19:43   #72
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Jestes najgorszą możliwą współlokatorką. Nie pasuje ci mieszkanie z nim to wynajmij coś sama z chłopakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:49   #73
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Tak i o dziwo każda ma podobne odczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli podobne odczucia do Twoich to mam obawe, że mogą nie być z Tobą do końca szczere albo im wisi to i przytakuja żeby skończyć temat...
Masz mocno nakreślone "zasady" życia i tego co jest ok, co nie jest i spoko. Ale w takim razie powinnaś odpuścić życie ze współlokatorami. Nie będziesz męczyła ani siebie ani innych.

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 19:59   #74
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Codziennie i mając współlokatorów? Dla mnie przesada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ale co jest przesadą? Codzienne przygotowanie posiłku? Co za różnica czy nad garami będzie stał sam czy w towarzystwie.


Płacicie po równo, więc jakim prawem w ogóle narzucacie mu czy ma prawo przyjmować gości i kogoś nocować.


Gdybym była w jego sytuacji to po prostu bym Cię wyśmiała za narzucanie co mogę i kiedy. Mam ochotę, to nocuje u mnie facet, dorzuciłabym tylko do rachunków za dodatkową osobę.


Poza tym, tak jak laska jest dla Ciebie obcą osobą, tak Ty dla brata narzeczonego też jesteś obcą laską, przy której być może nie czuje się swobodnie, bo sobie np. w w samych gaciorach po domu nie może łazić.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:01   #75
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Nie nadajesz się do mieszkania z współlokatorami. Taka jest prawda. Żaden ślub i żadne oszczędności nie są warte tego abyś męczyła całą wasza trójkę. Jeśli nie stać was na to aby w obecnym mieszkaniu mieszkać tylko we dwójkę to wynajmijcie coś mniejszego i tańszego. Poszukaj ofert, pokaż narzeczonemu i porozmawiaj z nim na ten temat.

Tak na marginesie musi Ci się ciężko żyć z tymi wszystkimi sztywnymi zasadami typu przy znajomych tylko w makijażu. Zluzuj trochę. Serio będzie Ci się przyjemniej żyło. Więcej luzu, uśmiechu i życzliwości dla innych a świat staje się przyjemniejszy

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2018-09-12 o 20:18
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:03   #76
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Aż ciężko uwierzyć, że to tak na poważnie.
Nie, chyba jednak tacy okropni ludzie nie istnieją.



A sąsiedzi ci nie przeszkadzają? Może powinni częściej opuszczać swoje mieszkania? I koniecznie rozpraw się z listonoszem- kto to widział, żeby obcy człowiek codziennie przychodził do miejsca, w którym nie mieszka
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:08   #77
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:11   #78
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Nie duś tego w sobie. Porozmawiaj poważnie że swoim facetem. Może się jeszcze dzięki temu ogarnie i powtórnie rozważy ślub z tobą

Tak swoją drogą to przypominasz mi moją teściową. Wiecznie coś jej nie pasuje. Gości nie lubi, bo obserwują ją (!), ale nie powie wprost co jej nie pasuje, bo najważniejsze co ludzie powiedzą i trzeba zgrywać uśmiechniętą, a w głębi duszy obrabiać dupę wszystkim. Plus oczywiście ona wie najlepiej co wypada i jak powinni inni żyć, ale jak jej ktoś uwagę zwróci to od od razu w płacz i nie życzy sobie takich komentarzy. Olaboga, jaka ona biedna. Czemu ludzie nie mówią jej tego co chce usłyszeć?! Oczywiście efekt jest taki, że nikt jej nie lubi. Na czele z jej dziećmi i mężem, a nawet z nią. Nieustanne księżniczkowanie i wynajdowanie problemów z dupy. Życzę powodzenia z taką postawą życiową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:12   #79
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Wy możecie z narzeczonym bawić się w dom on nie

Wy możecie siedzieć ciagle w domu on nie

Was jest dwójka a on płaci polowe rachunków , mimo tego chcesz wywierać na nim presję ze z tego powodu to on powinien się dopasowywać do was chociaż powinien mieć 50% głosu

Przeszkadza ci sam fakt ze ten współlokator jest (bo nie robi niczego złego) ale kaske już chętnie od niego bierzesz. Takie są uroki życia na kupie. To nie jest twoje mieszkanie i nikt nie ma obowiązku się ciebie słuchać i chodzić wokół ciebie na paluszkach. Jeszcze siejesz ferment i nastawiasz braci przeciw sobie. Nieładnie.

Dokładnie.


Mam wrażenie, że autorka to taka wielka dama, z zadziornym nosem, Pani uważająca się za wyższość. On tak samo mieszka w tym mieszkaniu, jak i wy. Nie masz prawa tam się rządzić i traktować go jakby był Twoim podwładnym, stawiać warunków i decydować co ma robić, a co nie. Jeszcze jakieś porównanie, że ty masz taki super dojrzały związek, a on tam nie to razem gotować nie mogą no wtf Wyprowadź się z narzeczonym, bo wasza zabawa w dom przez współlokatora jest utrudniona
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 20:14   #80
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Codziennie i mając współlokatorów? Dla mnie przesada.

A to ty i narzeczony nie gotujecie codziennie mając współlokatora?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:16   #81
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

No tak nie do końca.
To jest klasyczny wątek kiedy współlokator sprowadza kolejną osobę która mieszka jak u siebie. Domowników mialo być 3, jest 4, z czego czwartemu jak w kreskówce od czasu do czasu zmienia się wygląd.
O ile autorka cieszylaby się aby brat byl wiecznie gdzieś, i to już jej marzenie co najwyżej, o tyle do obecności tamtego raczej (by) się przyzwyczaiła pod warunkiem że chłopak nie zachowuje się ekstremalnie nieznośnie. I na takie mieszkanie się zgodziła a nie na to że będzie regularnie omijać i pośrednio gościć dodatkową obcą osobe.

Moim zdaniem autorka jak autorka ale facet naprawdę nie robi zadnej łaski gdyby pogadal z własnym w koncu bratem, że byłoby zwyczajnie wygodnie i swietnie gdyby tamci więcej czasu spędzali w mieszkaniu dziewczyny które stoi puste. Co za logika na 2 mieszkania jedno puste a w drugim 4 osoby.
I nie trzeba nawet powoływać się na chcenie narzeczonej, w koncu chłopak autorki też ma prawo chciec łazić po domu w gaciach, puszczac bąki i takie tam.

Brat jest leniwy, i siedzi gdzie mu pasuje, nie zwracając uwagi że siedzą na kupie, chłopak autorki również to olewa, autorce to przeszkadza i trudno się dziwić, nie wygania nikogo na ulicę ale z 2 str każda osoba dodatkowa w domu wpływa na komfort użytkowania a co raz to nowa koleżanka też ma wykrochmalone, w związku nie jest, ale widać jej nie zależy na większej intymności i swobodzie albo jest cwana i zmniejsza sobie rachunki u siebie za prąd czy wodę przesiadując u kochanka.
Nie wiem po co ludzie się wyprowadzają jak potem chętnie uprawiają model pięterkowy.


Autorko, dres dresem, ale bycie schludnym dla obcych, , a dla wlasnego faceta mniej, jest dość slabe. Jak dla mnie to w całym tym wątku malo fortunnie się wypowiadasz, przez co większość jedzie po Tobie.

Może przejrzyj oferty czy nie wyjdzie wam podobny koszt za kawalerkę co teraz za polowę dużego mieszkania.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-09-12 o 20:22
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:17   #82
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Brzmisz jak koszmarna kobieta, która swoimi muchami w nosie napsuje jeszcze wielu osobom krwi.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:21   #83
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No tak nie do końca.
To jest klasyczny wątek kiedy współlokator sprowadza kolejną osobę która mieszka jak u siebie. Domowników mialo być 3, jest 4, z czego czwartemu jak w kreskówce od czasu do czasu zmienia się wygląd.
Jaki czwarty domownik, skoro dziewczyna współlokatora raz tam spała, a poza tym przychodzi tylko w odwiedziny? I on też jakoś super często tych dziewczyn nie zmienia.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:29   #84
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Zaczęło się od tego, że (...)
a że pierwszy raz mieliśmy ją widzieć, to (...)
Wyszła od nas ok południa. Potem już tylko go odwiedzała, bo narzeczony zaznaczył, żeby nie przeginał z tym jej nocowaniem, póki co odwiedza go jak my w pracy jesteśmy... (...)
ale czy naprawdę co drugi dzień musi u nas siedzieć skoro sama też ma mieszkanie? (...)
Z poprzednią było podobnie z tym, że on ją nocował jak sobie popili, śmichy chichy do rana, a rano często też, co mocno było słychać. (...)
to nie jest raz tylko połowa miesiąca, sorry ''odwiedziny'' to jest wpadnięcie czasem na kawę a nie przesiadywanie przez przez polowę czasu, + własny facet który zarzuca własnej narzeczonej że jest egoistką bo chce u siebie czuć się wygodnie to chyba ma coś z głową.
A co ma nie chcieć czuć się wygodnie we wlasnym mieszkaniu?
To może niech autorka na połowę miesiąca zaprasza ulubionego kolegę i siedzą w 3kę zamiast jako para; paradny gość.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:32   #85
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to nie jest raz tylko połowa miesiąca, sorry ''odwiedziny'' to jest wpadnięcie czasem na kawę a nie przesiadywanie przez przez polowę czasu, + własny facet który zarzuca własnej narzeczonej że jest egoistką bo chce u siebie czuć się wygodnie to chyba ma coś z głową.
A co ma nie chcieć czuć się wygodnie we wlasnym mieszkaniu?
To może niech autorka na połowę miesiąca zaprasza ulubionego kolegę i siedzą w 3kę zamiast jako para; paradny gość.

A brat nie ma prawa czuć się wygodnie we własnym mieszkaniu?


Połowa miesiąca to akurat sprawiedliwie. Przez połowę jest tak jak chce autorka, przed drugą połowę jak chce brat.


Przy czym dziewczyna często jest tam, gdy autorki i jej narzeczonego nie ma, tu już w ogóle nie rozumiem problemu.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:32   #86
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Brzmisz jak koszmarna kobieta, która swoimi muchami w nosie napsuje jeszcze wielu osobom krwi.
a ty jak ktoś kto by się cieszył jak przez 2 z 4 tygodni, 6 z 12 miesięcy siedzi mu w domu jakaś obca kobieta.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:34   #87
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a ty jak ktoś kto by się cieszył jak przez 2 z 4 tygodni, 6 z 12 miesięcy siedzi mu w domu jakaś obca kobieta.

A ty jak ktoś, kto liczy takie rzeczy i siedzi w kącie, puchnąc z frustracji, że coś nie idzie po jego myśli



(ta obca kobieta przychodzi, kiedy nie ma autorki - to źle, ale może przychodzić, kiedy autorka będzie - jeszcze gorzej )
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:36   #88
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a ty jak ktoś kto by się cieszył jak przez 2 z 4 tygodni, 6 z 12 miesięcy siedzi mu w domu jakaś obca kobieta.



A bratu 4 tygodnie, 12 miesięcy siedzi jakaś obca kobieta.


I jeszcze mu wylicza jak spędza urlop.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:37   #89
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Cytat:
Połowa miesiąca to akurat sprawiedliwie. Przez połowę jest tak jak chce autorka, przed drugą połowę jak chce brat.
to czemu nie powiedział przy decydowaniu się na wspólny wynajem że 2 tygodnie będą w 3 osoby a 2 tygodnie w 4 ?

Przywieź autorko ciotkę. W koncu umówiliście się na mieszkanie w 3, połowa okresu najmu jest w 4, czemu nie może być w 5. Gorsza jesteś, nie możesz sobie sprowadzić ciotki albo kuzyna? A może brat jest poligamistą i sprowadzi 2 dziewczyny, to Ty 2 kuzynów i już 7 co za rożnica przecież.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
A bratu 4 tygodnie, 12 miesięcy siedzi jakaś obca kobieta.
no ale sorry bardzo zgadzali się na najem /mieszkanie w 2 czy 3? Retoryczne.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 20:37   #90
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Nie odpowiadają mi odwiedziny kobiet wspólokatora-brata narzeczonego

Po prostu się go pozbądźcie.

Będziecie sami się bawić w dom, na razie tylko na kocią łapę, ale wiadomo, może kiedyś to się zmieni. Przynajmniej będziecie sami - totalna niezależność i samowystarczalność.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 21:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.