Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 12:49   #1501
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość

(...)
partyturko, ja wiem że melisa znana jest głównie z tego że uspokaja, ale
...większość ziół działa "wielokierunkowo"
np. karmilla zaczęła brać palmę sabałową na prostatę ,
...a tymczasem wyrosły jej baby hair, zniknął cellulit i z przodu też trochę urosło
(...)
Neo, wiem wiem Ja po prostu odpisałam Beni, że zdaję sobie sprawę z tego o czym napisała, iż głównie o uspakajaniu melisy piszą i ja o tym wiem, bo o tym się słyszy, ale wiem też, że to niekoniecznie poskutkuje, szczególnie jak pije się niewielką ilość na dzień Dlatego ameryki nie odkryłeś, jednak to co wrzuciłeś później o właściwościach tego ziółka to chętnie poczytałam
Bleee, beznadziejnie się czuję więc nie rozpisuję się na insze tematy Biomed niekorzystny jak nic
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:27   #1502
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Bleee, beznadziejnie się czuję więc nie rozpisuję się na insze tematy Biomed niekorzystny jak nic
Oj, racja, partyturo , mnie głowa dziś boli, aż ciężko się skupić na robocie .
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 15:23   #1503
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

ja tez zaczelam brac tabletki na prostate Na razie Prostamol Uno ale przejde na Prostenal.Biore 2 tygodnie i na razie zadnych efektow..Wlosy od ponad roku wypadaja mi w zastraszajacym tempie,musialam obiciąć z dlugosci do lopatek na takie za uszy :-( Niestety sa coraz rzadsze.Nie pomagaja wcierki od dermatologa,Alpikort E ani Inneov.W tym tygoodniu czeka mnie wizyta u endo i wszystkie badania hormonalne...

edit"pocieszcie mnie bo zaczynam wpadac w depreche...:-(
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:04   #1504
ewunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 113
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Angi-może ja spróbuję :Mi włosy wypadaja od kilku lat,walczę nieustannie.Jakieś 3 miesiące temu zaczęłam łykać prostenal(inne leki czy wcierki nie dawały rady)Już po pietrwszym miesiącu zauważyłam znaczną poprawę:przestały lecieć,zaczęły odrastać w dużych ilościach.Więc się nie załamuj tylko bądz cierpliwa i myśl pozytywnie.Też mam parę piórek na głowie i mam świadomość,że nie będą nigdy już takie jak kiedyś,ale cóż trzeba walczyć o to co pozostało-taki już nasz los łysiejących.
ewunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:12   #1505
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ewunia ,dziekuje kochana...Moze po miesiacu zobacze poprawe.<cmok>
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:17   #1506
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
(...)
edit"pocieszcie mnie bo zaczynam wpadac w depreche...:-(
Angi, Ewunia dobrze pisze Musisz być cierpliwa
Łykasz tableteczki narazie bardzo krótko. Wiadomo, że każdy z nas by chciał by kłaczki jak najprędzej przestały wypadać, a jeszcze fajniej jakby wróciły do poprzedniego stanu, ale tak się nie da. Każdy organizm jest inny, niekiedy potrzeba kilku miesięcy by zauważyć zmianę, dlatego postaraj się nie czekać jak na zbawienie, bo sobie utrudnisz etap zmian na lepsze. Pamiętaj, że nastawienie wiele daje. No i.. zdrowie jak pogoda dzisiejsza Raz lepiej raz gorzej, nie może być cały czas cacy i łatwo.
Też zbieram się w sobie by obciąć włosy, bo ja z tym od lat mam ogromny problem i opory, dlatego wiem co czujesz.. nie dość, że się obcięłaś to jeszcze nie widzisz zadowalających efektów ALE Już się tutaj czytało o osobach, które długo czekały jednak się doczekały, albo nie widziały nowych włosków, a okazało się, że one jednak się pojawiły tylko delikatne i nie na czubku głowy
Pomyśl o tym w ten sposób: pomalutku, ale do skutku

Benia, mam nadzieję, że jakoś Ci dzień w pracy upłynął i że łepek już ma się lepiej? Mi się nieco poprawiło

Edytowane przez partytura
Czas edycji: 2011-04-12 o 16:19
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:32   #1507
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
ja tez zaczelam brac tabletki na prostate Na razie Prostamol Uno ale przejde na Prostenal.Biore 2 tygodnie i na razie zadnych efektow..Wlosy od ponad roku wypadaja mi w zastraszajacym tempie,musialam obiciąć z dlugosci do lopatek na takie za uszy :-( Niestety sa coraz rzadsze.Nie pomagaja wcierki od dermatologa,Alpikort E ani Inneov.W tym tygoodniu czeka mnie wizyta u endo i wszystkie badania hormonalne...

edit"pocieszcie mnie bo zaczynam wpadac w depreche...:-(
A mi się coś wydaje, ze ty Angi weteranka już jesteś jeśli chodzi o wypadanie włosów. Parę lat już będzie, nie?
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:46   #1508
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
t
edit"pocieszcie mnie bo zaczynam wpadac w depreche...:-(
Nie martw na zapas.Daj palemce wiecej czasu.Każdy by oczekiwał efektów od razu, bo ludzka natura niecierpliwa,ale niestety....Ja też bym chciała.Ale nie rób tego samego błędu, co ja i nie odstawiej palemki po jednym opakowaniu.Ja odstawiłam i teraz żałuję, bo nie wykupiłam nowej.Zawsze znajdą się inne wydatki, więc jak palmy nie brałam, tak nie biorę, ale mam cały czas na mysli,by do niej wrócić.Kto wie?może jakbym brała od początku bez przerwy, to teraz bym miała sporo nowych włosków.Generalnie ostetnio optycznie wydają się bardziej puszyste, ale dziś znów wyszło sporo.Jak więc widzisz-nikt z nas ni ma lekkoWszyscy się męczymy z tym swoim problemem,ale trzeba być dobrej myśli.Damy radę!!!!
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:54   #1509
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Benia, mam nadzieję, że jakoś Ci dzień w pracy upłynął i że łepek już ma się lepiej? Mi się nieco poprawiło
Dziękuję Ci, kochana, za troskę, ale u mnie to zwykle trwa kilka dni . Teraz przynajmniej nie mam takich mocnych migren jak przy ostatnich tabletkach antykoncepcyjnych, no i nie są regularnie co miesiąc, ale są i dają w , niestety. Ale, jak widać nie jest jakoś nieznośnie, bo monitor jeszcze widzę . Dobrze, że Tobie się poprawiło chociaż.

Angi - ja to zawsze powtarzam, że spokój jest najważniejszy, jeśli chodzi o wypadanie włosów . Żadne stresy i deprechy nic nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Trzeba walczyć, ale nie stawiać tego problemu na pierwszym planie, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Niedawno widziałam znajomą w chusteczce na głowie - pewnie nic tam pod nią nie było; wyglądała niezdrowo, pewnie jakaś chemia, czy coś . No więc pocieszmy się, że żyjemy i jesteśmy w miarę zdrowi, na tyle, że można normalnie funkcjonować. Jest nas wiele z przerzedzonymi włosami, może niektóre kobiety spotkane na ulicy mają na głowie peruki, ale nie ma co się załamywać, bo to nie koniec świata. Ważne, żeby poznać przyczynę, bo wypadanie włosów jest objawem jakiejś choroby wewnętrznej, a przecież my nie chcemy chorować .
Angi - jesteśmy z Tobą, my też mamy rzadkie włosy. Nie wiem, czy Cię pocieszyłam, ale starałam się .
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:03   #1510
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci, kochana, za troskę, ale u mnie to zwykle trwa kilka dni . Teraz przynajmniej nie mam takich mocnych migren jak przy ostatnich tabletkach antykoncepcyjnych, no i nie są regularnie co miesiąc, ale są i dają w , niestety. Ale, jak widać nie jest jakoś nieznośnie, bo monitor jeszcze widzę . Dobrze, że Tobie się poprawiło chociaż.
[B]
Oj, bidulko ja miałam kiedyś na stałe przepisane leki na migrenę.Vicebrol, hydroksyzyna w syropie(jeden łyk dziennie)i ketonal w razie potężnego bółu.Przyczyny nieznaneBył tomograf z kontrastem i wszystko wyszło ok.Wiem, co to migrena a czasem była tak potężna, że nie widziałam i obraz mi się rozmazywał.Teraz mam bardzo rzadko.Przeszło mi jak wyszłam za mąż.Tzn. po podróży poślubnej do Włoch
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:51   #1511
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Oj, racja, partyturo , mnie głowa dziś boli, aż ciężko się skupić na robocie .
benia i partyturka, mnie łupało w głowie w tamtym tygodniu więc wiem jak to jest, dzisiaj na szczęście jest ok.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
...Na razie Prostamol Uno ale przejde na Prostenal....

pocieszcie mnie bo zaczynam wpadac w depreche...:-(
Angi74, to i ja Cię pocieszam

A wiesz, że jedna kapsułka Prostenalu (nawet Perfect) zawiera mniej wyciągu z palmy od Prostamolu Uno. Więc zastanawiam się, dlaczego chcesz zmieniać?
No i drugie: po dwóch tygodniach to raczej za szybko, ale po około miesiącu włoski powinny się pokazać. Oczywiście jeśli były "hamowane" przez DHT.
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 07:29   #1512
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
Oj, bidulko ja miałam kiedyś na stałe przepisane leki na migrenę.Vicebrol, hydroksyzyna w syropie(jeden łyk dziennie)i ketonal w razie potężnego bółu.Przyczyny nieznaneBył tomograf z kontrastem i wszystko wyszło ok.Wiem, co to migrena a czasem była tak potężna, że nie widziałam i obraz mi się rozmazywał.Teraz mam bardzo rzadko.Przeszło mi jak wyszłam za mąż.Tzn. po podróży poślubnej do Włoch
No widzisz! A ja głupia tylko do Zakopanego pojechałam i teraz cierpię . Ja też brałam jakieś leki przez 3 miesiące, ale nie było poprawy, a nawet częściej mnie głowa bolała, więc mi kazała lekarka odstawić, bo to nie miało sensu. A doraźnie - taki lek przeciwbólowy na migreny cinnie też nie był mi zbyt pomocny, bo trzeba zaraz na początku zażyć, a ja zwykle przegapiałam ten początek, a jak się spóźniłam, to już nie pomagał . A drogie toto, że hej . No to się męczę dalej.

Kupiłam wczoraj Menoplant Soya - na spróbowanie czy mi nic nie będzie po tym . Jem od kilku dni codziennie jajko i polewam obiadek oliwą z oliwek, żeby mi dobry cholesterol nie spadł . Za miesiąc planuję pójść na badania podstawowe i pomyślę nad zażywaniem tej palmy i ja , chyba, że wcześniej się coś polepszy.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:24   #1513
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez jolazawadzka Pokaż wiadomość
Może miałaś źle dobrane leki, skoro po 3 miesiącach Ci nie pomogły. Najważniejsze przy migrenie to iść do dobrego neurologa, żeby zalecił wszystkie badania i ustalił przyczynę. Możesz mieć migrenę genetycznie, albo od hormonów. Zdarza się też, że pojawia się od stresu albo złego jedzenia. Grunt to dowiedzieć się od czego i to zmienić
Ja już na to leczenie machnęłam ręką. Neurolog niby OK, tomografia wyszła dobrze, hormony - nie wiem do końca, ale mama miała migreny i siostra też, więc chyba genetyczna sprawa. Gdybym znów poszła do tej lekarki, to pewnie szukałaby dalej przyczyn, ale jak pomyślę o tych kolejkach, to mi się odechciewa, zwłaszcza, że marne widoki na wyleczenie.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:09   #1514
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

A ja mam dziś akurat potworny ból głowy.Chyba bede zwracaćJuż o wiele rzadziej boli,ale jak zacznie, to jest masakraChyba przez tą pogodę!i włosków też troche wyszło.Jakoś więcej po masażu.Z drugiej strony masaż pobudza cebulki,ale u mnie skutkuje to wzmożonym wypadaniem.Znowu jak przestanę masować, to nie pobudzam do wzrostu.Błędne koło.A jak jst u Was?masujecie główeczki?pogarsza to sprawę czy poprawia?
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:34   #1515
kasiek4112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Środek a chcę na południe...
Wiadomości: 54
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
A ja mam dziś akurat potworny ból głowy.Chyba bede zwracaćJuż o wiele rzadziej boli,ale jak zacznie, to jest masakraChyba przez tą pogodę!i włosków też troche wyszło.Jakoś więcej po masażu.Z drugiej strony masaż pobudza cebulki,ale u mnie skutkuje to wzmożonym wypadaniem.Znowu jak przestanę masować, to nie pobudzam do wzrostu.Błędne koło.A jak jst u Was?masujecie główeczki?pogarsza to sprawę czy poprawia?
Ja masuję główkę - staram się codziennie. I wiesz u mnie też bardzo dużo włosków wypada podczas masażu. Podłoga jest cała czarna (mam ciemne włoski). Ale wiem, że taki masaż wykonywany regularnie znacznie poprawia krążenie skóry głowy - wiec mimo wszystko, codziennie wieczorem "szarpię się i czochram" jak to mówi moja córeczka .
kasiek4112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:36   #1516
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
A ja mam dziś akurat potworny ból głowy.Chyba bede zwracaćJuż o wiele rzadziej boli,ale jak zacznie, to jest masakraChyba przez tą pogodę!i włosków też troche wyszło.Jakoś więcej po masażu.Z drugiej strony masaż pobudza cebulki,ale u mnie skutkuje to wzmożonym wypadaniem.Znowu jak przestanę masować, to nie pobudzam do wzrostu.Błędne koło.A jak jst u Was?masujecie główeczki?pogarsza to sprawę czy poprawia?
Ja masuję wcierając rzepę z Joanny, wcześniej to masowanie zaczynało i kończyło się u mnie na myciu włosów. Właśnie zakończyłam 2-tygodniową kurację tymi ampułkami, zrobię tydzień przerwy i po świętach chyba zacznę od nowa. Ale masowanie chyba będę kontynuować.

Moja migrena opuściła mnie dziś rano dopiero. Współczuję Ci biannie , ja nudności miewam, ale nie wymiotowałam jeszcze nigdy na tą okoliczność. Zdrówka życzę
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:37   #1517
angel303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

totalnie zgłupiałam, sama już nie wiem, którego z lekarzy słuchać.
W każdym razie plan na ten tydzień wykonany. Zrobiłam tomografię jamy brzusznej ze wskazaniem na nadnercza i wszystko jest ok. Zaliczyłam wizytę u dermatologa i endokrynologa. Dermatolog stwierdziła, że na głowie mam dramat, ale rosną nowe włoski. Przepisała mi tyle specyfików, że mam wrażenie iż pani ma jakieś układy z firmami farmaceutycznymi. Dostałam też receptę na lek psychotropowy, absolutnie nie wolno mi się denerwować, lek ten jednak zanegowała pani endokrynolog. No bo po co mi pchać się w antydepresanty :/ Jak czytam to jego skutkiem ubocznym jest ogromna ospałośc i tycie. Póki co jestem osobą szczupłą więc tego typu atrakcje nie są mi potrzebne. Poza tym ze snem nie mam problemów
Od endokrynologa dostałam zalecenie wykonania trichogramu bo badania hormonalne nic nie wnoszą a włosy dalej sypią się na potęgę. Zaleca też branie spironolu ale z racji mojego nadciśnienia muszę to najpierw skonsultować z internistą. To tyle w temacie, na te wszystkie badania i wizyty wydałam już majątek i czuję się jakbym była na początku tej drogi.
Gdyby chociaż włoski przestały wypadać
angel303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:03   #1518
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Zrobiłam eksperyment z Loxsonem. Jak nie używam to jest lepiej i przy myciu wypada mniej włosów, dosłownie tylko parę. I teraz jestem w kropce, co dalej robić. Jak używam to lecą strasznie, ale w tych miejscach gdzie psikam włosy są jakby grubsze.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 08:23   #1519
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Zrobiłam eksperyment z Loxsonem. Jak nie używam to jest lepiej i przy myciu wypada mniej włosów, dosłownie tylko parę. I teraz jestem w kropce, co dalej robić. Jak używam to lecą strasznie, ale w tych miejscach gdzie psikam włosy są jakby grubsze.
Może poczekaj jeszcze troszkę.Ja jeszcze mam zamiar wytrzymać dwa miesiące i jeżli nie będzie efektów to odstawię.Ogólnie-jeżeli to ma być jeden z najlepszych i najczęściej przepisywanych leków na ŁA,- to jestem bardzo rozczarowana:c onfused:
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 09:53   #1520
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Kashaya i biannie - a jesteście pewne, że macie ŁA?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:32   #1521
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Kashaya i biannie - a jesteście pewne, że macie ŁA?
Beniu, raczej tak, chociaż 100%pewnosci nigdy nie ma.Dwóch dermatologów mi stwierdziło.Hormony mogą być w porządku.Podobno wystrczy nadwrażliwość mieszków włosowych na Dihydrotestosteron i włoski lecą jak szaloneja mam lekko podwyższony testosteron,ale badania robiłam bdrdzo dawno.Teraz wiem,ze muszę muszę zbadać więcej hormonków, tylko brakuje mi czasu i kaskiDowiedziałam sie z tego wątku ,ze Loxon powinien również omagać nawet gdy nie ma sie ŁA, bo jest przepisywany by poprawić krążenie i pobudzić cebulki.Planuję też zrobić trichogram, ale strasznie się boję!!jak się okaże ,że nic mi nowego nie rośnie, to chyba całkiem się załamię.A jak się mają Twoje włoski?

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:33
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:48   #1522
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja też jestem rozczarowana. Chociaż sama nie wiem. Może coś robię nie tak. Po pierwsze używam tylko raz dziennie. Po drugie nie leję tego na całą głowę np. z tyłu nie psikam, a tam już też mam cieniutkie włosy. Tak zdecydowałam, bo chciałam najpierw widzieć czy są efekty.
Siwych mam już dużo i jak na złość to te są grube i mocne . A zaczęłam siwieć jednocześnie jak zaczęłam łysieć .
Czy mam ŁA to nie wiem. Mi różni lekarze mówili tak, cytuję:
- wie pani, jak to nie pomoże (znaczy witaminki) to ja nie jestem w stanie pomóc
- wie pani, ja się mogę podjąć leczenia innych schorzeń, ale włosów nie (endokrynolog-ginekolog 2 w jednym z tytułem prof.)
- robi pani tragedię z czegoś czego nie widać ( wtedy jeszcze nie było widać)
- ładna z pani kobieta jest, nie jeden na ulicy się obejrzy, mąż pewnie panią kocha, to o co pani chodzi ( ręce opadają).
NIKT nigdy nie postawił diagnozy, żaden lekarz nie szukał przyczyny. Badania w szpitalu miałam robione pod innym kątem, bo za włosy pani prof. nie odpowiadała. I tyle.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 11:29   #1523
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dokładnie!u mnie jest tak samo!gdzie tam włosy wychodzą?ma pani piękne,długie włosy...Może za dużo się panie stresuje?trzeba wrzucić na luz.I zapraszam do siebie na ulicę taką a taką na zabieg mezoterapii.Jedna wizyta 120 zł, muszą być 4-5 w miesiącu, by były widoczne efekty.
Inny mówi :widoczne ŁA,przerzedzona linia czoła, leczenie dłuuuugie i ciężkie i pokzuje mnie jakiejś swojej praktykance, która patrzy na mnie z politowaniem i kiwa głową..Pewnie w tym momencie cieszy sie ze swojego grubego lśniącego kucyka i docenia,ze go ma, bo zawsze mogłaby mieć takie"coś"na głowie jak ja.
Inny też rozkłada ręce iprzepisuje wcierki wlasnego poatentu, ktorych skłaniki używa się w leczeniu zaćmy czy jaskry( po długich poszukiwanich udało mi się znaleźć takie info w internecie)
Lekarze są "świetni"prawda jest taka,ze to nie oni nam pomagają w leczeniu łysienia, tylko to FORUM!i my sami sobie nawzajem!
Martwi mnie to,że na wszystkie inne choroby jest tyle leków różnych firm a przeciwko łysieniu musimy sami kombinować

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-04-16 o 11:34
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:01   #1524
Budleja
Raczkowanie
 
Avatar Budleja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 39
Smile Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Moja kuracja:
- ampułki i szampon RADICAL do włosów wypadających
- maska BIOVAX do włosów osłabionych ze skłonnością do wypadania
- Inneov
- masaż skóry głowy przez kilkanaście minut po aplikacji każdej ampułki (aplikator z Vichy) poprzez lekkie ugniatanie i oklepywanie palcami.

Po ok. 2,5 -3 miesiącach (wcześniej ok. 2 mies Dercos Vichy + Seboradin bez żadnego rezultatu) włosy, które przedtem wypadały garściami, przestały wypadać i widzę nowe ciemne włoski
Do masażu i jego skuteczności przekonał mnie artykuł przeczytany w necie.
Budleja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:19   #1525
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Widzę Biannie, że mamy podobne przejścia z lekarzami. Co do mezoterapii to byłam kiedyś u dermatologa na NFZ, popatrzył i zaprosił do siebie prywatnie na mezoterapię. Nawet wizytówkę dostałam. Oczywiście nie skorzystałam. Natomiast szczytem bezczelności było jak lekarz dermatolog prywatnie w ogóle nie wiedział co mi zapisać. Zapytał czym do tej pory byłam leczona. Ja mu tłumaczę, że to nie pomaga, zapisał to samo i stówkę poprosił .
Teraz trochę pozytywnie. Biorę żelazo wytrwale i serducho mi się trochę uspokoiło, paznokcie takie gładkie się robią i lepiej śpię, tak mocniej. I oby tak zostało

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Budleja Pokaż wiadomość
Moja kuracja:
- ampułki i szampon RADICAL do włosów wypadających
- maska BIOVAX do włosów osłabionych ze skłonnością do wypadania
- Inneov
- masaż skóry głowy przez kilkanaście minut po aplikacji każdej ampułki (aplikator z Vichy) poprzez lekkie ugniatanie i oklepywanie palcami.

Po ok. 2,5 -3 miesiącach (wcześniej ok. 2 mies Dercos Vichy + Seboradin bez żadnego rezultatu) włosy, które przedtem wypadały garściami, przestały wypadać i widzę nowe ciemne włoski
Do masażu i jego skuteczności przekonał mnie artykuł przeczytany w necie.
To szczęściara z ciebie. ŁA pewnie raczej nie masz. Radical fajne są. Właśnie sobie zamówiłam. Ładniejsze włosy są po nich, wypielęgnowane. Inneov u mnie zero efektów po 3 opak. Ja już generalnie takich drogich rzeczy nie kupuję na włosy, bo i tak mało co pomaga. Ech, jakim ja autkiem mogłabym jeździć teraz gdybym tyle kasy nie wydawała kiedyś na te kłaczki moje

Edytowane przez Kashaya
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:24
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:45   #1526
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

To świetnie,że żelazo pomaga i że widzisz efekty!Ja też odpuściłam sobie drogie tabletki, bo szkoda pieniążków..Często są przereklamowne..
A dobrego snu mogę Ci pozazdrościć, bo już od dawna dobrze nie śpie.Budzę się i mam noc jakąś taką niespokojną.Tak jak radziłaś-na razie nic nie łykam,by wyniki wyszły dokładniejsze i też zamierzam żelazo i ferrytynkę zbadać,prócz tego podstawową morfologię.Włosy też powinny Ci się znacznie poprawić ,jak uregulujesz niedobór żelaza.Zobaczymy jak u mnie.Jakieś półtora roku temu miałam w górnej granicy normy,więc nie sądzę,ze nagle jego pozimom spadł i włoski wychodzą,ale nie mówię,ze nie, bo przecież mogło się to zmienić..

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-04-16 o 15:47
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:35   #1527
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Oj, straszne to jest, że profesjonaliści mają gdzieś nasze problemy z włosami .
Zastanawia mnie, czy jeśli komuś nie pomaga Loxon, czy Alpicort E to świadczy o tym, że nie cierpi ten osobnik na ŁA? No bo przecież te nasze diagnozy, czy nawet wystawiane przez dermatologów, często nie są poparte żadnymi lub wyrywkowymi badaniami. Mi te wcierki nie pomagały, podobnie jak antykoncepty, stąd moje podejrzenia, że nie mam ŁA, chociaż wizualnie nawet dermatolog daje się nabrać i zapisuje mi takie leki a nie inne, a potem dziwi się szczerze, że nie pomogły.
Stąd też nie sięgnęłam do tej pory po palmę sabałową, bo obawiam się, że może nie pomóc. Na razie biorę menoplant soya, bo być może u mnie chodzi o niedobór estrogenów. Nie sądzę, żeby mi zaszkodził ten środek, a liczę, że oprócz włosów poratuje moją pryszczatą twarz starszej pani . Jaka szkoda, że wierzbownica mi nie podeszła, już po kilku dniach pryszcze po niej poznikały!
Biannie - pytasz o moje włosy. Dziękuję, u mnie bez zmian. Kilka stron wstecz wstawiałam zdjęcie, ale .... powiem Wam, że te zdjęcia przekłamują jednak na naszą niekorzyść. Celowo pstryknęłam dziś fotkę mojemu szczytowi głowy, a potem pooglądałam sobie tenże przy użyciu 2 lusterek, no i powiem Wam, że "na żywo" sytuacja nie jest aż tak tragiczna. Polecam, poprawi się Wam humor, na pewno. A może nawet przemówią do Was argumenty tych lekarzy, którzy bagatelizują problem .
Moje włosy sypią się jak szalone, wszędzie ich pełno (oprócz głowy) i widzę po grubości kucyka, że nie jest dobrze, a ratują mnie przed nędznym widokiem moje loczki, które dają złudzenie większej gęstości włosów.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:20   #1528
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dr House by się przydał
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:01   #1529
Maflok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Mój dermatolog to nawet sprytnie napisał na wynikach trichogramu, że WSKAZUJĄ na wypadanie typu androgenowego. Mnie picie wierzbownicy jakoś nie pomaga na wypryski , ale nadal próbuję. Co do suplementów, to mam zamiar odstawić vitapil i zrobić małą przerwę, bo muszę brać większe dawki żelaza, cynku, magnezu i wapnia. Do tego Loxon i rozgrzewająca wcierka, no i wizyta u fryzjera , bo krótsze włoski wyglądają u mnie lepiej.
Maflok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:36   #1530
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cynk i wapń ( jogurty, twarożki nie razem z żelazem) upośledzają wchłanianie żelaza i nie bierze się ich jednocześnie, to wiesz pewnie, ale napiszę. Może się komuś przyda. Żelazo lubi tworzyć dziwne związki z różnymi lekami i lepiej odczekać parę godzin zanim się coś jeszcze łyknie .
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.