Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 19:33   #3001
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Moje włosy też wolno rosną. Przez 2 meisiące wyhodowałam z 2centymetrowy odrost.. Ale jak porównuje zdjęcia to widzę, że są trochę dłuższe i że warto czekać aż jeszcze bardziej podrosną. Te zdjęcia mnie jakoś motywują, bo normalnie się tego wzrostu nie czuje...


Mini porównanie:
Orzechowy brąz Joanna Multi Cream vs. Orzechowy brąz Joanna Naturia
3 miesiące różnicy, w międzyczasie dwa podcięcia (ale takie minimalne, bo sama się tym zajęłam)
widzę u Ciebie różnicę,ale u siebie jak robię zdjęcia to w ogóle nie widzę róznicy kiedyś miałam takie ładne długie włosy,teraz mimo starań ciężko je zapuścić

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Kachula mamusi posłuchałam i od kilku tygodniu używam tylko szamponu pokrzywowego z Barwy,i odżwyki Isany z olejem babassu nic więcej
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:43   #3002
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
widzę u Ciebie różnicę,ale u siebie jak robię zdjęcia to w ogóle nie widzę róznicy kiedyś miałam takie ładne długie włosy,teraz mimo starań ciężko je zapuścić

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Kachula mamusi posłuchałam i od kilku tygodniu używam tylko szamponu pokrzywowego z Barwy,i odżwyki Isany z olejem babassu nic więcej
Oj ja bym jednak coś dorzuciła na jesień do tych kosmetyków...
Coś choć troszkę chroniącego włosy przed wiatrem i tarciem o wszystko (czapka, szalik, nawet płaszcz). Może jakaś odżywka bez spłukiwania? albo jakiś olejek na końce.
Btw. ostatnio moim ulubieńcem jest odżywka nivea do długich włosów, suuuuuper jest.
Czaję się jeszcze na tą maskę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-10-26 o 19:48
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 19:55   #3003
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
U mnie po szamponetce zawsze jest różnica w odcieniach między odrostem a resztą. Tylko odświeża lekko kolor.


Obiecane fotki po orzechowym brązie joanny naturii.
Tradycyjnie mam z tyłu dwa lekko ciemniejsze pasma Ale i tak sądzę, że w miarę równo mi chwycił kolor, same widziałyście jakie miałam różnokolorowe po tym rozjaśniającym spreju
cudowne
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:17   #3004
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Oj ja bym jednak coś dorzuciła na jesień do tych kosmetyków...
Coś choć troszkę chroniącego włosy przed wiatrem i tarciem o wszystko (czapka, szalik, nawet płaszcz). Może jakaś odżywka bez spłukiwania? albo jakiś olejek na końce.
Btw. ostatnio moim ulubieńcem jest odżywka nivea do długich włosów, suuuuuper jest.
Czaję się jeszcze na tą maskę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
bez spłukiwania mam ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rum-spray.html używam jedynie na końcówki,bo jednak na całą długość przeciąża mi włosy.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:22   #3005
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Oj ja bym jednak coś dorzuciła na jesień do tych kosmetyków...
Coś choć troszkę chroniącego włosy przed wiatrem i tarciem o wszystko (czapka, szalik, nawet płaszcz). Może jakaś odżywka bez spłukiwania? albo jakiś olejek na końce.
Btw. ostatnio moim ulubieńcem jest odżywka nivea do długich włosów, suuuuuper jest.
Czaję się jeszcze na tą maskę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
Popieram trzeba nawet czasem silikonu poużywać jesienią czy zimą.

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
widzę u Ciebie różnicę,ale u siebie jak robię zdjęcia to w ogóle nie widzę róznicy kiedyś miałam takie ładne długie włosy,teraz mimo starań ciężko je zapuścić

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Kachula mamusi posłuchałam i od kilku tygodniu używam tylko szamponu pokrzywowego z Barwy,i odżwyki Isany z olejem babassu nic więcej
Posłuchaj DontSaySorry. Jesienią i zimą trzeba zabezpieczać włosy. Ja na końce jakiś jedwab będę stosować i regularnie masek używać. W ograniczeniu chemii chodzi o to aby nie przesadzać z ilością ale maski raz lub dwa razy w tygodniu nie zaszkodzą.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:28   #3006
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Popieram trzeba nawet czasem silikonu poużywać jesienią czy zimą.



Posłuchaj DontSaySorry. Jesienią i zimą trzeba zabezpieczać włosy. Ja na końce jakiś jedwab będę stosować i regularnie masek używać. W ograniczeniu chemii chodzi o to aby nie przesadzać z ilością ale maski raz lub dwa razy w tygodniu nie zaszkodzą.
jedwab źle działa na moje włosy,wysusza je,ale skoro tak mówicie to będę używała tego olejku z Gliss Kura,dodatkowo mam jeszcze odżwykę z Alterry,oraz olej z Vatiki,odstawiłam to bo mama postraszyła mnie,że za dużo tego na łeb nakładam ale w takim razie rozsądnie wrócę do tego
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:36   #3007
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak facet znosi to podczas seksu (bo podobno ona mu uwagę zwraca). Ona pewnie wali teksty typu: uważaj rzęsa mi odpadnie! A moje włosy? Układałam tyle czasu a ty mnie na nich położyłeś!
A jej brwi?! Normalnie miała chyba wygolone i namalowane szarą farbą. Tragedia. I te sztuczne rzęsy których nawet nie było widać...



Najlepsze jest to, że ona się dziwi czemu mu taki jej wygląd przeszkadza skoro jak ją poznał to mu się podobała. Może facet chce mieć w końcu normalną żonę i dzieci a nie lansującą się coraz starszą babę ubraną jak nastolatka. Fajne to było jak się poznali ale teraz chyba pora na coś innego.
Głupie baby. Już wiem czemu zawsze kumplowałam się z facetami.

Dokładnie, też mnie to zastanawia poza tym co to za przyjemność jak co chwilę musi pilnować żeby "przypadkiem" nic się nie zepsuło;/ w końcu tyle "pracy" codziennie w to wkłada....
Jak można sobie brwi wygolić ahhh okropność!


Ja też zawsze kumplowałam się z facetami i do tej pory mam ich więcej



Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
U mnie po szamponetce zawsze jest różnica w odcieniach między odrostem a resztą. Tylko odświeża lekko kolor.


Obiecane fotki po orzechowym brązie joanny naturii.
Tradycyjnie mam z tyłu dwa lekko ciemniejsze pasma Ale i tak sądzę, że w miarę równo mi chwycił kolor, same widziałyście jakie miałam różnokolorowe po tym rozjaśniającym spreju


Ale piękne włosy i jak Ci ładnie wyszedł kolor



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Kachula jak Ci się sprawuje dalej odżywka Eveline?ja mam kruche paznokcie których nie da się zapuścić,bo są brzydkie,porozdwajane,i łamliwe zastanawiam się czy kupić ta diamentową,czy może 8 w 1 albo SOS
Ja nie Kachula ale również używam tej odżywki i jest naprawdę świetna!! nie licząc że wysusza skórki ale dla mnie to nie problem
Przed jej stosowaniem miałam paznokcie w kiepskim stanie krótkie porozdwajane, nie umiałam ich nawet zapuścić bo od razu rozdowojone;/ Teraz nie ma porównania! paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się i szybciej rosną
Wklejam zdjęcie (tutaj są już spiłowane) ale nawet taka długość kiedyś była dla mnie nie możliwa do osiągnięcia. Wszystko pięknie, ładnie ale ostatnio tak złamał mi się paznokieć że aż krwawił do tej pory mnie boli;/ Szkoda było mi wszystkich obcinać dlatego spiłowałam nieco resztę mam nadzieję że szybko odrośnie


Nie zwracać uwagi na moje paluchy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki.jpg (13,9 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-10-26 o 21:41
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 07:17   #3008
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, też mnie to zastanawia poza tym co to za przyjemność jak co chwilę musi pilnować żeby "przypadkiem" nic się nie zepsuło;/ w końcu tyle "pracy" codziennie w to wkłada....
Jak można sobie brwi wygolić ahhh okropność!


Ja też zawsze kumplowałam się z facetami i do tej pory mam ich więcej







Ale piękne włosy i jak Ci ładnie wyszedł kolor





Ja nie Kachula ale również używam tej odżywki i jest naprawdę świetna!! nie licząc że wysusza skórki ale dla mnie to nie problem
Przed jej stosowaniem miałam paznokcie w kiepskim stanie krótkie porozdwajane, nie umiałam ich nawet zapuścić bo od razu rozdowojone;/ Teraz nie ma porównania! paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się i szybciej rosną
Wklejam zdjęcie (tutaj są już spiłowane) ale nawet taka długość kiedyś była dla mnie nie możliwa do osiągnięcia. Wszystko pięknie, ładnie ale ostatnio tak złamał mi się paznokieć że aż krwawił do tej pory mnie boli;/ Szkoda było mi wszystkich obcinać dlatego spiłowałam nieco resztę mam nadzieję że szybko odrośnie


Nie zwracać uwagi na moje paluchy
piekne i zdrowe super
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:27   #3009
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, też mnie to zastanawia poza tym co to za przyjemność jak co chwilę musi pilnować żeby "przypadkiem" nic się nie zepsuło;/ w końcu tyle "pracy" codziennie w to wkłada....
Jak można sobie brwi wygolić ahhh okropność!


Ja też zawsze kumplowałam się z facetami i do tej pory mam ich więcej







Ale piękne włosy i jak Ci ładnie wyszedł kolor





Ja nie Kachula ale również używam tej odżywki i jest naprawdę świetna!! nie licząc że wysusza skórki ale dla mnie to nie problem
Przed jej stosowaniem miałam paznokcie w kiepskim stanie krótkie porozdwajane, nie umiałam ich nawet zapuścić bo od razu rozdowojone;/ Teraz nie ma porównania! paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się i szybciej rosną
Wklejam zdjęcie (tutaj są już spiłowane) ale nawet taka długość kiedyś była dla mnie nie możliwa do osiągnięcia. Wszystko pięknie, ładnie ale ostatnio tak złamał mi się paznokieć że aż krwawił do tej pory mnie boli;/ Szkoda było mi wszystkich obcinać dlatego spiłowałam nieco resztę mam nadzieję że szybko odrośnie


Nie zwracać uwagi na moje paluchy
Pierdzionek ładny i pazurki też

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Dziewczyny znacie coś dobrego na zwężenie porów? Normalnie ostatnio mam tak wielkie dziury przy nosie, że jak podkład nakładam to wyglądają jak mini kratery Nie wiem czemu (może z wiekiem) coraz bardziej są widoczne i noszenie jakiegoś fluidu, podkładu czy pudru korzystnie nie wygląda. Nieco pomaga mi wcieranie oleju rycynowego ale jak raz zapomnę to znowu są widoczne.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:49   #3010
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
piekne i zdrowe super

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Pierdzionek ładny i pazurki też

Dziękuję
A ja znowu zaczynam zapuszczanie pazurków od nowa...
Dziś mi się złamał drugi (przy myciu garów) więc obcięłam wszystkie na równo, dziwnie się teraz czuję z takimi tłuczkami
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:15   #3011
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
A ja znowu zaczynam zapuszczanie pazurków od nowa...
Dziś mi się złamał drugi (przy myciu garów) więc obcięłam wszystkie na równo, dziwnie się teraz czuję z takimi tłuczkami
Nie? Jakie to dziwne uczucie po długich miec znowu małe kikutki. Mi złamał się jednen w prawej ręce (ale on zawsze się łamie bo na tym palcu w dzieciństwie miałam kontuzję) ale innych mimo to nie obcięłam. Szkoda mi było
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 11:38   #3012
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

zazdroszczę Wam,ja całe życie noszę króciutkie,a chciała bym chociaż troszkę zapuścić,żeby móc pomalować u Was też dziś taka zima jak u mnie?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:44   #3013
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Obiecane fotki po orzechowym brązie joanny naturii.
Tradycyjnie mam z tyłu dwa lekko ciemniejsze pasma Ale i tak sądzę, że w miarę równo mi chwycił kolor, same widziałyście jakie miałam różnokolorowe po tym rozjaśniającym spreju
wow ale pięknie Ci wyszło, i wcale nie ciemno, tylko tak idealnie orzechowo patrząc na to mam ochotę wrócić do farb drogeryjnych i spróbować właśnie tego odcienia i farby
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:24   #3014
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam,ja całe życie noszę króciutkie,a chciała bym chociaż troszkę zapuścić,żeby móc pomalować u Was też dziś taka zima jak u mnie?
Biało jak w święta
I ja kiedys tak o pazurkach myślałam. Kup ta odżywkę i próbuj.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 13:01   #3015
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam,ja całe życie noszę króciutkie,a chciała bym chociaż troszkę zapuścić,żeby móc pomalować u Was też dziś taka zima jak u mnie?
U mnie jest bardziej jesiennie niż zimowo. Z samego rana padał śnieg, ale potem to już tylko deszcz... A ja nie mam butów na taką pogodę

Ibyza, możesz próbować, przynajmniej wiadomo, że nie będzie czerni. Ale ma strasznie dużo pomarańczowego pigmentu ta farba. Oby się szybko wypłukało i wyglądało bardziej naturalnie. Poza tym, farba mi o dziwo nie zniszczyła włosów. Jak spłukałam to nie było takiego suchego siana, tylko włosy były gładkie. Dopiero jak umyłam babydreamem to zrobiły się szorstkie, ale to normalka
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 13:28   #3016
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Ibyza, możesz próbować, przynajmniej wiadomo, że nie będzie czerni. Ale ma strasznie dużo pomarańczowego pigmentu ta farba. Oby się szybko wypłukało i wyglądało bardziej naturalnie. Poza tym, farba mi o dziwo nie zniszczyła włosów. Jak spłukałam to nie było takiego suchego siana, tylko włosy były gładkie. Dopiero jak umyłam babydreamem to zrobiły się szorstkie, ale to normalka
a te zdjęcia oddaja kolor rzeczywisty????
jest świetny ogólnie podoba mi się najabrdziej ze wszystkich Twoich kolorków włosów ale to moje zdanie i mam słabość do takich odcieni
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 13:33   #3017
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
U mnie jest bardziej jesiennie niż zimowo. Z samego rana padał śnieg, ale potem to już tylko deszcz... A ja nie mam butów na taką pogodę

Ibyza, możesz próbować, przynajmniej wiadomo, że nie będzie czerni. Ale ma strasznie dużo pomarańczowego pigmentu ta farba. Oby się szybko wypłukało i wyglądało bardziej naturalnie. Poza tym, farba mi o dziwo nie zniszczyła włosów. Jak spłukałam to nie było takiego suchego siana, tylko włosy były gładkie. Dopiero jak umyłam babydreamem to zrobiły się szorstkie, ale to normalka
O jak możesz myć tym babydream? Mi tępe, szorstkie włosy robił i plątał. Tragedia. Dzieciom moim pasuje ale to chłopaki z 3mm jeżykiem na głowie więc... Tobie nie plącze? Masz tak długie, że ja bym chyba pół dnia musiała je rozplątywać.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:16   #3018
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie? Jakie to dziwne uczucie po długich miec znowu małe kikutki. Mi złamał się jednen w prawej ręce (ale on zawsze się łamie bo na tym palcu w dzieciństwie miałam kontuzję) ale innych mimo to nie obcięłam. Szkoda mi było

No właśnie dziwne uczucie od razu dłoń jakaś taka mniej kształtna Szkoda mi pazurków no ale trudno dziwnie wyglądały dwa złamane jeszcze obok siebie...
Kupię odżywkę bo właśnie mi się skończyła i odnowa zapuszczanie...


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam,ja całe życie noszę króciutkie,a chciała bym chociaż troszkę zapuścić,żeby móc pomalować u Was też dziś taka zima jak u mnie?

Ja też całe życie nosiłam krótkie do póki nie zaczęłam używać odżywki Eveline, spróbuj


U mnie jesiennie, pada, zimno i ponuro jest...


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
O jak możesz myć tym babydream? Mi tępe, szorstkie włosy robił i plątał. Tragedia. Dzieciom moim pasuje ale to chłopaki z 3mm jeżykiem na głowie więc... Tobie nie plącze? Masz tak długie, że ja bym chyba pół dnia musiała je rozplątywać.

Mi też plątał, włosy były szorstkie i ciężko było je rozczesać (dopiero z odżywką było lepiej) używałam go bo chciała wypłukać kolor ale wiele to nie dawało... Teraz używam szamponu Pollena Eva z rzepą, skrzypem z dobrą odżywką jest ok


Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-10-27 o 15:21
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 16:21   #3019
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
O jak możesz myć tym babydream? Mi tępe, szorstkie włosy robił i plątał. Tragedia. Dzieciom moim pasuje ale to chłopaki z 3mm jeżykiem na głowie więc... Tobie nie plącze? Masz tak długie, że ja bym chyba pół dnia musiała je rozplątywać.
Ja po myciu zawsze używam na takie splątańce odżywkę lub maskę, więc mi to nie robi różnicy... Poza tym nie czeszę mokrych włosów (jedynie lekko rozplątuję palcami, podczas nakładania odżywki b/s ), zaplatam w warkocz i dopiero rano się tym zajmuję. A wtedy to już bez problemu.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 18:08   #3020
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Moje włosy też wolno rosną. Przez 2 meisiące wyhodowałam z 2centymetrowy odrost.. Ale jak porównuje zdjęcia to widzę, że są trochę dłuższe i że warto czekać aż jeszcze bardziej podrosną. Te zdjęcia mnie jakoś motywują, bo normalnie się tego wzrostu nie czuje...


Mini porównanie:
Orzechowy brąz Joanna Multi Cream vs. Orzechowy brąz Joanna Naturia
3 miesiące różnicy, w międzyczasie dwa podcięcia (ale takie minimalne, bo sama się tym zajęłam)
Piękne masz włosy. I ten kolor
I jak Ty to zrobiłaś, że Ci złapało z ciemniejszych??


Btw. mogę do Was dołączyć?

W sumie to przychodzę do Was z prośbą o pomoc, radę
2 raz mam już farbowane włosy na ten kolor (mam nadzieję, że dodadzą mi się zdjęcia).
Fryzjerka wymieszała jakieś kolory, wiadomo no i nałożyła.
Na zdjęciach jestem bodajże 5 dni po farbowaniu.
Obecnie kolor mam ciut jaśniejszy. Farbowałam 2 miesiące temu.

Mój problem jest taki, że one są dla mnie za ciemne.
W tym tyg. chcę się umówić do fryzjerki na farbę i chciałabym coś jaśniejszego, bardziej w brązy, na pewno nie takie ciemne jam teraz.

I tutaj pytanie do Was czy uda mi się zafarbować włosy na jaśniejszy kolor czy potrzebna będzie dekoloryzacja...? Czego bardzo bym nie chciała... Za rok mam ślub i chciałabym mieć ładne i zdrowe włosy, a mimo wszystko jaśniejsze.

Jeśli to jakoś pomoże to postaram się zrobić zdjęcie włosom w obecnym stanie.

Bardzo proszę i liczę na Waszą pomoc

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3231.jpg (51,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3257.jpg (44,9 KB, 48 załadowań)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 18:18   #3021
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Masz piękny ten kolor!!!! I włosy!

Nie wiem czy fryzjerka coś da radę bez jakiegoś delikatnego rozjaśniania (one to lubią). Ale może poproś ja aby kładła ci farby o ton, dwa jaśniejsze. Masz dwa miesiące przerwy od ostatniego farbowania, więc ten ciemny i tak się zapewne spłukał. Jest małe ale, odrosty i końce mogą być lub będą się różnić. Taka poświata po jasnej farbie na ciemnych włosach daje efekt jak po lekkim rozjaśnianiu. Ja farbowałam jasnymi farbami na ciemne i niestety końce zawsze się różniły chociaż w słońcu jasno świeciły całe włosy.
Jak fryzjerka ci farbą nie rozjaśni, powie ci, że nie da rady, to spytaj ją o delikatną kąpiel rozjaśniającą. To takie mycie głowy szamponem, odżywką i niewielką ilością rozjaśniacza. We włosy za bardzo nie ingeruje jak typowe rozjaśnianie i od razu masz jaśniejszy kolorek po całości.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 19:36   #3022
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Piękne masz włosy. I ten kolor
I jak Ty to zrobiłaś, że Ci złapało z ciemniejszych??


Btw. mogę do Was dołączyć?

W sumie to przychodzę do Was z prośbą o pomoc, radę
2 raz mam już farbowane włosy na ten kolor (mam nadzieję, że dodadzą mi się zdjęcia).
Fryzjerka wymieszała jakieś kolory, wiadomo no i nałożyła.
Na zdjęciach jestem bodajże 5 dni po farbowaniu.
Obecnie kolor mam ciut jaśniejszy. Farbowałam 2 miesiące temu.

Mój problem jest taki, że one są dla mnie za ciemne.
W tym tyg. chcę się umówić do fryzjerki na farbę i chciałabym coś jaśniejszego, bardziej w brązy, na pewno nie takie ciemne jam teraz.

I tutaj pytanie do Was czy uda mi się zafarbować włosy na jaśniejszy kolor czy potrzebna będzie dekoloryzacja...? Czego bardzo bym nie chciała... Za rok mam ślub i chciałabym mieć ładne i zdrowe włosy, a mimo wszystko jaśniejsze.

Jeśli to jakoś pomoże to postaram się zrobić zdjęcie włosom w obecnym stanie.

Bardzo proszę i liczę na Waszą pomoc

Pozdrawiam
Rozjasnialam wlosy oczywiscie Sprayem joanny.

A Ty jesli masz mozliwosc to rozjasnij u fryzjerki
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 19:48   #3023
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Masz piękny ten kolor!!!! I włosy!

Nie wiem czy fryzjerka coś da radę bez jakiegoś delikatnego rozjaśniania (one to lubią). Ale może poproś ja aby kładła ci farby o ton, dwa jaśniejsze. Masz dwa miesiące przerwy od ostatniego farbowania, więc ten ciemny i tak się zapewne spłukał. Jest małe ale, odrosty i końce mogą być lub będą się różnić. Taka poświata po jasnej farbie na ciemnych włosach daje efekt jak po lekkim rozjaśnianiu. Ja farbowałam jasnymi farbami na ciemne i niestety końce zawsze się różniły chociaż w słońcu jasno świeciły całe włosy.
Jak fryzjerka ci farbą nie rozjaśni, powie ci, że nie da rady, to spytaj ją o delikatną kąpiel rozjaśniającą. To takie mycie głowy szamponem, odżywką i niewielką ilością rozjaśniacza. We włosy za bardzo nie ingeruje jak typowe rozjaśnianie i od razu masz jaśniejszy kolorek po całości.
Dziękuję
Mimo wszystko czuję się w nim trochę sztucznie, bo zawsze miałam jasne blond włosy
Hm, pewnie umówię się na pon/wt. więc pogadam z nią. Czyli mówisz, że mogłoby się udać farbując jaśniejszą farbą?
Tylko o ile, 2 tony jaśniejszą?

A po tej kąpieli jak mniej więcej mogą włosy wyglądać? I czy kolor będzie w miarę równy?

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Rozjasnialam wlosy oczywiscie Sprayem joanny.

A Ty jesli masz mozliwosc to rozjasnij u fryzjerki
Naprawdę? Samą Joanną???
Czytałam gdzieś, że strasznie wysuszał włosy i nierówno rozjaśniał...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 21:53   #3024
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mimo wszystko czuję się w nim trochę sztucznie, bo zawsze miałam jasne blond włosy
Hm, pewnie umówię się na pon/wt. więc pogadam z nią. Czyli mówisz, że mogłoby się udać farbując jaśniejszą farbą?
Tylko o ile, 2 tony jaśniejszą?

A po tej kąpieli jak mniej więcej mogą włosy wyglądać? I czy kolor będzie w miarę równy?


Naprawdę? Samą Joanną???
Czytałam gdzieś, że strasznie wysuszał włosy i nierówno rozjaśniał...
Wszystko da się zrobić ale nie gwarantuje, że wyjdzie chociażby równo. To zależy jaką farbą ci robiła, jak mocno wżarła się we włosy i jak ci się włosy rozjaśniają. Na pewno bezpieczniej u fryzjerki bo ja np schodziłam z ciemnego brązu do rudości samymi farbami ale końce zawsze o ton ciemniejsze były. Skończyło się ścięciem na boba aby kolor był tylko jeden. Idź do fryzjerki, powiedz jej o tym, że chcesz jaśniejsze i zobacz co ci zaproponuje. Ja bym na początek schodziła pomału czyli o ton. Dwa tony mogą się diametralnie różnić przy odrostach. Może teraz o ton, przy następnym farbowaniu jeszcze o jeden. Lepiej stopniowo i powoli bo wtedy pewna będziesz, że włosy nie ucierpią. Zresztą wysłuchaj propozycji fryzjerki i wtedy zadecydujesz czy masz robić te włosy u niej czy sama coś wykombinujesz w domu.

Po dobrze wykonanej kąpieli (głównie chodzi o ciągłe masowanie włosów) kolor jest po całości jaśniejszy. Nie powinno wyjść krzywo.

A spray Joanny najlepiej zobaczyć efekty u DontSaySorry: http://caughthereye.blogspot.com/201...asniacz-w.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-10-27 o 22:05
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:05   #3025
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wszystko da się zrobić ale nie gwarantuje, że wyjdzie chociażby równo. To zależy jaką farbą ci robiła, jak mocno wżarła się we włosy i jak ci się włosy rozjaśniają. Na pewno bezpieczniej u fryzjerki bo ja np schodziłam z ciemnego brązu do rudości samymi farbami ale końce zawsze o ton ciemniejsze były. Skończyło się ścięciem na boba aby kolor był tylko jeden. Idź do fryzjerki, powiedz jej o tym, że chcesz jaśniejsze i zobacz co ci zaproponuje. Ja bym na początek schodziła pomału czyli o ton. Dwa tony mogą się diametralnie różnić przy odrostach. Może teraz o ton, przy następnym farbowaniu jeszcze o jeden. Lepiej stopniowo i powoli bo wtedy pewna będziesz, że włosy nie ucierpią. Zresztą wysłuchaj propozycji fryzjerki i wtedy zadecydujesz czy masz robić te włosy u niej czy sama coś wykombinujesz w domu.

Po dobrze wykonanej kąpieli (głównie chodzi o ciągłe masowanie włosów) kolor jest po całości jaśniejszy. Nie powinno wyjść krzywo.
Dziękuję Ci bardzo. Chyba jednak najpierw pogadam z fryzjerką bo sama się boję cokolwiek kombinować.
Czytałam o tej kąpieli. Dziewczynom wychodziły piękne włosy
Ale ja jestem totalnym beztalenciem i strachulcem więc wątpię czym bym się zdecydowała ( i umiała ) zrobić tę kąpiel...

Niestety, będę musiała jeszcze tydzień poczekać bo jutro okres, a wiadomo jak się farbowanie kończy wtedy
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 07:49   #3026
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo. Chyba jednak najpierw pogadam z fryzjerką bo sama się boję cokolwiek kombinować.
Czytałam o tej kąpieli. Dziewczynom wychodziły piękne włosy
Ale ja jestem totalnym beztalenciem i strachulcem więc wątpię czym bym się zdecydowała ( i umiała ) zrobić tę kąpiel...

Niestety, będę musiała jeszcze tydzień poczekać bo jutro okres, a wiadomo jak się farbowanie kończy wtedy
Mi kąpiel dwa razy nie wyszła A z włosami robiłam już chyba wszystko.
Fryzjer to dobre rozwiązanie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:36   #3027
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mimo wszystko czuję się w nim trochę sztucznie, bo zawsze miałam jasne blond włosy
Hm, pewnie umówię się na pon/wt. więc pogadam z nią. Czyli mówisz, że mogłoby się udać farbując jaśniejszą farbą?
Tylko o ile, 2 tony jaśniejszą?

A po tej kąpieli jak mniej więcej mogą włosy wyglądać? I czy kolor będzie w miarę równy?


Naprawdę? Samą Joanną???
Czytałam gdzieś, że strasznie wysuszał włosy i nierówno rozjaśniał...
My tu wszystkie jesteśmy takie Zosie Samosie i z włosami czynimy różne rzeczy bez pomocy fryzjera
Praktycznie każda z nas tu na wątku przynajmniej raz robiła kąpiel rozjaśniającą
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 19:40   #3028
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny mam dla Was dowód, że ciemny nie zawsze postarza a blond może też z kobiety zrobić starą raszplę. Oto Kim Kardashian znana z pięknych ciemnych włosów, w wersji blond na ostatniej imprezie. Wygląda jak emerytowana blond gwiazda porno bo nie wiem jak inaczej opisać ta straszną metamorfozę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-102712- (2).jpg (79,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-102712- (5).jpg (61,3 KB, 32 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:04   #3029
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dla Was dowód, że ciemny nie zawsze postarza a blond może też z kobiety zrobić starą raszplę. Oto Kim Kardashian znana z pięknych ciemnych włosów, w wersji blond na ostatniej imprezie. Wygląda jak emerytowana blond gwiazda porno bo nie wiem jak inaczej opisać ta straszną metamorfozę...
strasznie jej nie lubię,ale fakt milion razy lepiej jej w ciemnych,tym blondem dodała sobie przynajmniej z 10 lat według mnie.Nie rozumiem czemu nie które laski chcą być blondziami mimo,że im to totalnie nie pasuje

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-10-28 o 20:05
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 07:01   #3030
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
strasznie jej nie lubię,ale fakt milion razy lepiej jej w ciemnych,tym blondem dodała sobie przynajmniej z 10 lat według mnie.Nie rozumiem czemu nie które laski chcą być blondziami mimo,że im to totalnie nie pasuje
na tej samej zasadzie co ciemnowlose ktorym to kompletnie nie pasuje mysle, ze przyczyna jest nasza kobieca wieczna chec zmiany czegos w sobie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.