Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 19:31   #61
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dokładniej to Beautyever, Eco Spa, ZSK, Zielony Klub.

Z tym, że oficjalnie udział brały dwa pierwsze, bo regulamin DDD pozwala na zgłaszanie firm, które zgodzą się na ustalenie progu minimalnego zamówienia na max. 20 zł, Zielony Klub ustawił sobie 30 zł, a ZSK 70 zł. Nie powiem, sama się obkupiłam, ale uważam, że troszkę nie fajnie zagrali, ZSK podało informację tylko na facebooku, a kompletnie nic nie było napisane na ich stronie, za to Zielony Klub wstawił na stronie fotkę, na której było ledwie widoczna informacja o darmowej przesyłce Czyżby opuszczenie 8-10 zł było dla nich tak ogromną stratą, żeby trzeba się było chować, tak aby za dużo osób nie skorzystało?
Z tymi pozostałymi to słyszałam,ale o ZSK właśnie nie. W sumie jak było od 70zł w górę to i tak nie ma co żałowac. Za to muszę pochwalic beautyever,pierwszy raz tam zamawiałam i chyba zostanę
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 20:02   #62
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Z tymi pozostałymi to słyszałam,ale o ZSK właśnie nie. W sumie jak było od 70zł w górę to i tak nie ma co żałowac. Za to muszę pochwalic beautyever,pierwszy raz tam zamawiałam i chyba zostanę
70 złotych to dosyć sporo jak na szybkie zakupy, kiedy nikt się darmowej wysyłki nie spodziewał na szczęście dla mnie, wcześniej planowałam wspólne zakupy na mazidłach, więc oferta ZSK była mi bardzo na rękę W BE zrobiłam malutkie zamówienie, jeszcze nie chwalę, bo nawet nie mam informacji co z paczką, ale ceny mają bardzo zachęcające Chętnie bym u nich zamawiała częściej, ale jak dla mnie to mają trochę mały asortyment, dobrze że mogłam za darmo zamówić resztę dobrodziejstw w ZSK i Zielonym Klubie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-12-04 o 20:11
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:13   #63
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
70 złotych to dosyć sporo jak na szybkie zakupy, kiedy nikt się darmowej wysyłki nie spodziewał na szczęście dla mnie, wcześniej planowałam wspólne zakupy na mazidłach, więc oferta ZSK była mi bardzo na rękę W BE zrobiłam malutkie zamówienie, jeszcze nie chwalę, bo nawet nie mam informacji co z paczką, ale ceny mają bardzo zachęcające Chętnie bym u nich zamawiała częściej, ale jak dla mnie to mają trochę mały asortyment, dobrze że mogłam za darmo zamówić resztę dobrodziejstw w ZSK i Zielonym Klubie
To dziwne,bo ja już mam dziś paczkę z BE,brałam opcje kuriera w DDD
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 23:07   #64
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
To dziwne,bo ja już mam dziś paczkę z BE,brałam opcje kuriera w DDD
Ja też wybrałam kuriera UPS, a zamówienie wciąż ma status: 'przyjęte do realizacji' pieniądze poszły, numer konta dobry czyżby o mnie zapomnieli czy moje zamówienie za 30 zł wymaga kilkudniowego kompletowania
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 23:23   #65
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja też wybrałam kuriera UPS, a zamówienie wciąż ma status: 'przyjęte do realizacji' pieniądze poszły, numer konta dobry czyżby o mnie zapomnieli czy moje zamówienie za 30 zł wymaga kilkudniowego kompletowania
Ja brałam płatnosc przy odbiorze,a przelewy idą czasem 2-3 dni więc pewnie jeszcze nie zaksięgowali wpłaty
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 00:03   #66
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ja brałam płatnosc przy odbiorze,a przelewy idą czasem 2-3 dni więc pewnie jeszcze nie zaksięgowali wpłaty
No tak, płaciłam wszystko przelewem, żeby było szybciej to się teraz na mnie zemściło Poczekam kilka dni i zobaczymy.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 13:16   #67
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Dowiadywałam się w BE odnośnie poniedziałkowych zamówień i to jednak nie kwestia przelewów, miałaś wyjątkowe szczęście, bo inne paczki razem z moją utknęły w firmie przez ogrom zamówień jakie zostały w ten dzień złożone i wciąż są pakowane
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 22:07   #68
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dowiadywałam się w BE odnośnie poniedziałkowych zamówień i to jednak nie kwestia przelewów, miałaś wyjątkowe szczęście, bo inne paczki razem z moją utknęły w firmie przez ogrom zamówień jakie zostały w ten dzień złożone i wciąż są pakowane
Ło kurcze,to mi się pofarciło. Zamówienie składałam już chwilę po 12 w nocy
Życzę szybkiego dostania się paczki i w Twoje ręce
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2013-12-06 o 22:09
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 14:32   #69
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Czy zamawiałyście może glukonolakton? Zastanawia mnie, dlaczego np. w ZSK 10g kosztuje 15,67zł, a w BeautyEver 100g jest za 7,90zł. Czy to nie jest ten sam produkt?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 09:45   #70
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że warto umieścić w jednym miejscu znane nam i polecane sklepy internetowe z mazidłami.
Takiej listy trzeba mi było. Znam tylko biochemię i wydaje mi się, że jej oferta jest dość uboga. Czy możecie mi polecić sklep, w którym dostanę najmocniejszy peeling enzymatyczny? Moja skóra jest jak u krokodyla ale często mam krostki więc rzadko używam peelingi z granulkami. Pomyślałam o enzymatycznym.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:56   #71
normatywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 23
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Takiej listy trzeba mi było. Znam tylko biochemię i wydaje mi się, że jej oferta jest dość uboga. Czy możecie mi polecić sklep, w którym dostanę najmocniejszy peeling enzymatyczny? Moja skóra jest jak u krokodyla ale często mam krostki więc rzadko używam peelingi z granulkami. Pomyślałam o enzymatycznym.
Z biochemii kupowałam sporo produktów, szybka przesyłka, wszystko zawsze było w porządku. Swoje domowe spa uzupełniam także produktami własnej roboty ze strony "zróbsobiekrem". Teraz zamówiłam także z kolorówki.com, do samodzielnego wykonania, podkłady i "wzmacniacze" fluidów i korektorów. Zobaczymy z czym to się je
Jeśli szukasz mocnego pilingu serdecznie polecam piling korundowy! Zdziera papę z dachu Trzeba go łączyć z olejkiem/balsamem/etc..broń boże z wodą. Ja dodaję kilka kropel żelu hialuronowego. Po dwóch dniach skóra powinna nieznacznie się łuszczyć. Jeśli jednak dobrze ją nawilżysz nie będzie takiego efektu. Maska ze spiruliny zmiękczy i wygładzi skórę skoro masz tak chropowatą. Też do kupienia i samodzielnego przygotowania.
__________________
"Nietrudno być wiernym kiedy nikt nie chce się z tobą bzykać"
normatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:40   #72
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez normatywna Pokaż wiadomość
Z biochemii kupowałam sporo produktów, szybka przesyłka, wszystko zawsze było w porządku. Swoje domowe spa uzupełniam także produktami własnej roboty ze strony "zróbsobiekrem". Teraz zamówiłam także z kolorówki.com, do samodzielnego wykonania, podkłady i "wzmacniacze" fluidów i korektorów. Zobaczymy z czym to się je
Jeśli szukasz mocnego pilingu serdecznie polecam piling korundowy! Zdziera papę z dachu Trzeba go łączyć z olejkiem/balsamem/etc..broń boże z wodą. Ja dodaję kilka kropel żelu hialuronowego. Po dwóch dniach skóra powinna nieznacznie się łuszczyć. Jeśli jednak dobrze ją nawilżysz nie będzie takiego efektu. Maska ze spiruliny zmiękczy i wygładzi skórę skoro masz tak chropowatą. Też do kupienia i samodzielnego przygotowania.
Polecam kolorówkę, od zeszłego roku kupuje u nich półprodukty do produkcji podkładów mineralnych i spokojnie dorównuje on LM, której używałam kilka lat . A co do korundu, to ja chyba muszę mieć skórę słonia, bo uważam go za lekkiego smyracza oczywiście w połączeniu z wodą co z olejkiem i np żelem BD to taki delikatniutki masażyk mi z tego wychodzi. Mizia mnie to to i lepszy efekt zauważam choćby po peelingu z pestek malin czy truskawek, wtedy czuje "moc" zdzierania.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 15:36   #73
normatywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 23
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Polecam kolorówkę, od zeszłego roku kupuje u nich półprodukty do produkcji podkładów mineralnych i spokojnie dorównuje on LM, której używałam kilka lat . A co do korundu, to ja chyba muszę mieć skórę słonia, bo uważam go za lekkiego smyracza oczywiście w połączeniu z wodą co z olejkiem i np żelem BD to taki delikatniutki masażyk mi z tego wychodzi. Mizia mnie to to i lepszy efekt zauważam choćby po peelingu z pestek malin czy truskawek, wtedy czuje "moc" zdzierania.
Wciągnęłam się właśnie w kolorówkę ;p Kupuję przede wszystkim pigmenty kolorowe, miki Teraz jak patrzę na cienie do powiek to ich mi żal ;D Sklep rzeczywiście rzetelny, szybka i niedroga przesyłka, a przede wszystkim dokładnie opisane produkty i ich łączenie także nawet laik się połapie.
Jeśli Ciebie korund smyra to wymiękam )) Oczywiście mam świadomość, że co dla mnie to nie dla wszystkich. Nie próbowałam pilingu z pestek malin, a używam kompleksu silikonowo-malinowego i mi służy. Także może coś więcej "wycisnę" z tego owocu
__________________
"Nietrudno być wiernym kiedy nikt nie chce się z tobą bzykać"
normatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 17:56   #74
LastChapter
Raczkowanie
 
Avatar LastChapter
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 32
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Z Kolorówki też korzystałam, kupując barwniki do mydeł i mogę w ciemno polecić. Ostatnio szukając shea natrafiłam na nowy sklep https://www.mydlasie.pl/ - po 3 dniach przesyłkę miałam już w domu
__________________
Knock-knock-knockin' on heaven's door
LastChapter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 08:28   #75
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Moimi ulubionymi sklepami do tej pory pozostają Biochemia Urody i Ecospa.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 08:29   #76
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Moimi ulubionymi sklepami do tej pory pozostają Biochemia Urody i Ecospa.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 08:29   #77
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Sklepy internetowe z półproduktami do wyrobu własnych kosmetyków.

Moimi ulubionymi sklepami do tej pory pozostają Biochemia Urody i Ecospa.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-18 09:29:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.