HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 20:19   #31
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

A jakby jeszcze cene zobaczył to tym bardziej by ściemniał, że sie ładnie wygląda bez kosmetyków ale nie przeszkadzało by mu to oglądac się za innymi wymalowanymi dziewczynami i zrozum tu faceta
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:49   #32
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
A jakby jeszcze cene zobaczył to tym bardziej by ściemniał, że sie ładnie wygląda bez kosmetyków ale nie przeszkadzało by mu to oglądac się za innymi wymalowanymi dziewczynami i zrozum tu faceta
haha dobrze powiedziane. Dokładnie tak samo jest z ciuchami "nie kupuj mini za dużo kolesi cię będzie podrywać pod moją nieobecność" a jak inna idzie to najchętniej by ją pożarł wzrokiem :P
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:04   #33
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Już zamówiłam z Avonu perełki brązujące do twarzy Co do kredki do powiek to zostanę przy swojej grafitowej, bardzo ją lubię, no i chyba będzie pasować do tych perełek, tzn. nie będę za drapieżnie wyglądać?? No i kolorek też na razie zostanie, niedawno farbowałam włosy wiec nie chce już niszczyć włosy poprzez ponowne farbowanie.
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:18   #34
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Aaaaaaale jesteś piękna!...
Zaczęłam czytać posty dziewczyn - ale przy którymś z kolei stwierdziłam, że lepiej napisać, co ja my
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:31   #35
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez mmmilena Pokaż wiadomość
Aaaaaaale jesteś piękna!...
Zaczęłam czytać posty dziewczyn - ale przy którymś z kolei stwierdziłam, że lepiej napisać, co ja my
EEEEEEEEEEEEEEEE, bez kpin poproszę, gdzie mnie do pięknej.....


psychotropina a o co chodziło w tym pytaniu o wzrost?????????
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:36   #36
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Thumbs up

Aaaaaaale jesteś piękna!...
...Natychmiast wyobraziłam sobie Ciebie z ciemnym makijażem oczu, w jakimś oliwkowozielonym swetrze + czymś czarnym pod lub na nim (...zdecydowanie golf lub dekolt karo, taki większy; w moim widzeniu skomponowane z - golf - wiązanym swetrem "kopertówką"; sweterek karo - z topem pod spodem po prostu), z czerwonymi koralami (po prostu stworzone dla Ciebie..!), w zamaszystej spódnicy LUB czarnych (!) rurkach i pięknych wysokich oficerkach (tudzież glanach...) LUB luźnych, trochę eleganckich, wełnianych spodniach (ciemnobrązowych).. .

ah i oh!
...
Tyle o mojej WIZJI (ale naprawdę, buchnęła, wyraźna jak nigdy!). A Ty masz cudną, oryginalną twarz i hipnotyzujące oczy. Za taką twarzą maluje się zwykle silna (trochę atytyczna...?) osobowość , a u Ciebie co? Kompletny brak pewności siebie, ale Ci lada chwila przejdzie (wszystkie są zgodne co do Twojej urody). Generalnie widzę Cię w takim "cięższym", rockowym trochę stylu, lub, hmm, nieco mrocznym, kobiecym . Albo folkowym ! Ale jasna sprawa, że nie musi Ci to pasować! - niemniej będę się upierać ( !! ) przy ciemnych, naturalnych kolorach. Mocno podkreślonych oczach. ...I ta koralowa czerwień ...

pozdrawiam.

P.S. a kolor Twoich wlosow mnie sie akurat podoba .

*** "atytyczna", ekhm, oczywiście ARTYSTYCZNA miało być :/ sorry :/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 17:41 Powód: post pod postem
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 19:50   #37
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

mmmilena dziękuję za rady Nie przejmuj się,zrozumiałam o co chodzi, jak się szybko pisze to literki właściwe się gubi Nie wiem czy połączenie rurki+oficerki+155 cm wzrostu jest dobrym rozwiązaniem
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 20:05   #38
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomości: 455
Mnie to nikt nie dawał takich rewelacyjnych propozycji na moich metamorfozach;(

...ładna dziewczyna z Ciebie E.J. ;*

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
mmmilena dziękuję za rady Nie przejmuj się,zrozumiałam o co chodzi, jak się szybko pisze to literki właściwe się gubi Nie wiem czy połączenie rurki+oficerki+155 cm wzrostu jest dobrym rozwiązaniem
no podobno wydłóżaja optycznie nogi no przynajmniej mnie sie tak zdaje u mnie
__________________
Kasiulek;D

Przytyć!!!
Pić skrzypek ,łykać belisske!
Motywuje sie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 17:41 Powód: post pod postem
ilouvromance2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:37   #39
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

ilouvromance2 nie zawsze się ma takie komentarze jakie by się chciało mieć Dziekuję za komplement, mnie też się wydaje, że jestem troche wyższa i szczuplejsza w takim stroju, no ale właśnie "wydaje" mi sie a nie wiem jak jest w rzeczywistości ale jak jest nas dwie to pewnie dobrze sie nam wydaje
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:41   #40
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomości: 455
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

no nie zwsze niestety
to zapraszam na moj watek (adres w podpisie)
__________________
Kasiulek;D

Przytyć!!!
Pić skrzypek ,łykać belisske!
Motywuje sie
ilouvromance2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:53   #41
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
mmmilena dziękuję za rady Nie przejmuj się,zrozumiałam o co chodzi, jak się szybko pisze to literki właściwe się gubi Nie wiem czy połączenie rurki+oficerki+155 cm wzrostu jest dobrym rozwiązaniem
...poprawilam, zeby nie wyszło "autystyczna" przypadkiem
a oficerki pasują wszyyyyyyystkim ... (no, może za wyjątkiem pań Okrąglutkich )
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 16:17   #42
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

hej! zapytalam bo chcialam sobie Cie dobrze wyobrazic - drobniutka jestes
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:59   #43
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Drobna ale nie wszędzie

Zachęcona waszymi komantarzami i radami kupiłam dziś korektor pod oczy by zniwelować cienie pod oczmi. I już przemyśluję jak zmienić swoją szafę Jak tylko dostanę te perełki to zrobię sobie zdjątko jak w nich wyglądam i czy dobrze się nimi wymalowałam. Pozdrawiam was gorąco
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:12   #44
yesmi
Raczkowanie
 
Avatar yesmi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 158
Smile Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Mnie się bardzo podoba Twoja grzywka ale masz rację, że zapuszczasz włoski.
Kolor włosów wg. mnie jest ok taki naturalny ale jak przyciemnisz troszkę też będzie fajnie tylko nie na czarno ale brązy jak najbardziej. Jeżeli chodzi o strój to właśnie bardziej elegancki modny i kobiecy by się przydał (jeśli mam być szczera to nie podoba mi się Twoja kurtka taka za zwykła i za sportowa), delikatny makijaż i więcej pewności siebie bo naprawdę śliczna z Ciebie kobietka.
Tak jak dziewczyny wyżej radziły te perełki brązujące to super pomysł, ale nie przesadź z nimi, pamiętaj, żeby używać ich w małych ilościach żeby nie był taki duży kontrast bo cerę masz chyba dość bladą aaa i myślę, że róż dobrze dobrany i w małych ilościach też byłby ok

załączam przykłady stylu ubrań w jakich bym Cię widziała no ale to rzecz gustu pamiętaj, że to tylko moja propozycja najważniejsze jest to żebyś Ty dobrze się czuła.
pozdrawiam i czekam na zdjęcia make-upu z użyciem perełek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (16,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69218169_o.jpg (25,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p778.jpg (15,3 KB, 85 załadowań)
__________________
Traktuj innych tak jak sam chcesz byc traktowany
yesmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:16   #45
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez yesmi Pokaż wiadomość
czekam na zdjęcia make-upu z użyciem perełek
Ja również czekam
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:40   #46
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomości: 455
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez yesmi Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba Twoja grzywka ale masz rację, że zapuszczasz włoski.
Kolor włosów wg. mnie jest ok taki naturalny ale jak przyciemnisz troszkę też będzie fajnie tylko nie na czarno ale brązy jak najbardziej. Jeżeli chodzi o strój to właśnie bardziej elegancki modny i kobiecy by się przydał (jeśli mam być szczera to nie podoba mi się Twoja kurtka taka za zwykła i za sportowa), delikatny makijaż i więcej pewności siebie bo naprawdę śliczna z Ciebie kobietka.
Tak jak dziewczyny wyżej radziły te perełki brązujące to super pomysł, ale nie przesadź z nimi, pamiętaj, żeby używać ich w małych ilościach żeby nie był taki duży kontrast bo cerę masz chyba dość bladą aaa i myślę, że róż dobrze dobrany i w małych ilościach też byłby ok

załączam przykłady stylu ubrań w jakich bym Cię widziała no ale to rzecz gustu pamiętaj, że to tylko moja propozycja najważniejsze jest to żebyś Ty dobrze się czuła.
pozdrawiam i czekam na zdjęcia make-upu z użyciem perełek
świetme te zdjecie w skórzanej kurtce i tunice zielonej (chyba..)
__________________
Kasiulek;D

Przytyć!!!
Pić skrzypek ,łykać belisske!
Motywuje sie
ilouvromance2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:21   #47
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez ilouvromance2 Pokaż wiadomość
świetme te zdjecie w skórzanej kurtce i tunice zielonej (chyba..)
mnie też się podoba ale nie wiem na jakie okazje i za co miałabym je kupić ech, życie, życie
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:48   #48
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Piszę do Was, drogie Furomowiczki, z gorącą prośbą byście mi doradziły co i jak mam ze sobą zrobić by wyglądać jak człowiek??? Wiem, że potraficie pomóc o dobrze doradzić i dlatego do Was się zwracam z prośbą. Chcę coś zmienić w swoim wyglądzie ponieważ czuję się źle, no i dla mojego faceta też nie jestem już tak atrakcyjna jak wcześniej.
Może od razu jeszcze napiszę, że właśnie zaczełam zapuszczać włoski na dłuższe .
BARDZO, BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!
Masz prześliczną buzię..bardzo ładne rysy twarzy, włoski zapuszczaj

Jesli nie jesteś wysoka, polecam buty na wysokim obcasie, figura też ładniej wygląda, no i pewności siebie dodają.
Kurteczkę noś dopasowaną w jakimś konkretnym odcieniu, np ciemne bordo, czerń z ładną apaszką z np połyskującą nitką, czy są fajne takie cieniutkie dziergane szaliczki.
Spodnie jakies dopasowane, mogą byc rureczki, ładnie podkreślą biodra

A to co ma sie znaleźć pod kurtką to zalezy od Ciebie, czy wolisz np dekolt czy nie, głownie fajne sa bluzki w jednolitym odcieniu, ale z dobrej jakości materiałów.

Kochana Ty masz to "coś" tylko widzę że troszę niesmiałą jesteś.
A pewność siebie naprawdę mozna przez ubranie wydobyć, ja np noszę spodnie obcisłe, do tego czarne lakierowane kozaki, np czarna bluzka i kurteczka z takiej tkaniny co płaszczyk i czuje się super.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:12   #49
yesmi
Raczkowanie
 
Avatar yesmi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 158
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

ja doskonale Cie rozumiem podałam tylko przykłady jak bym Cię widziała ubraną bo ubranie dużo daje sama jestem studentką i wiecznie nie mam pieniędzy... ale chcieć to móc... ja jak bardzo chce to potrafie sobie zoorganizować np. ide do pracy, albo nie kupuje słodyczy... ale wiem to zależy od sytuacji, bo gdybym miała np. rodzinę na utrzymaniu to już byłoby gorzej coś sobie kupić... A co do okazji to ja mam podobną kurteczkę jak na zdjęciu i noszę ją na codzień (teraz już za zimno na taką) A może masz w swojej szafie coś bardziej eleganckiego i kobiecego? Czekam na zdjęcia makijażu
__________________
Traktuj innych tak jak sam chcesz byc traktowany
yesmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 21:59   #50
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Buty na wysokim obcasie ubieram rzadko ponieważ pracuję w sklepie gdzie przez 8 godz. się stoi na nogach, i raczej nie czułabym kręgosłupu po dniówce w takich butach, bo już nawet czasem na płaskim nie czuję

Niestety żyjemy w takim kraju gdzie człowiek może pracować, ba! harować przez 8 godz. od pon. do pt, a w sobotę dodatkowo przez 4 godz. i może tego człowieka na mało co stać, no a na dodatkową pracę to ja już nie mam kiedy bo jeszcze prowadzę samodzielne życie więc i praca i dom, i ech. wszystko trza se samemu zrobić
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:56   #51
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Zgodnie z obietnicą wklejam fotkę tylko proszę nie patrzeć za bardzo na makijaż oczek; mam taki kolorek cieni ponieważ mojemu chłopakowi się podobają niebieskie cienie więc, ponieważ mamy dziś małą uroczystość, pomalowałam sobie na taki kolorek Jak uważacie, za słobo tych perełek użyłam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja modified.jpg (30,9 KB, 574 załadowań)
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 00:03   #52
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

nie widzę zbyt wiele, ale chyba... niżej!!!
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 09:51   #53
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

za slabo jednak..i trzeba troche machnac pedzlem na dekolt jak masz odsloniety< oczka ladne
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 12:36   #54
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Nie dawałam dużo by się nie zaciemnić ale rzeczywiście lepiej będzie gdy się troszku mocniej perełkami pomaluję, dzięki Wam

Pomalowałam się po raz drugi. Może jestem męcząca z tym malowaniem ale chce wiedzieć czy dobrze się maluję A więc uwaga - oto makijaż II:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j modified.jpg (34,8 KB, 471 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 17:42
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 22:06   #55
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

hej! jest dobrze, jednak sprobuj wyzej na linie skroni tez, od tego miejsca co masz na policzku pociagla linie na skronie do linii brwii, sprobuj tez na linie zuchwy odrobine ja tak robie
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 23:32   #56
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Wiesz co, Ty ten puder nałożyłaś (na moje oko) tak, jak używa się raczej różu; kości policzkowe (również na środku) można właśnie delikatnie musnąć różem jakimś (dodaje cudownej świeżości), albo rozświetlaczem (tylko przy skroniach wtedy), ale raczej nie pudrem brązującym; no i jeśli mamy wyszczuplić nieco Twoją słodką bużkę , to zjedź na ŻUCHWĘ i te "kanty" po bokach (tylko koniecznie podkoloruj też odrobinę wtedy szyję tam po bokach, co by nie było widać "tu-mam-puder") !!! Ja bym w ogóle dała wyłącznie pod kości policzkowe i w dół; koleżanka nade mną radzi też skronie - ok, ale naprawdę dół najważniejszy mmm? Mam nadzieję, że się ten wywód przyda na coś ...
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 09:32   #57
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Aha, no ja wiedziałam, że coś nie tak zrobie Dzięki mmmilena za rady, teraz już wiem jak się dobrze pomalować.

Ponownie umieszczam zdjęcie z makijażem. Za radą mmmilena perełeki brązujące nałożyłam na te kanciaste boki by je ukryć. Nie wiem czy nie za mocno ale jak dawałam mniej to nic nie było widać dziękuję z góry za wasze oceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1796 modified.jpg (35,9 KB, 451 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 17:42
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 19:33   #58
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Ponownie umieszczam zdjęcie z makijażem. Za radą mmmilena perełeki brązujące nałożyłam na te kanciaste boki by je ukryć. Nie wiem czy nie za mocno ale jak dawałam mniej to nic nie było widać dziękuję z góry za wasze oceny
a może tak? włosy noszone rozpuszczone z przodu na twarz, makijaz tak jak dziewczyny pisały wcześniej, ja bym jeszcze zainteresowała sie brwiami, żeby były trochę grubsze i ładniej "ułożone" za pomocą odzywki bezbarwnej do brwi, utrzymają nadany włoskom kształt, buzia dużo zyska nie bój się ciemnych kredek do oczu, po prostu je delikatnie rozcieraj potem pędzelkiem, żeby to nie była krecha, tylko optyczne zagęszczenie rzęs, ale to odsyłam na "moje makijaże", tam się dużo nauczysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1796 modified.jpg (38,0 KB, 341 załadowań)
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 00:52   #59
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

SUUUPER te wlosy w przerobce Atenaz Popieram!!
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 10:19   #60
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Swietnie by bylo w dlugich!!
FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.