Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 07:29   #4021
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Hmm..
Niezbadane są wyroki... Castinga
Ja umyłam 1 raz po moim farbowaniu 515 Mroźna czekolada i już mam trochę jaśniejsze... Szlag by trafił...
Mnie tez szlag trafia bo mylam kilka razy i .. juz to nie jest mrozna czekolada , kupilam excelle 10 515 i stoi na pralce bede musiala za tydzien pomalowac
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:20   #4022
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Mnie tez szlag trafia bo mylam kilka razy i .. juz to nie jest mrozna czekolada , kupilam excelle 10 515 i stoi na pralce bede musiala za tydzien pomalowac
No właśnie. Tylko ja niestety tak mam z każdą farbą... Ręce opadają...
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:37   #4023
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Hmm..
Niezbadane są wyroki... Castinga
Ja umyłam 1 raz po moim farbowaniu 515 Mroźna czekolada i już mam trochę jaśniejsze... Szlag by trafił...
Nie wiem, czy to od gatunku włosa zależy, ale mi się wszystko wymywa błyskawicznie. Dodam, że tak samo dzieje się czy używam szmponu L'Oreal Professionnel do koloru czy Elseve czerwonego, czy jakiegokolwiek szamponu do farbowanych włosów. I nie ważne czy farba profesjonalna czy sklepowa, robiona w domu czy u fryzjera
Poza tym naturalne włosy mam na poziomie mniej więcej 5 więc, powinno nie być jaśniej z farbą 5.15, do jasnej Anielki!
Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Mnie tez szlag trafia bo mylam kilka razy i .. juz to nie jest mrozna czekolada , kupilam excelle 10 515 i stoi na pralce bede musiala za tydzien pomalowac
ja tez to zauwazylam ale po tyg mi przyjaciolka powiedziala,ze mam juz jasniejsze wlosy a tak mi sie strasznie podoba ten kolor

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

dubel
__________________

Edytowane przez aluniaa007
Czas edycji: 2010-04-20 o 08:39 Powód: dubel
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:03   #4024
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

tak czytam i czytam i powiem Wam...lipa z tymi farbami i to konkretna. ale w sumie tak bylo zawsze,ze od farbowania na ciemniejsze kolory, wlosy jasnieja. z tym,ze kurcze chce miec gleboki ciemny braz, a juz sama nie wiem co kupic, zeby w sloncu nie miec rudawych polyskow :|
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:53   #4025
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja planuje farbnac sie excelle 10 w tym samym odcieniu 515 zobaczymy .. a no lipa musza przeciez w tym lorealu zarabiac jakos to produkuja farbki ktore sie zmywaja szybciej by klientki kupowaly je co 2 3 tyg ;D
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:12   #4026
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ja planuje farbnac sie excelle 10 w tym samym odcieniu 515 zobaczymy .. a no lipa musza przeciez w tym lorealu zarabiac jakos to produkuja farbki ktore sie zmywaja szybciej by klientki kupowaly je co 2 3 tyg ;D
hehe chyba to taki chwyt marketingowy, tylko że dość wkurzający
Ja tak samo mam zamiar ufarbować się Excellem 10 5,15 ;] chyba, że do końca miesiąca zmienie zdanie
Jak pofarbujesz to daj znać
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:02   #4027
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Jak pofarbujesz to daj znać
Oczywiscie ze dam znac
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:16   #4028
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ja planuje farbnac sie excelle 10 w tym samym odcieniu 515 zobaczymy .. a no lipa musza przeciez w tym lorealu zarabiac jakos to produkuja farbki ktore sie zmywaja szybciej by klientki kupowaly je co 2 3 tyg ;D
a jaka jest roznica miedzy tymi dwoma farbami?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:35   #4029
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
tak czytam i czytam i powiem Wam...lipa z tymi farbami i to konkretna. ale w sumie tak bylo zawsze,ze od farbowania na ciemniejsze kolory, wlosy jasnieja. z tym,ze kurcze chce miec gleboki ciemny braz, a juz sama nie wiem co kupic, zeby w sloncu nie miec rudawych polyskow :|
Farbę profesjonalną jak chesz ciemny brąz to może być np.5,17 z Majirel i niski oksydant - 3%
Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
a jaka jest roznica miedzy tymi dwoma farbami?
teoretycznie casting jest farbą półtrwałą a exelle 10 trwałą wiec powinna się mniej wymywać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:59   #4030
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
a jaka jest roznica miedzy tymi dwoma farbami?
juz kolezanka mnie wyreczyla
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 22:37   #4031
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Farbę profesjonalną jak chesz ciemny brąz to może być np.5,17 z Majirel i niski oksydant - 3%
...
Mi się to całe Majirel zmywało tak samo szybko jak Recital albo Inny L'Oreal sklepowy, więc na jedno wychodzi.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 07:40   #4032
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie wiem, co mam myslec o Castingu.
Dokladnie 2 tygodnie temu farbowalam wlosy Slonecznym Miodem (nie mam fotek), kolor wyszedl mi OK.
Myje wlosy codziennie, wiec teraz, po 14 myciach poza lekkim miodowym polyskiem juz go wlasciwie nie widze.
Tuz po farbowaniu, kiedy farba oblepila wlosy i zakleila wszystkie uszkodzenia wydawalo sie, ze wlosy sa zdrowsze, niz przed farbowaniem. Po umyciu moglabym je rozczesywac nawet bez odzywki. Teraz, kiedy farba juz sie wlasciwie wyplukala, mam trudnosci, zeby rozczesac je nawet po nalozeniu odzywki. A i po wysuszeniu wlosy nie sa tak miekkie i blyszczace jak wczesniej.

Mimo wszystko chetnie uzylabym tego samego odcienia ponownie (choc kusi mnie uzycie farby w kolorze miodowego lub zlotego blondu), ale okazuje sie, ze kolekcja miodowa chyba wychodzi ze sprzedazy. Za moj Sloneczny Miod zaplacilam mniej niz kosztowaly inne Castingi.
Czy te rozne kolekcje sa tylko sezonowe/czasowe? Lubie miodowe odcienie, ledwo sie pojawily juz ma ich nie byc?

Niedawno w sklepach w Niemczech pojawily sie Castingi z kolekcji "Glossy Blonds", moze zastapia nimi miody?

Załącznik 3051296
Załącznik 3051297
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:18   #4033
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Farbę profesjonalną jak chesz ciemny brąz to może być np.5,17 z Majirel i niski oksydant - 3%
teoretycznie casting jest farbą półtrwałą a exelle 10 trwałą wiec powinna się mniej wymywać
dzieki jestem ciekawa czy rzeczywiscie exell sie tak szybko nie wypli\ukuje jak casting
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 10:32   #4034
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Nie wiem, co mam myslec o Castingu.
Dokladnie 2 tygodnie temu farbowalam wlosy Slonecznym Miodem (nie mam fotek), kolor wyszedl mi OK.
Myje wlosy codziennie, wiec teraz, po 14 myciach poza lekkim miodowym polyskiem juz go wlasciwie nie widze.
Tuz po farbowaniu, kiedy farba oblepila wlosy i zakleila wszystkie uszkodzenia wydawalo sie, ze wlosy sa zdrowsze, niz przed farbowaniem. Po umyciu moglabym je rozczesywac nawet bez odzywki. Teraz, kiedy farba juz sie wlasciwie wyplukala, mam trudnosci, zeby rozczesac je nawet po nalozeniu odzywki. A i po wysuszeniu wlosy nie sa tak miekkie i blyszczace jak wczesniej.

Mimo wszystko chetnie uzylabym tego samego odcienia ponownie (choc kusi mnie uzycie farby w kolorze miodowego lub zlotego blondu), ale okazuje sie, ze kolekcja miodowa chyba wychodzi ze sprzedazy. Za moj Sloneczny Miod zaplacilam mniej niz kosztowaly inne Castingi.
Czy te rozne kolekcje sa tylko sezonowe/czasowe? Lubie miodowe odcienie, ledwo sie pojawily juz ma ich nie byc?

Niedawno w sklepach w Niemczech pojawily sie Castingi z kolekcji "Glossy Blonds", moze zastapia nimi miody?

Załącznik 3051296
Załącznik 3051297

Bo w tych farbach jest kupa silikonow, ktore to kamuflują zniszczenia rzeczywiste. To dlatego po 2 tyg. jak juz się calkowicie wymyją wlosy trudniej rozczesać.

Fajne te niemieckie kolorki. Zwlaszcza te z poziomu 9.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-04-22 o 10:33
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 10:34   #4035
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Mi się to całe Majirel zmywało tak samo szybko jak Recital albo Inny L'Oreal sklepowy, więc na jedno wychodzi.
heh mi też ale część dziewczym była zadowolona... ja się przerzuciłam na Koleston Welli i on u mnie duuużo lepiej się trzyma tylko ze on w palecie niestety takich typowych popieli nie ma , trzebaby się bawić z mixtonami
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:15   #4036
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczęta pomóżcie! dzisiaj idę na poszukiwania tych nowych brązów. Który z nich położyć na sprany ciemny brąz (z lekkimi czerwonymi prześwitami)
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:48   #4037
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sugah Pokaż wiadomość
dziewczęta pomóżcie! dzisiaj idę na poszukiwania tych nowych brązów. Który z nich położyć na sprany ciemny brąz (z lekkimi czerwonymi prześwitami)
ja bym brala jakis popielaty ( 1 )
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:09   #4038
Arlett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam,
tydzień temu położyłam na moje naturalne włosy ( ciemny blond) caffe latte i myślałam, że wyjdzie tak, jak na próbce w sklepie lub opakowaniu. Niestety wyszedł za ciemny, zdecydowanie, mam jasna karnację i zielone oczy, a kolor uzyskałam ciemny brąz i źle się w tym czuje. Jak myślicie mogę teraz nałożyć miodowy bursztyn? rozjaśni mi? Bardzo chciałabym je rozjaśnić i uzyskać blond ciemny z rudawą poświatą. Czy proponujecie coś innego? a może nic nie robić i poczekać aż się spierze?
Arlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:37   #4039
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ja bym brala jakis popielaty ( 1 )
dzięki tylko boję się, że mroźna czekolada 515 będzie za jasna, a ciemny brąz to 300 :/
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 12:41   #4040
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arlett Pokaż wiadomość
Witam,
tydzień temu położyłam na moje naturalne włosy ( ciemny blond) caffe latte i myślałam, że wyjdzie tak, jak na próbce w sklepie lub opakowaniu. Niestety wyszedł za ciemny, zdecydowanie, mam jasna karnację i zielone oczy, a kolor uzyskałam ciemny brąz i źle się w tym czuje. Jak myślicie mogę teraz nałożyć miodowy bursztyn? rozjaśni mi? Bardzo chciałabym je rozjaśnić i uzyskać blond ciemny z rudawą poświatą. Czy proponujecie coś innego? a może nic nie robić i poczekać aż się spierze?
żadna jaśniejsza farba Ci nie złapie, przeczytaj sobie pierwszy post na tej stronie xD, czekaj aż się spierze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:41   #4041
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arlett Pokaż wiadomość
Witam,
tydzień temu położyłam na moje naturalne włosy ( ciemny blond) caffe latte i myślałam, że wyjdzie tak, jak na próbce w sklepie lub opakowaniu. Niestety wyszedł za ciemny, zdecydowanie, mam jasna karnację i zielone oczy, a kolor uzyskałam ciemny brąz i źle się w tym czuje. Jak myślicie mogę teraz nałożyć miodowy bursztyn? rozjaśni mi? Bardzo chciałabym je rozjaśnić i uzyskać blond ciemny z rudawą poświatą. Czy proponujecie coś innego? a może nic nie robić i poczekać aż się spierze?
jak się spiera ten kolor i jaki kolor teraz mają Twoje włosy? bo jeżeli wyszedł Ci bardzo ciemny, to raczej nie złapie Ci nic jasnego
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:53   #4042
Arlett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

teraz wygląda tak przy świetle dziennym, zdjęcie robione bez lampy błyskowej:
Arlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:00   #4043
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arlett Pokaż wiadomość
teraz wygląda tak przy świetle dziennym, zdjęcie robione bez lampy błyskowej:
heh no ciemny brąz to to nie jest taki na przełomie jasnego/średniego, poczekaj aż się spłucze, i powiem Ci jeszcze ze ja mam chyba podobny typ urody do Ciebie (jasna karnacja, zielone oczy) a włosy mam od roku ciemne, nawet był moment ze miałam ciemniejsze niż Ty teraz a obecnie mam podobne nie rób nic na razie, może się przyzwyczaisz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:38   #4044
Arlett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

może i masz rację, że się przyzwyczaję, ale na zdjęciu wyszedł dużo jaśniejszy niż jest w moich oczach :P jednak jeszcze tydzień temu miałam swoje włoski takiego koloru ;(
Arlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:59   #4045
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A jak myślicie co by si.ę stało gdybym potraktowała moje niefarbowane dotąd włosy jakimś castingiem jaśniejszym od moich włosów?
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:15   #4046
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sugah Pokaż wiadomość
dzięki tylko boję się, że mroźna czekolada 515 będzie za jasna, a ciemny brąz to 300 :/
a na poziome 4 ? przeciez jest napewno jakis braz popiel niestety nie orientuje sie w czworkach
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:48   #4047
Smunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 81
GG do Smunia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam panie)
Mam pytanko. Pare dni temu pofarbowałam włosy castingiem nr. 535 - czekolada. Kolor niestety wyszedł mi... miedziany moze i jest ladny ale mi nie pasuje najgorzej wyglada na odrostach.. taka czerwien Czy jesli poloze na to ciemny blond castinga nr. 600 to mi ta czerwien choc troszke pokryje? Wczesniej farbowalam ciemnym blondem i wychodzil brąz. Ale jednak patrzac po numerach 600 jest jasniejszy niz 535 i nie wiem czy ryzykowac.. czy od razu jakis braz polozyc? Troche sie boje ze brazy wyjda czarne na moich wlosach
Z gory dziekuje za odpowiedzi ;*
Smunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:18   #4048
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mozesz klasc 600, ale ja bym na Twoim miejscu polozyla 500. Ale refleksy i tak beda przebijaly moim zdaniem. Sprobuj z farba, nie Castingiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:32   #4049
Smunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 81
GG do Smunia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Sprobuje ta 600 bo juz kupilam Jakies tam refleksy moga przebijac az tak mi przeszkadzac nie bedzie, ale zalezy mi zeby ten rudy odcien przy skórze zlikwidować ;p A jak nic nie wyjdzie to za tydzien-dwa sprobuje 500.. A zwykla farba troche sie boje, ze zniszcze włosy ;p

Edytowane przez Smunia
Czas edycji: 2010-04-22 o 19:33
Smunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:13   #4050
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez VioletDevil Pokaż wiadomość
A jak myślicie co by si.ę stało gdybym potraktowała moje niefarbowane dotąd włosy jakimś castingiem jaśniejszym od moich włosów?
ja bym radzila poczekac az pojawia sie te jasniejsze kolorki co sa w niemczech. nasz polski casting sie spartolil. ja zawsze robilam nim a po ostatniej farbie zrobily mi sie rude! a zawsze wtcgodzil w miare jasny srebrzysty blond
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.